Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا موارد جدید accelerate که هشدار رهبران سیاسی در برابر شیوع

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,450,300
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 83,568
  • ما موارد: بیش از 401,100
  • ما مرگ و میر: حداقل 12,912

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

1:16 pm: که مقامات در حال تحقیق در مورد انسان انتقال coronavirus به حیوانات خانگی

سگ با پوشیدن ماسک ها دیده می شود در یک پرسه زن.

Noel Celis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته آنها در حال بررسی چند مورد که در آن حیوانات خانگی و حتی یک ببر به نظر می رسد برای بدست آلوده با کروناویروس توسط خود انسان مراقبان.

“ما آگاه هستیم دو سگ که آلوده شده اند در هنگ کنگ یک گربه در بلژیک و ما شنیده ام به تازگی گزارش از یک ببر در باغ وحش برانکس” دکتر ماریا ون Kerkhove این که ویژگی های رهبری در شیوع در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “چندین گروه که در حال انجام تحقیقات در حیوانات واقعا درک چگونه حیوانات آلوده می شوند.”

یک مطالعه انجام شده بر روی گربه ها در ووهان یافت که حیوانات خانگی می تواند با آلوده coronavirus Kerkhove گفت. —نوح Higgins-دان

1:03 pm: Coronavirus است به هزینه 195 میلیون شغل در سه ماهه دوم سازمان ملل متحد کار آژانس پیش بینی کرد

Coronavirus همه گیر است و انتظار می رود برای از بین بردن 6.7 درصد از ساعت کار در سطح جهانی در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به پیش بینی سازمان بین المللی کار سازمان است.

سازمان ملل متحد کار آژانس گفت این خواهد بود که معادل 195 میلیون نفر از کارگران, با یک استاندارد 48 ساعت کار در هفته است.

در ماه مارس سازمان بین المللی کار پیش بینی شده است که نزدیک به 25 میلیون شغل از دست رفته خواهد بود تا پایان سال 2020 است.

اما در حال حاضر معتقد است که وجود یک “خطر بالا که پایان سال شکل خواهد بود به طور قابل توجهی بالاتر” از آن, اولیه, طرح, عنوان همه گیر بود “بیشتر شتاب از نظر شدت و گسترش جهانی آن رسیدن به” از آنجا که داده ها منتشر شد. —ویکی McKeever

12:51 pm: به عنوان تهمت حملات که هشدار سیاسی coronavirus اگر شما نمی خواهید ‘بسیاری از کیسه های بدن’

سازمان بهداشت جهانی خواسته ایالات متحده و چین برای “صادق رهبری” در coronavirus pandemic, هشدار جهانی در برابر رهبران سیاسی COVID-19 شیوع “اگر شما نمی خواهید به بسیاری از کیسه های بدن,” مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد آژانس بین المللی واکنش به شیوع روز شنبه گفت که “واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه است.” او همچنین تهدید به خودداری آمریکا بودجه برای که.

“در پایان روز مردم متعلق به همه احزاب سیاسی. تمرکز همه احزاب سیاسی باید برای نجات مردم خود را لطفا انجام نمی سیاسی این ویروس” Tedros گفت. —برکلی لاولیس جونیور

12:35 pm: یک دانش آموز ایجاد یک برنامه کامپیوتری است که به شما می گوید زمانی که آمازون تازه یا کل مواد غذایی تحویل شکاف باز می شود تا

با بسیاری از ایالات متحده قفل کردن در خانه و بسیاری از مردم از ترس به خطر سلامت خود با مراجعه به فروشگاه مواد غذایی آن را تبدیل به تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک پنجره برای مواد غذایی. خدمات مانند آمازون, تازه, Whole Foods تحویل Instacart و دیگران معمولا اجازه دهید شما را انتخاب کنید یک پنجره برای تحویل. اما با تقاضای بسیار بالا اسلات تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن.

که یک مشکل برای افرادی که می ترسند برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی.

