Coronavirus به روز رسانی های زنده: ایران در صدر تلفات از 1500; Bondi ساحل بسته به فاصله قوانین نادیده گرفته

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 234,073 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 9,840 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

8.45 pm: اروپا تصویب فرانسه $323 میلیارد بسته کمک

کمیسیون اروپا تایید کرده است فرانسه را 300 میلیون یورو ($323 میلیارد دلار) کمک طرح آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی سریع-پخش coronavirus. پول طراحی شده است برای کمک به کسب و کار با نقدینگی مسائل در سراسر کشور است.

“ما در حال کار در سراسر ساعت با کشورهای عضو به آنها را قادر به گرفتن سریع و موثر و هدفمند اقدام به حمایت از اقتصاد اروپا در این زمان دشوار در حالی که حفظ بازار واحد” کمیسیون معاون اجرایی رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “از آنجا که ما نیاز به تک آب و هوا بازار به این بحران و جستن به عقب به شدت پس از آن.”

فرانسه بیش از 12,600 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 450 نفر کشته شده اند از ویروس. این است هفتم-بدترین آسیب دیده کشور در جهان است.

7.43 pm: موارد تایید شده در اسپانیا نزدیک 25,000 به تعداد مرگ و میر جهش 30%

اسپانیایی وزارت بهداشت گفت: 1,326 مردم در حال حاضر از درگذشت coronavirus در کشور افزایش 324 — و یا بیش از 30 درصد در روز قبل از.

تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 24,926 از 19,980.

می آید پس از ایزابل دیاز Ayuso رئیس جمهور از منطقه مادرید روز جمعه گفت که اکثریت مردم در پایتخت اسپانیا شهرستان خواهد شد coronavirus. صحبت به رادیو دولتی روز شنبه او گفت: هشت نفر از 10 نفر در این شهرستان خواهد قرارداد COVID-19.

اسپانیا دوم به ایتالیا برای coronavirus مربوط به موارد و مرگ و میر در اروپا تبدیل شده است که کانون شیوع. این است که توصیه می شود همه کشورها به اتخاذ ترکیبی از مداخلات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از وضعیت محلی و بافت با مهار به عنوان یک ستون. — اسقف و مردیت

7.05 pm: استرالیا بسته Manly Beach, پس از ‘غیر قابل قبول’ تعداد از مردم چشم پوشی از قوانین

استرالیا Bondi ساحل بسته شده است پس از مردم نادیده گرفته دولت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و رنگی به آن مشهور جهان در سواحل.

گرگ شکار, این کشور, وزیر بهداشت گفت: تعداد زیادی از مردم در ساحل بود “غیر قابل قبول” را به عنوان پلیس نیو ساوت ولز بسته ساحل ، شکار گفت: “که در آن چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, شورای محلی باید گام.”

“ما همه در این با هم … اگر شما در حال شکستن این قوانین شما در حال قرار دادن نه تنها خودتان بلکه دیگر استرالیایی در خطر است. پیام این است: ما selves” شکار به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

استرالیا شده اند توصیه می شود برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ اگر چه اجتماعی آن فاصله اقدامات سهل انگار بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر و مدارس باز باقی می ماند.

تعداد افرادی که کروناویروس در کشور در حال حاضر در 1,081 با توجه به شکار و هفت نفر فوت کرده اند. — اسقف

6.21 pm: ایران در صدر تلفات از 1500 عنوان موارد تایید شده در کشور در ادامه به افزایش

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در ایران رسیده است 1,556 — افزایش بیش از 100 سلامت: سخنگوی وزارت روز شنبه به رادیو فردا گزارش داد.

صحبت در حالت TV, کیانوش Jahanpour گفت: تعداد موارد تایید شده بود در حال حاضر در 20,610.

ایران پنجم-بیشترین تعداد از موارد این ویروس در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. می آید پشت چین و ایتالیا و اسپانیا و آلمان است.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی روز شنبه گفت که این کشور تا به حال به “انجام همه چیز لازم برای بازگشت تولید اقتصادی به حالت عادی” رویترز گزارش داد. روحانی گفت که اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد برداشته شود در دو تا سه هفته. — اسقف

4:05 pm: تایلند به شاتر مراکز به عنوان موارد سنبله

تایلند اعلام کرد که نزدیک مراکز خرید در پایتخت آن بانکوک برای 22 روز از دریا. 22 Apr. 12 به عنوان موارد مشخصی با توجه به گزارش رویترز.

