Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: میسی به بازگشایی تمام فروشگاه ها در شش هفته فورد را به دفتر ستاد در ماه ژوئن

مدعیان پیشی گرفته اند 30 میلیون بیش از شش هفته گذشته با فلوریدا در حال حاضر با شکوه کالیفرنیا به عنوان ایالتی با بیشترین هفتگی تعداد مدعیان بیکاری با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه. با بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری, شرکت های در حال هل دادن برای بازگشت به کسب و کار. میسی در حال برنامه ریزی برای باز کردن درب به تمام فروشگاه های خود را در شش هفته آینده در حالی که فورد با هدف بازگرداندن کارگران دفتر ژوئن. در ادامه برای اخبار بیشتر در مورد نحوه شرکت در پاسخ به سرعت در حال تحول بهداشت عمومی بحران.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 227,971
  • ما موارد: بیش از 1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 60,999

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

3:07 pm: بیل گیتس می گوید: این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد واکسن

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس گذاشته و از آنچه جهان نیاز دارد از یک Covid-19 واکسن به منظور بازگشایی جامعه است.

“در واقع اگر ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی ما نیاز به توسعه یک بی خطر و موثر واکسن. ما نیاز به میلیاردها دوزهای ما نیاز به آنها را به هر بخشی از جهان است و ما باید همه از این اتفاق می افتد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گیتز گفت:” در یک پست وبلاگ.

این واکسن تنها نیاز به حداقل 70% موثر برای جلوگیری از شیوع گیتس گفت. او افزود که یک واکسن است که 60% موثر قابل استفاده است اما جامعه هنوز هم دیدن موضعی شیوع بیماری در حالی که چیزی زیر 60% بعید است که برای جلوگیری از این ویروس.

گیتس گفت او خوشبین امن و موثر واکسن می تواند ظهور در 18 ماه اگر آن را می تواند به عنوان کوتاه که 9 ماه یا تا دو سال. —جسیکا Bursztynsky

2:53 pm: میسی مدیر عامل می گوید: خرده فروش خود را قبل از همه گیر به عنوان یک شرکت کوچکتر

میسی مدیر اجرایی جف Gennette از یک چیز مطمئن است: خرده فروش بیشتر خواهد بود. “متوسط” برای برخی از زمان آن را به عنوان ظهور از این بحران است.

“ما در حال رفتن به ظهور از این به عنوان یک کوچکتر شرکت” Gennette گفت: بعد از ظهر پنجشنبه طی یک مجازی پای بخاری چت با گوردون Haskett تحلیلگر چاک Grom. “ما واقعا نمی دانیم چه سطح شیب دار به عقب به نظر می رسد.”

Macy’s, است, عین حال, در حال حاضر برنامه ریزی برای دیدن حجم پایین تر در این فصل تعطیلات در بخشی به دلیل میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر بیکار و بدون حقوق. Gennette نیز انتظار آن صدها نفر از فروشگاه های بزرگ و مغازه ها تخصص از جمله Bloomingdale و Bluemercury بازگشایی در مراحل.

میسی سهام به تازگی پایین حدود 7 درصد پس از گفتگو با گوردون Haskett را Grom. سهام کاهش یافته است بیش از 66 درصد در این سال است. میسی است ارزش بازار حدود 1.8 میلیارد دلار است. —توماس لورن

2:45 pm: آمریکا با هدف قرار دادن بیش از 80 میلیارد دلار به گسترش پهنای باند

آمریکا منتشر شد برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیش از 80 میلیارد دلار به افزایش پهنای باند دسترسی به اینترنت به عنوان coronavirus نیروهای آمریکایی به کار بگیرند و به دنبال درمان های پزشکی از صفحه اصلی.

پیشنهاد 12 قانونگذاران شبیه اسکناس دموکرات ها منتشر کرده اند قبل از اینکه به تقویت هسته قطعه از ایالات متحده زیرساخت ها است. این موضوع گرفته شده بیشتر ضرورت هر چند به عنوان تلاش برای کاهش شیوع را گسترش مجبور دولت به کسب و کار و مدارس ترک میلیون ها نفر در خانه بدون اینترنت قابل اعتماد خدمات.

“این پهنای باند استقرار بسیار لازم” خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. به خبرنگاران گفت: صبح روز پنج شنبه در بررسی این طرح است. او گفت: اطمینان بیشتر خانوارها باید اینترنت “ساخته شده و حتی بیشتر لازم توسط این زمان همه گیر است که ما در حال تلاش برای پاسخ به.” —یعقوب Pramuk

2:30 pm: معاون رئیس جمهور مایک پنس می پوشد ماسک پس از انتقاد برای کلینیک مایو بازدید

معاون رئیس جمهور دیده می شود پوشیدن یک ماسک صورت در کارخانه GM در Kokomo با وزیر حمل و نقل ایلین چائو و جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا پس از انتقاد برای پوشیدن ماسک در سفر اخیر خود به کلینیک مایو.

کاخ سفید استخر

معاون رئیس جمهور مایک پنس عینک, ماسک, در حالی که تور ایندیانا تسهیلات است که ساخت فن های دو روز پس از اشتعال یک طوفان از انتقاد برای عدم قرار دادن بر روی یک ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو با وجود سخت coronavirus محدودیت وجود دارد.

