این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 254,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 10,000 با توجه به هاپکینز داده است.
  • ما موارد: حداقل 14,300 با توجه به هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 210 با توجه به هاپکینز.

12:54 pm: Goldman می بیند بی سابقه توقف در فعالیت های اقتصادی با تولید ناخالص داخلی سه ماهه 2 پیمانکاری 24%

گلدمن ساکس اقتصاددانان پیش بینی بی سابقه ای 24 درصد کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی پس از 6 درصد کاهش در سه ماهه اول بر اساس اقتصاد ناگهانی و تاریخی shutdown به عنوان کشور در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اقتصاددانان انتظار دارند جستن به عقب از 12 درصد در سه ماهه سوم و 10 درصد در سه ماهه چهارم, اما نرخ بیکاری را افزایش به 9 درصد. آنها همچنین انتظار می رود تولید ناخالص داخلی به قرارداد 3.8% به صورت کامل در سال به طور متوسط سالانه اساس و 3.1 درصد در سه ماهه چهارم بیش از سه ماهه چهارم پایه و اساس. —پتی Domm

12:48 pm: کرافت هاینز کارخانه در حال کار سه شیفت در روز به نگه دارید تا با تقاضا

برخی از سس هاینز کارخانه در حال کار سه شیفت در روز برای دیدار با افزایش تقاضا برای محصولات خود را به عنوان انباشت برای این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه های لخت.

“من باید بگویم که تیم ما در کارخانه های ما در توزیع سیستم های فوق العاده مغرور و درک وظیفه آنها جلوتر از آنها” مدیر عامل میگوئل Patricio گفت CNBC سارا ایسن در “Squawk کوچه.”

Patricio گفت که او بازدید Oscar Mayer کارخانه در Davenport, آیووا, دیروز. این تیم وجود دارد به او گفتم که روحیه بوده است بنابراین هرگز بالا, او گفت:. —آملیا Lucas

12:38 pm: آمریکا و مکزیک محدود کردن سفر در سراسر مرز

مشاهده San Ysidro بندر ورود به چند اتومبیل را وارد کنید و ما را از تیخوانا, Baja California دولت مکزیک در 19 مارس سال 2020 است.

Guillermo آریاس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده آمریکا و مکزیک با توافق برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد.

اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز گفت که افرادی که وارد این کشور از مکزیک و کانادا بدون مستندات مناسب خواهد بود بلافاصله تبدیل به دور از ایالات متحده کرد. —کوین Breuninger

12:21 pm: دست پاچه ثروتمند در حال فرار به Hamptons و دره هادسون

ثروتمند نیویورکی در حال فرار از این شهر در حال رانندگی تا قیمت اجاره در Hamptons و دره هادسون با نرخ بیش از سه برابر برای برخی از خواص.

به نیویورک تحمیل سخت اقامت-صفحه اصلی دستورالعمل و تعدادی از coronavirus موارد به شدت افزایش جدید نیویورکی که می توانید به استطاعت آن decamping به بیشتر مناطق روستایی. کارگزاران می گویند که آنها در حال گرفتن barraged با تماس از خانواده ها مایل اجاره بلافاصله برخی برای دو هفته و برخی تا یک سال.

“این بی سابقه است” گفت: Delyse بری از شمال ایالت پایین یک دره هادسون املاک و مستغلات مشاوره و مدیریت شرکت است. “مثل یک وحشت. من هرگز قرار می گیرد بنابراین بسیاری از مردم در اجاره در یک هفته و در این قیمت ها ، حتی در تابستان.” —رابرت فرانک

11:58 am: خرده فروشان دست و پنجه نرم با بسته فروشگاه ها و coronavirus

با توجه به COVID-19 شیوع ده ها تن از خرده فروشان بزرگ و کوچک باید گفت که فروشگاه خود را به طور موقت تیره از طریق حداقل تا آخر این ماه به احتمال زیاد انتخاب اولیه که قاب زمان از آنجا که آنها در حال حاضر پرداخت اجاره مارس در کامل است. این لیست شامل همه از نایک و اپل برای شروع یو پی اس Allbirds و Glossier.

