Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Lysol ساز می گوید نیست مصرف مواد ضد عفونی کننده; ایالات باعث می شود ماسک های اجباری

به عنوان تعدادی از آمریکا مرگ به سرعت روش 50,000 توجه به تبدیل متحده که در حال تلاش برای بازگشایی کسب و کار برای تحریک رشد اقتصادی است. برخی از فرمانداران آغاز کرده اند تسهیلات با وجود هشدارهای از جهان مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به انجام این کار بدون جرقه موج دوم Covid-19 عفونت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 191,231
  • ما موارد: بیش از 869,100
  • ما مرگ و میر: حداقل 49,963

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:41 am: تنبیه کسب و کار با افزایش مالیات خواهد صدمه دیده است ‘یقه آبی’ کارگران هاشمی کوین بردی می گوید:

تشکر. کوین بردی

Anjali Sundaram | CNBC

تشکر. کوین بردی CNBC گفت که افزایش مالیات و مقررات باید در جای خود قرار داده و در پاسخ به coronavirus بحران اقتصادی است.

“من فکر نمی کنم شما تنبیه کردن کسب و کار به منظور کمک به آبی که یقه کارگر. من فکر می کنم آن مخالف است. ما بلند آنها را با هم” تگزاس جمهوری خواه گفت: “Squawk Box.”

بردی, رتبه بندی عضو مالیاتی-نوشتن خانه راه و وسیله کمیته گفت که او معتقد است سیاست های ایران قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله در سال 2017 کاهش مالیات کمک کرد که اقتصاد ایالات متحده در یک موقعیت قوی از رفتن به کروناویروس بحران است. بردی بود رئیس کمیته سه سال پیش زمانی که جمهوری خواهان کنترل مجلس نمایندگان و سنا.

“من هنوز هم فکر می کنم بدتر از چیزی که ما می تواند انجام دهد می تواند به معکوس این سیاست از آنجا که من فکر می کنم آنها کلید به ما داشتن این اقتصاد قوی. آنها در حال رفتن به حتی بیشتر مهم رو به جلو” بردی گفت. —کوین Stankiewicz

10:34 am: 401(k) توازن سینک 19 درصد با توجه به coronavirus وفاداری می گوید:

وحشی نوسانات بازار گرفته اند تلفات در بازنشستگی محافظ. متوسط 401(k) تعادل فرو 19 درصد به $91,400 در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به یک گزارش جدید با سرمایه گذاری وفاداری ملت بزرگترین ارائه دهنده برنامه 401(k). شرکت خدمات مالی دستگیره بیش از 30 میلیون حساب های بازنشستگی در دسترس نباشد.

متوسط حساب بازنشستگی فردی تعادل نیز کاهش یافت 14 ٪ به $98,900.

قبل از coronavirus wreaked ویران کردن اقتصاد 401(k) و ایرا مانده بودند در رکورد. متوسط 401(k) تعادل $بود 112,300 در سه ماهه چهارم سال گذشته در حالی که متوسط ایرا تعادل $بود 115,400.

“با توجه به سابقه نوسانات بازار این سه ماهه آن را تعجب آور نیست که مانده حساب نهفته بودند اگر چه کاهش قیمت کمتر از بازار به طور کلی کاهش” کوین بری رئيس جمهور از محل سرمایه گذاری در حوزه وفاداری در بیانیه ای گفت. —جسیکا Dickler

10:29 am: پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن, Lysol ساز می گوید نیست مصرف مواد ضد عفونی کننده

خانواده, دلار, فروشگاه دستمال مرطوب ضد باکتری و تمیز کردن محصولات.

جف گرینبرگ | گتی ایماژ

سازنده Lysol و رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در برابر مصرف یا تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان Covid-19. مصرف مواد ضد عفونی کننده بسیار خطرناک است و حتی می تواند کشنده سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز جمعه.

