Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی خود را در اروپا و آمریکا بیشتر حالات وخیم’

کارگران مونتاژ خودرو در کارخانه چانگ خودرو در بائودینگ شمال چین هبی استان Feb. 16, 2020.

Xinhua News Agency

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت شرق.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 2,345 فتح کرد گرفته شد که مردم در کشور از coronavirus و بیش از 76,288 مردم آلوده هستند.

7:00 am: صندوق بین المللی پول می گوید شیوع ویروس را آهسته رشد جهانی

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) روز شنبه اعلام کرد که این ویروس به احتمال زیاد قطع 0.1% از رشد جهانی و کشیدن پایین رشد اقتصاد چین به 5.6 درصد است که 0.4 درصد کاهش از ژانویه آن چشم انداز.

“اما ما همچنین در بیشتر حالات وخیم که در آن از گسترش این ویروس همچنان برای طولانی تر و بیشتر در سطح جهانی و رشد عواقب طولانی تر گفت:” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران نشست.

6:30 صبح: ایران, گزارش, پنجم مرگ و میر در میان 10 جدید تایید موارد

ایران, مقامات بهداشت و درمان گفت: پنج نفر در حال حاضر مرده از 28 مبتلا به این ویروس که ممکن رسیده و بسیاری از ایران و شهرهای بزرگ از جمله تهران است.

پنجم مرگ شد در میان 10 جدید تایید مواردی از این ویروس در ایران. موارد گزارش شده وجود دارد نشان می دهد که این ویروس منتقل می شود بسیار دورتر از آنچه قبلا شناخته شده و یا شناخته شده است. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ساخته شده است که با اعلام این خبر در تلویزیون دولتی نمی گویند هنگامی که پنجمین فرد درگذشت.

افزایش ویروس موارد در خارج از چین است که تهدید به نوبه خود به شیوع جهانی یک بیماری همه گیر با کشورهای بیشتری شروع به تعطیل سفر در سراسر مرز.

2:46 am: چین در بخش حمل و نقل به از سرگیری عملیات اواخر فوریه یا اوایل مارس

چین بخش حمل و نقل است که انتظار می رود برای شروع عملیات دوباره در اواخر ماه فوریه یا اوایل ماه مارس وزارت حمل و نقل رسمی به خبرنگاران گفت: در روز شنبه. خدمات تحویل شرکت پست چین SF اکسپرس و jd.com باید تمام عملیات از سر گرفته. خدمات در تقاضای بالا هستند هنگام وقوع به عنوان افراد ترجیح می دهند به سفارش غذا و منابع آنلاین و یا آنها را تحویل داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>