عواقب هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره بها در یک محل است که در کسب و کار می تواند یک معامله بزرگ به برخی از خرده فروشان که در حال حاضر تیره و تار برای پول نقد. به طور معمول اجاره یکی از بزرگترین خرده فروش اقلام هزینه. زن و شوهر که با این واقعیت است که بسیاری از خرده فروشان فروش در حال کوچک شدن شدت تا زمانی که مصرف کنندگان در حال پناه و خانه و جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و ملزومات خانگی نه اختیاری اقلام مانند کفش و پیراهن.

این تعطیلی بالا بردن یک سوال. در برخی از این نمونه ها در حال بسته شدن به عنوان مرکز خرید خود به خود باز می ماند برای کسب و کار در هر صاحبخانه تصمیم. خرده فروشان چپ بدونم که: آیا ما هنوز هم مجبور به پرداخت ؟ —توماس لورن

11:48 am: داو می دهد تا جمعه به دست آوردن سر برای 13 درصد از دست دادن برای هفته

سهام کاهش خود را زودتر سود به سرمایه گذاران به این نتیجه رسیدند یک هفته است که برجسته نوسانات. وال استریت شده است دست و پنجه نرم کردن با ترس بیش از coronavirus’ اقتصادی ضربه سوخت تاریخی نوسانات بازار.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 40 امتیاز بالاتر یا 0.2% پس از تجمع بیش از 400 امتیاز پیش از آن در روز. S&P 500 نیز با کاهش 0.2%. شاخص Nasdaq Composite با معامله 1.1% بالاتر پس از پریدن بیش از 2٪. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس

11:41 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو سفارشات 100% غیر ضروری کسب و کار برای کار از خانه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور غیر ضروری کسب و کار به 100 درصد از نیروی کار خود را در خانه به عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور رسید توسط 2,950 یک شبه به 7,102.

“زمانی که من صحبت در مورد شدید ترین اقدام ما می توانیم این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانیم را” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. —خواهد Feuer نوح Higgins-دان

11:35 am: کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارش لزوما ‘one-size-fits-all’ سیاست برای کشورهای دیگر پنس مشاور می گوید:

اتوبان 110 تصویر با مرکز شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا در 19 مارس سال 2020 است.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت که کالیفرنیا را جارو سفارش برای ساکنان به ماندن در خانه نباید لزوما توسط کشورهای دیگر کپی.

مارک کوتاه پنس را رئیس ستاد خواسته شد در CNBC “Squawk Box” آیا کالیفرنیا تصمیم صادر شده پنج شنبه شب به لیبریا گاوین Newsom به زودی کپی شده توسط بسیاری از کشورهای دیگر.

کوتاه گفت که از سه متحده — کالیفرنیا واشنگتن و نیویورک — شامل بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده Newsom را ممکن است تبدیل به “یک اندازه متناسب با همه سیاست است.” —کوین Breuninger

11:26 am: اسپانیا رسمی هشدار می دهد 80 درصد از مردم در مادرید را دریافت ویروس در سراسر کشور در صدر تلفات 1,000

روز جمعه اسپانیا سلامت رییس اورژانس گزارش شده که این کشور تلفات از شیوع کروناویروس حال افزایش یافت و به 1,002 از 767 در روز پنج شنبه. صحبت به رادیو دولتی پنج شنبه, ایزابل دیاز Ayuso رئیس جمهور از منطقه مادرید گفت: هشت نفر از 10 نفر در این شهرستان خواهد قرارداد COVID-19.

اسپانیا دوم به ایتالیا برای coronavirus مربوط به موارد و مرگ و میر در اروپا تبدیل شده است که کانون شیوع.

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است همه کشورها به اتخاذ ترکیبی از مداخلات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از وضعیت محلی و بافت با مهار به عنوان یک ستون. —سام مردیت

10:30 am: IRS حرکت خواهد کرد, تشکیل پرونده مالیاتی, مهلت 15 ژوئیه Mnuchin می گوید:

IRS خواهد حرکت ملی تشکیل پرونده مالیات بر درآمد روز به 15 ژوئیه سه ماه پس از عادی آخرین مهلت برای آمریکایی ها در ارسال های خود را باز می گرداند.