پنس بود تور جنرال موتورز کارخانه در کوکومو با حمل و نقل وزیر ایلین چائو و جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا. نمایش عکس مخفی کردن عکس دیگران با او با پوشیدن ماسک به عنوان به خوبی.

پنس که پس از خدمت به عنوان فرماندار ایندیانا قبلا گفت که او نیاز به پوشیدن ماسک زیرا او آزمایش به طور منظم برای coronavirus و تا کنون نشان داده شده است که منفی برای آن است.

کارشناسان بهداشت و درمان مورد مناقشه اند که ایده گفت: آزمون را همیشه دقیق و این خطر وجود دارد که پنس می تواند قرارداد coronavirus در بین آزمون.

کلینیک مایو در گفت و آن را گفت پنس کارکنان قبل از او وجود دارد بازدید شنبه که ماسک مورد نیاز برای تمام بازدید کنندگان و کارکنان و بیماران در روچستر مینه سوتا مرکز به دلیل شیوع کروناویروس

پنس بود احاطه شده توسط مردم از جمله بیماران با پوشیدن ماسک در طول تور خود را. —دن منگان

2:13 pm: سابق نیویورک شهردار بلومبرگ در حال توسعه برنامه های تلفن همراه برای کمک به ایالت نیویورک ردیابی موارد

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در حال توسعه است سه برنامه های گوشی های هوشمند برای کمک به ایالت نیویورک ردیابی هر کسی که می آید در تماس با فرد آلوده با Covid-19 موارد برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

تماس با ردیابی نیاز به تعداد زیادی از مردم به مصاحبه coronavirus بیماران و پیگیری کردن تمام مخاطبین خود را بیش از گذشته 14 روز پس کسانی که به مردم اطلاع داده می شود تست شده و قرنطینه.

این تیم به رهبری توسط بلومبرگ ، همکاری با مراقبت های بهداشتی غیر انتفاعی حیاتی استراتژی برای توسعه این سه گوشی هوشمند جدید نرم افزار. اولین برنامه کمک خواهد کرد که تماس با ردیاب پیدا کردن اطلاعات و داده ها به سرعت دوم اجازه خواهد داد که عمومی ارسال داده ها به طور مستقیم به ادارات بهداشت محلی و سوم را ارائه راهنمایی به مردم در قرنطینه و اجازه می دهد آنها را برای گزارش هر گونه علائم بلومبرگ گفت.

“هنگامی که اجتماعی سوريه آرام است تماس, ردیابی است که بهترین امید ما برای جداسازی این ویروس زمانی که آن را به نظر می رسد و نگه داشتن آن جدا” بلومبرگ گفت: از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. —نوح Higguns-دان را Feuer

1:50 pm: فورد قصد دارد نمایش درمانی, درجه حرارت چک به کارمندان پشت ابتدا در ماه ژوئن

فورد موتور انتظار برای شروع خواستار بازگشت حقوق و مزایای کارکنان که کار از راه دور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس ابتدا در اواخر ماه ژوئن مدیران گفت.

در مورد 124,000 کارگران یقه سفید به شمار می رود در “گروه نهایی” از کارکنان برای بازگشت به دفاتر خود با توجه به فورد رئیس منابع انسانی افسر Kiersten رابینسون. او گفت: کارکنان به تدریج بازگشت شروع در اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.

کارگران کارخانه انتظار می رود به تدریج بازگشت به کار در اوایل ماه آینده به این شرکت قصد دارد به تدریج بازگشایی آن ایالات متحده گیاهان در آغاز سه ماهه دوم. امکانات تعطیل شده اند پس از ماه گذشته با توجه به Covid-19.

فارلی و سایر مدیران گفت: هر دو گروه کارگران و بازگشت به کار با گسترده اقدامات ایمنی و پروتکل در محل.

این برنامه شامل گسترده تمیز کردن; اجباری ماسک صورت و در برخی موارد در صورت سپر. کارکنان شما نیاز به پاک کردن قبل از کار سنجش سلامت و درجه حرارت چک از جمله حرارتی بدن و اسکنر دستی خوانندگان هنگام ورود به ساختمان. فورد همچنین طراحی مجدد محل کار اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله که در آن ممکن است. —مایک Wayland

1:42 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را ‘مسئول’ از ‘پیگیری سریع کار برای تولید یک واکسن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات ایالات متحده و دانشمندان در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای تولید یک coronavirus واکسن و او اظهار داشت که او مسئول توسعه آن در “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

“من امیدوارم که ما در حال رفتن به یک واکسن و ما در حال رفتن به سریع-آهنگ واکسن مانند شما هرگز قبل از دیده می شود اگر ما می آیند با یک واکسن. من فکر می کنم آنها احتمالا خواهد گفت:” خبرنگاران در کاخ سفید دیدار با فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

“من نمی overpromising,” او اضافه شده است. “هر آنچه که حداکثر این است که هر آنچه که شما می توانید مثل انسان فراموش, ما در حال رفتن به انجام.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار که مسئول واکسن عملیات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من هستم.”

