Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا تلفات عبور 9,000 کنگره سبز-چراغ امداد لایحه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 558,905
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 25,336
  • ما موارد: حداقل 92,932
  • ما مرگ و میر: حداقل 1,300

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:11 pm: جنرال موتورز برای شروع تولید مراقبت بحرانی هواکش

جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم گفت که آنها توافق کرده اند که برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش در یکی از خودروساز اجزای گیاهان در ایندیانا است.

جنرال موتورز و واشنگتن مبتنی بر Ventec گفت: مسئولان به “کار در سراسر ساعت برای پاسخگویی به نیاز فوری برای بیشتر طرفداران” با استناد به تلاش برای آغاز تولید در کوکومو گیاه “در حال حاضر در جریان است.” جنرال موتورز با توجه به انتشار اهدای منابع خود را در هزینه. —مایکل Wayland

1:45 pm: ایتالیا در صدر 9,000, مرگ و میر, سبقت چین در موارد

ایتالیا ثبت 919 جدید و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین روزانه تلفن در هر نقطه از جهان در حالی که تعداد موارد تایید شده تحت الشعاع کل در چین که در آن ویروس پدید آمده است.

ایتالیا اولین کشور غربی برای معرفی محدودیت های شدید در جنبش پس از کشف وقوع پنج هفته پیش. آن را سخت تر کرده و آنها را هفته به هفته ممنوع کردن همه غیر ضروری فعالیت حداقل تا جمعه بعدی.

تنها در ایالات متحده در حال حاضر ثبت شده بیشتر موارد در حالی که ایتالیا دچار تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مرگ و میر به هر کشور دیگری است. —رویترز

1:30 pm: خانه عبور می کند 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه

در این تصویر از ویدئو مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا صحبت می کند در کف مجلس نمایندگان در کنگره آمریکا در واشنگتن جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

خانه تلویزیون از طریق AP

خانه گذشت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه ارسال اقدام بی سابقه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز پس از تقلا برای جلوگیری از تلاش برای به تاخیر انداختن تصویب آن.

این طرح که شامل یک بار پرداخت به افراد تقویت بیمه بیکاری, بیمه اضافی مراقبت های بهداشتی کمک های مالی و وام و کمک های مالی به کسب و کار برای جلوگیری از اخراج کردم از طریق مجلس سنا به اتفاق آرا در شب چهارشنبه. در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی توصیف این لایحه “به عنوان مقابله با” بیماری تخریب پیش بینی می شود وجود دارد بیشتر قصد دارد به کمک “بازیابی.” —یعقوب Pramuk

1:23 pm: گوگل با ارائه 340 میلیون دلار در تبلیغات رایگان برای کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از coronavirus کمک بسته

گوگل ارائه شده است $340 میلیون دلار اعتبار آگهی کوچک و اواسط اندازه کسب و کار با active آگهی در گوگل حساب به عنوان بخشی از 800 میلیون دلار coronavirus پاسخ بسته این شرکت اعلام کرد.

به عنوان بخشی از بسته بندی این شرکت همچنین اهدای زیر است:

  • یک 200 میلیون دلار سرمایه گذاری صندوق کمک خواهد کرد که سازمان های غیر دولتی و موسسات مالی ارائه کسب و کارهای کوچک با سرمایه
  • 250 میلیون دلار در تبلیغات کمک های مالی به کمک سازمان بهداشت جهانی و سازمان های دولتی ارائه اطلاعات در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش COVID-19
  • 20 میلیون دلار در Google Cloud اعتبار برای موسسات دانشگاهی و محققان
  • نحوه حمایت مالی برای کمک به افزایش ظرفیت تولید برای زندگی صرفه جویی در تجهیزات از جمله ماسک های صورت و هواکش. —جنیفر الیاس

1:11 pm: Coronavirus امداد لایحه می دهد کسب و کارهای کوچک زمان بیشتری برای پوشش مالیات حقوق و دستمزد

کسب و کارهای کوچک رو به مالیات بر حقوق و دستمزد به احتمال زیاد به پرداخت برخی از رهایی از کنگره – گزینه تعویق انداختن پرداخت به عمو سام تا سال آینده.