“من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب در نشست خبری. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

Reckitt Benckiser بریتانیا بر اساس تولید کننده Lysol و دیگر خانواده محصولات در بیانیه ای گفت که محصولات خود را “تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده” و “تحت هیچ شرایطی” باید محصولات مصرف توسط مردم است. —خواهد Feuer

10:23 am: ایران در حال حاضر نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک

ماسک و یا دیگر پوشش صورت اجباری شد برای ایالات هواپیمایی خدمه پرواز در سنجش با هدف توقف گسترش coronavirus. خدمه پرواز’ اتحادیه کارگری است و اصرار مقامات دولت فدرال نیاز به آنها را برای مسافران بیش از حد.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را ارائه خدمه پرواز با فولاد ماسک, اما آنها نیز مجاز به پوشیدن خود پارچه ماسک.

“ما درک می کنیم که بسیاری از جنبه های پرواز وظایف هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله چالش برانگیز است که چرا این ابتکار جدید است که بسیار مهم” ایالات گفت. —لسلی Josephs

10:15 am: برخی از فرفره کارگران در حال گرفتن $0 در مزایای بیکاری

برخی از فرفره کارگران ممکن است با خاراندن سر خود را در آنچه برای بسیاری از افراد تبدیل شده است به یک میدان روند به دریافت مزایای بیکاری. در عین حال یکی دیگر از چین و چروک, کالیفرنیا, صدور نامه به فرفره کارگران اعمال می شود که برای مزایای بیکاری نشان می دهد که آنها حق دارند به $0.

“دریافت $0 جایزه متوجه لزوما به معنای کسی است که فاقد شرایط لازم برای منظم [بیمه بیکاری] مزایای” کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال و یا EDD گفت: در یک e-mail.

خبر خوب این است که این 15 متحده در حال حاضر پرداخت فرفره کارگران و خود اشتغالی آمریکایی ها بیکاری است. همچنین خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل و دیگران هستند و به تازگی واجد شرایط برای جمع آوری مزایای بیکاری به عنوان یک نتیجه از 2.2 تریلیون دلار فدرال coronavirus تسکین قانون تصویب شده در ماه گذشته. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا. —گرگ Iacurci

9:34 am: داو صعود بیش از 100 امتیاز به عنوان نفت همچنان تک به تک از پایین تاریخی

سهام افزایش یافت که قیمت نفت همچنان به بهبود می یابند از خود بی سابقه ای در فروش. میانگین صنعتی داو جونز معامله 179 امتیاز بالاتر یا 0.8%. S&P 500 0.6% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.4%.

روغن گل رز برای سومین روز متوالی جهش از یک تاریخی تار و مار که دیدم یک قرارداد آتی به نوبه خود منفی برای اولین بار. خام وست تگزاس اینترمدیت با صعود 4.2% به تجارت بالاتر از 17 دلار در هر بشکه در میان افزایش شرط برای آمریکا و کاهش تولید در آوردن آن سه روز متوالی به بیش از 40 درصد است. —فرد ایمبرت

9:30 am: آنچه در آن مانند به نظر می رسد در داخل کارخانه GM ساخت coronavirus ماسک صورت

در کمتر از یک هفته GM تبدیل 31,000 فوت مربع از 2.7 میلیون فوت مربع گیاه که decommissioned در سال گذشته از تولید انتقال به ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مایکل Wayland / CNBC

وجود دارد را با صدای بلند زمزمه و برای تلفن های موبایل از نرم فلزی مرحله فشار به عنوان شما راه رفتن را به یک روشن و سفید منطقه قدیمی دهه انتقال کارخانه متعلق به جنرال موتورز فقط در خارج از دیترویت.

اما برای تلفن های موبایل تقریبا سفید سر و صدا نیست از قطعات خودرو در حال تولید آنها هستیم قرقره های بزرگ پارچه در حال اجرا از طریق ماشین آلات و کارکنان با استفاده از لیزر جوشکار به صورت ماسک.

در کمتر از یک هفته GM تبدیل 31,000 فوت مربع از 2.7 میلیون فوت مربع گیاه که decommissioned در سال گذشته از تولید انتقال به تجهیزات حفاظت شخصی برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. —مایکل Wayland

9:18 am: ‘گه خونین کسب و کار:’ شکارچیان کشتن حیوانات بیشتر به عنوان coronavirus له گردشگری آفریقا

یتیم کرگدن ها دیده می شود در میان گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک پناهگاه برای کرگدن یتیم توسط شکار در Mookgopong Limpopo province, آفریقای جنوبی, مارس 17 سال 2020 است.

