این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 265,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 11,147
  • ما موارد: حداقل 16,018
  • ما مرگ و میر: حداقل 210

تمام اطلاعات بالا ارائه شده توسط جان هاپکینز.

5:50 pm: نیویورک شهر جدید کروناویروس کانون با یک سوم از همه ما موارد شهردار de Blasio می گوید:

شهر نیویورک حدود یک سوم از تمام coronavirus موارد در کشور با 5,151 تایید عفونت از ساعت 10 صبح روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“ما در حال حاضر در کانون این بحران” او گفت:. —نوح Higgins-دان

5:30 pm: بیمارستان راه اندازی coronavirus چادر به دنبال اضطراری و اعتبار 100 میلیارد دلار به ما کمک

ایالات متحده بیمارستان در حال راه اندازی coronavirus بخش و چادر دنبال اضطراری خطوط اعتباری و لابی های واشنگتن برای 100 میلیارد دلار صندوق تثبیت به کمک به برآورده شدن انتظار یورش بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر نوردد ملت است.

“ما معتقدیم بیمارستان ها و سیستم های سلامت باید اولویت شماره یک برای کنگره در این لحظه گفت:” رابین باش, معاون رئیس جمهور برای دولت روابط در انجمن بیمارستان های آمریکا. —برتا کومبس

5 pm: جهانی تولید خودرو می تواند توسط 1.4 میلیون دستگاه خودرو در این سال

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان توقیف خودرو گیاهان در اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین می تواند به کاهش تولید جهانی در این سال بیش از 1.4 میلیون وسایل نقلیه با توجه به تحقیقات جدید از IHS Markit .

خودکار گیاهان در سراسر جهان اعلام کرد قصد دارد به طور موقت به حالت تعلیق تولید به منظور پاکسازی امکانات و جلوگیری از گسترش COVID-19. وقفه که می تواند برای نزدیک به سه هفته در برخی موارد ایجاد فوری بحران نقدی به خودروسازان از طریق از دست داد تولید خودرو. —نوح Higgins-دان

4:40 pm: فرماندار ایلینویز پریتزکر مسائل “stay-at-home” منظور

خیابان های آرام با توجه به یک “پناهگاه در محل” سفارش داده شده به ساکنان به سرعت گسترش COVID-19 ویروس در مارس 20, 2020 در اوک پارک ایلینوی.

Jonathan Daniel | گتی ایماژ

فرماندار ایلینویز جی پریتزکر اعلام کرد ایالت “stay-at-home” سفارش. اندازه گیری اثر در شنبه 5 p. m. و تا مارس 7, او گفت:, و اضافه کرد که مردم هنوز هم قادر خواهد بود به ترک خانه های خود برای خرید مواد غذایی به در حال اجرا و برای مقاصد دیگر.”برای جلوگیری از از دست دادن بالقوه دهها هزار نفر از زندگی ما باید تصویب فوری اقامت در خانه سفارش برای ایالت ایلینوی گفت:” در اخبار جلسه. “برای اکثریت قریب به اتفاق شما در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زندگی خود را تغییر دهید بسیار سپاسگزارم.” —ویلیام Feuer

4:26 pm: دلتا هشدار دوم-درآمد سه ماهه به سقوط 10 میلیارد دلار به دلیل coronavirus

خطوط هوایی دلتا مدیر عامل جمعه هشدار داد که شرکت هواپیمایی دوم-درآمد سه ماهه خواهد بود 80% — و یا 10 میلیارد دلار — از همان سه ماهه از یک سال پیش به دلیل coronavirus.

مدیران می گویند تقاضا سقوط کرده است به دلیل بیماری و آنها را وادار به تشویق کارگران را به مرخصی بدون حقوق. حامل بر روی لبه هستند و در حال شرط بندی بر روی یک نجات دولت برای کمک به نرم کردن ضربه از بیماری و تاثیر آن بر کسب و کار خود را. —لسلی Josephs

4:00 pm: داو زیان سرعت بخشیدن به نزدیک

3:52 pm: ایران با هشدار نسبت به امکان کاهش شغل

هواپیمایی متحده در روز جمعه هشدار داد که می تواند شغل را کاهش دهد اگر دولت ایالات متحده را فراهم می کند کمک های پایان ماه به این صنعت است که مبارزه با تاثیر مخربی از coronavirus در سفر تقاضا است.

خطوط هوایی ایالات متحده که به طور مستقیم به استخدام نزدیک به 750,000 مردم در لبه مورد چگونه به سرعت به مجلس ارائه خواهد شد کمک به این صنعت دست و پنجه نرم کردن با سقوط در تقاضا است که مدیران باید به عنوان بدتر از 9/11.

ایران و رقبای خود را به مسابقه به بریده بریده پرواز, توقف استخدام و درخواست کارکنان را پرداخت نشده اما مدیران هشدار داده اند این هنوز کافی نیست. —لسلی Josephs

3:46 pm: بزرگ گوگل توسعه دهنده کنفرانس به طور کامل لغو شود

بزرگ سالانه Google I/O کنفرانس توسعه است که در حال حاضر به طور کامل لغو گوگل گفت. در مارس 3, شرکت نقل مکان کرد و در شخص رویداد به صورت آنلاین-تنها امر بیش از نگرانی در مورد گسترش COVID-19. اما در حال حاضر این جلسه نیز لغو شد.