در حال انتظار 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه اجازه خواهد داد کسب و کارهای کوچک به تسلیم سهم خود را از امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد در سال 2020 است. مالیات حقوق و دستمزد بین کارگران و کارفرمایان خود را به طوری که هر یک می پردازد 6.2% نسبت به امنیت اجتماعی و 1.45% نسبت به مدیکر.

مالکیت انحصاری نیز واجد شرایط. —Darla Mercado

1:04 pm: Cramer می بیند نفت سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه در دو coronavirus-قیمت جنگ بحران

CNBC جیم کرامر گفت که او فکر می کند که قیمت نفت سقوط خواهد کرد بیشتر به دلیل عرضه و تقاضا و شوک از این دو بحران از coronavirus همه گیر و جهانی تولید کننده داخلی.

کرامر اشاره کرد قیمت نفت به عنوان چیزی بالا-فرکانس کامپیوتری معامله گران بازار سهام در حال تماشای.

“من فکر می کنم نفت را 20 دلار” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.” با ایالات متحده از تجارت نفت در حدود $21.50 در هر بشکه در اوایل روز شنبه قیمت ها را به سقوط بیش از 7 درصد به زیر 20 دلار است. آن را بیش از 4 درصد در اواخر صبح روز جمعه.

در مارس 18, در هر بشکه قیمت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار بسته فقط بالای 20 دلار در بیش از 24% تک-بعد شیرجه رفتن بود که آن سوم-بدترین جلسه تا کنون. —کوین Stankiewicz

12:54 pm: که مقامات ثبت نام اولین بیماران از نروژ و اسپانیا در ‘تاریخی’ coronavirus مواد مخدر دادگاه

اولین نفر در یک “تاریخی” آزمایشی برای آزمایش درمان coronavirus شده اند ثبت نام در نروژ و اسپانیا, سازمان بهداشت جهانی, مقامات اعلام کرد.

جهانی بهداشت و مقامات در حال تست چهار نفر از امیدوار کننده ترین برای مبارزه با مواد مخدر COVID-19 از جمله مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین یک ترکیب ضد ویروسی به نام Remdesivir ترکیبی از داروهای HIV لوپیناویر و ریتوناویر و ترکیبی از کسانی که مواد مخدر به همراه اینترفرون-بتا. —خواهد Feuer

12:48 pm: فدرال رزرو ترازنامه فقط $5 تریلیون برای اولین بار با توجه به نجات بیل

هر چند تلاش خود را برای حفظ بازارهای در حال اجرا و تقویت اقتصاد فقط به دنده فدرال رزرو دارایی نمونه کارها رسیده سطوح هرگز قبل از دیده می شود.

بانک مرکزی ترازنامه که شامل تا حد زیادی از اوراق قرضه و دارایی های دیگر آن را خریداری کرده است در طول سال ballooned به $5.3 تریلیون برای هفتۀ منتهی به چهارشنبه. که بالاتر از $4.52 تریلیون اوج آن در اواسط ماه مارس 2016 قبل از فدرال رزرو آغاز شده نورد کردن اوراق قرضه آن را به دست آورده بود در حين و پس از بحران مالی است.

این آخرین قله رخ داده است در سریع مد در نتیجه توسعه آغاز شده و در گام های کوچک در اوایل سال جاری پس از آن شتاب با رشد coronavirus بحران است. —Jeff Cox

12:43 pm: ‘پرتاب Massie کردن’ – مغلوب ساختن پیشی جستن با شدت گرفتن در توییتر پس از توافق هرزه نکات او را مخالفت با کروناویروس محرک لایحه

تشکر. توماس Massie برگ آمریکا’ انجمن در جلسه ای در کنگره در مهاجرت اصلاحات صبح روز پنجشنبه 7 ژوئن 2018.

بیل کلارک | CQ رول تماس | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در Rep. توماس Massie در تماس تلفنی با “سوم رای grandstander وجود دارد” پس از کنتاکی جمهوریخواه نشانه های او مخالفت $2 تریلیون امداد لایحه در نظر گرفته شده برای نرم کردن تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک & پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Massie در یک سری از خشمگین توییتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که جمهوری خواهان تا به حال به “رها کردن برخی از کارهای احمقانه” از طریق مذاکرات با دموکرات “به منظور دریافت ‘تصویر’ انجام می شود” این لایحه بود “90% بزرگ!”

