Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا افزایش هزینه های برای مقابله با ویروس می گوید محدودیت بیشتر می آیند

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ می گذرد سالن بزرگ در رم در 7 مارس سال 2020 در میان ترس از Covid-19 بیماری همه گیر.

آلبرتو Pizzoli | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 113,851 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 4,015 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:37 pm: ایتالیا افزایش هزینه برای مقابله با کروناویروس به حدود 28 میلیارد دلار می گوید محدودیت بیشتر می آیند

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته چهارشنبه اعلام کرد که دولت تنظیم خواهد شد و حتی بیشتر پول کنار گذاشته برای مقابله با شیوع بالا بردن آن را به 25 میلیارد یورو ($28.3 میلیارد دلار) از 7.5 میلیارد یورو در هفته گذشته اعلام کرد.

بیش از 10 ، 000 نفر در حال حاضر تایید شده است به کروناویروس در ایتالیا به عنوان یک ملی مستند در محل باقی می ماند و حتی اقدامات سخت تر در نظر گرفته می شود.

ایتالیا در حال حاضر 10,149 تایید موارد این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و ایتالیا عمران سازمان حفاظت و 631 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا 168 از دوشنبه.

6:14 pm: شهر پکن تدابیر محدودیت های مسافرتی برای تمام تماس های ورودی مسافران

چین سرمایه شهرستان گفت: همه مسافران از خارج از کشور باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در خانه و یا در یک هتل و صرف نظر از این که آیا کشور خود را از مبدا بوده است و آمار به طور جدی توسط coronavirus.

قبلا مقامات شهرداری گفت: قرنطینه تنها اعمال شده به مسافران از در معرض خطر کشور است. این تغییر سیاست پس از این شهرستان گزارش روز شنبه که تمام شش جدید جدید تایید coronavirus نفر از مردم از بازگشت از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده آمریکا— وو

6:07 pm: IHS Markit کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی

اقتصادی شرکت تحقیقاتی IHS Markit تخمین می زند که رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 خواهد بود 1.7% در مقایسه با 2.5 درصد در ماه فوریه آن پیش بینی و 2.7 درصد در سال 2021 در مقایسه با قبل پیش بینی 2.8%.

“در حالی که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود و صدمه دیده از اثرات این ویروس ما معتقدیم که حرکت اقتصاد به اندازه کافی قوی است برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی” رئیس آن اقتصاددانان گفت.

“اروپا به احتمال زیاد سخت تر از ضربه زدن با آلمان و ایتالیا در نزدیکی یا رکود قبل از این بیماری همه گیر. این به خوبی می تواند کشیدن بقیه از منطقه یورو به رکود اقتصادی است.” — Ellyatt

5:22 pm: ایتالیایی-آمریکایی خودروساز فیات کرایسلر می تواند به طور موقت نزدیک گیاهان در ایتالیا

فیات کرایسلر اتومبیل می تواند اجرای اقدامات جدید در سراسر امکانات خود را در ایتالیا به حمایت از مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور پرداختن به کروناویروس بحران این شرکت گفت. “به عنوان یک نتیجه از این اقدامات این شرکت خواهد شد که در آن لازم است را به طور موقت تعطیل از گیاهان خود را در سراسر ایتالیا” آن را در بیانیه ای گفت.

“بالاتر و فراتر از اقدامات در حال حاضر گرفته شده در حمایت از دولت, بخشنامه های شرکت تمرکز خود را بر روی اقدامات برای به حداقل رساندن خطر از گسترش سرایت بین کارکنان. این اقدامات عبارتند از فشرده مایع از همه کار می کنند و بقیه مناطق در حال تغییر اتاق و washrooms. برای فعال کردن فاصله بیشتری از کارکنان در ایستگاه های کاری خود روزانه میزان تولید را کاهش داده و به جای اقتباس فرآیندهای تولیدی است.” — Ellyatt

4:18 pm: رهبران اروپایی آماده شدن برای مقابله با شیوع

پس از یک ویدئو کنفرانس که به مدت تقریبا سه ساعت شنبه, 27 سران اتحادیه اروپا از دولت گفت که کمک های دولت در دسترس خواهد بود برای حمایت از شرکت ها و توافق برای افزایش هزینه های عمومی صرف نظر از اتحادیه اروپا و گسترده ای در قوانین بودجه.