Siphiwe Sibeko | ایسنا

شکارچیان در آفریقا تجاوز در زمین آنها به طور معمول نمی بازدید و باید کشته کرگدن در گردشگری نقاط داغ در حال حاضر عاری از بازدید کنندگان و صفری راهنماهای چون coronavirus همه اما متوقف سفر به این قاره است.

در بوتسوانا حداقل شش کرگدن شده است آب پس از ویروس تعطیل گردشگری. بوتسوانا نیروهای امنیتی در مارس به ضرب گلوله کشته و پنج مشکوک شکارچیان در دو حادثه. در شمال غربی آفریقای جنوبی, حداقل نه کرگدن کشته شده اند و از آنجا که ویروس مستند. همه شکار غیر قانونی صورت گرفت در چه قبلا گردشگری مناطق است که امن برای حیوانات به پرسه زدن.

“این یک فاجعه خونین. آن را مطلق بحران” نقشه ایوس بنیانگذار حفاظت از کرگدن بوتسوانا, یک سازمان غیر انتفاعی گفت: از شکار غیر قانونی در سراسر این قاره است. —اما Newburger

9:13 am: مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گزارش به دنبال کمک دولت برای استراحتگاه گلف در انگلستان و ایرلند

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان گزارش خواسته بریتانیا و ایرلند دولت برای کمک در هوازدگی coronavirus بحران است.

این شرکت در حال حاضر به ریاست رئیس جمهور پسران همجنس باز, Donald Trump Jr., است به دنبال کمک به دولت برای کمک به پوشش دستمزد در آن استراحتگاه گلف در Doonbeg ایرلند و اسکاتلند شهرستانهای Ayrshire و Aberdeenshire.

تمام هتل ها در حال بسته در انطباق با دولت اجرا مستند اقدامات است.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرد و در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز که تهمت سازمان دنبال شد به دولت های محلی برای کمک به.

سخنگویان برای این سازمان نسبت ناروا و تهمت های بین المللی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC. —چوپان تیلور

9:10 am: ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام به شیرجه رفتن 14.4 درصد در ماه مارس در مقابل 11.9% کاهش می رود

لوازم برای فروش در خانه انبار فروشگاه.

گتی ایماژ

سفارشات جدید برای کلید ایالات متحده ساخته شده کالاهای سرمایه ای به طور غیر منتظره افزایش در ماه مارس, اما دستاوردهای نیست به احتمال زیاد پایدار میان شیوع کروناویروس که ناگهان تعطیل اقتصاد و کمک به سقوط در قیمت نفت خام.

سفارشات برای nondefense کالاهای سرمایه ای به جز هواپیما از نزدیک تماشا پروکسی برای هزینه های کسب و کار طرح لبه 0.1% ماه گذشته وزارت بازرگانی گفت. داده ها را برای ماه فوریه بود تا برای نشان دادن این به اصطلاح هسته ای سرمایه سفارشات کالاهای سقوط 0.8% به جای انداختن 0.9% همانطور که قبلا گزارش شده است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود هسته سرمایه سفارشات کالاهای ياوه 6 ٪ در ماه مارس است.

به طور کلی ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام غرق 14.4 درصد در این ماه در مقایسه با انتظارات برای یک 11.9% افت. میزان سفارشات کالاهای بادوام به افزایش 1.2% در ماه قبل است. —رویترز

8:56 am: Verizon می کشد 2020 درآمد حاصل از مشاهده به عنوان مستندات در نتیجه بی سیم مشترک از دست دادن

یک زن به نظر می رسد در تلفن خود را در مقابل یک Verizon Fios ثبت نام در میدان تایمز در نیویورک در مارس 11, 2016.

برندان McDermid | ایسنا

ورایزون ارتباطات خود کناره پر درآمد سال چشم انداز در روز جمعه به عنوان آن را از دست 68,000 تلفن مشترکین که پرداخت صورتحساب ماهانه در سه ماهه اول در میان مستندات که بسته 70% از فروشگاه خود را.

آن منجر به کاهش قابل توجهی در فعالیت های مشتری و دستگاه حجم در سه ماهه مخابرات اپراتور گفت. تحلیلگران انتظار Verizon برای به دست آوردن فقط 100 مشترکان در سه ماهه 31 مارس به پایان رسید با توجه به تحقیقات شرکت FactSet.