“پیروزی اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. —یعقوب Pramuk کوین Breuninger

12:39 pm: پنس می گوید اصول اقتصادی قوی باقی می ماند با وجود عظیم coronavirus تاثیر

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مبانی اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس که دارای چهار بازار و منجر به بی سابقه ای از اخراج میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“در حالی که بازار سهام به زوال یافت و سرازیر شد و حتی این هفته ساخته شده چشمگیر, حرکت, رئیس جمهور تهمت و ما کل تیم اقتصادی بر این باورند که همه این اصول همچنان قوی” پنس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “و ما به عنوان مقابله با کروناویروس که این اقتصاد خواهد آمد خروشان به عقب هنگامی که ما می بینیم ملت ما را از طریق این زمان به چالش کشیدن.” —تاکر و هیگگینس

12:33 pm: رئیس صندوق بین المللی پول Georgieva می گوید جهان در رکود و مهار خواهد دیکته قدرت بازیابی

صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva گفت که اقتصاد جهانی در حال حاضر در رکود به لطف COVID-19 اما که او heartened برای دیدن رهبران جهان در نهایت متوجه می شوند که تنها هماهنگ تلاش قادر خواهد بود برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“ما اعلام کرده اند که جهان در حال حاضر در رکود است و طول و عمق این رکود بستگی به دو چیز: حاوی ویروس و موثر پاسخ هماهنگ به بحران,” او گفت: CNBC سارا ایسن.

“من بسیار تشویق آنچه من می بینم در حال حاضر. من بسیار واضح تر درک [در میان رهبران جهانی] که اگر ما آن را ضرب و شتم همه جا ما نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از آن,” او اضافه شده است. —توماس فرانک

12:19 pm: اپل اعلام کرد COVID-19 وب سایت و نرم افزار در همکاری با CDC و کاخ سفید

اپل طراحی و توسعه یک وب سایت جدید و برنامه است که به ارائه یک ابزار غربالگری برای COVID-19 علائم و همچنین به روزترین اطلاعات از منابع قابل اعتماد در مورد شیوع کروناویروس.

این نرم افزار توسعه داده شد و در همکاری با مراکز کنترل بیماری کاخ سفید-چراغ Coronavirus نیروی کار و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

این COVID-19 برنامه در دسترس در فروشگاه App اپل است و همچنین وجود یک وب سایت است که می توان از ویندوز یا گوشی های اندروید و کامپیوتر. —Kif Leswing

12:12 pm: ایران با تشکر. Massie وعده برای به تاخیر انداختن رای در عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه

ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-CA) trailed توسط خبرنگاران پیاده روی به کف مجلس نمایندگان در کنگره آمریکا در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

خانه اعضای تکاپوی بازگشت به پایتخت در صبح روز جمعه به عنوان یک عضو اپوزیسیون به 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است مجموعه ای برای به تاخیر انداختن تصویب آن.

با چند نمایندگان در واشنگتن در این هفته به وقوع اشک در سراسر کشور, خانه رهبران امیدوار به تصویب این قانون به سرعت جمعه با صدای رای — که به سادگی تصمیم می گیرد که آیا فریاد زد yeas یا nays از اعضای حاضر در حال بلندتر. اما تشکر. توماس Massie R-Ky., گفت: او قصد دارد به زور معمولی ثبت رای است که می تواند نگه دارید تا عبور برای ساعت به عنوان خانه نیاز به رسیدن به حد نصاب از 216 نماینده حاضر.

در یک سری از توییت اعلام کرد طرح خود را به درخواست کامل رای Massie استدلال بی سابقه نجات اندازه گیری صرف بیش از حد پول مالیات دهندگان انتقاد دموکرات ها برای فشار برای تغییرات در این هفته به جای تصویب نسخه قبلی این قانون. —یعقوب Pramuk

12:08 pm: بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل شرکت می گوید مبارزه مشتریان می توانند تسلیم وام پرداخت آنلاین با دو کلیک’

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت که مشتریان خرده فروشی که در حال مبارزه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند تسلیم وام پرداخت آنلاین با ساده دو بر فرایند است.

“آنچه ما گفته ایم مردم است و ما تسلیم و پرداخت” Moynihan گفت CNBC Jim Cramer. “اگر شما یک جریان نقدی وقفه به دلیل اشتغال خود را و شما نیاز به تاخیر در پرداخت های خود را برای 30, 60, 90 روز, با ما تماس بگیرید تا.”