این گزارش 89 موارد جدید در روز شنبه بزرگترین روزانه افزایش به مجموع 411 عفونت. دولت خواست مردم را به وحشت خرید کالا و گفت که سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز خواهد ماند. رستوران ها نیز باز خواهد شد برای تحویل سفارشات در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

3:00 pm: کره جنوبی توصیه امکانات عمومی به شهروندان برای جلوگیری از معاشرت

کره جنوبی به شدت توصیه می شود همه, مذهبی, ورزشی و اماکن تفریحی را تعطیل و به مدت 15 روز. آن نیز توصیه می شود شهروندان برای جلوگیری از معاشرت و رفت و آمد برای آن دوره خود را نخست وزیر اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی و آدرس و با توجه به گزارش رویترز.

اگر این امکانات را رعایت نمی کنند که به هدایت مقامات منظور خواهد شد برای متفرق کردن جمعیت در این گزارش گفت:. موارد جدید در کره جنوبی شروع به پریدن کرد 147 که از صبح روز شنبه و در آن گزارش هشت مرگ و میر بیشتر. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 8,799 موارد تایید شده. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

2:40 pm: استارباکس به بسته ترین کافه در آمریکا و کانادا

استارباکس گفت: آن را به نزدیک ترین شرکت عمل کافه ها در سراسر شمال امریکا به مدت دو هفته و خدمات خواهد بود محدود به درایو-throughs در کمک به سرعت گسترش ویروس با توجه به گزارش رویترز.

کافه ها و یا در نزدیکی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی خواهد بود معاف از بسته شدن آن گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:50 pm: استرالیا تعطیل سیدنی Manly Beach, بعد از انبوهی گله وجود دارد نادیده گرفتن ‘اجتماعی فاصله سفارشات

هزاران نفر از مردم flocked به سیدنی Bondi ساحل در روزهای اخیر با وجود دستور “اجتماعی فاصله” توسط دولت است.

که باعث استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار به تماس از جمله رفتار “غیر قابل قبول” به عنوان مقامات بسته, ساحل, سکس با توجه به انتخاب.

عفونت در سراسر کشور افزایش یافت, با وزارت بهداشت, گزارش یک پرش از 165 موارد جدید در روز گذشته به مجموع 874 موارد است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:05 pm: کلمبیا برای برگزاری 19-روز قرنطینه

19-بعد در سراسر کشور قرنطینه در کلمبیا خواهد لگد از سه شنبه شب رئیس جمهور آن ایوان دوقو گفت: با توجه به رویترز. این کشور آمریکای جنوبی دارای 158 موارد تایید شده تا کنون اما هیچ مرگ و میر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:00 pm: سنگاپور گزارش اول دو مرگ

سنگاپور گزارش داد آن دو را تایید کرد مرگ و میر مربوط به COVID-19 شیوع.

شهر-دولت وزارت بهداشت گفت: دو نفر که فوت شد 75 سال و 64 سال.

زن بیمار بود از قبل موجود شرایط از جمله بیماری های قلبی در حالی که مرد بیمار در بیمارستان بستری شده بود در اندونزی برای پنومونی و همچنین تا به حال سابقه بیماری قلبی با توجه به وزارت بهداشت.

سنگاپور زمان بوده است در سطح جهانی برای آن رویکرد در مدیریت شیوع. در ماه فوریه سازمان بهداشت جهانی گفت که آن را “بسیار تحت تاثیر قرار” با راه شهر-دولت پنجه شیوع. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:20 am: United Airlines به بریده بریده بین المللی آن برنامه توسط 95 ٪

هواپیمایی متحده گفت: خود را از آن برنامه های بین المللی توسط 95 ٪ برای مارس به دلیل محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: گزارش رویترز. آن را نیز می گوید آن را به طور موقت به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد کانادا موثر آوریل 1. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:35 am: ایتالیا قفل کردن بیشتر پس از مرگ سنبله توسط 627 در یک روز

تعداد مرگ و میر در ایتالیا مشخصی توسط 627 در یک روز — بالاترین افزایش روزانه ثبت جهانی — باعث این کشور به اعمال محدودیت بیشتر. در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفت و چین به جهان مرگبارترین کانون. همانطور که از مار. 20 کل مرگ و میر بود 4,032.

یک کارگر انجام عملیات بهسازی برای Coronavirus اضطراری در Piazza dei از مزرعه از معجزات نزدیک به برج پیزا در یک شهر خالی از سکنه در 17 مارس سال 2020 در پیزا, ایتالیا.

لورا Lezza | گتی ایماژ

شهردار ترین شدت تحت تاثیر قرار در شهر برگامو در لومباردی گفت: درست است تعداد مرگ و میر در منطقه چهار برابر بیشتر از آنچه که رسما گزارش رویترز گفت.

