Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند توقف آنتی بادی آزمون; لهستان مجموع موارد بیش از 10000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 2,561,044.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 176,984.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (823,786) اسپانیا (204,178) ایتالیا (183,957) فرانسه (159,297) و آلمان (148,291).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:30 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:52 pm: Coronavirus موارد بیش از 10000 در لهستان

تعداد تایید coronavirus عفونت گذشت 10,000-علامت گذاری در لهستان در روز چهارشنبه. یادآوری نقطه عطف می آید به عنوان کشور آماده برای انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10. لهستان در میان اولین کشور در اروپا برای تحمیل مستند اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

معاون وزیر بهداشت گفت: افزایش عفونت های جدید “شده بود موجود به درجه” رویترز گزارش داد.

“ما هنوز هم شاهد افزایش” Wojciech Andrusiewicz سخنگوی وزارت مالیه گفت. “آنچه که ما می تواند دستیابی به سطح آنها را خاموش. اگر آن را برای محدودیت های ما می تواند دیدن 30,000-40,000 مردم آلوده است.” — هالی Ellyatt

5:15 pm: اسپانیا روزانه نرخ مرگ و پایدار باقی می ماند

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته است به 21,717 روز چهارشنبه از 21,282 روز گذشته افزایش 435 مرگ و میر در کشور وزارت بهداشت گفت.

اسپانیا گزارش 430 مرگ و میر در سه شنبه, بالاتر از 399 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه. تعداد کل موارد رسیده 208,389 تا 4,211 از روز قبل. — هالی Ellyatt

4:50 pm: هند توقف coronavirus آنتی بادی تست های قابلیت اطمینان مورد سوال

هند دستور داده است تا یک وقفه در تست برای آنتی بادی به کروناویروس به دلیل نگرانی بیش از دقت و صحت نتایج مقامات بهداشت گفت: در روز چهارشنبه رویترز گزارش داد.

پیش از آن در مارس هند مقامات بهداشتی مورد تایید آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی به عنوان یک راه سریع برای تقویت غربالگری تلاش و به آنها دستور داد بیش از یک و نیم میلیارد تست کیت از چین است.

اما رئیس اپیدمیولوژی در شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که او تا به حال خواسته مقامات بهداشتی به طور موقت متوقف تست برای آنتی بادی به دلیل نتایج متناقضی. هند تقریبا 20,000 تایید موارد Covid-19. — هالی Ellyatt

4:31 pm: کروناویروس یک چالش بزرگ برای روسیه و پوتین و عبدالله می گوید

روسیه و رهبر آن رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در حال مواجهه با یک چالش بی سابقه به عنوان coronavirus شیوع تسریع در کشور, سخنگوی کرملین گفت CNBC.

“این یک چالش بزرگ و یک خطر بزرگ برای هر کشور در جهان است. این نه تنها در مورد پوتین و یا در مورد هر کشور است که با این چالش مواجه و آن را کاملا بی سابقه ما هرگز مواجه شده آن را قبل از” دیمیتری Peskov پوتین, سخنگوی, گفت CNBC شنبه.

او اشاره کرد که آن را برای اولین بار عمده بین المللی وضعیت همه گیر است که هر کسی — از جمله پوتین — تا به حال با آن مواجه است.

روسیه تایید کرد 5,236 موارد جدید در روز چهارشنبه در آوردن این کشور رسمی شمارش به 57,999. با این حال مرگ و میر باقی می ماند کاملا کم با 513 نفر داشتن درگذشت تا کنون. — هالی Ellyatt

3:40 pm: سنگاپور coronavirus موارد صلیب 10,000 خوانده شده را علامت

سنگاپور و وزارت بهداشت و درمان گفت: این مقدماتی تایید دیگری 1,016 موارد از بیماری کروناویروس گرفتن این کشور در مجموع به 10,141 پس از وقوع.

این سومین روز متوالی است که سنگاپور گزارش شده است بیش از 1 ، 000 مورد جدید. این کشور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا.