دومین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی تا به حال 150,000 درخواست برای پرداخت deferrals پس از coronavirus بحران آغاز شد به صورت جدی در ایالات متحده این ماه Moynihan گفت. به ساده کردن فرایند است که می تواند کراوات تماس با مرکز خطوط بانک ramping تا یک راه برای درخواست کمک های آنلاین, او گفت:. —هیو پسر

11:59 am: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد GM, مدیر عامل شرکت مری بارا برای مایل ‘top دلار برای تولید هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد جنرال موتورز و آن مدیر عامل مری بارا برای پاسخ خود را به تولید مورد نیاز هواکش میان coronavirus همه گیر و تمایل “دلار بالا” برای چنین کاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک توییت گفت: “به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن. آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش, ‘بسیار سریع’. در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا است. همیشه یک ظرف غذا با مریم B. استناد ‘P’.”

در اولیه جیر معنای “استناد P” نبود ، اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال با یک توییت گفت: او با اشاره به استناد به دفاع تولید عمل می کنند که شرکت را مجبور به تولید چنین تجهیزات. —مایکل Wayland, لورن هرش

11:53 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گسترش تعطیلی مدارس به عنوان coronavirus موارد افزایش

امدادگران با پوشیدن تجهیزات حفاظتی حمل برانکارد به المهرست بیمارستان مرکز در کویینز شهر نیویورک آمریکا در روز پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, تمدید تعطیلی مدارس در سراسر کشور توسط دو هفته به 15 آوریل به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

“هنگامی که شما نگاه کنید در تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال افزایش آن را تنها حس می کند برای حفظ مدارس بسته شده,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کومو نیز در تماس با بیمارستان ها در سراسر کشور به دو برابر ظرفیت خود را. دولت در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان اما نیاز 140,000 از آنها برای coronavirus بیماران بیش از سه هفته بعد در هنگام وقوع است که انتظار می رود به اوج در نیویورک گفت.

“ما در حال درخواست از بیمارستان به تلاش برای افزایش ظرفیت 100% … “ما به دنبال در تبدیل خوابگاه. ما به دنبال در تبدیل هتل,” او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

11:47 am: Mnuchin می گوید مالیات دهندگان خواهد بود ‘جبران’ به صورت هواپیمایی امداد

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin گفت که coronavirus اقتصادی و لایحه قبل از کنگره است که یک شرکت هواپیمایی یونان که مالیات جبران خواهد شد برای تسکین داده شده به شرکت های hobbled جهانی همه گیر.

در همان زمان Mnuchin گفت: در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه است که هواپیما-ساز بوئینگ است نه درخواست دولت کمک کند.

“من شده است بسیار روشن این است که یک شرکت هواپیمایی نجات” Mnuchin گفت. “و که مالیات دهندگان باید جبران برای تسکین آنها در حال دادن به خطوط هوایی است.”

خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده سازی به شیر دولت تا 25 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پوشش حقوق و دستمزد در یک تیز سفر رکود باعث coronavirus حتی پس از دولت هشدار داد ممکن است سهام در بورس برای نجات وجوه مردم آشنا با این موضوع گفت. —رادیو فردا

11:39 am: ‘این را نمی خواهد با عید پاک,’ دکتر هشدار در تماس برای دو هفته ما مستند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد این کشور را به “باز کردن” اما تعداد فزاینده ای از کارشناسان بهداشت می خواهیم در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن دسته از کارشناسان می گویند که ایالات متحده نیاز به اعمال یک یا دو هفته یا بیشتر توقف غیر ضروری در فعالیت های قبل از دولت های فدرال و دولت حتی می تواند فکر می کنم در مورد زندگی اجتماعی و اقتصادی شروع به بازگشت به حالت عادی.

به مراتب سختگیرانه تر محدودیت در کسب و کار و نیاز افراد به تصویب رسید – و نه شل شدن محدودیت به نام برای با برخی از جمله تهمت کارشناسان می گویند.