ایتالیا وزارت بهداشت گفت که محدودیت های جدید عبارتند از: بسته شدن تمام پارک ها و مردم تنها می تواند ورزش در سراسر اقامت خود هستند. مقامات نا امید شده بودند که مردم هنوز و با وجود درخواست های خود را برای آنها را به ماندن در خانه با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:00 am: تسلیت و ابراز نگرانی در coronavirus ایمنی در آمازون انبار

چهار سناتور با ارسال نامه ای به آمازون اصرار این شرکت به حفاظت بهتر از انبار کارگران در طول شیوع کروناویروس.

“هر شکست آمازون برای نگه داشتن کارگران خود را امن می کند و نه فقط قرار دادن کارکنان خود را در معرض خطر قرار می دهد کل کشور در معرض خطر” سناتور نوشت: در این نامه است. “آمریکایی ها که در حال مصرف هر احتیاط…ممکن است در معرض خطر آلوده شدن با COVID-19 دلیل آمازون تصمیم به اولویت بندی کارایی و سود بیش از ایمنی و رفاه نیروی کار خود را.”

این نامه گفت: کارگران به خطر انداخته عملکرد ضعیف رتبه بندی اگر آنها زمان کافی برای شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه در کار با توجه به انتخاب. آن اشاره کرد که این ویروس می تواند زنده ماندن تا 24 ساعت روی مقوا مانند آمازون بسته بندی. — آنی پالمر Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:20 am: کره جنوبی گزارش 147 جدید موارد 8 مرگ و میر بیشتر

موارد جدید در کره جنوبی شروع به پریدن کرد 147 که از صبح روز شنبه و در آن گزارش هشت مرگ و میر بیشتر.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 8,799 مورد تأیید و 102 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. روزانه عفونت های جدید در این کشور را به طور کلی در یک روند نزولی را طی هفته گذشته با 87 مورد جدید در روز جمعه اما اعداد گزارش شده در روز شنبه به ارمغان می آورد تعداد موارد جدید به بالای 100. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:00 am: چین گزارش 41 موارد 7 مرگ و میر بیشتر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: وجود 41 موارد جدید و هفت مرگ و میر بیشتر از دریا. 20. آورده است که این کشور در مجموع به 81,008 مورد تأیید و 3255 مرگ و میر.

وجود دارد هیچ مورد جدید در هوبئی کانون شیوع اما تمام اضافی مرگ و میر در استان است.

چین گفت: تمام موارد جدید وارد شد معنی افرادی که از سفر خارج از کشور. این NHC گفت که به ارمغان می آورد چین تعداد کل وارداتی موارد به 269.

افزایش وارداتی موارد به عنوان دانش آموزان گله از دانشگاه ها در آمریکا و اروپا با توجه به گزارش جرقه ترس از موج دوم از عفونت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8 pm: واشنگتن فرماندار خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام “فاجعه بزرگ” در دولت

Washington state Gov. جی Inslee ارسال 74-صفحه نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست که او اعلام فدرال فاجعه بزرگ در دولت برای باز کردن اضافی فدرال کمک از جمله کمک های بیکاری و مواد غذایی اساسی مزایای. “دولت به فوریت نیاز به اضافی مکمل فدرال کمک های اضطراری به منظور صرفه جویی در زندگی می کند, محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و محدود کردن گسترش بیشتر این بیماری” Inslee گفت. —سالوادور رودریگز

7:31 pm: جنرال موتورز به قرض دادن آن کارخانه خودرو برای حمایت از تولید هواکش در مبارزه با کروناویروس

جنرال موتورز روز جمعه اعلام کرد آن را به قرض دادن خودکار آن کارخانه به پشتیبانی Ventec زندگی سیستم تولید هواکش در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال همکاری نزدیک با Ventec به سرعت در مقیاس بالا تولید خود را بسیار مهم تنفسی محصولات برای حمایت از کشور ما مبارزه دوباره COVID-19 همه گیر” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به بررسی راه هایی برای کمک به در این زمان بحران.” —سالوادور رودریگز

6:49 pm: عضو معاون رئیس جمهور پنس کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19

یک عضو معاون رئیس جمهور مایک پنس را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس COVID-19 با توجه به کتی میلر معاون مطبوعاتی وزیر.

“نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد” میلر گفت. “بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC.”

دفتر اطلاع از مثبت آزمون جمعه شب با توجه به بیانیه ای. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: عضو معاون رئیس جمهور پنس را تست مثبت ما ویروس موارد در حال حاضر در مجموع بیش از 17,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>