Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: LA County گسترش اقامت در خانه سفارش 30 میلیارد دلار در کمک های فرستاده شده به بیمارستان

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,677,256
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 101,732
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 486,994
  • ایالات متحده و میر: حداقل 18,022

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

5:03 pm: LA County گسترش اقامت در خانه سفارش و کسب و کار بسته تا اواسط ماه مه

لس آنجلس مقامات بهداشت روز جمعه اعلام کرد که این شهرستان اقامت در خانه و کسب و کار-بسته شدن سفارشات خواهد بود تمدید مه 15. منظور اصلی مجموعه بود به پایان می رسد در مارس 19.

دکتر کریستینا Ghaly این شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و گفت که اگر این شهرستان شد به کاهش فاصله فیزیکی در حال حاضر یکی از مدل نشان می دهد که نزدیک به 96 درصد از جمعیت خواهد بود آلوده اوت. دکتر باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر گفت که از شنبه شروع کسب و کار است که باقی می ماند باز مورد نیاز خواهد بود برای ارائه پارچه پوشش صورت برای همه کارکنان است که در تعامل با دیگر کارکنان و یا عمومی است. اما فرر نیز با تایید این شهرستان دیده می شود منحنی از موارد جدید صاف در راه “است که در واقع صرفه جویی در زندگی می کند.” این مقامات بهداشت را تایید نمی کند اگر این محدودیت برداشته شود ٬ در مارس گفت: آنها را مجبور به ارزیابی مجدد وضعیت. —نوح Higgins دونن

4:14 pm: نیویورک شهرستان, شهردار, پیشنهاد اجاره یخ برای 2 میلیون

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت او پیشنهاد اجاره یخ برای حدود 2 میلیون نیویورک زندگی در اجاره تثبیت آپارتمان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus همه گیر د Blasio گفت: به نام او کرده است در اجاره دستورالعمل هیئت مدیره موسسه اجاره یخ برای نیویورکی در اجاره تثبیت آپارتمان. “از آنجا که خداوند می داند که مردم نیاز نیست بار دیگر در این لحظه,” او گفت:.

او افزود که نیویورکی که نمی توانیم اجاره باید قادر به پرداخت آن با امنیت سپرده خود را. “ما باید حفاظت از مردم وقتی که می آید به تنها بودن قادر به زندگی می کنند و زندگی ما,” او گفت:. —جسیکا Dickler

3:36 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اقتصاد نمی بازگشایی تا او را مطمئن شوید که آن را بی خطر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت که او نمی خواهد بازگشایی اقتصاد “تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی این گزارش پیش بینی شده است که انتقال و اقامت در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله پس از فقط 30 روز می تواند منجر به عفونت سنبله در تابستان امسال با توجه به اسناد و مدارک اولین گزارش نیویورک تایمز.

وقتی پرسید که آیا نسبت ناروا به حال دیده فدرال بینی که coronavirus می تواند resurge اگر 30 روز سرپناه در محل سفارشات برداشته شد, او گفت که او تا به حال دیده نمی بینی.

“ما به دنبال در یک تاریخ ما امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای تحقق یک تاریخ خاص, اما ما در حال انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم این کشور در حال رفتن به سالم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب و شروع به انجام آن را دوباره و دوباره حتی اگر آن را در یک مقیاس کوچکتر.” —نوح Higgins-دان

3:22 pm: تسلا furloughs بر نیمی از فروش و تحویل کارکنان

تسلا گفت: کارکنان جمعه که furloughs آن اعلام کرد در اوایل این هفته را تحت تاثیر قرار میدهد حدود نیمی از فروش آن و تحویل کارکنان با توجه به سه کارمند که شنیده می شود اعلام خواهد شد. تسلا شده است مجبور به توقف تولید خودرو در کارخانه اصلی در کالیفرنیا پس از تمام غیر ضروری کسب و کار دستور داده شد بسته شده است. این شرکت گفت: این انتظار برای از سرگیری تولید در مارس 4, اما کالیفرنیا مقامات داده اند هیچ نشانه ای از آن اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی آن. —Lora Kolodny

3:14 pm: جدید ما پیش بینی ها نشان می دهد تابستان coronavirus عفونت سنبله اگر محدودیت ها برداشته گزارش می گوید

جدید دولت آمریکا آمار و ارقام نشان می دهد عفونت کروناویروس خواهد سنبله در طول تابستان اگر stay-at-home سفارشات در حال برداشته و پس از 30 روز به عنوان برنامه ریزی شده نیویورک تایمز گزارش داد.