این شرکت که قصد دارد به اقامت متعهد به سرمایه گذاری در 5G شبکه گفت: این ویروس کاهش درآمد خود را با 4 سنت در هر سهم در سه ماهه اول. مجموع درآمد برای حامل های بی سیم کاهش 1.6 ٪ به $31.6 میلیارد از سال قبل است. —رویترز

8:20 am: انگلیسی PM جانسون هنوز دوره نقاهت در کشور محل اقامت

نخست وزیر بوریس جانسون در ادامه بهبودی خود را از Covid-19 در کشور محل اقامت و هر گونه تصمیم به بازگشت به کار در لندن گرفته خواهد شد و به توصیه پزشکان او گفت:.

پیشتر روزنامه دیلی تلگراف گزارش داد که چلسی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار به عنوان روز دوشنبه.

سخنگوی کاهش یافته است به حدس و گمان در جانسون بازگشت گفت که نخست وزیر انجام شده بود بیشتر در این هفته از جمله مخاطبان با ملکه الیزابت و صحبت کردن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او ادامه بهبودی خود را در Chequers. او در ادامه به دریافت به روز رسانی از شماره 10 (خیابان داونینگ) در coronavirus پاسخ به صحبت با همکاران خود را” سخنگوی گفت.

“او تنها از بیمارستان مرخص شد کمتر از دو هفته پیش و او را به صرف برخی از زمان در یک واحد مراقبت های ویژه, بنابراین به عنوان شما می خواهم انتظار او را می خواهید به توصیه های پزشکی قبل از او به بازگشت به کار در تعداد 10.” —رویترز

8:17 am: آموزش آنلاین شرکت Coursera ارائه می دهد کارگران بیکار هزار نفر از دوره های آموزشی رایگان

آموزش و پرورش شرکت فناوری Coursera است پایین کشیدن آن paywall برای کارگران بیکار به افرادی که شغل خود را از دست در سراسر جهان دسترسی رایگان به آموزش و پرورش و همچنین توانایی برای به دست آوردن اعتبار.

این Coursera نیروی کار بازیابی ابتکار است teaming تا با دولت های ایالتی در آمریکا و رهبری کشور در سراسر جهان برای ارائه 3,800 دوره از برترین دانشگاه ها و شرکت های بزرگ از جمله آمازون و گوگل.

ابتکار عمل را به کارگران بیکار دسترسی رایگان به آموزش و پرورش با تمرکز بر مهارت های در حال توسعه برای کمک به آنها را پر کنید و کارهایی که در تقاضای بالا هستند. و به جای داشتن به پرداخت برای به دست آوردن یک حرفه ای گواهی که می تواند به تقویت رزومه هر فرد بیکار می توانید کسب اعتبار حرفه ای مانند گوگل از آن پشتیبانی پشتیبانی حرفه ای گواهی که منجر به بر روی تقاضا tech jobs. این کارگران می توانند کلاس های نامحدود — که معمولا هزینه 399 دلاری در سال — به صورت رایگان. —جولیا Boorstin

7:25 am: trump’s coronavirus ضد عفونی کننده نظرات ‘خطرناک’ پزشکان می گویند

پزشکان و کارشناسان بهداشت و خواست مردم به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دانشمندان باید بررسی درج تمیز کردن عامل به بدن به عنوان یک راه برای درمان Covid-19.

“(این یک) کاملا خطرناک دیوانه پیشنهاد” گفت: Paul Hunter استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا. “شما ممکن است به مرگ از Covid-19 بعد از تزریق مواد ضد عفونی کننده, اما تنها به این دلیل که شما در حال حاضر ممکن است مرده از تزریق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را در رسانه های توجیهی در روز پنج شنبه است که دانشمندان باید بررسی کند که آیا قرار دادن نور و یا ضد عفونی کننده به بدن افراد آلوده به ویروس coronavirus ممکن است کمک به آنها را پاک کردن این بیماری است. “وجود دارد یک راه که ما می توانید انجام دهید چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن?” او گفت:. “این امر می تواند جالب برای بررسی است.”

Lysol و Dettol ساز Reckitt Benckiser هشدار داد مردم در برابر استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus.

“تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت در بیانیه ای گفت:.—ایسنا

7:01 am: اسپانیا گزارش کمترین میزان مرگ و میر روزانه در بیش از یک ماه

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گفت: تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه با 367 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

که مجموع تلفات به 22,524 از 22,157 روز قبل وزارت بهداشت گفت. تعداد کلی coronavirus موارد رز به 219,764 از 213,024 روز قبل از. –رادیو فردا

6:49 am: حمل و نقل برای لندن به کردند 7,000 کارکنان

نمای کلی از خالی پلت در خزانه خط ایستگاه لندن در 19 مارس سال 2020 است.

آلبرتو Pezzali | NurPhoto | گتی ایماژ

حمل و نقل برای لندن گفت: آن را کردند 7,000 کارگران و به دنبال کمک از دولت بریتانیا را حفظ برنامه صرفه جویی در حدود 16 میلیون پوند ($19.72 میلیون) یک ماه در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“TfL است به جای 7,000 کارکنان که کار کاهش یافته و یا متوقف شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در کردند از دوشنبه. این اجازه خواهد داد که TfL برای دسترسی به کمک های مالی از دولت را حفظ طرح صرفه جویی در این سازمان حدود 15.8 میلیون پوند در هر چهار هفته” TfL اجرا می شود که این شهر زیرزمینی سیستم مترو و اتوبوس شبکه در بیانیه ای گفت.

“این را تا حدودی کاهش بزرگ مالی تاثیر coronavirus در حالی که سازنده بحث ادامه با حکومت گسترده تر درآمد پشتیبانی که TfL نیاز برای ادامه عملیات موثر در لندن شبکه حمل و نقل.” –رادیو فردا

5:40 am: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد جدید

یک مرد پیاده گذشته یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد COVID-19 coronavirus در بنگکلن, east Java در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه از Covid-19 عفونت گزارش رویترز با استناد به یک وزارت بهداشت رسمی.

جنوب شرقی آسیا کشور شناسایی 436 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در سراسر کشور به 8,211. اندونزی همچنین گزارش های اضافی 42 تلفات روز جمعه گزارش رویترز آوردن coronavirus مرگ و میر تا 689. –سام مردیت

4:33 am: هند SpiceJet است که به دنبال بودجه دولت به جزر و مد در طول بحران

هندی کم هزینه حامل SpiceJet خواسته است به دولت برای کمک خواهد کرد که کاهش فشار بر آن جریان نقدی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آجی سینگ گفت.

SpiceJet یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در هند بر اساس تعداد مسافران داخلی آن را حمل. سینگ گفت: این شرکت در حال صحبت کردن به lessors که اجاره کردن هواپیماهای SpiceJet در مورد پرداخت deferrals در آن اجاره.

بیش از 50 درصد از شرکت هواپیمایی کارکنان خواهد بود در مرخصی بدون حقوق در ماه آوریل و حامل در حال اجرا است یک محموله کسب و کار است که تولید برخی از جریان نقدی او اضافه شده است.

مانند دیگر کشورهای هند شرکت های هواپیمایی در بحران این کشور را تمدید مستند اقدامات برای کاهش گسترش coronavirus را ترک کرده است همه هواپیماهای مسافربری پایه تا حداقل 3 مه منجر به تخلیه ذخایر نقدی برای هواپیمایی. –Saheli روی Choudhury

3:50 am: رشد خشم بیش پکن را از دست داده و همه گیر

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

یک گروه کر در حال رشد از صدای در سراسر جهان خواستار چین برای جبران خسارت وارده با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار گزارش در اواخر سال گذشته در چین هوبئی.

فقط این هفته ایالت میسوری واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت چین بیش از دست زدن به آن از شیوع گفت: چین پاسخ ویرانگر منجر به ضرر و زیان اقتصادی برای دولت است.

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش بیماری” میسوری دادستان کل اریک اشمیت یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت:. “آنها باید پاسخگوی اعمال خود است.”

پرونده های حقوقی دیگر نیز پرونده در دادگاه های آمریکا به نمایندگی از صاحبان کسب و کار. چین را رد کرده است کسانی که ادعا می کند. –ساناز چنگ

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اندونزی گزارش بزرگترین روزانه پرش در موارد; شرکت های هواپیمایی در ‘حالت بقا’

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>