این حرکت اعلام شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin آخرین در یک سری از بسیار غیر معمول اقدامات اضطراری برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت: گسترش خواهد داد “تمام مالیات دهندگان و کسب و کار در این زمان اضافی” به فایل بازده و پرداخت مالیات “بدون بهره و یا مجازات.” —دن منگان Darla Mercado

10:28 am: JC Penney yanks آن چشم انداز درآمد

J. C. Penney اتحاد خارج درآمد آن چشم انداز با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19.

فروشگاه های زنجیره ای اعلام کرد آن است که ارائه یک به روز رسانی چشم انداز در این زمان.

در چهارشنبه پنی گفت: این امر همه از آن فروشگاه در سراسر کشور حداقل تا 2 آوریل در مبارزه با این بیماری همه گیر. این روشن نیست که آیا یا نه آن را خواهد پرداخت کارگران در طول این زمان. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

Penney نیز به تعویق انداختن آن تحلیلگر روز شده برای ماه آوریل 7 تا آینده توجه کنید. —توماس لورن

10:26 am: رستوران دنی مایر: آن را برای رفتن به یک ماه به استخدام تیم ما به عقب و آموزش آنها

Shake Shack بنیانگذار دنی مایر CNBC گفت که آن را به گرفتن برخی از زمان برای رستوران ها برای بازگشایی پس از coronavirus همه گیر کند شده است.

“این رفتن به یک ماه خوب یا خیلی به استخدام تیم ما برگشت و به آموزش آنها آموزش دیده قبل از ما می تواند در خدمت ما استفاده می شود به” مایر گفت: “Squawk در خیابان.”

مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری گذاشته حدود 2000 نفر از کارگران در روز چهارشنبه. —کوین Stankiewicz

10:20 am: تحلیلگر پیش بینی ‘بدترین بحران از سال 1929’ نگرانی از رکود اقتصادی جهانی

تجمع مردم در وال استریت در مقابل بازار بورس نیویورک اکتبر 25 سال 1929.

Ullstein بیلد | گتی ایماژ

بازارهای مالی روبرو هستند و خود را بدترین بحران از سال 1929 جانباز تحلیلگر گفت CNBC در روز جمعه به عنوان برترین اقتصاددانان جمع و جور کردن پیش بینی های خود را به نقطه را به قریب الوقوع رکود جهانی.

استفان Isaacs رئیس کمیته سرمایه گذاری در Alvine مدیریت سرمایه گفت که داشتن وارد بحران با “سطح رکورد از اهرم” و سقف خرید سهام وضعیت “بی سابقه است.”

“ما به این با تمام انواع از مشکلات پنهان در حرکت از یک بازار گاو نر که دوباره به من منجر به احساس بسیار نگران آن است که فروش تنها فروکش موقت است و ما هنوز به دنبال متاسفانه در وضعیت بسیار دشوار” Isaacs گفت CNBC “Squawk Box اروپا است.” —الیوت اسمیت

10:15 am: یوتیوب و Netflix در حال برش جریان کیفیت در اروپا با توجه به مستندات

یوتیوب و Netflix در حال کاهش جریان کیفیت در اروپا به عنوان بیشتر کشورها و مناطق وارد lockdown برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این حرکت در نظر گرفته شده است به کمک اینترنت اجرا هموار به عنوان ترافیک خوشه با توجه به بیشتر مردم در این منطقه مجبور به ماندن در خانه.

گوگل تابعه YouTube گفت که “تعهد به طور موقت سوئیچ تمام ترافیک در اتحادیه اروپا به تعریف استاندارد به طور پیش فرض” در یک بیانیه رسانه در روز جمعه. آن گفت: این حرکت می تواند برای یک دوره مقدماتی از 30 روز. —چوپان تیلور

10:03 am: حتی اگر شما کار از خانه کارفرمای خود است که هنوز هم تماشای

Carlina Teteris | گتی ایماژ

ادامه گسترش COVID-19 مجبور است میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. به عنوان بسیاری از کارگران شیفت به یک واقعیت جدید به آنها و مدیران آنها ممکن است نگران ماندن به عنوان مولد به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه آن ممکن است وسوسه انگیز به کساد کردن کار هنگامی که در داخل گیر راحتی از خانه خود را با احتیاط ادامه دهید — رئیس خود می تواند ،