بنابراین Adrian Hertel, کامپیوتر, علم جزئی در دانشگاه جورج تاون ایجاد ساده یک برنامه کامپیوتری است که به طور خودکار به شما اطلاع هنگامی که یک آمازون تازه یا کل مواد غذایی تحویل شکاف باز می شود تا اجازه دادن به شما محل سفارش خود را. آن را با این نسخهها کار بر روی مکینتاش در مرورگر وب سافاری. Hertel به من گفت که او آن را ساخته شده است چرا که او نگران بود در مورد پدر و مادر او هر دو از آنها کمبود ایمنی بدن. —تاد Haselton

12:24 pm: ایتالیا روزانه coronavirus مرگ و میر می افتد اما موارد جدید شتاب

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 542 پایین شمارش از 604 روز قبل از اما تعداد موارد جدید تحت فشار قرار دادند و بالاتر به 3,836 در مقایسه با قبلی 3,039.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 17,669 مدنی سازمان حفاظت گفت: بالاترین در جهان است.

تعداد موارد تایید شده صعود به 139,422 سوم-بالاترین جهانی شمارش پشت است که از ایالات متحده و اسپانیا.

وجود دارد 3,693 مردم در بخش مراقبت های ویژه در روز چهارشنبه در برابر 3,792 روز سه شنبه — پنجم متوالی روزانه کاهش تأکید رشد امیدوار است که این بیماری در عقب نشینی با تشکر از سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 9. —رادیو فردا

12:17 pm: 1 در 4 آمریکایی ها باید یا از دست دادن شغل خود و یا در حال کاهش پرداخت از coronavirus خاموش شدن ناگهانی نظرسنجی نشان می دهد

یک چهارم از آمریکایی ها یا از دست دادن شغل خود و یا دیده می شود دستمزد خود را قطع به عنوان یک نتیجه از coronavirus shutdown با توجه به CNBC همه-America اقتصادی بررسی که ثبت نام بزرگترین و سریعترین کاهش تا کنون در نمای اقتصاد است.

در همان زمان آن را در بر داشت که اکثر آمریکایی ها همچنان خوشبین است که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد در سال آینده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه بهبود یافته است.

این نظرسنجی از 800 آمریکایی ها در سراسر کشور انجام شده روز شنبه از طریق شنبه, یافت 10 درصد گفت: آنها باید خود را از دست داده و 16 درصد گزارش را دیده اند و دستمزد خود را و یا حقوق و دستمزد کاهش می یابد با توجه به اقتصادی shutdown است که همراه با گسترش ویروس. —استیو Liesman

12:05 pm: برادوی بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل 7 ژوئن

یک مرد پیاده گذشته برادوی نمایش پوستر در Shubert کوچه در میدان تایمز پس از آن اعلام شد که نشان می دهد برادوی را لغو اجراهای با توجه به شیوع کروناویروس در نیویورک, ایالات متحده, مارس 12 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

برادوی تئاتر باقی خواهد ماند تیره از طریق ژوئن 7, برادوی لیگ گفت.

تاریخ جدید تعیین شد مطابق با دستورالعمل از CDC و جهت رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. قبلا برادوی تئاتر بودند و انتظار برای بازگشایی در مارس 13 بعد از 30 روز تعلیق.

“اولویت ما همچنان به سلامت و رفاه برادوی تئاتر و هزاران نفر از مردم که در کار تئاتر صنعت هر روز از جمله بازیگران نوازندگان, کردند, ushers و بسیاری دیگر از حرفه ای اختصاص داده شده” شارلوت, St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ در بیانیه ای گفت.

کسانی که خریداری بلیط برای اجرای برنامه از طریق ژوئن تاریخ باید تماس خود را در نقطه خرید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط مبادلات و بازپرداخت. با توجه به برادوی لیگ محلی tri-state ساکنان منطقه را تا 35 درصد از برادوی سالانه مخاطبان در حالی که گردشگران به حساب دیگر 65 درصد. —سارا Whitten

11:49 am: نیویورک شهرستان نیاز به ‘دو’ اجتماعی فاصله به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان شروع به ایجاد ثبات شهردار de Blasio می گوید:

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک به نظر می رسد برای تثبیت و کاهش نیاز فوری برای طرفداران نشان می دهد که این شهرستان نیاز به نیاز به “دو برابر کردن” اجتماعی فاصله اقدامات است که در حال کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر, شهردار, بیل د Blasio گفت.

