Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند گزارش 909 موارد جدید متحده به عنوان موافق به گسترش مستند

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در پکن زمان. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.77 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 108,862
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (529,887) اسپانیا (163,027) ایتالیا (152,271) فرانسه (130,730) و آلمان (125,452)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 11:34 a. m. پکن زمان.

11:02 am: هند گزارش 909 موارد جدید متحده به عنوان موافق به گسترش مستند

هند وزارت بهداشت گفت: از ساعت 8 صبح به وقت محلی در مارس 12, وجود دارد, حداقل 8,356 مجموع موارد در کشور از جمله 273 مرگ و میر. برخی از 715 نفر بهبود یافتند. بدترین آسیب دیده متحده و اتحادیه سرزمین در ماهاراشترا هند دهلی و تامیل نادو.

روز یکشنبه تعداد مشخص شده افزایش 909 موارد از 7,447 کل تایید موارد گزارش شده از عصر روز گذشته با مطبوعات اداره اطلاعات.

مردم حفظ فاصله اجتماعی در توزیع مواد غذایی در Danapur در روز هجده از 21 روز مستند به بررسی گسترش coronavirus در آوریل 11, 2020 در پتنه هند.

antosh کومار | Hindustan Times | گتی ایماژ

هند به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش آن 21-day مستند حداقل تا پایان ماه. دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی در مورد تصمیم گیری در روز شنبه. در حالی که نخست وزیر نارندرا مودی هنوز به طور رسمی اعلام تصمیم, خلاصه ای از آخرین جلسه مشترک دولت و وزرای ارشد حاکی از وجود اجماع برای فرمت.

“رئیس وزرای پیشنهادی که مستند باید تمدید دو هفته” خلاصه گفت. — Saheli روی Choudhury

10:17 am: انگلستان گزارش به ایجاد برنامه تلفن همراه است که می تواند ردیابی تماس نزدیک با افراد آلوده

تکنولوژی بازوی انگلستان خدمات بهداشت ملی کار کرده است با گوگل و اپل به منظور توسعه یک برنامه است که می تواند به کاربران اگر آنها شده است در تماس نزدیک با فرد آلوده با coronavirus ساندی تایمز گزارش داد.

وزرای امیدوارم که این برنامه می تواند آن را ممکن است برای انگلستان شروع به بلند کردن آن دقیق ترین اجتماعی فاصله اقدامات از اواخر ماه مه با توجه به بار.

با استفاده از فن آوری بلوتوث این سیستم می تواند هشدار یک فرد که محبوبیت این نرم افزار اگر آنها شده اند در مجاورت نزدیک با کسی که تست مثبت برای Covid-19 بار گفت. که می تواند هشدار آنها را تست کنید.

سنگاپور با استفاده از یک مفهوم مشابه خود را برای تماس با ردیابی نرم افزار.

بر اساس JHU اطلاعات انگلستان حداقل 79,883 موارد گزارش شده عفونت و 9,892 مردم فوت کرده اند تا کنون. — Saheli روی Choudhury

9:49 am: عربستان سعودی گسترش حکومت نظامی تا اطلاع ثانوی با توجه به رسانه های دولتی

پادشاه عربستان سعودی سلمان دستور داد تمدید مقررات منع رفت و آمد تا اطلاع ثانوی به دلیل چگونه coronavirus در حال گسترش است که در حمله عربستان گزارش شده است.

این پادشاه عربستان که قبلا دستور داد مقررات منع رفت و آمد که در اثر مارس 23 از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به وقت محلی به مدت 21 روز و با توجه به رویترز که ذکر شده در رسانه های دولتی. هفته گذشته عربستان سعودی قرار می گیرد شهر ریاض و دیگر شهرهای بزرگ زیر 24 ساعت منع رفت و آمد و قفل شده است و بسیاری از مردم به رویترز گفت.

عربستان سعودی حداقل 4,033 موارد گزارش شده از عفونت و 52 مرگ و میر با توجه به JHU داده است. — Saheli روی Choudhury

9:35 am: چین گزارش 99 موارد جدید می گوید بسیاری از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 99 جدید تایید موارد coronavirus در آوریل 11 و 97 از کسانی که “وارداتی” به عنوان افراد بازگشته از خارج از کشور. این تعداد شروع به پریدن کرد از 46 موارد گزارش شده از روز قبل است.

جدید مرگ و میر گزارش شده توسط NHC روز یکشنبه در حالی که یکی دیگر از 63 گفته شد که بدون علامت مواردی که بیمار آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد معمول علائم مرتبط با آن است. چین شروع به اضافه کردن موارد بدون علامت به آن روزانه شمارش در ماه آوریل است.

مردم با ماسک صورت انتظار در Hankou ایستگاه راه آهن در 22 ژانویه سال 2020 در ووهان چین.

گتی ایماژ

وجود دارد 82,052 موارد عفونت گزارش-تاریخ در سرزمین اصلی چین و 3,339 نفر کشته شده اند. به تازگی در چین به پایان رسید و طی 11 هفته مستند ووهان شهر در هوبئی استان که در آن شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده است. — Saheli روی Choudhury

9:07 am: ‘این منجر به ورشکستگی هواپیمایی’ — پرواز اتحادیه خشمگین با خزانه کمک مالی ارائه می دهد

کمتر از 24 ساعت پس از وزارت خزانه داری به طور رسمی تمدید نقدی کمک مالی ارائه می دهد به شش تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا اتحادیه به نمایندگی از 120,000 خدمه پرواز است انفجار این حرکت با وخیم هشدار.

“این منجر به ورشکستگی هواپیمایی” گفت: سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز در اتحادیه. “وزارت خزانه داری است که بی ثباتی این صنعت نه کمک به آن را ذخیره کنید.”