رهبران اتحادیه اروپا همچنین راه اندازی یک ابتکار سرمایه گذاری است که می تواند رسیدن به حد 25 میلیارد یورو ($28.2 میلیارد دلار) برای حمایت از سیستم مراقبت های بهداشتی کوچک و متوسط و بازار کار. — عمرو

3:15 pm: بانک انگلستان اضطراری کاهش نرخ

بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ بهره در تلاش برای محدود کردن تاثیر اقتصادی از جدید کروناویروس.

“در آن جلسه ویژه, پایان روز 10 مارس سال 2020 کمیته سیاست پولی (MPC) رای دادند به اتفاق آرا به کاهش نرخ بانک با 50 واحد 0.25%,” بانک مرکزی انگلیس در بیانیه ای گفت.

بانک مرکزی نیز اعلام کرد در دوره جدید طرح بودجه برای حمایت از کوچک و متوسط شرکت ها و مراحل جدید برای کمک به بانک های تجاری قرض دادن بیشتر. — عمرو

3:00 pm: شرکت های کلیدی در ووهان چین می تواند از سر کار دیگران باید صبر کنید حداقل تا مارس 21 می گوید دولت

کسب و کار در شهر ووهان با اهمیت ملی و جهانی و صنعتی, زنجیر می تواند از سر کار به طور کامل پس از اجرای ویروس اقدامات پیشگیری و دریافت تایید دولت هوبئی استان اعلام کرد.

این اخطار گفت: کسب و کارهای دیگر در این شهر درگیر نیست با ضروری صنایع از جمله آب و برق و کشاورزی و تولید باید سر کار حداقل تا مارس 21.

هوبئی قبلا گفته مارس 11 بود اولین کسب و کار در این استان می تواند سر کار. چهار شنبه متوجه گذاشته صنعت دسته بندی است که می تواند یا نمی تواند از سرگیری عملیات بر اساس سطح خطر سلامت در منطقه است.

مدارس هنوز هم باقی می ماند بسته تا اطلاع ثانوی, اطلاع گفت. — چنگ

2:40 pm: Cathay Pacific اروپا و آمریکا از دست دادن قابل توجهی’ در نیمه اول سال 2020

هنگ کنگ Cathay Pacific گفت که انتظار دارد “به متحمل از دست دادن قابل توجهی” در نیمه اول سال 2020 به عنوان coronavirus شیوع کاهش تقاضا برای مسافرت هوایی.

“دشوار است برای پیش بینی زمانی که این شرایط را بهبود بخشد. سفر تقاضای قابل ملاحظه ای کاهش یافته است و ما یک سری از shortterm اقدامات در پاسخ. این شامل کاهش شدید ظرفیت در ما مسافر شبکه” شرکت هواپیمایی گفت: در بیانیه ای اعلام آن 2019 درآمد.

“با وجود این اقدامات ما انتظار داریم که به متحمل از دست دادن قابل توجهی برای نیمه اول سال 2020” به آن اضافه شده است.

Cathay گزارش 27.9% سال بیش از سال افت در سود در سال 2019 به 1.69 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار ($217.6 میلیون). — لی

2:35 pm: آدیداس می گوید آن را از دست بدهد تا به 1.1 میلیارد دلار در چین فروش در سه ماهه اول

آلمانی ورزشی با نام تجاری آدیداس گفت: آن را از دست بدهد تا 1 میلیارد یورو (1.1 میلیارد دلار) از فروش در چین در سه ماه اول سال 2020 با توجه به شیوع کروناویروس.

در نتیجه این شرکت سود عملیاتی در چین در سه ماهه اول می تواند کاهش بین 0.4 میلیارد یورو و 0.5 میلیارد یورو از مدت مشابه سال گذشته آدیداس گفت: در بیانیه ای اعلام آن 2019 درآمد.