حدود نیمی از شرکت های بزرگ با استفاده از برخی از نوع غیر متعارف نظارت بر تکنیک های به نگه داشتن زبانه ها در کارکنان خود را از جمله روش های تجزیه و تحلیل متون ایمیل ها و پیام های رسانه های اجتماعی و جمع آوری داده های بیومتریک بر اساس یک نظرسنجی که از تحقیق و مشاوره شرکت گارتنر در سال 2018 است. این شرکت در نظر سنجی 239 شرکت های بزرگ است. CNBC آن را به جزئیات برخی از راه های کارفرمایان ممکن است نگه داشتن زبانه ها در شما. —کارینا هرناندز

9:54 am: آمازون AWS راه اندازی 20 میلیون دلار طرح

آمازون AWS صرفنظر اولیه 20 میلیون دلار برای کمک به سرعت بخشیدن به تحقیقات و توسعه راه حل های تشخیصی. که شامل اما نه محدود به, کمک به فشار رو به جلو دقیق تر و سریع تر coronavirus COVID-19 تست.

آمازون مشخص می کند که این برنامه به نام AWS تشخیصی توسعه ابتکار, است, باز, برای معتبر تحقیقاتی موسسات و نهادهای خصوصی است که در حال AWS مشتریان. در راه اندازی این برنامه شامل 35 جهانی و موسسات تحقیقاتی راه اندازی و کسب و کار. آن را نیز پشتیبانی می شود خارج ویژگی های گروه مشورتی ساخته شده از “دانشمندان برجسته جهانی, سیاست های بهداشتی کارشناسان و رهبران فکری” که در تخصص بیماری های عفونی, تشخیص.

آن امید به تمرکز این منابع به طور خاص در AWS مشتریان که در حال کار بر روی نقطه از مراقبت های تشخیص و یا تست است که می تواند در خانه انجام می شود و یا در یک کلینیک با همان نتایج روز. —کریستینا فار آنی پالمر

9:50 am: جی پی مورگان است که به پیشگویان دیگر ‘خط مقدم’ کارکنان 1000 دلار جایزه

جی پی مورگان چیس گفت که به بانک پیشگویان و دیگر “خط مقدم کارکنان” یک بار جایزه تا 1000 $به کمک کوسن مشکلات کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بسیاری از ما کارکنان خط مقدم ما در شاخه عملیات و مراکز تماس و کلید دیگر سایت های که در ادامه برای رفتن به دفتر و یا شعبه هر روز چهره خاص و چالش های مربوط به مسائل مانند مهد کودک و حمل و نقل” این بانک گفت: در روز شنبه یادداشتی به کارکنان.

“برای کمک به آنها در مقابله با این چالش و به رسمیت شناختن خود تعهد مداوم به مشتریان ما, مشتریان و جوامع ما را یک بار COVID-19 ویژه پرداخت مساوی به حداکثر 1000 دلار آمریکا (نه به بیش از 10 ٪ از حقوق و دستمزد به طور منظم پرداخت یا پرداخت ثابت در برخی کشورها).” —هیو پسر

9:29 am: کوکا کولا خارج 2020 چشم انداز

یک مرد پیاده گذشته قفسه های کوکا کولا بطری و قوطی در یک مرکز خرید در لاگوس, نیجریه, نوامبر 5, 2019.

Temilade Adelaja | ایسنا

کوکا کولا در روز جمعه گفت که انتظار ندارد برای دیدار با چشم انداز خود را برای سال 2020 با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سراسر جهان, رویدادهای ورزشی و کنسرت لغو شده سینما و رستوران ها بسته شده اند و مردم در حال کار از خانه. کسانی که طرح ارتقای اجتماعی فاصله همراه با نوسانات نرخ ارز انتظار می رود برای ضربه کک کسب و کار با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

کک قبلا پیش بینی که در سال 2020 آلی درآمد خواهد رشد 5 درصد و تعدیل سود هر سهم را افزایش 7 ٪ به $2.25.