د Blasio هشدار داد که داده های اولیه بود و این خطر وجود دارد که coronavirus موارد می تواند شروع به افزایش در سرعت سریع تر اگر ساکنان را رعایت نمی کنند به اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل سیاست.

اطلاعات شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی “به ما می گوید ما در واقع باید برای دو برابر کردن چوب به استراتژی است که مشغول به کار هستند.”

“ما می دانیم که ما در حال خروج از جنگل را خیلی زود” د Blasio گفت: هشدار می داد که داده ها باید استفاده نمی شود به رسم “بزرگتر نتیجه گیری.” —دن منگان

11:42 am: Dupont و فدرال اکسپرس هوایی از 450.000 لباس محافظ به ما

فدرال اکسپرس اکسپرس حمل و نقل 450,000 DuPont Tyvek مناسب از ویتنام به تگزاس. لباس های حفاظتی توزیع خواهد شد توسط FEMA.

منبع: فدرال اکسپرس

به بیمارستان ها و مراکز تست در سراسر ایالات متحده در صورت کمبود دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای, DuPont با FedEx کمک است airlifting 450,000 Tyvek مناسب از ویتنام برای آمریکا استراتژیک ملی ذخایر.

تدارکات ثابت کرده اند که یک مانع برای ایالات متحده شرکت های صنعتی که تخصص در حفاظت فردی و تجهیزات برای تولید و یا برخی قطعات محصولات خود را در خارج از کشور. لویس می گوید: حمل و نقل محافظ دنده از طریق هوایی در مقابل دریا را تسریع تحویل آن Tyvek مناسب است که دیده می شود به عنوان ضروری در حفاظت از متخصصان پزشکی و اولین پاسخ دهندگان.

“عملیات Airbridge با همکاری فدرال اکسپرس و وزارت بهداشت و خدمات انسانی را کوتاه ما پوشاک زنجیره تامین از 90 روز به 10 روز حمل و نقل Tyvek(R) پارچه را به ما ویتنام مبدل و لباس به پایان رسید و دوباره به ما برای توزیع توسط FEMA” جان ریچارد معاون رئیس جمهور و مدیر کل DuPont ایمنی گفت: CNBC.

در ماه مارس DuPont تحویل 3 میلیون بیشتر لباس به آمریکا از آن به طور معمول ارائه می شود در یک ماه. “انتظار می رود در ماه آوریل” ریچارد گفت. —سیما Mody

11:20 am: TSA صفحه نمایش کمتر از 100000 نفر در فرودگاه های ایالات متحده یک رکورد کم

اداره امنیت حمل و نقل به نمایش فقط 97,130 مردم در ایالات متحده به فرودگاه در روز سه شنبه رکورد روزانه کم و آخرین نشانه از نزدیک وجود ندارد و تقاضای سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اقدامات حاوی آن مانند stay-at-home سفارشات.

کاهش سفر هوایی به شلاق زدن به یک صنعت که مباهات رکورد تعداد مسافران در سال گذشته است. روز سه شنبه رقم پایین 95% از یک سال پیش TSA می گوید. — لسلی Josephs

10:58 am: ووهان آسانسور محدودیت های مسافرتی پس از 11 هفته مستند. در اینجا برخی از عکس

خلبان پرواز MU2527 از هواپیمایی چین شرقی حرکات قبل از برخاستن در Tianhe فرودگاه بین المللی در ووهان مرکزی چین هوبئی 8 آوریل سال 2020 است.

چنگ مینگ | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

ووهان چین برداشته محدودیت های مسافرتی در مارس 8, پس از 11 هفته مستند قرار داده است که یک شهر مجازی قرنطینه با اجازه دادن به مردم برای ترک یا وارد زمین صفر از coronavirus بیماری همه گیر. دیدن صحنه های از ساکنان بهره گیری از جدید خود را به آزادی و خروج از شهر از طریق هواپیما و قطار و اتومبیل. —آدم جفری

10:30 am: Mnuchin انتظار نیویورک دیگر را به ‘بازگشایی’ از coronavirus بیش از سایر نقاط از ما

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او انتظار دارد نیویورک, کانون کشور coronavirus شیوع دیگر را به “بازگشایی” اقتصاد آن بیش از سایر نقاط کشور است.