“در حالی که کسب و کار شرکت در چین انجام شده به شدت در سه هفته اول سال 2020 این شرکت تجربه شده است مواد تاثیر منفی بر عملیات خود را با توجه به شیوع کروناویروس از آن پس” این شرکت اعلام کرد. — لی

1:15 pm: پس از جهانی شیوع ویروس می تواند از یک سال می گوید: سنگاپور با وزیر امور خارجه

با کروناویروس جدید در حال حاضر در سراسر جهان کشورها در سراسر جهان باید آماده برای اقتصادی پس از وقوع به حداقل یک سال گفت: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan.

“جن از بطری” Balakrishnan گفت CNBC “Squawk Box آسیا” و اضافه کرد که این بیماری تا به حال “منفجر” پس از آن گسترش فراتر از آسیا به کشورهایی مانند ایران و ایتالیا و آمریکا

وزیر همچنین گفت که در جریان شیوع کروناویروس آزمون یک کشور کیفیت مراقبت های بهداشتی و استاندارد از حکومت و سرمایه اجتماعی. — لی

12:20 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به احتمال زیاد به فشار مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده وال استریت ژورنال گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به احتمال زیاد به عقب راندن مهلت برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد به عنوان بخشی از محرک های مالی برنامه ریزی برای مبارزه با تاثیر coronavirus تاثیر گزارش وال استریت ژورنال.

در این گزارش ذکر منابع آشنا با این موضوع از جمله یک دولت رسمی. وجود دارد تا به حال هنوز به تصمیم نهایی در این حرکت و نه خواهد تدارکات چگونه این طرح را نهایی این روزنامه اضافه شده است. مقامات وزارت خزانه داری مردد بودند در مورد چه مدت مهلت خواهد بود فراتر از مارس 15 یا چه کسی خواهد بود واجد شرایط با توجه به گزارش.

خبر می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم اقتصادی کار به جمع آوری یک پاسخ به ویروس مرگبار’ گسترش و تاثیر آن بر بازار و اقتصاد. — Calia

12:15 pm: تایلند اعلام $12.7 میلیارد بسته محرک

دولت تایلند روز سه شنبه تصویب بسته محرک اقتصادی به ارزش 400 میلیارد بات ($12.7 میلیارد دلار) برای حمایت از اقتصاد خود را آب و چالش های ناشی از شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد.

اقدامات در این بسته عبارتند از وام و مزایای مالیاتی برای کسانی که تحت تاثیر شیوع این گزارش گفت:.

اقتصاد تایلند است که به شدت متکی به تقاضای جهانی. صادرات کشور شده اند آمار تجارت جهانی تنش و گردشگری — یکی از نقاط روشن — نمی صدمه دیده توسط ویروس شیوع. — لی

12:05 pm: ما موارد فراتر از 1000

COVID-19 مورد پیشی گرفتن از 1 ، 000 در ایالات متحده در روز سه شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در حداقل 35 ایالت و ناحیه کلمبیا, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تقریبا نیمی از همه آمریکایی موارد در واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک که در آن فرمانداران باید همه اعلام متحده اضطراری برای آزاد کردن بودجه برای جوامع مبارزه با شیوع بیماری.

حداقل 28 نفر کشته شده اند در ایالات متحده با توجه به این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اولین مورد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده گزارش شد در ایالت واشنگتن در ماه ژانویه است. Feuer

11:20 am: میشیگان گزارش اولین موارد

دو ساکنان میشیگان مورد آزمایش قرار presumptive مثبت برای این ویروس با توجه به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که اعلام وضعیت اضطراری است. یک فرد مشخص شده است به عنوان یک “presumptive مثبت” مورد زمانی که یک دولت آزمایشگاه مثبت دریافت نتیجه آزمون و بدون تایید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما در حال گرفتن در هر مرحله ما می توانیم برای کاهش گسترش ویروس و حفظ Michiganders امن” Whitmer در بیانیه ای گفت. “من باید اعلام وضعیت اضطراری برای مهار تمام منابع ما در سراسر دولت به سرعت گسترش ویروس ها و محافظت از خانواده است.”