کک و گفت: آن را نمی تواند برآورد ضربه به کسب و کار خود را در این زمان اگر چه آن “می تواند مواد است.” این شرکت اعلام کرد که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در زمانی که این گزارش در سه ماهه اول درآمد. —آملیا Lucas

9:22 am: امید بالا برای یک درمان است که می تواند بسیار سریعتر از واکسن

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای توسعه تست درمان و واکسن برای مبارزه با COVID-19 بیماری است.

کوتاه مدت آزمون اولویت. فراتر از تست رگولاتور در حال تلاش برای دریافت درمان های تایید شده به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است به عنوان یک پل به یک واکسن است که به احتمال زیاد به 12 ماه با توجه به U. s. FDA کمیسر Stephen هان.

مراقبت های بهداشتی گسترده کارشناسان معتقدند که یک درمان است که به احتمال زیاد تا قبل از واکسن. “اگر یک درمان خوب ظهور, هر آنچه در آن است که ما انتظار داریم رگولاتور به اولویت بندی سریع نقد و بررسی” لورا Sutcliffe یک UBS بهداشت و درمان-مراقبت تحلیلگر گفت: در یک تحقیق داشته باشید. —Julianna Tatelbaum

9:15 am: چگونه یکی از نخبگان پزشکی نیویورک ارائه دهنده آن بیماران تست شده

به عنوان مقامات ایالات متحده درهم به سطح شیب دار تا ملت ظرفیت آزمون برای coronavirus هفته گذشته حداقل 100 مدیران و دیگر نیروهای جدید از معنی بود و دسترسی آسان به تست با توجه به دو منبع آشنا با فعالیت های کمی شناخته شده پزشکی و خدمات پذیرایی به ثروتمند.

این افراد پرداخت می شود $5,000-یک-سال عضویت برای پزشکی و خدمات دربان در شهر نیویورک به نام Sollis سلامت که مشغول به کار با انزو بالینی Labs Inc برای تست و اعضای آن برای COVID-19 با توجه به منابع.

ترتیب داد و اعضای آن عبارتند از: مردم در سرمایه گذاری, سرگرمی, تبلیغات و رسانه صنایع دسترسی به آزمون ها در صفحه اصلی در یک زمان فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت تا به حال از این ظرفیت برای آزمون فقط چند صد نفر در روز است. دو منابع کاهش یافته است به ارائه هویت مردم این شرکت تست شده برای coronavirus و رویترز نمی تواند ایجاد آنها. —رادیو فردا

9:00 am: GameStop نظر خود را ‘ضروری خرده فروشی’ می گوید در فروشگاه به باز بماند

GameStop گفت فروشگاه خود را به باز بماند و حتی در صورت از دولت و یا شهرستان مستندات در پاسخ به شیوع کروناویروس, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط وب سایت Kotaku. این یادداشت گفت: بازی ویدئویی خرده فروش در نظر گرفته و خود را یک “ضروری خرده فروشی” عملیات. —پیتر Schacknow

8:18 am: ما موارد صلیب 14,000

8:06 am: اقتصاد چین عادی پس از coronavirus به اوج خود رسید

کارکنان کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و محافظ کت و شلوار چک بازدید کننده دمای بدن با دمای تفنگ توسط یک مانیتور نمایش اطلاعات بورس و سهام در بازار بورس شانگهای ساختمان در مارس 20, 2020 در شانگهای چین است. مقامات بهداشتی چین گفت: این کشور به تصویب اوج COVID-19 اپیدمی در مارس 12.

Yifan دینگ

اقتصاد چین است شروع به نشان می دهد برخی از نشانه های عادی زیر تمام عیار شوک ناشی از کوروناویروس اما استارک خطرات باقی می ماند, صندوق بین المللی پول گفت: در یک وبلاگ در تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

اکثر بزرگتر شرکت های چینی باید بازگشایی شد و بسیاری از کارکنان محلی بازگشته اند به کار می کنند اما عفونت می تواند دوباره به عنوان ملی و بین المللی سفر رزومه به مقامات صندوق بین المللی پول گفت.