Mnuchin یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت: CNBC “Squawk در خیابان” که دولت مشتاق به راه اندازی مجدد این مناطق از اقتصاد ایالات متحده شده اند که زمین به توقف توسط کشنده بیماری همه گیر.

اما او انتظار دارد که “ما توان باز کردن آن را بر اساس شرایط پزشکی” به جای اولویت متحده’ اقتصادی خروجی.

“بنابراین بدیهی است که ما می خواهم برای باز کردن به عنوان مقدار تولید ناخالص داخلی به عنوان ما می توانیم” Mnuchin گفت: “انتظارات من هستند که مکان هایی مانند نیویورک در حال رفتن به یک کمی طولانی تر است.” —کوین Breuninger

10:13 am: شیوع کروناویروس باید شروع به نوبه خود در اطراف پس از ” هفته بد برای مرگ و میر,’ کاخ سفید مشاور دکتر Fauci می گوید:

Coronavirus مرگ ادامه خواهد داد و به صعود این هفته در ایالات متحده حتی به عنوان موارد جدید در نزدیکی اوج خود و میزان بستری شدن در بیمارستان, کند, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

“این رفتن به یک هفته بد برای مرگ و میر” مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز.

Fauci گفت: مرگ و میر به طور کلی عقب جنبه های دیگر از شیوع مانند موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. موارد جدید به نظر می رسد با نزدیک شدن به اوج خود و میزان بستری شدن در بیمارستان پایین است, او گفت:.

پس از این هفته ایالات متحده باید “آغاز یک چرخش” Fauci گفت. —برکلی لاولیس جونیور

9:40 am: وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید دولت نمی خواهد اجرا از پول برای کسب و کارهای کوچک

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin CNBC گفت که کسب و کارهای کوچک نباید نگرانی در مورد شانس خود را از دریافت کمک مالی از دولت فدرال است.

پرسیده شده توسط CNBC جیم کرامر در مورد کاخ سفید را با کار های کوچک کسب و کار دولت Mnuchin گفت که او با اعتماد به نفس کنگره آمریکا به تصویب بودجه اضافی در بالای اصلی $350 میلیارد دلار در حال حاضر در حال توزیع شده است.

“جیم ما در حال بالا بردن بیش از 2 تریلیون دلار برای ما COVID امداد. ما در حال بالا بردن آن در سراسر منحنی و ما باید فوق العاده ای تقاضا برای ایالات متحده Treasurys,” Mnuchin گفت. “هر کس می خواهد به خرید ایالات متحده Treasurys: این پناهگاه امن است.” —توماس فرانک

9:34 am: داو جهش 300 امتیاز پس از Fauci می گوید ویروس چرخش به احتمال زیاد بعد از این هفته

سهام میان امید است که تعدادی از جدید کروناویروس موارد شروع به کاهش است. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد بیش از 300 امتیاز در چهار شنبه باز یا 1.4 درصد. S&P 500 صعود 1.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.3%.

در ایالات متحده تعداد روزانه را افزایش می دهد در coronavirus موارد کاهش یافته است از جمعه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. روزانه را افزایش می دهد در جهانی موارد نیز کاهش یافته است پس از آن.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا تعداد مرگ مربوط به کروناویروس در حال حاضر پایین تر از در ابتدا فکر و اضافه شده است که باید وجود داشته باشد یک چرخش پس از این هفته. با این حال او تاکید کرد که کاهش تلاش ها باید تشدید شود. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:25 am: نقشه متحرک نشان دادن آخرین گسترش coronavirus در سراسر جهان

8:33 am: که در پاسخ به تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی — ‘در حال حاضر زمان’

این است که در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع کمک های مالی خود را اعلام کرد و گفت حرکت مناسب نخواهد بود در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه روز شنبه, رویترز گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شدت انتقاد کرد و در سازمان ملل متحد سازمان بهداشت این ادعا از آن رو “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از بدن است. —هالی Ellyatt سحر Kopecki برکلی Lovelace

8:22 am: پلوسی و شومر فشار برای اورژانس coronavirus لایحه با حداقل 500 میلیارد دلار بیشتر در کمک

بالا دموکرات ها در کنگره تحت فشار قرار دادند برای یک “موقت” اورژانس coronavirus لایحه شامل حداقل 500 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان متحده و کمک های غذایی و برنامه های.

