Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا برای تمدید وضعیت اضطراری; نوادا پشت رول برای بازگشایی میله

ایتالیا ب. ظ می گوید: وضعیت اضطراری به احتمال زیاد به گسترش فراتر از جولای 31

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته هشدار داده است این کشور خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به گسترش آن وضعیت اضطراری فراتر از زمان مهلت ژوئیه 31.

چشم انداز از یک فرمت به حالت اضطراری به معنی ایتالیا خواهد بود قادر به باقی می ماند “در یک موقعیت برای ادامه در نظر گرفتن اقدامات لازم” کونته گفت: با توجه به رویترز.

منطقه یورو سومین اقتصاد اعلام کرده بود شش ماه وضعیت اضطراری در پایان ژانویه هموار کردن راه برای دولت به سرعت وارد عمل شده و برای پاسخ دادن به شیوع کروناویروس.

به تاریخ ایتالیا, ثبت بیش از 240,000 موارد از coronavirus با 34,926 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

نوادا به reimplement محدودیت در میله

نوادا افسر گشت بزرگراه هدایت وسایل نقلیه به عنوان آنها در خط صبر کنید در خیابان های اطراف تخته سنگ ایستگاه هتل و کازینو برای رسیدن به یک درایو از طریق سه مربع بانک مواد غذایی اضطراری و توزیع مواد غذایی سایت در پاسخ به افزایش تقاضا در میان coronavirus همه گیر در 29 آوریل سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

دیوید بکر | خبرگزاری گتی ایماژ

نوادا قصد دارد به عقب برخی از بازگشایی خاموش کردن میله در برخی استان ها با رشد شیوع رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد اواخر روز پنجشنبه.

که هنوز رتبهدهی نشده است شده صادر خواهد اثر را در 11:59 p. m. روز شنبه, Sisolak گفت. او اضافه کرد که منظور خواهد reimplement محدودیت های شبیه به آن دیده می شود تحت فاز یک دولت را بازگشایی طرح که در آنها مجاز به باز باقی می ماند برای منظقه وانت.

“ما می دانیم COVID-19 می تواند به راحتی گسترش زمانی که مردم در حال تجمع برای مدت طولانی از زمان” Sisolak گفت: در یک صدای جیر جیر. “به تازگی دکتر Fauci ما را بالا عفونی-بیماری, متخصص, توصیه تجمع در کافه ها یکی از خطرناک ترین چیزهایی که مردم می تواند انجام دهد. ما باید توجه خود را توصیه.” —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: هند می بیند رکورد روزانه افزایش موارد هنگ کنگ به تمام مدارس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>