وزارت گفت: اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید درگیر کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه. سنگاپور متکی بر کارگران مهاجر خارجی در بخش ساخت و ساز است که ساخته شده تا حد زیادی از مردان از دیگر کشورهای آسیایی که انجام کار فشرده شغل.

در روز سه شنبه گفت که جزئی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور تمدید خواهد شد توسط چهار هفته به تاریخ 1 ژوئن. –Huileng قهوهای مایل به زرد

2:45 pm: تایوان گزارش 28 مورد از عفونت در میان ملوانان نیروی دریایی

تایوان در روز چهارشنبه گزارش داد که 28 مورد از عفونت در میان پرسنل نیروی دریایی که در بازگشت از حسن نیت ماموریت به اقیانوس آرام در حالت جزیره پالائو–یکی از تایپه را چند دیپلماتیک متحدان.

موارد مشخصی از روز شنبه پس از تایوانی دولت گزارش صفر در موارد جدید به صورت سه روز در هفته گذشته. این چشم انداز مثبت موجب نگرانی بیش از ساقط در وضعیت چگونه بوده است گرفته شده است.

حدود 700 ملوانان در پالائو ماموریت متحرك در تایوان و مقامات در حال حاضر در تلاش برای ردیابی هزاران تایوانی که ممکن است در قرارداد با این پرسنل نیروی دریایی قبل از coronavirus موارد تشخیص داده شد.

تایوان مراکز کنترل بیماری ها دارای گزارش ارسال برخی از 200,000 تلفن همراه متن هشدار به کسانی که ممکن است در تماس با ملوانان.

تایوان ثبت 426 موارد Covid-19 پس از وقوع با وجود نزدیکی به سرزمین اصلی چین و ستایش شده است در سطح بین المللی برای مهار ویروس استراتژی است.

در روز سه شنبه, تایوان وزیر دفاع عذرخواهی کرد و گفت که او حاضر به استعفا به مسئولیت این حادثه است. –Huileng قهوهای مایل به زرد

2.05 pm: پکن شهر تعطیل ورزشگاه در ترس از موج دوم coronavirus

ورزشگاه در چین شهر پکن بودند مجبور به بستن دوباره بیش از آخر هفته.

بود که پس از برخی از مراکز تناسب اندام — که اساسا تعطیل از اواخر ژانویه — re-opened در چند هفته گذشته.

اما یک مورد جدید از Covid-19 در پکن هفته گذشته افزایش نگرانی ها در مورد ظهور مجدد ویروس عطف عمده کسب و کار و مسکونی منطقه به بالاترین خطر منطقه در کشور است.

در حال حاضر بیش از 200 تناسب اندام, کسب و کار توقیف در پکن در سه ماهه اول با توجه به تجزیه و تحلیل از Qichacha اجرا می شود که یک کسب و کار چینی اطلاعات پایگاه داده. —ساناز چنگ

12:51 pm: کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی گزارش اولیه coronavirus مرگ و میر

دو نفر در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا درگذشت coronavirus قبل از آنچه قبلا تصور می شده است که ایالات متحده برای اولین بار مرگ در ارتباط با Covid-19.

شهرستان معاینات پزشکی-پزشکی قانونی انجام کالبد شکافی بر روی دو نفر که در خانه درگذشت on Feb. 6 و 17. نمونه خود را فرستاده بودند به CDC که تایید آنها آزمایش مثبت برای این بیماری است.

برای اولین بار در ایالات متحده مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اصل اعتقاد به یک مرد در 50s خود را در واشنگتن درگذشت on Feb. 29.

سانتا کلارا پزشکی قانونی-پزشکی قانونی نیز شناسایی یکی دیگر از اوایل Covid-19 مرگ از 6 مارس روز قبل از آنچه که در ابتدا تصور می شده است که بخش اول مرگ است.