نلسون خشم سوخت توسط وزارت خزانه داری تصمیم به 30 درصد از هر نقدی اعطا ارائه یک کم بهره وام قابل پرداخت به دولت فدرال است. که حرکت می کند که گرفتار بسیاری از مدیران شرکت هواپیمایی با تعجب به معنی از 25 میلیارد دلار تصویب شده توسط کنگره برای پول نقد فوری کمک های مالی خواهد شد در واقع $17.5 میلیارد دلار است. دیگر $7.5 میلیارد دلار خواهد بود در حال حاضر وام های شرکت های هواپیمایی را ملزم به پاسخ پرداخت. — فیل LeBeau

8:24 am: سنگاپور گزارش 191 موارد جدید و اضافی مرگ

سنگاپور دیده می شود افزایش تعداد تازه موارد گزارش شده در روزهای اخیر به عنوان ویروس گسترش, ایجاد چندین رشد خوشه که منجر به قرنطینه تقریبا 20,000 اقامت کارگران در هفته گذشته.

به عنوان از ظهر به وقت محلی در 11 آوریل وجود دارد 191 مورد جدید از عفونت که 52 در ارتباط بودند به خوشه شناخته شده و 20 مورد مربوط به بیماران دیگر. شده اند وجود دارد 2,299 مجموع موارد و در میان آنها 528 مردم ساخته شده اند پر بهبود و منتشر شده از بيمارستان و جامعه جداسازی مراکز. فرد دیگری از درگذشت Covid-19 آوردن مجموع مرگ و میر در دولت شهر به هشت.

سنگاپور شدت اقدامات به تازگی به کم کردن سرعت گسترش به طور موقت بسته شدن مدارس و همچنین بسیاری از محل های کار است. سختگیرانه تر اجرای امن فاصله قوانین نیز بوده است در محل قرار داده. — Saheli روی Choudhury

8:05 am: تعهدات 200 میلیون پوند به چه کسانی و دیگر موسسات خیریه

انگلستان اعلام کرد که 200 میلیون پوند ($248.94 میلیون) بسته کمک برای کمک به سازمان های خیریه محلی و سازمان های بین المللی در تلاش های خود را به سرعت گسترش coronavirus در کشورهای آسیب پذیر و در نتیجه جلوگیری از موج دوم از عفونت های آینده به انگلستان

سازمان ملل متحد تنظیم شده برای دریافت £130 میلیون; که سازمان بهداشت جهانی را دریافت خواهد کرد £65 میلیون آن را به عنوان مختصات تلاش های بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر در حالی که بقیه توزیع خواهد شد در میان UNICEF, UNHCR به برنامه جهانی غذا و صندوق جمعیت سازمان ملل متحد. صلیب سرخ دریافت خواهد کرد یکی دیگر از £50 میلیون برای تلاش های خود را در سخت برای رسیدن به مناطق مانند کسانی که مبتلا به درگیری های مسلحانه در حالی که پوند 20 میلیون به موسسات بین المللی از جمله انگلستان موسسات خیریه.

یک پسر اجرا می شود در گذشته یک نقاشی دیواری حمایت از بیمه خدمات درمانی توسط هنرمند راشل لیست در دروازه های امید و لنگر میخانه در پنتفرکت یورکشایر به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دنی Lawson | گتی ایماژ

نقدی را کمک به کشورهای فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی را به سرعت شناسایی و مراقبت از بیماران با علائم برای به حداقل رساندن انسان به انسان انتقال; که شامل جنگ زده یمن و همچنین بنگلادش است که مسکن مورد 850,000 Rohingya پناهندگان دولت بریتانیا گفت. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7 بعد از ظهر: بررسی تعادل خود را: Coronavirus پول محرک شروع به جریان به حساب های بانکی

آمریکایی ها شروع به دریافت نقدی خود را پرداخت مستقیم از طریق سپرده بخشی از 2 تریلیون دلار لایحه تصویب شده توسط کنگره برای تحریک اقتصاد پس از کاهش ناشی از این بیماری همه گیر.

“#IRS واریز اولین تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان حساب های بانکی امروز. ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS توییتی در روز شنبه.

متعدد کاربران توییتر نیز ارسال شده در روز شنبه که آنها تا به حال دریافت سپرده. — NBC News

4:20 pm: هر دولت ایالات متحده در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ اعلام

کل کشور در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از ایالات متحده تلفات رسید که بالاترین در جهان در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه اعلامیه برای وایومینگ در روز شنبه می آید که 22 روز پس از فاجعه اعلامیه در نیویورک, کانون virus.

تمام 50 ایالت و همچنین جزایر ویرجین ایالات متحده جزایر ماریانای شمالی در واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو را دریافت فدرال فاجعه اعلام شده است. ساموآ آمریکا است یکی از خاک ایالات متحده است که تحت یک فاجعه بزرگ اعلام شده است.

تعیین شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال اجازه می دهد تا کشورها و مناطق برای دسترسی به وجوه فدرال برای کمک به مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است. مقامات دولتی و پزشکان شده است رقابت برای لوازم ضروری مانند هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با کمبود. — اما Newburger

3:46 pm: ما در صدر تلفات 20,000

ایالات متحده تلفات رسیده 20,071 با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده پیشی ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, با توجه به JHU داده است.

حداقل 20,071 که مردم از این ویروس در ایالات متحده آمریکا ایتالیا دچار 19,468 مرگ و میر; اسپانیا ثبت کرده است حداقل 16,353 مرگ و میر و فرانسه تایید کرده است 13,851 مرگ و میر. — مگ گراهام Riya Bhattacharjee

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما در صدر تلفات 20,000, فرمانداران تماس برای $500 میلیارد دلار در کمک های اولیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>