“این خواهد بود با عید پاک” دکتر گفت: هارون Carroll یک استاد طب اطفال در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی که یکی از بلندترین صدای تماس برای خاموش شدن است. —دن منگان

11:30 am: امریکا در فروشگاه های بزرگ می توانید آن را تا آنجا که 8 ماه با بسته فروشگاه تحلیلگر می گوید:

یک منطقه نشسته به طور معمول با مردم پر شده است و تقریبا خالی به عنوان یک مرد از طریق پیاده روی هرالد مربع با یک ماسک محافظ در روز 12 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Newsweek | گتی ایماژ

با فروشگاه به طور موقت بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس — و باریک-به-صفر شانس باز کردن در آینده نزدیک — امریکا در فروشگاه های بزرگ هستند در مواجهه با بحران نقدی.

فروشگاه زنجیره ای باید به اندازه کافی نقدینگی آن را در حدود پنج تا هشت ماه با فروشگاه خود نشسته تاریک, در این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Cowen & Co. آن را می گوید که “بهتر از ترس” از آنجا که شرکت پیش بینی ذخیره موقت تعطیل خواهد داشت که برای مدت طولانی.

در ساخت این فرضیات Cowen اندازه گیری نقدینگی به عنوان پول نقد به همراه تپانچه نسبت به کلید هزینه های چنین به عنوان اجاره کار و وعده پرداخت سود سهام. Cowen گفت: هزینه های نیروی کار هستند و حدود 10 درصد از فروش سالانه در حالی که اجاره بها در حدود 3% به یک حس از آنچه که برخی از این هزینه ها شبیه است. —توماس لورن

11:18 am: شکاف دیجیتال از ما خانواده ها بدون اینترنت

داده ها از مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد swaths بزرگ ایالات متحده در حال تلاش برای مقابله بدون خانواده اتصال به اینترنت در حالی که بسیاری از کشور hunkers پایین به کار و فروشگاه از خانه.

قبل از coronavirus آمار آمریکا در حدود 7 درصد از خصوصی-کارگران صنعت تا به حال دسترسی به محل کار انعطاف پذیر بهره مند شوند با توجه به اداره آمار نیروی کار. کسانی که شغل و تمایل به پرداخت هزینه هست که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا دسترسی به telework متفاوت بوده و به شدت با درآمد با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

عدم دسترسی به اینترنت نیز در سمت چپ میلیون ها نفر از خانواده ها قطع از خدمات حیاتی و اطلاعات در طول بیماری همه گیر. —Melodie وارنر جان, هاردکور, کون بزرگ

10:27 am: Real ID مهلت می شود تحت فشار قرار دادند با توجه به کروناویروس

با مسافرت هوایی در نزدیکی وقفه میان COVID-19 گیر وزارت امنیت داخلی است که گسترش واقعی ID اجرای مهلت یک سال کامل به Oct. 1, 2021.

“فدرال و ایالتی و محلی در واکنش به گسترش coronavirus در اینجا در ایالات متحده مستلزم تاخیر در این مهلت” DHS وزیر چاد گرگ در بیانیه ای گفت.

متحده در سراسر کشور را به طور موقت بسته و یا محدود کردن دسترسی به بخش وسایل نقلیه موتوری است که مانع از میلیون ها نفر از مردم از درخواست و دریافت خود را در دولت جدید صادر شده واقعی شناسه بیانیه ای گفت:.

در حال حاضر برای بزرگسالان شبانه روزی هر فدرال تنظیم هواپیما می تواند همچنان به استفاده فعلی خود را گواهی نامه ی رانندگی به طور معمول برای مسافرت داخلی و صبر کنید تا 2021 به دست آوردن شناسه واقعی-سازگار با مجوز. —جسیکا Dickler

10:21 am: ما تمایلات مصرف کننده می افتد به پایین ترین سطح خود در بیش از 3 سال

داگ Hassebroek مغازه ها با یک ماسک محافظ در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در بروکلین نیویورک, مارس 25 سال 2020 است.

Caitlin Ochs | ایسنا

ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده کاهش یافت و به سه سال اخیر به عنوان coronavirus شیوع رمپ تا با توجه به داده ها از دانشگاه میشیگان.

شاخص تمایلات مصرف کننده کاهش یافته و به 89.1 در ماه مارس به پایین ترین سطح خود از اکتبر 2016 — از 101 در ماه فوریه است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود ضریب اطمینان مصرف کننده به سقوط به 90.