“من واقعا مسئول آن,” او گفت:. “من فکر می کنم احتمالا بیش از هر چیزی من مسئول است.” —برکلی Lovelace

1:30 pm: ‘آن را امن برای بازگشت به کار’ — Dow مدیر عامل می بیند دقیق آن گیاه نیز به عنوان ‘بهترین شیوه’

Dow, Inc. مدیر عامل جیم Fitterling CNBC گفت که سخت کارگر غربالگری و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی اجازه داده اند و علم مواد غول پیکر به ادامه کار آن در گیاهان و آزمایشگاه به عنوان امن که ممکن است در طول شیوع کروناویروس.

“ما در حال کار با خیال راحت. ما در حال به اشتراک گذاری آن با بهترین شیوه با دولت ها در سراسر جهان” Fitterling گفت: “Squawk در خیابان.” “ما فکر می کنم آن را بی خطر به بازگشت به کار و ما در حال رفتن به شروع به نشان می دهد که.”

داو در حال حاضر با حدود 14,000 کارگران در تولید آن امکانات Fitterling گفت و اشاره کرد که دولت های طبقه بندی شده بسیاری از قطعات این شرکت به عنوان ضروری “از آنجا که ما عرضه تا مواد است که نیاز امروز است.”

داو است 36,500 کارکنان در بیش از 100 سایت تولید در 31 کشور جهان است.

Fitterling گفت که بازگشت کارگران با خیال راحت به گیاهان و آزمایشگاه در حال تمرکز این شرکت تلاش های در حال حاضر.

“هنگامی که ما به فضاهای جایی که آنها در حال تنگ تر مانند دفاتر که احتمالا بعدا” او گفت:. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از توابع اساسی و افرادی که در حال کار به طور موثر از خانه می تواند همچنان به انجام این کار است.” —کوین Stankiewicz

1:19 pm: انگلستان است که از گذشته اوج,’ ساعت بوریس جانسون می گوید:

انگلیس رسما تصویب اوج خود coronavirus شیوع نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

“من می توانم تایید می کنند که امروز برای اولین بار ما از گذشته اوج این بیماری” جانسون گفت: در اولین حضور خود را در دولت جلسه توجیهی روزانه پس از بازگشت به کار پس از سقوط بیمار با Covid-19.

“ما در گذشته اوج و ما در شیب رو به پایین.”

جانسون نیست اما ذخیره کردن یک نقشه راه برای انگلستان به نهایت خود را بالا ببرد محدودیت در زندگی چیزی است که کشورهای در جای دیگر در اروپا شده اند به تدریج انجام می دهند. —رایان براون

1:09 pm: آمریکا, جاسوسی, آژانس, گوید coronavirus شد ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی’

بالا متحده جاسوسی آژانس گفت: برای اولین بار است که این کشور را هوش جمعی جامعه باور ندارد که coronavirus بود ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی.

“جامعه اطلاعاتی نیز concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده,” دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: در یک اتفاق نادر در بیانیه ای.

“IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان” به آن اضافه شده است.

در این بیانیه از دفتر مدیر اطلاعات ملی در تضاد گزارش نشان می دهد که جدید کروناویروس شده است طراحی و توسعه توسط دانشمندان چینی در یک دولت سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه.

ایالات متحده هوش جامعه وظیفه بود با بررسی این که آیا این ویروس که ناشی از جهانی همه گیر پدید آمده به طور تصادفی از یک آزمایشگاه تحقیقاتی فعلی و سابق آمریکا مقامات امنیتی گفته NBC News. —آماندا Macias

12:48 pm: نیویورک شهرستان مکث 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن قطار و اتوبوس شب

شهر نیویورک تعلیق 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو در طول coronavirus بحران, شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد.

“آنها (MTA) می تواند به ضد عفونی کردن تمام قطار ها و اتوبوس ها هر شب آن را بهترین می تواند انجام شود با توقف قطار سرویس از 1 صبح تا 5 صبح هر شب در طول همه گیر به طوری که آنها در واقع می تواند انجام این خدمات” کومو گفت: در اخبار جلسه.

این متروپولیتن حمل و نقل اجرا می شود که این شهر سیستم حمل و نقل عمومی را هنوز ارائه اتوبوس و همچنین برای-استخدام وسایل نقلیه و “دلار وانت” بدون هیچ هزینه به کارگران ضروری در آن ساعت گفت کومو. —ویلیام Feuer نوح Higgins-Dunn, گل یاس, کیم

12:25 pm: چرا ما این است که رو تخت بیمارستان کمبود

12:14 pm: فلوریدا پیشی گیرد کالیفرنیا به عنوان مدعیان سرمایه

فلوریدا پیشی گیرد کالیفرنیا به عنوان دولت ایالات متحده با بیشترین هفتگی مدعیان بیکاری به عنوان تالاهاسی شروع به فرآیند به صورت جدی به آن قابل ملاحظه تعداد براده.

فلوریدا که گزارش 432,465 تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 25 صدر کالیفرنیا 328,042 مارک اولین بار پس از هفته منتهی به مارس 21 که گلدن استیت منجر نمی شود ملت در تعداد کارگران تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

هر چند هر دو کشور گزارش داد کاهش تعداد کارگران به دنبال بیمه از قبل هفته که فلوریدا است که در حال حاضر پیشرو در نمودار قابل توجه است پس از آن نیروی کار است که حدود نیمی که از کالیفرنیا. تگزاس و جورجیا نیز شاهد تعداد قابل توجهی از مدعیان در هفته گذشته با هر گزارش دولت حداقل 250,000.