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آسانسور پناهگاه در محل سفارشات پس از 30 روز مرگ کل برآورد شده است برای رسیدن به 200,000, به گزارش نیویورک تایمز با استناد جدید پیش بینی آن به دست آمده از بخش امنیت و بهداشت و خدمات انسانی.

آوریل 9, پیش بینی نیست باید تاریخ را برای زمانی که پناهگاه در محل سفارشات تحویل داده شد و یا خرما که خوشه خواهد رسید ، —رادیو فردا

3:01 pm: فرانسه coronavirus مرگ و میر تا حدود 1000 نفر در یک روز

فرانسه آتش نشانان از مارین واحد مارسی با پوشیدن تجهیزات حفاظتی اسکورت یک زن مشکوک به آلوده بودن با رمان coronavirus COVID-19 را در خارج از ساختمان به همراه واحد در مارسی در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

کریستف سیمون

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus عفونت در فرانسه شروع به پریدن کرد و نزدیک به 1000 تا 13,197 اما تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه کمی کاهش یافت و برای دومین روز متوالی به عنوان اثر از سراسر کشور به سلول شروع به نشان می دهد.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 7,004 نفر در بخش مراقبت های ویژه یک سقوط 62 یا 0.9% زیر 1% سقوط در روز پنج شنبه.

“ما به نظر می رسد رسیدن به یک فلات البته سطح بالا” وزارت بهداشت مدیر جروم Salomon گفت: روزانه یک نشست خبری با تصویری. —رادیو فردا

2:45 pm: آمریکایی ها باید یک coronavirus آزمایش پادتن ” به زودی,’ پنس می گوید:

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که ایالات متحده انتظار می رود که یک تست آنتی بادی “بسیار زود” است که تعیین خواهد کرد که آیا کسی در معرض شده است به کوروناویروس.

“بیش از 2.1 میلیون نفر آزمون انجام شده است و ما همچنان به کار بسیار نزدیک با FDA و تامین کنندگان در سراسر کشور برای گسترش توانایی تست” پنس گفت: در کاخ سفید نشست خبری پرداختن به توسعه coronavirus تست در کشور است.

“به زودی ما خواهد شد که یک تست آنتی بادی,” او گفت:, “و آمریکایی ها خواهد بود قادر به تعیین اینکه آیا آنها تا به حال coronavirus.”

اما پنس هشدار آمریکایی ها به ادامه زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده و در محل توسط کاخ سفید و محلی و مقامات دولتی. —یلنا Dzhanova

2:37 pm: در عکس: شهر نور تا نشانه های آبی در حمایت از کارگران بهداشت و درمان

وجود چرخ در سانتا مونیکا اسکله روشن شده است در چراغ آبی به عنوان بخشی از #LightItBlue برای سلامت کارگران جنبش در مارس 09, 2020 در سانتا مونیکا ،

آماندا ادواردز | گتی ایماژ

2:28 pm: ایتالیا گسترش مستند تا آوریل 3

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: دولت گسترش در سراسر کشور مستند شامل coronavirus تا مارس 3, هر چند, چند نوع از مغازه ها اجازه داده می شود تا دوباره باز از مارس 14.

“این دشوار است اما لازم است تصمیم گیری که من را از تمام مسئولیت های سیاسی” کونته یک کنفرانس خبری گفت.

سخت گیرانه محدودیت در حرکت و خاموش کردن اعمال در اکثر مغازه ها و کسب و کار در سراسر ایتالیا شد اعمال شده در مارس 9, و برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد در روز دوشنبه.

در میان چند استثنا به مستند فرمت کونته گفت کتابفروشیها, stationers و مغازه های فروش لباس های کودکان می تواند بازگشایی از تاریخ 14 آوریل. —رادیو فردا

2:09 pm: بریتانیا خواستار هر کس به ماندن در خانه پس از ثبت روزانه افزایش مرگ و میر

یک پسر اجرا می شود در گذشته یک نقاشی دیواری حمایت از بیمه خدمات درمانی توسط هنرمند راشل لیست در دروازه های امید و لنگر میخانه در پنتفرکت یورکشایر به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دنی Lawson | گتی ایماژ

دولت انگلیس خواسته است تا هر کس به ماندن در خانه بیش از آخر هفته عید پاک پس از این کشور گزارش داد یک رکورد تعداد زیادی از مردم کشته شده بود به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته.