در ماه مارس کاهش تمایلات چهارم-بزرگترین در حدود 50 سال با توجه به ریچارد Curtin اقتصاددان ارشد برای نظرسنجی از مصرف کنندگان است. —فرد ایمبرت

9:35 am: داو مخازن بیش از 800 امتیاز زیر عظیم 3-بعد گزاف گویی

سهام به شدت کاهش یافت دادن به برخی از قوی دستاوردهای تجربه قبلی سه روز به کلاه کردن یکی دیگر از فرار هفته در وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است بیش از 800 امتیاز در باز کردن و یا بیش از 3 درصد است. S&P 500 تضعیف 3.2% در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 2.9%.

شورون بوئینگ و امریکن اکسپرس رهبری 30-سهام داو پایین کشویی بیش از 5 ٪ در هر. انرژی و صنعتی شد و این بدترین نمایشی بخش در S&P 500 به عنوان آنها کاهش یافته است 5.8% و 4.3 درصد بود. —فرد ایمبرت

9:03 am: میلیاردر لئون Cooperman: من خوشبین هستم بازار سهام به کف در coronavirus نگرانی

سرمایه گذار میلیاردر لئون Cooperman CNBC گفت او خوشبین است که بازار سهام به کف در coronavirus نگرانی.

“اگر من در سمت راست این ویروس تماس بگیرید اگر من راست است” اگر “… من فکر می کنم بازار در اخیر کم … نزدیک بود به اندازه کافی به پایین به نام پایین” Cooperman گفت: “Squawk Box.”

S&P 500 به آمار اخیر آن کم از 2191.86 روز دوشنبه بود که حدود 35% پایین تر از این شاخص را در ماه گذشته تمام زمان بالا است.

سرمایه گذار ساخته شده است که ثروت خود را چیدن سهام فردی گفت که او می بیند یک S&P طیف وسیعی از 2200 به 2,800 این سال است. —کوین Stankiewicz

8:50 am: مدیر عامل پشت بافت بزوس سلامت سرمایه گذاری ایران و آمریکا در مرگ و میر منحنی بدتر از چین

مدیر عامل شرکت پشت های مشترک بهداشت و درمان-مراقبت از سرمایه گذاری بین جی پی مورگان آمازون و برکشایر هاتاوی است که خواستار ملی “پناهگاه در محل” سفارش به عنوان مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ادامه به افزایش در ایالات متحده آمریکا

“ما تلفات منحنی است که در حال حاضر بدتر از زمانی که چین بود که در همان مرحله” نه داکتر Atul Gawande گفت CNBC. “ما باید 12 متحده با بیش از 1500 موارد است. چین را یکی از استان” گفت: Gawande نیز مشهور, جراح, نویسنده و سخنران.

Gawande گفت: مقامات بهداشت در حال یادگیری از واشنگتن که در آن مرگ و میر وجود دارد به نظر می رسد به کاهش باشد. “پناهگاه در محل است که برخی از کشورها در حال انجام,” او گفت:. “ما لازم نیست که دیگران در هیئت مدیره. ما واقعا نیاز به یک ملی پناهگاه در محل.” —برکلی Lovelace

8:29 am: ما عفونت در حال افزایش است

8:13 am: Build-A-Bear Workshop و Cheesecake Factory اعلام furloughs

بازار کالاهای اساسی Build-A-Bear Workshop و Cheesecake Factory هر دو اعلام کرد آنها furloughing کارگران است. Build-A-Bear طرح کردند بیش از 90 درصد از نیروی کار خود را و پنیر کارخانه furloughed 41,000 ساعتی رستوران کارگران با توجه به نظارتی براده.

Furloughed کارکنان برای هر دو شرکت ادامه خواهد داد به واجد شرایط برای مزایای کارکنان از جمله بیمه.

با استناد به تاثیر از مقررات دولت و صاحبخانه تصمیم به خواص Cheesecake Factory پرداخت اجاره برای ماه آوریل است. —آملیا Lucas

8:04 am: داو آتی نقطه به 800 نقطه قطره

سهام ایالات متحده در معاملات آتی با اشاره به شدت پایین تر پس از یک رشد قوی موجب افزایش انتظارات از یک محرک های مالی از کنگره در حالی که سرمایه گذاران را تکان داد خاموش شوم بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز قطره در حدود 800 امتیاز در میان فرار تجارت. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به بیش از 2 درصد کاهش در باز است. —فرد ایمبرت

7:20 am: نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت

صفحه نمایش گرفتن از نخست وزیر بوریس جانسون آدرس های کشور از 10 خیابان داونینگ لندن به عنوان او قرار می گیرد انگلستان در مستند به عنوان دولت به دنبال متوقف کردن گسترش coronavirus (COVID-19).