نسبی افزایش فلوریدا در ادعای احتمال وجود دارد با تشکر بهبود در دولت توانایی فرایند براده. —جان هاردکور, کون بزرگ, تام Franck

11:53 am: او فرار کرد بروکلین به زندگی در اکلاهما — “شما فقط در این حالت بقا”

لیندزی مارول, 38, به نیویورک نقل مکان کرد و سه سال پیش از آنجا که او گفت: “من به معنای واقعی کلمه رفتن بزرگ و یا رفتن به خانه.”

در حال حاضر او را به رفتن به خانه به Tulsa, اوکلاهما برای فرار از نابسامانی های coronavirus همه گیر است که آمار نیویورک سخت تر از هر مکان در کشور است. شیوع و تاثیر آن بر زندگی شخصی او و در شهر او را دوست دارد به سادگی بیش از حد.

“همسایه درگذشت. دوستان شما بودند با دیدن کیسه های بدن از پنجره خود را و شما فقط در این حالت بقا. من فقط وحشت زده شد” گفت: مارول که زندگی به تنهایی در یک آپارتمان اجاره در بروکلین. “چیزهایی که در نیویورک آسان نیست– و که برخی از جذابیت شما می دانید — آن را نه چندان آسان—و آن شد فقط راه بیش از حد دشوار است.”

مارول یک عینک ساز که در سمت چپ تولسا 20 سال پیش در واقع کاربردی برای برنامه سال گذشته به نام تلسا از راه دور. در تلاش برای جذب کارمند جدید استعداد آن را ارائه می دهد 10 ، 000 دلار کمک مالی و مزایای اضافی برای واجد شرایط کارگران از راه دور که حرکت و کار از تولسا.

او پذیرفته شده است اما از آنجا که او فقط نمی تواند تحمل به ترک بروکلین. او به نام هفته گذشته و پرسید که آیا آنها می خواهم هنوز هم او را. آنها انجام داد. —Trulia

11:32 am: آن را “نامعقول” است که شهر نیویورک funeral home چپ اجساد در, وانت, شهردار, بیل د Blasio می گوید:

کارگران امن ون پر از اجساد مردم مرحوم در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در اندرو Cleckley کفن در بروکلین نیویورک, مارس 29 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

آن را “نامعقول” و “کاملا غیر قابل قبول” است که بروکلین funeral home چپ اجساد در ذخیره سازی وانت به عنوان شهر سردخانه سیستم است که با غرق coronavirus بیماران, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

“چرا بر روی زمین به آنها نیست یا هشدار دولت که تنظیم آنها و یا رفتن به NYPD حوزه و از آنها بخواهید برای کمک کنم.” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “آیا چیزی به جای ترک بدن وجود دارد. این بی وجدان به من.”

شهردار در پاسخ به گزارش هایی که Andrew T. Cleckley خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین چپ اجساد به پوسیدگی در unrefrigerated U-Haul و دیگر اجاره کامیون های شلوغ از خیابان های شهرستان در روز چهارشنبه. زمانی که CNBC رسیده funeral home نظر یک مرد که نمی شناخت خود آویزان قبل از هر گونه سوال می شود پرسید.

“من هیچ ایده ای در جهان چگونه هر کفن می توانید اجازه دهید این اتفاق می افتد” د Blasio گفت. “کاملا غیر قابل قبول است. اجازه دهید به روشنی در مورد این.”

شهر نیویورک سردخانه, گورستان crematories و morgues غرق شده اند که تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن تقریبا پنج بار به عنوان بسیاری از نیویورکی ها در دو ماه نخست امسال ، تروریستی 11. —ویلیام Feuer, گل یاس, کیم

11:15 am: NBA تیم مدیران, عوامل تماس در لیگ برای لغو بقیه فصل

نمایی از خالی AmericanAirlines Arena قبل از شروع یک بسکتبال NBA فصل به طور منظم بازی بین گرمای میامی و شارلوت هورنتس در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در میامی.

دیوید سانتیاگو | میامی هرالد | گتی ایماژ

حتی اگر زمان NBA فصل است که هنوز هم از لحاظ فنی به حالت تعلیق به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس آن بازگشت این سال به نظر می رسد کمتر و کمتر احتمال دارد با گذشت هر روز. تیم مدیران شروع به احساس فشار و نا امید با فقدان اطلاعات از لیگ و هل دادن برای آشکار لغو نجومی بنابراین هر کس می تواند با خیال راحت تمرکز بر از سرگیری بازی در فصل آینده.

تیم های NBA مدیران و بازیکنان و عوامل به صحبت کرد CNBC در هفته های اخیر مورد چالش در از سرگیری بازی. آنها گفتند: صاحبان تیم ها در رابطه با مسائل مربوط به مسئولیت و تضاد در مورد اینکه آیا یا نه به من بدهید تا در فصل جاری. این افراد صحبت کرد و نامش به عنوان آنها مجاز به بحث در مورد لیگ امور publicly.