نمونه های از این دو نفر که تست presumptive مثبت خواهد بود به ارسال CDC برای تاييدی تست. Roy Choudhury

10:45 am: شاخص های آتی ایالات متحده با اشاره به کاهش شیب آسیا معامله با احتیاط

پس از درد و رنج شدید جهانی فروش در اوایل این هفته بازارهای خود را ادامه داد roller-coaster سفر: های آتی سهام ایالات متحده با اشاره به تیز افتتاح کاهش بیش از 500 امتیاز به صورت میانگین صنعتی داو جونز به عنوان 10:30 p. m. ET شنبه.

در آسیا و اقیانوس آرام سرمایه گذاران محتاط باقی مانده در یک مخلوط معاملات صبح روز چهارشنبه که در آن استرالیا ASX 200 کاهش یافته است 2.26% حتی به عنوان دولت اعلام کرد که یک طرح جامع سلامت برای مبارزه با شیوع کروناویروس (see 7:50 a. m. به روز رسانی). — هوانگ

10:40 am: UBS می گوید شیوع ویروس ‘گذشت بدترین حالت آن” در چین

وجود دارد یک “ظاهر” است که توانایی تولید بازگشت به اقتصاد چین UBS Global مدیریت ثروت را کلوین صورتش گفت CNBC. که می تواند چین تبدیل به “اولین در جهان” به عقب بر گردیم در مسیر او گفت:.

اظهار نظر در مورد پتانسیل های اقتصادی تاثیر این ویروس’ گسترش در جای دیگر صورتش گفت: 60 درصد از اقتصاد چین است “در واقع مصرف داخلی” است که به احتمال زیاد به عنوان “بافر” اگر تولید را می توان به ارمغان آورد تا به سرعت و مصرف رزومه. — هوانگ

10:22 am: مرگ و میر از چین, Fujian, هتل فروپاشی افزایش می یابد

در مجموع 26 نفر فوت کرده اند که از 6:30 صبح دوشنبه پس از یک هتل در چین استان فوجیان سقوط شنبه شب با توجه به رسانه های دولتی. یکی دیگر از 42 نفر مجروح شده اند در حالی که سه باقی می ماند و گم شده است. این هتل مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه افرادی که در تماس با افراد آلوده. وو, روی Choudhury

10:18 am: سی ان ان تکه مخاطبان زندگی می کنند برای آینده دموکراتیک اولیه بحث

دموکراتیک ریاست جمهوری بحث به جای برنامه ریزی شده روز یکشنبه در شهر فینیکس, آریزونا رو به جلو خواهد رفت و بدون مخاطبان زندگی می کنند. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی سندرز دو باقی مانده عمده رقیب برای نامزدی حزب دموکرات هر دو درخواست شده است که با هیچ زندگی می کنند مخاطب DNC سخنگوی گفت.

روز یکشنبه بحث اسپانسر شده از طرف سی ان ان و Univision است را پس از سه شنبه که میشه winnowed به طور قابل توجهی. سی ان ان در بیانیه ای گفت که نیز وجود خواهد داشت هیچ رسانه ای پرونده مرکز یا “چرخش اتاق” در روز یکشنبه که در آن عملیاتی برای مبارزات صحبت با مطبوعات پس از بحث است. Higgins

9:26 am: منچستر سیتی به تعویق انداختن بازی برابر آرسنال

انگلیسی باشگاه فوتبال منچستر سیتی گفت: لیگ برتر بازی خانگی برابر آرسنال در روز شنبه به تعویق افتاده است.

“تصمیم برای به تعویق انداختن بازی امشب گرفته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه های پزشکی و پس از آن پدید آمده است که پرسنل از Arsenal FC آمده اند در تماس با Olympiacos صاحب Evangelos Marinakis شده است که به عنوان یک مورد مثبت از COVID-19” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

Marinakis صاحب یونانی فوتبال باشگاه Olympiacos و همچنین زبان انگلیسی باشگاه ناتینگهام فارست. او تشخیص داده شد و پس از او شروع به نشان دادن علائم در بازگشت به یونان با توجه به ناتینگهام فارست. — Roy Choudhury