لازم به توضیح است که هر سه نفر “در خانه درگذشت در طول زمان هنگامی که بسیار محدود تست در دسترس بود و تنها از طریق CDC.” سانتا کلارا اضافه شده این انتظار برای شناسایی بیشتر مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر. —کریستین وانگ

12:30 pm: موارد جدید در آلمان پرش با 2,237

آلمان گزارش 2,237 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به 145,694 با توجه به رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

همچنین گفت: وجود 281 مرگ و میر بیشتر با مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 4,879. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:35 am: عضو توکیو 2020 المپیک عضو کمیته آزمون های مثبت

عضو توکیو 2020 المپیک کمیته دارای آزمایش مثبت با توجه به گزارش رویترز. او در حال حاضر تحت قرنطینه در خانه.

این بازی که قرار بود برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در توکیو بوده و با تاخیر حدود یک سال پس از ژاپن اصرار برای ماه که بازی های المپیک را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:00 am: آمریکا-چین روابط در پایین به عنوان “مقصر-تغییر’ به مجموعه جنگ در برابر ویروس

آمریکا و چین روابط خود را در “بدترین نقطه در حافظه زندگی” با توجه به یک استاد که گفت: هر دو کشور درگیر در یک “گرند ورزش در سرزنش تغییر” بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش پکن برای عدم شفافیت بیش از میزان واقعی Covid-19 شیوع در چین – که در آن موارد برای اولین بار گزارش شده است. در پاسخ به پکن پیشنهاد کرده است که ایالات متحده ممکن است منبع واقعی از جهانی همه گیر.

“نه طرف می خواهد به سرزنش برای پاسخ خود را به طوری که چینی ها و آمریکایی ها در حال سرزنش یکدیگر گفت:” جیمز Crabtree استادیار در سنگاپور لی کوان یو دانشکده سیاست عمومی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:10 am: 33 نفر در ایتالیایی کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن برای تعمیرات

ژاپن گزارش 33 عفونت در میان خدمه در یک کشتی لنگر انداخت در کشور برای تعمیرات به گزارش رویترز،. کاستاریکا Atlantica دارای 623 خدمه و هیچ مسافر.

آزمایش های بیشتر در سایر خدمه انجام خواهد شد این گزارش گفت:. کسانی که تست مثبت با هیچ علائم باقی خواهد ماند در هیئت مدیره کشتی در حالی که دیگران خواهد شد به موسسات پزشکی آن را گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

کاستاریکا Atlantica که لنگر انداخت در خلیج مارینا مرکز کروز سنگاپور در مارس 3, 2013 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

9:45 am: سنگاپور گسترش جزئی مستند اقدامات توسط یکی دیگر از 4 هفته آن را به عنوان گزارش 1,111 موارد

سنگاپور گزارش داد بیش از 1000 موارد برای دومین روز در حال اجرا از شنبه. که مجموع آن به 9,125 ساخت آن کشور با بیشترین تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا.

اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید درگیر کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه گفت: خود وزارت بهداشت. سنگاپور متکی بر کارگران مهاجر خارجی در بخش ساخت و ساز است که ساخته شده تا حد زیادی از مردان از دیگر کشورهای آسیایی که انجام کار فشرده شغل.

آن روز سه شنبه گفت که جزئی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور تمدید خواهد شد توسط چهار هفته به تاریخ 1 ژوئن. — Weizhen قهوهای مایل به زرد ین ن لی

9:00: چین گزارش 30 مورد جدید بدون مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: وجود 30 نفر جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 21 که 23 بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,788 موارد NHC گفت.

جدید مرگ و میر گزارش شده از هفتم راست روز نگه داشتن تعداد کل مرگ و میر در 4,632 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 42 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 991 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:40 am: موارد جدید در مکزیک پرش بیش از 700

مکزیک گزارش پرش بیش از 700 مورد جدید به تعداد 9,501 موارد بر اساس گزارش رویترز به نقل از مقامات وزارت بهداشت.