میلیاردها دلار روی خط هستند اگر NBA نمی تواند نجات آن فصل است. تیم NBA تقسیم حدود 2 میلیارد دلار در هر سال در تلویزیون ملی پول NBA دریافت از ESPN و Turner Sports. اما باشگاه همچنین به دست آوردن درآمد از رسانه های محلی می پردازد ورزشی منطقه ای شبکه. —جباری جوان

11:05 am: مک دونالد می گوید این سه ماهه را همان فروش فروشگاه بدتر خواهد بود

مک دونالد در انتظار تندتر همان فروشگاه فروش کاهش در سه ماهه دوم به عنوان بین المللی رستوران تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به وزن پایین فروش. مک دونالد جهانی همان فروشگاه فروش افت 3.4 درصدی در سه ماه اول سال پس از غوطه وری 22 درصد در ماه مارس است.

“به دنبال فروش قابل مقایسه با ما انتظار داریم در سه ماهه دوم به عنوان یک کل به طور قابل توجهی بدتر از آنچه که ما تجربه برای ماه مارس” مدیر عامل کریس Kempczinski به گفته تحلیلگران در کنفرانس تماس بگیرید.

بیش از نیمی از رستوران مک دونالد بین المللی عمل بازارهای بخش که شامل فرانسه و استرالیا در حال بسته شده است. چهار کشور در بخش — انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه باید تعطیل رستوران کاملا به سرعت گسترش ویروس. در ماه آوریل این بخش را در همان فروشگاه فروش پایین در حدود 70 ٪ است. —آملیا Lucas

10:57 am: ما باد صنعت نصب بیش از 1800 مگاوات در Q1 اما همچنان خطر شیوع

سه ماهه اول سال 2020 دیدم ایالات متحده وزش صنعت نصب بیش از 1800 مگاوات (MW) از ظرفیت های جدید, یک گزارش از American Wind Energy Association (AWEA) نشان داده است. با توجه به AWEA گزارش, 11 پروژه های جدید با مجموع ظرفیت 1,821 مگاوات شروع عملیات در سه ماه اول سال.

این AWEA به ذکر است که این نمایندگی بیش از دو برابر تاسیسات در مقایسه با سه ماهه اول در 2019, AWEA گفت: در یک بیانیه صادر چهارشنبه.

در حالی که وجود دارد روشن و مثبت در این گزارش – که همچنین گفت: فعالیت های ساخت و ساز آمار یک رکورد جدید در سه ماه اول سال – coronavirus است ریخته گری سایه بر این بخش است. با استناد به آن خود را تجزیه و تحلیل از مارس, انجمن تجارت گفت: حدود 25 گیگاوات از پروژه های برنامه ریزی شده – که نشان دهنده 35 میلیارد دلار در سرمایه گذاری — در معرض خطر بودند. —Anmar Frangoul

10:32 am: تایسون به طور موقت می بندد نبراسکا گوشت گیاهی برای تمیز کردن

Tyson Foods گفت: آن را به طور موقت تعلیق عملیات در نبراسکا گوشت پردازش است که در خدمت به عنوان بزرگترین کارفرما برای همسایه Sioux City, Iowa, پس از افزایش coronavirus موارد در این منطقه است. تایسون گفت: این امر نزدیک داکوتای شهرستان گیاهی جمعه از طریق پنج شنبه برای انجام یک تمیز تسهیلات.

مقامات بهداشتی دولت در روزهای اخیر گزارش داده اند که صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در هر دو نبراسکا, شهرستان داکوتای, که در آن گیاه واقع شده است و وودبری County, Iowa, که در آن سو شهر واقع شده است. تایسون که قبلا فاش کرد که برخی از کارگران در این کارخانه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس اما آن است که چگونه بسیاری از. آرکانزاس بر اساس شرکت گفت: این غربالگری داکوتای شهرستان کارکنان این ویروس در این هفته با کمک گارد ملی نبراسکا.

داکوتای شهرستان مرکز یکی از بزرگترین گاو گیاهان پردازش در کشور به کارگیری در مورد 4,300 مردم است. حرکت زیر اخیر تعطیلی دیگر برای پردازش گوشت امکانات در سراسر کشور به دلیل coronavirus که به سرعت در حال گسترش در میان کارگران که اغلب ایستاده شانه به شانه در خطوط تولید. —آسوشیتد پرس

10:30 am: دانمارک می گوید ویروس گسترش است شتاب پس از بازگشایی شروع

Nyhavn در کپنهاگ دانمارک

کان Tawan | Twenty20

گسترش Covid-19 در دانمارک است و نه شتاب از کشور شروع به شل شدن تدریجی محدودیت های اعمال شده در اواسط ماه آوریل دولت سرم موسسه است که مسئول برای آمادگی در برابر بیماری های عفونی گفت.

به اصطلاح R رای نشان می دهد که متوسط تعداد عفونت های یک فرد با ویروس باعث افزایش یافته است کمی در دو هفته گذشته اما همچنان زیر 1.0, موسسه گفت.

“با این حال هیچ نشانه ای وجود دارد که COVID-19 اپیدمی شتاب” آن گفت:. —رادیو فردا

10:20 am: ‘لازانیا بچه ها جمع آوری $1.26 میلیون به خوراک نیویورک کارگران بیمارستان

رستوران Luca Di Pietro و تیم خود تبدیل شده اند شناخته شده به عنوان “لازانیا بچه ها” در میان شهر نیویورک خط مقدم کارگران است. که به دلیل Di Pietro و تیم او کمک کرده اند تحویل بیش از 64,000 وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

“لازانیا همیشه یک ضربه بزرگ” Di Pietro, 50, که صاحب صاحب Tarallucci e Vino رستوران در منهتن و در حال حاضر یکی از خوراک مقدم نیویورک گفت: CNBC آن را. “آن را می دهد یک لبخند بر روی صورت من. این بار سخت…حداقل آنها را وادار به خوردن چیزی خوب است. به فکر می کنم مواد غذایی آورده شده است و آماده شده توسط نیویورکی است و تقویت روحیه برای کارگران خط مقدم.”