PA تصویری – PA تصاویر

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. “بیش از 24 ساعت گذشته من را توسعه داده اند که علائم خفیف و آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت:” در توییتر. “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس است.”

“آزمون انجام شد در 10 توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی و نتیجه تست مثبت بود” یک سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت. “در همراهی با هدایت نخست وزیر خود منزوی در خیابان داونینگ. —خواهد Feuer

7:13 am: نیویورک بیمارستان ها اجرا خواهد شد از تجهیزات پزشکی در یک هفته پیشین FDA آمریکا

7:07 am: انگلستان به پرداخت حقوق بازنشستگی و حقوق بازنشستگی از furloughed کارکنان

بریتانیا اعلام خواهد کرد در نظر دارد برای پوشش هزینه های کارفرما ملی بیمه و بازنشستگی سهم برای کسب و کار furloughing کارکنان بیانیه ای از نخست وزیر بوریس جانسون کرد. —رویترز

7:05 am: نروژ پیش بینی کرد 2 درصد کاهش رشد اقتصادی در این سال

نروژ دولت در حال حاضر پیش بینی آن محصول ناخالص داخلی بدون احتساب نفت خواهد شد و قرارداد 2 ٪ در این سال به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس یک واضح تر و رها تر از 1% انقباض آن انتظار می رود در هفته گذشته. پیش بینی مبتنی بر این فرض است که وضعیت اضطراری در نروژ و دیگر کشورهای باقی مانده برای دو ماه آینده و رشد پس از آن به تدریج بازگشت به حالت عادی دولت گفت: در یک کاغذ سفید. —رویترز

6:59 am: اسپانیا تلفات خوشه توسط 769 یک شبه به 4,858

دو کارگر حمل و نقل یک تابوت در لا Almudena گورستان در مارس 26 سال 2020 در مادرید اسپانیا است. اسپانیا قصد دارد برای ادامه آن اقدامات قرنطینه حداقل از طریق آوریل 11.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا تلفات افزایش یک شبه و 769 موارد به 4,858 وزارت بهداشت گفت: بیشترین تعداد مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت برای کشور است. تعداد کل کسانی که آلوده رز به 64,059 از 56,188 در روز پنج شنبه. —رویترز

6:10 pm: مجارستان اعلام کرد دو هفته مستند

مجارستان تبدیل شده است و آخرین کشور, اعلام دو هفته lockdown برای جلوگیری از گسترش COVID-19. نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: از طریق رادیو عمومی است که در حالی که شهروندان باید حفظ اجتماعی فاصله آنها خواهد بود قادر به رفتن به محل کار, مغازه و محدود ورزش در خارج از منزل شروع شنبه. اوربان گفت: مردم هنوز هم می توانید بیرون بروید اما آنها را نمی توان در یک گروه. مجارستانی پلیس را اجرا انطباق با قوانین و اعمال جریمه در صورت نیاز. —سیلویا عمرو

5:37 pm: ایران در مرگ و میر افزایش می یابد به 2,378

ایران وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 2,378 مرگ و میر ناشی از این ویروس و 32,332 تایید موارد با توجه به انتخاب. —سیلویا عمرو

5:30 صبح: ایتالیا کسب و کار روحیه سقوط در ماه مارس

یک کارگر انجام عملیات بهسازی برای Coronavirus اضطراری در Piazza dei از مزرعه از معجزات نزدیک به برج پیزا در یک شهر خالی از سکنه در 17 مارس سال 2020 در پیزا, ایتالیا.

لورا Lezza | گتی ایماژ

روحیه در میان ایتالیایی, کسب و کار سقوط در ماه مارس به وقوع ضعیف فعالیت های اقتصادی رویترز گزارش داد.

داده ها توسط آمار موسسه ISTAT نشان داد که کامپوزیت کسب و کار روحیه شاخص — که قطاری از تولید و خرده فروشی ساخت و ساز و خدمات بخش غرق به خواندن 81.7 این ماه از ماه گذشته به 97.8. ماه مارس خواندن به پایین ترین سطح از ژوئن 2013, رویترز گزارش داد. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه گزارش سنبله در موارد; مجارستان تحمیل ملی مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>