در بیانیه ای مشترک مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر پشتیبانی یکی دیگر از 250 میلیارد دلار وام به شرکت های کوچک — مبلغ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هدف از طریق تصویب مجلس سنا در روز پنج شنبه. این را اضافه کنید به $350 میلیارد دلار در کمک های تایید شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار اضطراری بسته گذشت ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش کرده است تقاضای بالا برای وام.

دموکرات ها می خواهند عکاسی در قانون برای رفتن بیشتر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ریپ سراسر کشور کشش مراقبت های بهداشتی منابع و بودجه دولت و بستن مدارس و کسب و کار. در اینجا چیزی است که پلوسی و شومر به نام برای. —یعقوب Pramuk

8:07 am: UK ‘ بوریس جانسون ‘در پاسخ به درمان پس از گذراندن یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون پایدار است و “پاسخ به درمان” پس از گذراندن یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه خود را سخنگوی گفت.

سخنگوی روشن ساخته است که نخست وزیر “کار نمی کند” اما تا به توانایی برای تماس با کسانی که او نیاز به رسیدن به. وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر deputizing برای جانسون.

Johnson, 55, منتقل شد به بخش مراقبت ويژه در لندن “سنت توماس” در بیمارستان در روز دوشنبه شب پس از coronavirus علائم بدتر شده است. —هالی Ellyatt

7:21 am: خالی هتل ها تبدیل به کروناویروس قرنطينه اضطراری مسکن به نگه داشتن چراغ’

کنت قرنطینه متل است تصویر کنت واشنگتن در 9 مارس سال 2020 است. برنامه ریزی برای راه اندازی “قرنطینه متل” در آمریکا coronavirus کانون واشنگتن به خشم ساکنان محلی که از ترس آنها خواهد شد در معرض خطر بالای عفونت است.

میشل W. Martin | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کمبود پول نقد و خالی هتل ها در سراسر کشور در حال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن چراغ با تبدیل خود را به کروناویروس بخش یا مسکن موقت برای گارد ملی و یا خسته پزشکان و پرستاران.

آن را فراهم می کند برخی از درآمد بسیار مورد نیاز برای یک صنعت است که به زانو در آورده این COVID-19 شیوع است که به بیش از 1.4 میلیون نفر در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان است. جهان, ملی, دولت و رهبران محلی را به اعمال مختلف سفر محدودیت توقیف جاذبه های توریستی صادر گسترده پناهگاه در محل سفارشات و حتی مجاز جریمه های سنگین برای افرادی که نمی پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

هتل های بزرگ و کوچک به دنبال راه هایی برای زنده ماندن اقتصادی بی سابقه ای خرید اینترنتی با برخی از پیدا کردن کمک های مالی در دولت مشارکت مسکن خط مقدم پزشکی کارگران و پرسنل نظامی است. —خواهد Feuer اما Newburger

7:13 am: ما اعلام کرد قرارداد با جنرال موتورز برای تولید هواکش

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد اولین قرارداد برای یک تولید با جنرال موتورز تحت دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد در ماه گذشته.

جنرال موتورز قرارداد به ارزش $489.4 میلیون HHS گفت: در انتشار و خودروساز است که انتظار می رود برای تولید 30,000 فن های استراتژیک ملی ذخایر در ماه اوت.

“جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های در حال کار با سرعت و فوریت برای جلو بازو-خط متخصصان پزشکی با مراقبت های ویژه هواکش آنها نیاز به درمان به طور جدی بیمار, بیماران,” جنرال موتورز در بیانیه ای گفت. “ما باقی می ماند اختصاص داده شده به همکاری با دولت برای اطمینان از آمریکایی نوآوری و تولید نیازهای کشور در طول این جهانی و همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور جنرال موتورز برای تولید دستگاه های تحت دفاع تولید عمل در مارس 27 ساعت پس از خودروساز اعلام همکاری با Ventec برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش در یکی از جنرال موتورز است اجزای گیاهان در ایندیانا است. —خواهد Feuer

7:05 am: ‘تاج اوراق قرضه’: اینجا چرا آلمان و هلند مخالفت با ایده

6:55 am: تسلا را بریده بریده کارمند پرداخت کردند و کارکنان

SpaceX بنیانگذار Elon Musk به نظر می رسد در یک پست-راه اندازی کنفرانس خبری پس از SpaceX Falcon 9 rocket حمل خدمه فضاپیمای اژدها برداشته در یک uncrewed تست پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا 2 مارس 2019.

مایک بلیک | ایسنا

تسلا قطع خواهد شد برای پرداخت تمام حقوق و مزایای کارکنان و را کردند ساعتی کارگران تا مارس 4, هنگامی که آن را در نظر دارد برای از سرگیری تولید خودروهای برقی با توجه به یک ایمیل داخلی که کارمندان متعدد مشترک با CNBC. پرداخت کاهش انتظار می رود که در جای خود تا پایان سه ماهه دوم.

سلامت دستورات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مجبور ایلان ماشین الکتریکی شرکت به باد کردن تولید در اصلی آن خودرو کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا.

جدید ریاضتی را دنبال تسلا در سه ماهه اول تولید خودرو و تحویل گزارش که خوشحال و سرمایه گذاران این شرکت گفت: آن را تحویل حدود 88,400 وسایل نقلیه و تولید 103,000 در Q1. تسلا هنوز به خارج هدایت آن به سرمایه گذاران برای سال 2020 گفت: باید آن را “به راحتی بیش از” 500,000 خودرو برای تحویل سال. —Lora Kolodny

6:04 am: روزانه مرگ و میر در اسپانیا افزایش 757 به 14,555 مرگ و میر

تعداد روزانه coronavirus افزایش مرگ و میر در اسپانیا برای دومین روز به عنوان 757 نفر بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت. در روز سه شنبه مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 743 از روز قبل.

تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 14,555 وزارت گفت. به طور کلی تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 146,690 تا از 140,510 روز سه شنبه آن اضافه شده است. —سام مردیت

5:33 am: ما coronavirus موارد بالا 400,000 دو برابر در یک هفته

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 400,000 با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط NBC با 12,864 مرگ و میر در سراسر کشور.

بزرگترین اقتصاد جهان ثبت کرده است تا کنون بیشتر COVID-19 عفونت از هر کشور در سراسر جهان با مجموع تعداد موارد در سراسر کشور در حال حاضر تقریبا پنج بار که از چین — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. اما مقامات ایالات متحده را مورد سوال که آیا چین گزارش کرده است همه این موارد تایید شده در کشور است.

آمریکا تایید اضافی 169 موارد در میسوری روز چهارشنبه داده های ارائه شده توسط ان بی سی نشان داد مصرف در سراسر کشور تعدادی از عفونت به 400,018. NBC تعداد کمی بالاتر از دانشگاه جانز هاپکینز که شمارش 399,929 موارد که از صبح روز چهارشنبه. —سام مردیت

5:27 am: بازارهای اروپایی کاهش امید به بهبود قریب الوقوع محو

بازارهای اروپایی معامله پایین تر به عنوان خوش بینی بیش از قریب الوقوع بازیابی از coronavirus شروع به محو شدن.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافت 1 ٪ در اوایل تجارت با نفت و گاز سهام ریختن 2.7% منجر به ضرر و زیان در حالی که بخش فن آوری bucked روند به لبه 0.3% بالاتر است.

بازارهای جهانی همچنان به بالا و پایین رفتن در امیدها و نگرانی از این جهت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفتن است. وجود خوش بینی است که این ویروس می تواند شروع به سرعت گسترش آن, اما پایان دادن به شیوع این بیماری به نظر می رسد برخی از راه. —الیوت اسمیت و هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ما coronavirus موارد بالا 400,000; اسپانیا تلفات بالا 14,500

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>