Di Pietro شروع تغذیه مقدم نیویورک به سود ابتکار به جمع آوری کمک مالی برای رستوران خود Tarallucci e Vino و دیگر رستوران های محلی. آن را نیز فراهم می کند در بیمارستان, بیمارستان, کارگران در این کشور سخت ترین آمار شهرستان با رایگان و غذا خوشمزه است. تا کنون این طرح را مطرح کرده است بیش از $1.26 میلیون دلار کمک مالی برای پرداخت هزینه غذا و موفقیت آن حتی الهام بخش دیگران برای خود ایجاد خوراک مقدم طرح در دیگر شهرستانها.

فراتر از تغذیه بیمارستان محلی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر خوراک مقدم کمک کرده است و نگه داشتن شرکت رستوران های زنده و کارگران شاغل. —تیلور لاک

10:01 am: مایک پنس تور کلینیک مایو بدون ماسک ‘مجموعه یک نمونه از بی مبالاتی’ می گوید: Jim Cramer

معاون رئیس جمهور مایک پنس بازديد با آزمایشگاه پزشکان و techs در حالی که تور کلینیک مایو امکانات حمایت از بیماری کروناویروس (COVID-19) پژوهش و درمان در روچستر مینه سوتا, ایالات متحده, مارس 28 سال 2020 است.

نیکلاس Pfosi | ایسنا

CNBC Jim Cramer لعنتی معاون رئیس جمهور مایک پنس برای پوشیدن یک coronavirus ماسک در حالی که تور کلینیک مایو در اوایل این هفته.

“تا زمانی که ما این تحت کنترل ما نمی توانیم معاون رئیس جمهور ایالات متحده به کلینیک مایو بدون ماسک به دلیل است که مجموعه یک نمونه از بی توجهی” کرامر گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

کرامر را تفسیر پنس آمد به عنوان “پول دیوانه” میزبان ستایش Costco برای آن سیاست جدید با شروع از دوشنبه که نیاز تمام خریداران به پوشیدن صورت پوشش در فروشگاه خود را. Costco در حال حاضر نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم این خواهد بود که استاندارد مراقبت دو هفته از هم اکنون” کرامر گفت: پیش بینی مردم نمی خواهید در هر نقطه بدون ماسک. —Matthew J. کوشک

9:33 am: داو قطره بیش از 200 امتیاز به پایان مارس پس از بیشتر دلتنگ اقتصادی

سهام کاهش یافت و در آخرین روز از ماه آوریل به عنوان سرمایه گذاران هضم دور دیگری از بد اقتصادی همراه با آخرین دسته از عمده tech درآمد.

میانگین صنعتی داو جونز ریزش 252 امتیاز و یا 1 درصد. S&P 500 تضعیف 0.7%. شاخص Nasdaq Composite خرد شده در اطراف flatline در اوایل معاملات.

وزارت کار گفت: یکی دیگر از 3.84 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته شش هفته در مجموع به بیش از 30 میلیون نفر است. ایالات متحده هزینه های مصرف کننده نیز کاهش یافته است 7.5% در ماه مارس در یک سال بیش از سال بر اساس. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:26 am: ایلان F-bomb بیهوده گویی در برابر مستندات نشان دهنده ‘رشد تمایلات’ می گوید: دکتر اسکات Gottlieb

احساس پشت مدیر عامل شرکت تسلا ایلان expletive پر سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر دولت stay-at-home سفارشات به اشتراک گذاشته شده است توسط تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“من فکر می کنم که نشان دهنده رشد احساسات در این کشور که در آن است که رفتن به تقلا در برابر آنچه فرمانداران باید انجام دهیم” گوتلیب گفت: “Squawk Box.” “آنها باید تصمیم گیری های دشوار به چهره این ماه است.”

اواخر روز چهارشنبه مشک شدت انتقاد کرد و حتی رها کردن F-bomb در برق خودرو ساز درآمد تماس و گفت که مستندات به منظور کمک به کند کردن گسترش coronavirus ها “فاشیست.” او همچنین گفت: مبلغ سفارشات به “زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق قانونی خود.”

تعدادی از کشورها در سراسر کشور از جمله گرجستان کلرادو و تنسی به تازگی کاسته تا در برخی از coronavirus مربوط به محدودیت های کسب و کار. کشورهای دیگر مانند اوهایو اعلام کرده اند جزئیات یک مرحله به مرحله بازگشایی برای شروع است. —کوین Stankiewicz

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:01 am: چگونه متحده در حال بازگشایی کسب و کار و بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

در سراسر کشور متحده را تعطیل کسب و کار و دستور داد مردم را از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با موارد شروع به سطح خاموش متحده به دنبال پرش شروع به اقتصاد ضربه سخت توسط ویروس. میلیون ها نفر از آمریکایی ها که قرار داده شده است از کار با مستند تلاش نیز مشتاق به بازگشت در نیروی کار است.