آن را تا به حال 145 بیشتر مرگ و میر در آوردن این کشور تلفات به 857 مرگ و میر در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:02 pm: کاخ سفید مشاور بهداشت می گوید آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای مرگ و میر بیشتر به عنوان شیوع حرکت گذشته اوج

آمریکایی ها باید آماده برای دیدن بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در شهرستانها به عنوان شیوع در ایالات متحده حرکت می کند گذشته آن اوج و عفونت نرخ ها کاهش, کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx هشدار داد.

مرگ و میر به طور کلی عقب جنبه های دیگر از شیوع او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “ما واقعا نیاز به ادامه به اتحاد و واقعا ما را پشتیبانی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که هنوز هم در خط مقدم.”

Coronavirus که ظهور در ووهان چین تقریبا 4 ماه پیش بیمار بیش از 820,000 مردم در آمریکا و کشته شدن حداقل 44,228 که از سه شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات آمریکایی و کارشناسان بیماری های عفونی قبلا گفت که مرگ و میر سقوط موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

Birx روز سه شنبه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت شاهد پیشرفت در بخش های مختلفی از کشور از جمله در رود آیلند, کانکتیکات, دیترویت, New Orleans, شیکاگو و بوستون و آتلانتا. “این یک نگرانی بزرگ برای ما در طول چند هفته گذشته. آنها به نظر می رسد مسطح,” او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

6:49 pm: Quest Diagnostics رول تست آنتی بادی برای Covid-19

نیوجرسی-بر اساس Quest Diagnostics اعلام کرد آنها در حال حاضر انجام تست آنتی بادی برای Covid-19 با استفاده از نمونه خون یک عمل شناخته شده به عنوان تست سرولوژی. تلاش تشخیص می تواند انجام حدود 70,000 آزمون در هر روز است که به دنبال گسترش ظرفیت 150,000 آزمون روزانه در اوایل ماه آینده.

این شرکت با استفاده از تست سرولوژی سیستم عامل است که در اصل توسعه یافته توسط ابوت و PerkinElmer را Euroimmun تشخیص را بدست آورد اما به طور مستقل تایید شده توسط تلاش. تست آنتی بادی دارای پتانسیل برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی شناسایی افرادی که با آلوده شدند اما پس از آن توسعه یک پاسخ ایمنی بدن به رمان coronavirus.

تلاش معاون ارشد و افسر ارشد پزشکی جی G. Wohlgemuth در بیانیه ای گفت که تست آنتی بادی می تواند همچنین کمک به پزشکان در شناسایی افرادی که می توانند کمک پلاسما برای کمک به درمان کسانی که به طور جدی بیمار از coronavirus. —Lora Kolodny

3:38 pm: چگونه شرکت خود را در دفتر می تواند تغییر در این ارسال-coronavirus عصر

نبرد بین ایالت ها و دولت فدرال در حال گرم کردن در مورد زمانی که برای باز کردن اقتصاد و شروع به اجازه دادن به مردم بازگشت به کار با توجه به کوروناویروس.

دقیقا زمانی که کارکنان به عنوان بازگشت به کار است که هنوز هم ناشناخته است, اما آنچه مسلم است این است که زمانی که آن اتفاق می افتد, همه چیز در دفتر تقریبا قطعا بسیار متفاوت است. فقط به عنوان این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به تاثیر ماندگار بر ما عادات شخصی آن را نیز تغییر راه ما کار می کنند. در میان تغییرات کلیدی شرکت در حال حاضر با توجه به: بیشتر فضای بهداشت و انعطاف پذیری بیشتر کارکنان کار از خانه در یک نیمه به صورت منظم.

با توجه به تعدادی از طراحان شرکت خواهد نصب سنسور بیشتر برای کاهش نقاط لمسی مانند نور و قدرت سوئیچ و درب دستگیره ضد میکروبی مواد بیشتر و بهتر تصفیه هوا, دما در نقاط ورود و میز که در فاصله دورتر از هم جدا به علاوه طراحی ظریف ویژگی های که به یاد مردم برای حفظ فاصله خود. —الن شنگ

3:04 pm: FDA greenlights اول coronavirus آزمون در خانه جمع آوری نمونه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>