شیوع بیماری در کشورهای دیگر و بازار مالی gyrations می تواند مصرف کنندگان و شرکت های با احتیاط از کالاهای چینی فقط به عنوان اقتصاد است و بازگشت به کار آنها گفت. —رادیو فردا

8:00 am: آلمان قفل کردن بایرن

دولت آلمان از بایرن تحمیل خواهد شد به طور کلی محدودیت در رفتن خارج برای دو هفته, دولت, برتر مارکوس Soeder گفت. “این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات” Soeder گفت. “ما این تصمیم گیری با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از, تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است.” —رادیو فردا

7:43 am: شغل آینده ضرر و زیان خواهد بود بر خلاف هر چیزی که ما تا به حال دیده

زمانی که آسیب coronavirus inflicts در مشاغل آمریکا در بازار واضح تر می شود, آن می تواند بر خلاف هر چیزی که این کشور تا به حال دیده می شود.

قضاوت توسط یک میزبان از پیش بینی های اقتصاددانان بهمن furloughs را به راحتی شکستن رکورد برای اکثر در یک ماه.

آینده هفتگی مدعیان را خرد استانداردهای تعیین شده حتی در بدترین نقاط بحران مالی و اوایل 1980s رکود است. تعداد کسانی که انتظار می رود به بد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به چند رسانه ای, گزارش خواسته است تا مقامات دولتی را به تاخیر انتشار دقیق می شمارد.

در حالی که تیتر نرخ بیکاری بسیار بعید است برای نزدیک شدن به 24.9 درصد در طول رکود بزرگ آن را به خوبی می تواند به بالاترین سطح خود در تقریبا 40 سال چیزی غیر قابل تصور برای یک شغل در بازار بود که در آتش سوزی که اخیرا در ماه فوریه. —Jeff Cox

7:32 am: New Orleans Saints مربی Payton می گوید او آزمایش مثبت

سر مربی شان Payton از پرستاران نیواورلئان به نظر می رسد در برابر Carolina Panthers در سه ماهه دوم در طول بازی خود را در بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در دسامبر 17, 2018 در Charlotte, North Carolina.

اعطای Halverson | گتی ایماژ

New Orleans Saints سر مربی شان Payton می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus استراحت است به راحتی در خانه و توسط خود نتیجه آزمون عمومی و به امید او می تواند به ایجاد انگیزه در مردم برای انجام بیشتر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Payton آموخته شنبه که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او به ESPN گفت: قبل از ارسال یک عکس از خود را به عنوان خندان او نشسته بر روی نیمکت در کنار سگ خود را.

“درک خوبی آرزوها” Payton نوشت: در صفحه توییتر. “من احساس بهتر و خوش شانس نیست که هر یک از این علائم تنفسی. 4 روز بیشتر در خانه است.”

Payton, 56, اولین کارمند یا یک NFL تیم یا لیگ را چنین تشخیص است. —آسوشیتد پرس

7:30 am: AT&T بازدید ترمزها در به اشتراک گذاری بیع متقابل طرح

AT&T فقط لغو برنامه به خرید مجدد از 4 میلیارد دلار از آن خود سهام با توجه به یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. این شرکت ساخته شده حرکت به “تمرکز بر ادامه سرمایه گذاری در خدمت مشتریان ما مراقبت از کارمندان و افزایش شبکه ما از جمله در سراسر کشور 5G” با توجه به تشکیل پرونده.

اخبار دنبال چند روز اعتراض عمومی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چندین بالا-مشخصات سرمایه گذاران از جمله علامت کوبا که گفت شرکت هایی که دریافت کمک مالی دولت نباید اجازه داد به خرید خود سهام.

AT&T اشاره کرد که در این پرونده که تاثیر این بیماری همه گیر “می تواند مواد” اما این شرکت گفت که هنوز نمی تواند برآورد تاثیر آن مالی یا عملیاتی نتایج. —الیزابت ساقی کردوا

7:25 am: مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد دارای آزمایش مثبت

مارلبورو سیگار ساز مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد است قرارداد coronavirus است و مصرف موقت پزشکی ترک نظارتی تشکیل پرونده نشان داد در روز جمعه.

Willard, 56, آخرین مشخصات بالا در فرد به این ویروس در سطح جهانی همه گیر است که آلوده بیش از 245.000 مردم کشته و بیش از 10 ، 000 در سراسر جهان.