فرمانداران گرفته اند تاکتیک های مختلف در حال توسعه برنامه ای برای شل stay-at-home سفارشات هر کدام از مسیرهای مختلف در از بین بردن اجتماعی-محدودیت فاصله. متحده در شرق میانه و سواحل غرب با تشکیل ائتلاف به طلیعه چیزی بودن در یک منطقه ای بازیابی. کشورهای دیگر مواجه شده اند انتقاد در حال حاضر اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری به رزومه فرد در عملیات. برخی از فرمانداران باید در عین حال به انتشار هر نوع از بازگشایی طرح است.

در اینجا مختصر و مفید از چگونه هر ایالت در ایالات متحده در پاسخ به Covid-19 لحاظ محدودیت های بلند در شهروندان و کسب و کار. این لیست به روز خواهد شد هر روز با تحولات جدید است. —هانا میلر

8:53 am: موارد جدید گزارش روزانه توسط منطقه

8:50 am: چگونه مرسدس بنز بازگشایی آلاباما auto plant

مرسدس بنز بازگشایی آن گیاه ایالات متحده در این هفته در آلاباما تبدیل شدن به یکی از اولین تولید کنندگان به از سرگیری عملیات پس از coronavirus همه گیر متوقف شد تولید خودرو در سراسر کشور در ماه گذشته است.

دایملر که صاحب مرسدس بنز گفت: در آن زمان “قوی و بهترین عمل اقدامات ایمنی” را به اطمینان حاصل شود که بازگشایی این کارخانه امن بود برای آن 4,200 کارگران که در تولید مرسدس بنز GLE GL و GLE کوپه Suv ها.

پروتکل های جدید برای کاهش گسترش ویروس شامل اجباری پوشیدن ماسک صورت متوسط چک در ورود و جدایی از کارمندان در اتاق, کافی نت ها و مناطق رایج است.

تنها یکی از این کارخانه سه شیفت کارگران در ابتدا به نام جمعه به عنوان گیاه رمپ تا تولید و اقدامات ایمنی اجرا می شوند. —مایکل Wayland

8:42 am: ما هفتگی مدعیان آمار 3.84 میلیون شکوه از 30 میلیون گذشته بیش از 6 هفته

برای اولین بار براده برای بیمه بیکاری آمار 3.84 میلیون در هفته گذشته به عنوان موج اقتصادی درد همچنان ادامه دارد هر چند بدترین به نظر می رسد در گذشته است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار 3.5 میلیون نفر است.

تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 25 آوریل در آمد در پایین ترین سطح خود از مارس 21 اما آوردن نورد شش هفته در مجموع به 30.3 میلیون به عنوان بخشی از بدترین بحران اشتغال در تاریخ ایالات متحده است. ادعای آمار یک رکورد 6.87 میلیون برای هفته مارس 28 و کاهش یافته است هر هفته پس از آن.

افزایش بیکاری در آمده است در میان تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. در حالی که برخی از ایالت ها و شهرداری ها آغاز کرده اند به را مربوطه اقتصاد آنلاین بسیار کلیدی ایالات متحده زیرساخت باقی می ماند قفل شده است. —Jeff Cox

8:31 am: آخرین ما نقاط داغ

8:30 am: تقاضای انرژی تنظیم شده است برای دیدن رکورد رها کردن این سال

آژانس بین المللی انرژی گفت: این انتظار جهانی تقاضای انرژی به شیرجه رفتن در این سال در پاریس مستقر در سازمان به نام بزرگترین افت از زمان جنگ جهانی دوم است.

با حدود 4.2 میلیارد نفر در سراسر جهان موضوع به نوعی از مستند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus آژانس بین المللی انرژی است و پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال. در مطلق این است که بزرگترین در تاریخ ثبت شده. در صد عاقلانه آن را شدیدترین کاهش در 70 سال است.

تقاضا آمار از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به هفت برابر بیشتر از کاهش در پی بحران مالی در سال 2008.

“در مطلق کاهش بی سابقه است — معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی” آژانس جهانی انرژی ، —Pippa استیونس

8:22 am: میسی قصد دارد به تمام فروشگاه ها بازگشایی در 6 هفته

8:18 am: رژیم صهیونیستی است. Newsom انتظار می رود برای بستن تمام سواحل کالیفرنیا

هزاران نفر از ساحل را برانگیخت لذت بردن از هوای گرم و آفتابی روز در ساحل در میان دولت موظف به اقامت در خانه و اجتماعی فاصله دستور به دفع کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در هانتینگتون بیچ, CA, در مارس 25 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس | گتی ایماژ

کالیفرنیا روسای پلیس انجمن گفت: اعضای یک ایمیل در روز شنبه که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام خواهد شد شنبه که تمام سواحل خواهد بود بسته به روز جمعه برای جلوگیری از این نوع از ازدحام دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که آب و هوای گرم باعث شد هزاران نفر به گله به اورنج کانتی خط ساحلی است.

پارک دولت نیز انتظار می رود بسته شود.

این ایمیل که به نظر می رسد که شامل یک یادداشت تایید شد به ان بی سی نیوز با دو منابع اجرای قانون. —NBC News

8:09 am: فصلنامه نتايج نشان دهنده فشار

یک تعداد انگشت شماری از گزارش های سه ماهه از عمده شرکت های ایالات متحده نشان داد تحت فشار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اینجا این است که به ارائه به روز رسانی پنج شنبه صبح.