9:21 am: کره جنوبی گزارش 242 بیشتر موارد 6 جدید مرگ و میر

کره جنوبی گزارش داد 242 موارد جدید عمدتا در شهر Daegu و برخی از آنها در سئول و همچنین شش اضافی مرگ و میر با توجه به دوشنبه صبح آزادی از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تعداد کل مرگ و میر در کشور است در 60 و شده اند وجود دارد 7,755 تایید موارد عفونت است. خارج از چین, کره جنوبی یکی از بیشترین تعداد موارد در کنار ایران و ایتالیا. (ببینید 8:48 am به روز رسانی) — Roy Choudhury

8:56 am: چین گزارش جدید 24 موارد مرگ و میر 22

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 24 جدید تایید موارد عفونت و دیگری 22 نفر فوت کرده اند از coronavirus. همه از مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان, کانون برای شیوع ویروس. در میان موارد جدید عفونت 10 نفر نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. همانطور که از مار. 10 تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین بود در 80,778 و 3,158 نفر کشته شده اند. بیش از 61,000 نیز بازیافت. — Roy Choudhury

8:48 am: موارد تایید شده در ایتالیا در صدر 10,000

ایتالیا وزارت بهداشت گفت که از 6 بعد از ظهر به وقت محلی در دریا. 10 وجود دارد و در مجموع 10,149 تایید موارد عفونت در کشور; در میان آنها 1,004 مردم بهبود در حالی که 631 فوت کرده اند. ایتالیا گسترش آن مستند از منطقه لومباردی به کل کشور روز دوشنبه, گفتن مردم به سفر دیگر برای کار یا شرایط اضطراری. نخست وزیر جوزپه کونته گفت: تمام مجامع عمومی ممنوع خواهد شد و رویدادهای ورزشی به حالت تعلیق درآمد. — Roy Choudhury

8:35 am: FDA تعلیق خارجی غذا و دارو بازرسی

سازمان غذا و داروی آمریکا را به حالت تعلیق در خارجی ترین بازرسی ها در مواد غذایی دارو و تجهیزات پزشکی در خارج از کشور از طریق آوریل به عنوان coronavirus شیوع گسترش در سراسر امریکا این سازمان را اعلام کرد.

“ما می دانیم چگونه این عمل ممکن است تحت تاثیر دیگر FDA مسئولیت از جمله کاربرد محصول بررسی” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت. “ما هوشیار و نظارت بر وضعیت بسیار نزدیک و سعی خواهد کرد برای کاهش اثرات بالقوه از این شیوع در قدم اهسته با کل دولت فدرال است.”

هنوز بازرسی در خارج از ایالات متحده تلقی “ماموریت حساس” در نظر گرفته خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس FDA گفت. — Higgins-دان

7:50 am: استرالیا اعلام کرد یک 2.4 میلیارد دلار طرح بهداشتی برای مقابله با شیوع

دولت استرالیا اعلام کرد یک بسته سلامت به ارزش 2.4 میلیارد دلار استرالیا ($1.56 میلیارد دلار) خواهد بود که با ارائه “بی سابقه” پشتیبانی در سراسر مراقبت های اولیه مراقبت از سالمندان و بیمارستان و تحقیقات پزشکی ملی ذخایر. نخست وزیر اسکات موریسون گفت دولت او این است که مطمئن شوید که این کشور با تمام منابع آن نیاز به مبارزه با شیوع کروناویروس.

“استرالیا نیست ایمنی بدن اما با این 2.4 میلیارد دلار (دلار استرالیا) افزایش ما به عنوان به خوبی به عنوان هر کشور در جهان گفت:” در یک بیانیه اضافه میکند: “این بسته است که در مورد پیشگیری و درمان coronavirus در هفته های آینده.” — Roy Choudhury

7:18 am: انگلستان وزیر آزمایش مثبت

یک وزیر بهداشت و اعضای محافظه کار پارلمان نادین Dorries گفت: او آزمایش مثبت برای coronavirus. Dorries اضافه شده است که به عنوان به زودی به عنوان او تا به حال موفق به دریافت اخبار در زمان او همه هشدارها و توصیه شده بود از خود جدا در صفحه اصلی بی بی سی گزارش داد. بعد او گفت در توییتر که 84 ساله و مادر است که ماندن با او شروع به نشان دادن برخی از علائم اولیه خواهد بود و تست شده برای این ویروس در روز چهارشنبه.