صحبت های روزانه در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روزهای آینده خواهد بود “یکی دیگر از تست ملت را حل و فصل.”

“ما باید همه را به ماندن در خانه” او اضافه شده است.

به وزیر بهداشت گفت: 19,116 آزمايشات انجام شده در سراسر انگلستان در 24 ساعت گذشته با 5,706 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19. وی افزود 8,958 مردم در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از coronavirus در سراسر کشور افزایش 980 از پنج شنبه. —سام مردیت

2:00 pm: بانک فدرال Quarles می گوید خیابان اصلی وام برنامه باید در حال اجرا در 2 یا 3 هفته

فدرال رزرو خیابان اصلی برنامه اعطای وام با هدف قرار دادن اواسط اندازه کسب و کار باید به بالا و در حال اجرا در چند هفته یک مقام ارشد بانک مرکزی رسمی گفت.

معاون رئیس Randal Quarles, فدرال رزرو ارشد بانکی سرپرست گفت: این تسهیلات باید به زودی در دسترس به عنوان مقامات همچنان به کار عملیاتی جزئیات.

“ما در حال کنار هم قرار دادن مکانیسم های که برای اعتبار توزیع شده از طریق بانک” Quarles گفت: در طول یک وبینار به میزبانی دانشگاه یوتا. “که احتمالا دو تا سه هفته دور.”

فدرال ریزرو اعلام کرد جزئیات برنامه پنج شنبه با انتظار است که آن را ارائه می کنند تا 600 میلیارد دلار وام برای شرکت های با 10,000 کارکنان. —Jeff Cox

1:52 pm: بانک فدرال مستار می گوید سیاستگذاران می خواهید برای جلوگیری از ‘آسیب پایدار’ به اقتصاد

اقتصاد ایالات متحده بود در جای پای قوی قبل از coronavirus همه گیر و فدرال رزرو مقامات در حال کار برای کمک به اقتصاد تک به تک به سرعت هنگامی که کسب و کار است که توقیف به دلیل ویروس شروع به بازگشایی کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار گفت.

“آنچه در سیاست های عمومی باید انجام دهیم و این شامل تغذیه است که برای کمک به اطمینان حاصل شود که خاموش شدن در فعالیت هایی که احساس می کند نمی تواند باعث آسیب پایدار به اقتصاد” مستار گفت: در طول یک مجازی فروم برگزار شده توسط باشگاه شهر کلیولند. “و مطمئن شوید که ما به کمک و امداد رسانی به کارکنان و کارگران و کسب و کار است که تحمل بار که خاموش باشد.” —رادیو فردا

1:41 pm: جهانی coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 100,000 دو برابر در نزدیک به یک هفته

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رسید گذشته 100,000 علامت دو برابر شدن نزدیک به یک هفته به عنوان همه گیر همچنان به گسترش در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد مرگ و میر جهانی پیشی گرفته 50000 نفر در مارس 2, فقط پس از جهانی عفونت گذشت 1 میلیون نفر, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —Weizhen قهوهای مایل به زرد نوح Higgins-دان

1:29 pm: قیمت مصرف کننده در سقوط بیشتر در پنج سال به عنوان بنزین کاهش و هزینه های سفر کاهش در سرعت ضبط

قیمت مصرف کننده کاهش 0.4% در ماه مارس بزرگترین کاهش ماهانه در پنج سال به عنوان آمریکایی ها متوقف سفر و هزینه بنزین airfares و اتاق های هتل ها کاهش یافت.

در ماه مارس کاهش بزرگترین از ژانویه 2015, با توجه به وزارت کار. آن به شرح زیر 0.1% افزایش در ماه فوریه است. هزینه های انرژی به طور کلی تضعیف 5.8 درصد قیمت بنزین غلت 10.5 درصد. Airfares سقوط یک رکورد 12.6 درصد و هتل و متل, اتاق کاهش قیمت 6.8%.

شاخص پایۀ بهای مصرف کننده به استثنای غذا و انرژی, کاهش 0.1 درصدی در ماه مارس نخستین کاهش ماهانه از ژانویه 2010. قیمت مصرف کننده هستند تا 1.5 درصد بیش از سال گذشته در حالی که تورم افزایش یافته است 2.1% بیش از 12 ماه گذشته.