—سارا سالیناس

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC.

7:08 am: Prada به تدریج از سر گرفته تولید خواهد شد و استفاده از آنتی بادی آزمون

ویکتور Sokolowicz | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایتالیا پرادا گفت: آن را به حال به تدریج resujmed تولید در سایت های مختلف در سراسر ایتالیا پس از تقریبا دو ماه از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

مد شرکت گفت: آن را به حال بازگشایی آن در سایت های صنعتی در توسکانی در آوریل 20 و کسانی که در مناطق مرکزی از Umbria, Marche و شمال منطقه ونتو — یکی از سخت ترین-آمار مناطق — پس از آن.

آن گفت: برخی از کارگاه های آموزشی در آن میلان ستاد نیز در کار است. این گروه گفت: این اجرا در یک طیف گسترده ای از اقدامات امنیتی برای کارکنان آن از جمله دو روش غربالگری برای کارکنان و استفاده از آنتی بادی آزمایش. —رادیو فردا

7:01 am: انگلستان محققان باید بدانید ژوئیه اگر واکسن موثر است

زنده نمونه در لوله های آزمایش برگزار شد در یک ظرف ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه در گلاسکو اسکاتلند در مارس 22 سال 2020 است.

اندرو میلیگان | WPA استخر | گتی ایماژ

انگلستان می دانید در ماه جولای که آیا آن Covid-19 واکسن موثر است, غول دارویی AstraZeneca گفت.

این شرکت گفت که با همکاری دانشگاه آکسفورد برای کمک به توسعه و توزیع واکسن در حال تحقیق توسط Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن ، تحت توافق AstraZeneca خواهد بود مسئول در سراسر جهان تولید و عرضه آکسفورد واکسن که وارد فاز یک کارآزمایی های بالینی در هفته گذشته.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: رادیو بی بی سی 4 “امروز” نشان می دهد که این شرکت می دانیم در ماه, آیا coronavirus واکسن موثر بود.

“توسط ژوئن, ژوئیه, ما در حال حاضر یک ایده بسیار خوبی از جهت سفر از لحاظ پتانسیل اثر,” او گفت:. —چوپان تیلور

5:44 am: ژاپن در حال آماده سازی برای گسترش اورژانس برای حدود یک ماه

ژاپن آماده گسترش آن وضعیت اضطراری برای حدود یک ماه دولت منابع به رویترز گفت. این در اصل مجموعه ای برای پایان دادن به چهارشنبه آینده.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: مجلس او را از مشورت کارشناسان بیماری های عفونی در مورد اینکه آیا به گسترش اورژانس که او اعلام کرد در 7 آوریل برای هفت استان از جمله توکیو. این جلسه برگزار خواهد شد در روز جمعه وزیر اقتصاد گفت:. —هالی Ellyatt

5:32 am: اسپانیا روزانه تلفات سقوط به کمترین میزان در شش هفته

یک پرستار و یک آتش نشان در حال صحبت کردن در دیده می شود در ویلللبا بیمارستان عمومی در آوریل 05, 2020 در مادرید اسپانیا است.

دیوید بنیتو

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در اسپانیا کاهش یافت و به 268 آن وزارت بهداشت گفت: به مناسبت کمترین شمارش در نزدیک به شش هفته رویترز گزارش داد.

تعداد کل مرگ و میر افزایش به 24,543 روز پنج شنبه از 24,275 در روز قبل وزارت گفت. تعداد کل موارد در اسپانیا در حال حاضر در 213,435 تا 1,309 از روز قبل. —هالی Ellyatt

5:15 am: سوئد هیچ مستند اما آسیب های اقتصادی می تواند فقط به عنوان بد

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد جلب توجه جهانی برای اعمال کامل مستند به عنوان دیده می شود در بسیاری از اروپا به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اینحال اطلاعات منتشر شده از این کشور در بانک مرکزی و پیشرو در سوئد فکر می کنم تانک نشان می دهد که اقتصاد خواهد بود فقط به عنوان به شدت ضربه به عنوان همسایگان اروپایی خود است.

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد به دو سناریوی احتمالی برای چشم انداز اقتصادی در سال 2020 است که “بستگی دارد در چه مدت گسترش عفونت در ادامه و در چه مدت این محدودیت اجرا به سرعت آن را در محل هستند.” هر دو حالات ممکن است تلخ هستند.

در اولین سناریو تولید ناخالص داخلی قرارداد با 6.9 درصد در سال 2020 قبل از بازگشت به رشد 4.6 درصد در سال 2021. در بیشتر منفی پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند قرارداد توسط 9.7% و بازیابی می تواند آهسته تر با اقتصاد در حال رشد 1.7 درصد در سال 2021.

در هر دو پیش بینی نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و می تواند به 10.1 درصد در سال 2020 در بدترین سناریو از 7.2% در حال حاضر. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: منطقه یورو اقتصاد غرق; اسپانیا روزانه مرگ و میر در کمترین شمارش تقریبا در 6 هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin analbetroadYabancı Dizi İzlemecidiyeköy escortsmm panelmobil ödeme bozdurmaElektronik sigaraturkuaz korsan taksinulled themes