تایمز گزارش داد که Dorries در دیدار صدها نفر از مردم در مجلس در هفته گذشته و با حضور پذیرش با نخست وزیر بوریس جانسون. — Roy Choudhury

7:11 am: محبوب کالیفرنیا در جشنواره موسیقی Coachella به تعویق افتاد

سازمان برای محبوب جشنواره موسیقی Coachella گفت: آنها به تعویق افتاد این رویداد از آوریل تا اکتبر در خط با جهت از بهداشت محلی مقامات. تعداد موارد تایید شده بیماری در ایالات متحده در صدر 800 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — Roy Choudhury

7:02 am: ترکیه تایید اولین مورد

ترکیه بهداشتی وزیر Fahrettin Koca گفت: نتایج آزمون یک شهروند مشکوک به COVID-19 بازگشت مثبت مارک مورد اول در کشور دولتی خبرگزاری آناتولی گزارش داد. آن اضافه شده است که بیمار جدا شده و به طور کلی شرایط خوب خود را اعضای خانواده و مردم ممکن است او را به تماس نزدیک با آنها تحت نظارت گفت: با توجه به آژانس.

عفونت در حال حاضر به بیش از 100 کشور و آلوده حداقل 113,000 مردم طبق آخرین اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی است. — Roy Choudhury

دولت کارگران راه رفتن از Jianghan Fangcang موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار که در حال تعطیل در ووهان در مرکز چین هوبئی دوشنبه, 09 مارس سال 2020 است. به عنوان تعدادی از بیماران قطره شهرستان آغاز شده است بسته شدن موقت بیمارستان های ساخته شده برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:57 pm: گوگل ممنوعیت همه آگهی های پزشکی ماسک صورت در میان شیوع کروناویروس

گوگل به طور موقت ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت است که باید گسترش آنلاین به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“از فراوانی از احتیاط ما تصمیم گرفته اند به طور موقت ممنوعیت تمام پزشکی, ماسک صورت, تبلیغات” یک سخنگوی گوگل گفت: در یک ایمیل به CNBC. “ما به طور فعال نظارت بر وضعیت و ادامه خواهد داد به اقدام به عنوان مورد نیاز برای محافظت از کاربران.”

این محدودیت تنها به صورت ماسک در حال حاضر و نمی شود به تبلیغات برای محصولات دیگر است که می تواند به محافظت در برابر شیوع مانند hazmat مناسب و عفونی است که همچنین گسترش در هفته های اخیر. گوگل گفته است که “در ادامه به ارزیابی” آیا این ممنوعیت باید تقاضای خود را به دیگر محصولات و گفت: را “چند روز” به پایین موجود ماسک, تبلیغات, معنی کاربران به احتمال زیاد هنوز هم آنها را در روزهای آینده. گوگل به طور موقت ممنوعیت تبلیغات پزشکی ماسک صورت است که باید گسترش آنلاین به عنوان coronavirus گسترش می یابد. — الیاس, گراهام

4:04 pm: داو تظاهرات بیش از 1100 امتیاز در یک جلسه نیمه زیان از روز دوشنبه فروش

سهام در معاملات روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن چشم انداز از محرک های مالی برای جلوگیری از کندی رشد اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 1,048 امتیاز بالاتر یا 4.4%. پیش از آن در روز 30 سهام دمای پایین بود 160 امتیاز. S&P 500 بود تا 4.5%. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته 4.4%. —ایمبرت

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Coachella و دلیجان به تعویق افتاد, انگلستان, وزیر مبتلا به کروناویروس

— CNBC سیلویا عمرو, ساناز چنگ, Mike Calia, William Feuer, Eustance هوانگ, Lilian وو, تاکر, هیگینز, نوح Higgins-Dunn, Fred ایمبرت, جنیفر الیاسو مگان گراهام کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>