“از نظر هسته و اندازه گیری کاهش در ماه مارس یکی از ضعیف ترین قرائت ثبت و آن را پایین کشیده شد با رکورد قطره های بزرگ در قیمت airfares … خوابیدن دور از خانه و … و پوشاک” نوشت: JPMorgan اقتصاددان دانیل نقره ای. پوشاک قیمت کاهش یافته است 2%. —پتی Domm

1:17 pm: اپل و گوگل تیم را در مسیر گسترش coronavirus با استفاده از آی فون و آندروید برنامه های

اپل و گوگل اعلام همکاری در روز جمعه که در آن این دو شرکت با هم کار خواهد کرد برای ارائه ابزار است که کمک خواهد کرد که مسیر گسترش coronavirus.

اپل گفت: هر دو شرکت را راه اندازی ابزار توسعه دهنده (به نام رابط های برنامه کاربردی) در ماه مه است که “فعال کردن قابلیت همکاری بین دستگاه های آندروید و iOS با استفاده از برنامه های از مقامات بهداشت عمومی.” برنامه راه اندازی خواهد شد در برنامه فروشگاه iTunes و Google Play Store.

“در ماه های آینده اپل و گوگل کار خواهد کرد برای فعال کردن گسترده تر بلوتوث تماس مبتنی بر پلت فرم ردیابی با ایجاد این قابلیت را در زمینه سیستم عامل” اپل گفت: در آزادی مطبوعات. —تاد Haselton

1:09 pm: IRS جدید سایت که در آن شما می توانید خود را محرک امداد چک کنید اگر شما نیاز به فایل مالیات

IRS و وزارت خزانه داری ایالات متحده در روز جمعه راه اندازی جدید IRS وب سایت که در آن مردم که نیاز به فایل مالیات می تواند به وارد کردن اطلاعات پرداخت خود را برای دریافت محرک های امداد رسانی را بررسی کنید.

این پورتال در دسترس است برای شهروندان ایالات متحده و اقامت بیگانگان که معتبر شماره امنیت اجتماعی نمی توان ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان و افرادی که دارای درآمد ناخالص تنظیم در زیر برخی از محدودیت IRS سایت می گوید. این سایت می پرسد برای اطلاعات پرداخت خود را با نام کامل و آدرس پستی و آدرس ایمیل.

“افرادی که نمی باید یک بازگشت تشکیل پرونده الزامی می توانید با استفاده از این ابزار به ما اطلاعات اولیه به طوری که آنها می توانید دریافت خود را از تاثیر اقتصادی پرداخت و به زودی به عنوان امکان پذیر است ، گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig. —تاد Haselton

12:44 pm: چگونه پزشکی از راه دور است رسید و در طول همه گیر

یکی پزشکی صندلی و مدیر عامل امیر دن روبین و CNBC برتا کومبس مورد بحث در Facebook افزایش پزشکی از راه دور در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها پوشش داده شده که چگونه تکنولوژی در حال استفاده به گسترش آزمایش COVID-19, امنیت, نگرانی های اطراف آن در پزشکی از راه دور و چه اقدامات شرکت ممکن است نیاز به نگاهی به کارگران پشت در دفتر. —برتا کومبس

12:32 pm: 3M شکایت شرکت به اتهام قیمت سنگ آهن در بازار ماسک های فروخته شده به شهر نیویورک

شرکت صنعتی 3M جمعه اعلام کرد که آن را تحت پیگرد نیوجرسی شرکت به اتهام قیمت درآوردن و تجارت غیر قانونی شیوه های مربوط به N95 ماسک یک قطعه کلیدی از تجهیزات پزشکی در تامین کوتاه مدت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت, عملکرد, عرضه, LLC کرده و به فروش 45 میلیون دلار ارزش از ماسک در نشانه های تا 500% به شهر نیویورک مقامات در حالی که به دروغ ادعا می شود وابسته به بزرگتر تولید کننده 3M ادعا در طرح دعوی در دادگاه. —جسی پوند

12:01 pm: ایالت نیویورک می بیند منفی خالص تغییر در ICU پذیرش

یک کارمند بیمارستان است که ویژه coronavirus منطقه مصرف برگ یک بازار در لباس های محافظ در مارس 09, 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. بیمارستان در شهر نیویورک است که به خصوص ضربه توسط coronavirus روبرو هستند کمبود تخت هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی. شهر نیویورک نزدیک به 88,000 تایید COVID-19 مورد از این بعد از ظهر با توجه به داده های سلامت.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

ایالت نیویورک دیدم منفی تغییر خالص در بخش مراقبت های ویژه پذیرش در روز پنج شنبه برای اولین بار پس از coronavirus بحران آغاز شد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز جمعه گفت.