رئیس امور مالی ویلیام Gifford Jr را برای ویلارد در غیاب او این شرکت گفت: در یک یادداشت به کارکنان. —رادیو فردا

7:20 am: خوب ناهار خوری رستوران تقلا برای شروع تحویل به عنوان یک راه برای زنده ماندن

تحویل فرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 15 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

7:14 am: سنا توافق یونان لایحه کلاه اجرایی پرداخت

مدیران در شرکت های که دریافت کمک مالی نقدی از coronavirus-امداد لایحه پرده برداری توسط سنا جمهوری خواهان دیدن سالانه خود را جبران دربسته به مدت دو سال. با توجه به زبان, بدون کارمند است که باعث می شود بیش از $425,000 ممکن است یک افزایش در حقوق و دستمزد خود را برای دو سال. —لورن هرش

7:10 am: دو سناتور صورت سوال بیش از فروش سهام

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC).

گتی ایماژ

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. مواجه است سوالات خود را در مورد تصمیم به فروش بین $630,000 و $1.7 میلیون ارزش سهام یک هفته قبل از بازارهای مالی جهانی شروع تاریخی اسلاید در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دوم سناتور جمهوری خواه گرجستان را کلی Loeffler نیز به فروش می رسد مقدار زیادی از سهام در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه زمانی که بازار آمریکا شد ضربه اوج تمام وقت. هر دو با مته سوراخ کردن و Loeffler دریافت کرده اند, غیر-اطلاعات عمومی در مورد گسترش جهانی coronavirus از مقامات اجرایی شعبه شده اند که جلسه سناتور به طور منظم حداقل از ژانویه. —کریستینا Wilkie

7:06 am: اسپانیا تلفات فراتر از 1000

یک توریست با پوشیدن ماسک محافظ طول می کشد یک عکاسی از خود در خارج از Sagrada Familia در بارسلونا در تاریخ 11 مارس سال 2020 پس از اسپانیا ممنوع تمام ترافیک هوایی از ایتالیا, مدارس بسته و مسدود طرفداران از مسابقات فوتبال پس از گرفتار کردن گارد توسط نزدیک به سه برابر از coronavirus عفونت در کمتر از 48 ساعت.

Lluis ژن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و به 1,002 روز جمعه از 767 در روز قبل این کشور بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت. تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 19,980 روز جمعه از 17,147 در پنجشنبه سیمون گفت. —رویترز

6:05 am: دویچه بانک, هشدار ممکن است ‘مادی’ نهفته

دویچه بانک هشدار داده COVID-19 ممکن است به طور قابل توجهی تاثیر توانایی خود را برای دیدار با مالی آن به اهداف این سال است.

“در حالی که هنوز زود است که پیش بینی تاثیر بر روی کسب و کار و یا بانک به اهداف مالی که در حال گسترش و همه گیر و مؤسسات دولتی پاسخ به آن ممکن است این بانک ممکن است مادی منفی تحت تاثیر طولانی رکود در, محلی, منطقه ای و یا جهانی شرایط اقتصادی” بانک گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “با توجه به عدم قطعیت در سراسر میزان مدت و بازار سرريز از COVID 19 به دنبال مفروضات نیست و در حال حاضر در نظر گرفتن هر یک از آن پتانسیل اثرات” به آن اضافه شده است. —سام مردیت

4:16 am: جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

جهانی مرگ و میر افزایش بالای 10000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد دقیق بود در 10,031 در صبح روز جمعه با تعداد موارد تایید شده در 244,523.

در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفت و چین به مرگبارترین در جهان, کانون با 3,405 مرگ و میر ثبت شده است. —مت پرچ

4:05 am: نروژ بانک مرکزی کاهش نرخ بهره دوباره

Norges بانک قطع کلید آن سیاست رای دادن به یک رکورد کم 0.25% از 1% و را رد نمی کند کاهش بیشتر در نرخ بهره به گزارش رویترز،.

این نروژی بانک مرکزی دوم کاهش نرخ بهره با توجه به COVID-19. این Norges بانک قطع آن سیاست نرخ نیم درصد در مارس 13, زمانی که فرماندار Oeystein اولسن گفت: اقتصاد در یک حالت اضطراری با توجه به گزارش. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: کالیفرنیا مسائل ماندن صفحه اصلی نظم جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

—مهر و CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد و مت پرچ سام مردیت و ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net