این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:35 am: ژاپن نشان می دهد اطلاعات بیشتر در مورد افراد آلوده در کشتی کروز

ژاپن وزارت بهداشت افشا در یک نشست خبری جزئیات بیشتری در مورد ده اضافی مردم در آن گفت: آزمایش مثبت برای این ویروس در هیئت مدیره یک کشتی کروز. با توجه به NBC News, ژاپن گفت: به تازگی آلوده مردم را از آمد:

  • ژاپن: 4 (یک زن در 60s در 70s خود یک مرد در 70s)
  • ایالات متحده: 2 (یک زن در 60 زن دیگر در 70s)
  • کانادا: 2 (یک زن در 60s, یک مرد در 70s)
  • نیوزیلند: 1 (یک مرد در 50s)
  • تایوان: 1 (یک زن در 70s)

وزارت کاهش یافته است به نظر در شرایط خود را و گفت که آنها را به صبر برای تشخیص از امکانات پزشکی.

10:21 am: استرالیا PM: تاثیر اقتصادی در حال رفتن به ‘بسیار مهم’

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون گفت سیدنی 2GB رادیو در روز پنج شنبه که او انتظار دارد که تاثیر اقتصادی از کروناویروس جدید به “بسیار مهم” با توجه به این کشور را افزایش قرار گرفتن در معرض چین از نظر تعداد بازدید کنندگان چینی و دانش آموزان آن را دریافت.

چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری.

“ما نمی توانیم وانمود کنیم هیچ تاثیر به جهانی ویروس بود و ما نمی توانیم وانمود کنیم که ما می توانیم آن را مثل روز قبل از آن بود که ویروس زده” موریسون گفت: اشاره در موارد قبلی از شیوع بیماری های ویروسی, گردشگری در استرالیا, دندانه دار در یکی از سه ماهه قبل از تندرست در آینده.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در استرالیا وزارت بهداشت گفت: وجود داشته است 14 موارد تایید شده در کشور است.

9:45 am: شهر پکن ممنوعیت گروه وعده های غذایی

شهر پکن گفت: مواد غذایی و افراد مجاز به سازماندهی گروه تجمعات و قبلی تنظیم باید لغو و یا به تعویق افتاد. روستایی, تعاونی نیز ممنوع از برگزاری ضیافت آیا برای جشنواره های تولد یا مدرسه تبلیغات.

همانطور که از یکشنبه شب پکن تا به حال بیش از 200 تایید موارد جدید کروناویروس با بیش از نیم با توجه به گروه تجمعات به گزارش رسانه های دولتی. هتل ها و خدمات پذیرایی کمک 11.11 میلیارد یوان (1.6 میلیارد دلار) به پکن تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول سال 2019 یا 20 ٪ از کل در سال, با توجه به داده های رسمی از طریق وزش اطلاعات است. — چنگ

9:32 am: Qualcomm می بیند ‘قابل توجه عدم قطعیت در اطراف تاثیر coronavirus در زنجیره تامین

Chipmaker کوالکام گفت که شیوع ویروس آن قرار داده و بسیاری از چین تحت تمدید خاموش شدن به طور بالقوه می تواند بر صنعت تلفن همراه است.

“معناداری وجود دارد عدم قطعیت در اطراف تاثیر از coronavirus در گوشی عرضه و تقاضا زنجیره ای” CFO Akash Palkhiwala گفت: سرمایه گذاران در این شرکت آخرین سود تماس بگیرید. کوالکام سهام کاهش یافته و در حدود 4% در گسترش تجارت پس از آن ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران در بالا و پایین خطوط گزارش های درآمدی از 99 سنت سهم در درآمد حاصل از $5.06 میلیارد دلار است.

8:51 am: میلیون ها نفر از جوجه ها در چین می تواند از بین برود

صدها میلیون جوجه در چین را در معرض خطر از بین برود به عنوان خاموش شدن ناگهانی آمار زنجیره تامین. حمل و نقل محدودیت های پیشگیری از مقدار مورد نیاز خوراک دام مانند کنجاله سویا از تحویل به مزارع مرغ با توجه به تحلیلگران و رسانه های دولتی.

وجود دارد بیش از 300 میلیون جوجه در ویروس کانون هوبئی به تنهایی قرار دادن کشاورزان در یک وضعیت وخیم یک مرغ محلی انجمن گفت. قهوهای مایل به زرد

8:12 am: 10 بیشتر coronavirus موارد داخل قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

7:33 am: چین گزارش 563 مجموع مرگ و میر و 28,018 موارد تایید شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که از شنبه شب در مجموع 28,018 موارد تایید شده اند و 563 نفر کشته شده اند در کشور است. وجود دارد 3,694 جدید تایید موارد است.

وجود دارد 73 اضافی مرگ و میر با بسیاری از آنها در هوبئی استان است.

7:04 am: هوبئی گزارش اضافی 70 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 70 کشته و 2,987 جدید تایید موارد مربوط به سرعت گسترش coronavirus تا پایان روز شنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت که 549 های مردمی در منطقه و در مجموع 19,665 موارد تایید شده اند تا کنون. این استان که در آن پنومونی-مانند ویروس برای اولین بار شناسایی شده است و اختصاص بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

مشاهده ووهان Keting در ووهان مرکزی چین هوبئی. ووهان در مرکز چین هوبئی استان آغاز شده تبدیل سه موجود در سالن از جمله سالن ورزشی و نمایشگاه مرکز به بیمارستان برای دریافت بيماران مبتلا رمان coronavirus (2019-nCoV) به مرکزی برای کنترل اپیدمی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:10 pm: یام چین به طور موقت بسته می شود 30 درصد از چین و فروشگاه ها می توانید ببینید ضرر و زیان

یام چین Holdings که در عمل کلبه پیتزا و KFC در چین به طور موقت بسته شده بیش از 30 درصد از فروشگاه های آن وجود دارد. همان-فروشگاه فروش برای مکان های که ماند باز بکن تا 50 درصد از چینی ها در تعطیلات سال جدید این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی توانم بگویم که آن مکان ممکن است بازگشایی و یا اینکه آیا آن را نیاز به نزدیک تر. “به دنبال 2020, coronavirus شیوع عمده بهداشتی وضعیت در چین” مدیر عامل جوی وات در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ایمنی کارکنان و مشتریان یک اولویت است. شیوع این بیماری را یک “تاثیر مواد” در آن سال 2020 فروش و سود — احتمالا حتی دیدن یک سه ماهه و یا سالانه از دست دادن بسته ها در این دوره از شیوع این شرکت اعلام کرد. — راجرز

4:07 pm: نیویورک شهرستان آزمون 5 نفر به صورت بالقوه coronavirus

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر پنج “بیماران تحت بررسی” برای این ویروس است و در انتظار نتایج آزمایش بر روی چهار نفر از آنها از CDC. “این بدان معنی است که آنها به تازگی در چین و ارائه شده با تب و سرفه و یا تنگی نفس بدون یکی دیگر از علت شایع مانند آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی شناسایی از طریق آزمایش” آژانس در بیانیه ای گفت. دو جدید بیماران بالقوه هر دو زیر 40. یکی در بیمارستان بستری شده است و تحت انزوا با نظارت روزانه توسط وزارت بهداشت و درمان. نمونه از اولین مورد مشکوک به ارسال به CDC منفی بود گروه قبلا گفته.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما نمی تواند نگه داشتن ویروس ” خارج از مرز ما,’ نیویورک دارای 2 جدید “بیماران تحت بررسی’

— CNBC کریستین وانگ ساناز چنگ Weizhen قهوهای مایل به زرد کیت راجرز برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de