کاهش آن اقدامات تفاوت بين جدید پذیرش در بخش مراقبت و بیمارانی که بهبود یافته اند و یا مرده بود 17. اندازه گیری افزایش 302 و 84 در قبل از دو روز شده است و فرار در هفته های اخیر. —جسی پوند

11:52 am: چه کسی می گوید coronavirus گسترش رو به کاهش است

جهان مقامات بهداشت گفت: coronavirus به نظر می رسد کاهش در برخی از سخت ترین-آمار کشورهای اروپا مانند اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه با این حال بلند کردن stay-at-home سفارشات بیش از حد به زودی می تواند منجر به یک “مرگبار تجدید حیات.”

“[این] است که می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی. در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات. راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. —نوح Higgins دونن

11:35 am: الیزابت وارن معرفی لایحه ای را برای سرکوب قیمت سنگ آهن در بازار

سناتور. الیزابت وارن معرفی یک لایحه جمعه که منع قیمت درآوردن در شرایط اضطراری ملی از جمله Covid-19 بیماری همه گیر.

زیر قیمت درآوردن پیشگیری عمل FTC خواهد بود قدرت را به اجرای ممنوعیت بیش از حد افزایش قیمت کالاهای مصرفی در طول ملی شرایط اضطراری. آن را به در نظر گرفتن هر گونه افزایش قیمت بالاتر از 10% به قیمت سنگ آهن در بازار طی یک اعلامیه ، خانه لایحه بود گردد بر اساس یک شبیه قانون کالیفرنیا به ایالت شرایط اضطراری. —لورن Feiner

11:29 am: گوگل باعث می شود آن را آسان تر برای پیدا کردن مجازی مراقبت

گوگل روز جمعه گفت این است نورد از دو ویژگی جدید را در خود جستجو و نقشه های محصولات به طور مستقیم مردم به دنبال مراقبت های پزشکی برای پزشکان در دسترس از جمله پزشکی از راه دور گزینه های زمانی که آنها در دسترس است. برای مثال زمانی که مردم جستجو برای فوری مراقبت های عمومی (مانند “مراقبت های فوری در نزدیکی من” و یا “راه رفتن در کلینیک”) آنها ممکن است ملی مجازی مراقبت از سیستم عامل در کنار نتایج. هنگامی که وجود دارد خاص دفاتر پزشکان با مجازی گزینه های مراقبت از آن خواهد شد تا پاپ به مردم جستجو برای آنها. —کریستینا فار

10:54 am: چگونه مردم در حال جشن عید پاک و عید فصح تحت مستند آخر این هفته

میلیون ها نفر از مؤمنان خواهد شد جشن عید پاک و عید فصح در این سال جدا شده از خانواده و دوستان و جوامع مذهبی به عنوان coronavirus در ادامه به وضع محاصره در بسیاری از نقاط جهان.

شما می توانید عکس چگونه مردم در حال جشن گرفتن در حالی که تحت مستند اینجا. —آدم جفری

10:17 am: بوئینگ وزن گزینه های برای کاهش حقوق و دستمزد 10%

بوئینگ است که با توجه به طیف وسیعی از گزینه ها برای کاهش حقوق و دستمزد خود را حدود 10 درصد منابع آشنا با این طرح به تایید CNBC.

هیچ تصمیم رسیده است اما در عین حال نهایی کاهش خواهد به احتمال زیاد شامل داوطلبانه اخراج زود هنگام بازنشستگی طبیعی ساییدگی و به طور بالقوه اجباری اخراج. بوئینگ است نه تولید هر هواپیما تجاری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. —فیل LeBeau

10:00 am: شیوع در دیترویت در معرض شهر نژادی و اقتصادی تقسیم

در حالی که در دیترویت است که شناخته شده برای آن سختی و شن آن نیز گسترده فقر است که باعث می شود آن را سخت تر برای بسیاری از ساکنان برای دریافت مراقبت های بهداشتی و داروها آنها نیاز دارید. با وجود رونق در مرکز شهر برای اولین بار در دهه های دیترویت را افزایش سریع به عنوان کشور به رسمیت شناخته شده hot spot برای این بیماری همه گیر است و بزرگ شده این شهر نژادی و بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی و شغل از پزشکان و پرستاران در مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 پیچیده تر است.

سیاه مردم را تا حدود 14 درصد از میشیگان جمعیت اما 33 درصد از آن coronavirus موارد و 40 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر. —مایکل Wayland, ملیسا Repko و ویلیام Feuer

9:54 am: حیوانات وحشی پرسه زدن در خیابان های خالی در شهرستانها در سراسر جهان

حیوانات وحشی را آغاز کرده اند که در حال حرکت به شهرستانها به عنوان افراد باقی می ماند در مستند در سراسر جهان است. طاووس قدم زدن در خیابان های روندا در کشور اسپانیا; یک باند بز سرگردان در اطراف یک شهر ساحلی در شمال ولز; یک پوما صعود از کوه آند به سانتیاگو, شیلی; و شغالها صدای یورتمه رفتن اسب در اطراف سان فرانسیسکو.

اتمام عکس ها و داستان های از حیوانات وحشی خال خال در سراسر جهان در اینجا. —اما Newburger

9:44 am: U. s. Dept. از HHS آغاز می شود ارائه 30 میلیارد دلار در کمک های اولیه

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت آن آغاز خواهد شد, توزیع اولیه 30 میلیارد دلار در تسکین کمک های مالی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در روز جمعه است که بخشی از این 100 میلیارد دلار صندوق امداد گذشت در coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند. این بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از بهداشت و درمان-مراقبت-هزینه های مربوط و یا درآمد از دست رفته ناشی از کروناویروس و ارائه تست و درمان برای بیمه آمریکایی ها به طوری که آنها را دریافت نمی “لایحه تعجب از یک ارائه دهنده” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط HHS. این اداره گفته است که همکاری با UnitedHealth برای تحویل اولیه 30 میلیارد دلار.

HHS گفت اولیه توزیع بودجه امداد به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات است که در حال ثبت نام در مدیکر. گروه و تهمت و دولت در حال کار بر روی اضافی صندوق امداد توزیع خواهد شد که تمرکز بر روی ارائه دهندگان به خصوص نهفته COVID-19 روستایی ارائه دهندگان و ارائه دهندگان دیگر که در خدمت پزشکی جمعیت HHS گفت. —نوح Higgins-دان

9:40 am: ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده

ایالت نیویورک بیشتر تایید coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت حداقل 161,807 تایید موارد سبقت اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان. ایالات متحده منجر به این کشور با تایید موارد مشکلات ناسازگار بودن در بیش از 466,000. —یلنا Dzhanova

اصلاح: این مطلب به روز شده برای منعکس ایالت نیویورک بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده

9:26 am: انگلستان تلفات توسط 866 در 24 ساعت

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به زبان انگلیسی در بیمارستان ها افزایش یافت 866 در 24 ساعت گذشته رویترز روز جمعه گزارش داد. مرگ و میر در حال حاضر 8,114 به گفته مقامات بهداشتی. پنجاه و شش نفر از کسانی که فوت کرده بود شناخته شده موجود و وضعیت سلامت. —رادیو فردا

8:30 am: نخست وزیر بریتانیا جانسون انتقال از ICU

نخست وزیر بوریس جانسون بود که به بیمارستان آخر هفته گذشته پس از تجربه علائم شدید از coronavirus منتقل شد و از بخش مراقبت های ويژه و به طور منظم بخش بیمارستان جمعه خود گفت:.

“نخست وزیر در یک بخش و در ادامه بهبودی خود را که در مرحله اولیه است. او همچنان در بسیار ارواح خوب” سخنگوی گفت.

جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از خود علائم بدتر شده است. —رادیو فردا

8:11 am: مغلوب ساختن پیشی جستن مصرانه از کنگره برای تصویب کسب و کار کوچک مالی هیچ می افزاید:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بودجه اندازه گیری برای کمک به کسب و کار کوچک باید به تصویب کنگره بدون اضافات به عنوان یک حزبی زد و خورد در مجلس سنای ایالات متحده برش های کوتاه یک جمهوری خواه تلاش برای سرعت 250 میلیارد دلار در کمک.

“دموکرات ها در حال مسدود کردن یک 251 میلیارد دلار بودجه برای افزایش کسب و کارهای کوچک کمک خواهد کرد که آنها را حفظ کارکنان خود را. باید آن را برای تنها که دلیل و بدون اضافات. ما باید یک زیرساخت فاز چهار با حقوق و دستمزد کاهش مالیات و بیشتر. بزرگ اقتصادی Bounceback!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: آلمان موارد پرش بیش از 5,300; شیوع در شیکاگو بزرگترین زندان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>