از نگرانی برای سلامت و ایمنی از توسعه دهندگان ما کارکنان و جوامع محلی — و در خط با ‘پناهگاه در محل الزامات محلی منطقه خلیج دولت ما متاسفانه نمی شود برگزاری یک I/O رویداد در هر ظرفیت در این سال” گوگل گفت: در یک صدای جیر جیر. “در حال حاضر مهم ترین چیزی که همه ما می توانید انجام دهید این است که تمرکز توجه ما بر کمک به مردم با چالش های جدید ما همه رو. ما همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به جوامع ما ایمن ماندن آگاهانه و متصل است. لطفا می دانم که ما متعهد به های مداوم آندروید به روز رسانی با شما از طریق ما توسعه دهنده وبلاگ و انجمن جامعه.” —تاد Haselton

3:33 pm: که مقامات می گویند حداقل 20 coronavirus واکسن هم در حال توسعه هستند

سازمان بهداشت جهانی در حال همکاری با دانشمندان در سراسر جهان در حداقل 20 مختلف coronavirus واکسن با برخی از در حال حاضر در آزمایش های بالینی در زمان ضبط — فقط 60 روز پس از تعیین توالی ژن.

“شتاب در این روند است که واقعا واقعا چشمگیر در شرایط از آنچه که ما قادر به انجام ساختمان در کار است که آغاز شده و با آمريکا آغاز شده است که با MERS و در حال حاضر در حال استفاده برای COVID-19” دکتر ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقر سازمان در ژنو در روز جمعه.

این واکسن هنوز یک راه طولانی را دور از دسترس برای استفاده عمومی که مقامات هشدار داد. پیشرو دانشمندان می گویند آزمایش های بالینی و ایمنی مصوبات مورد نیاز برای عملی واکسن به بازار می تواند تا 18 ماه. —نوح Higgins-دونن اما Newburger

3:27 pm: ایتالیا بسته تمام پارک ها در بیشتر سفت مستند

پرسنل پزشکی حمل و نقل اولین بیمار مبتلا COVID-19 به ويژه چادر یک samaritan’s Purse اورژانس بیمارستان صحرایی در مارس 20, 2020 در کرمونا در نزدیکی میلان ایتالیا بود.

امانوئله Cremaschi | گتی ایماژ

ایتالیا در وزارت بهداشت تصویب اقدامات جدید به منظور محدود کردن جنبش مردم در تلاش برای جلوگیری از بدترین شیوع کروناویروس در اروپا است.

از شنبه پارک ها و باغ های عمومی تعطیل خواهد شد و مردم اجازه خواهد داشت به ورزش را فقط در اطراف خانه های خود بخشنامه دیده می شود رویترز گفت. بازی و فعالیت های تفریحی در فضای باز را نیز ممنوع می باشد.

“ما باید حتی بیشتر برای جلوگیری از سرایت” وزیر بهداشت روبرتو Speranza در بیانیه ای گفت. —رویترز

3:18 pm: بانک ها در ارائه کمک

2:56 pm: جهانی گوشی های هوشمند فروش مخزن

جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل کاهش یافته و به 38% در سال بیش از سال در طول ماه فوریه از 99.2 میلیون دستگاه به 61.8 میلیون, بزرگترین سقوط همیشه در تاریخ از گوشی های هوشمند بازار با توجه به یک گزارش جدید از استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

حمل و نقل برای توزیع سقوط در چین و سقوط در سراسر آسیا به عنوان کار تعطیل و مردم در خانه ماند بر اساس این گزارش.

“ما شروع به پیگیری گوشی های هوشمند بازار به سال 2003 است. این بزرگترین سقوط همیشه از لحاظ تاریخی” لیندا سوئی تحلیلگر در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک ایمیل. —Kif Leswing

2:40 pm: سهام زیان بدتر

سهام کاهش خود را زودتر سود به سرمایه گذاران به این نتیجه رسیدند یک هفته از نوسانات. وال استریت شده است دست و پنجه نرم کردن با ترس بیش از coronavirus’ اقتصادی ضربه سوخت تاریخی نوسانات بازار.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 500 امتیاز کمتر یا بیشتر از 2% پس از تجمع بیش از 400 امتیاز پیش از آن در روز. S&P 500 تضعیف 2.3%. شاخص Nasdaq Composite با معامله 1.4 درصد کاهش پس از پریدن بیش از 2٪. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس

2:31 pm: جت خصوصی در صنعت حمل و نقل از انتخاب برای ثروتمند — می پرسد برای کمک مالی بودجه

خصوصی-جت صنعت درخواست کنگره برای نجات پول حتی به عنوان بسیاری از جت خصوصی شرکت ها می گویند فروش قوی هستند به عنوان ثروتمند آگهی های جلوگیری از پروازهای تجاری.

ملی کسب و کار حمل و نقل هوایی انجمن یا NBAA که نشان دهنده خصوصی-جت شرکت ها و جت های شرکت با ارسال نامه مشترک با دیگر گروه های صنعت به رهبران کنگره گفت: این صنعت با آن مواجه است “افزایش بی ثباتی مالی” و خصوصی-جت شرکت ها باید گنجانده شده در هر شرکت هواپیمایی و یا حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا ، —رابرت فرانک

2:24 pm: چگونه متحده در حال گسترش بیکاری واجد شرایط شامل بیشتر مردم نهفته coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 100 میلیارد دلار coronavirus امداد بسته به قانون روز شنبه که ارائه رایگان COVID-19 تست و گسترش مرخصی با حقوق و بیمه بیکاری به آمریکایی ها نهفته این بیماری همه گیر.

بیشتر بودجه به بیمه بیکاری کمک می کند نزدیک به یک پنجم خانواده های ایالات متحده که در حال حاضر تجربه یک اخراج و یا کاهش ساعت کار با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی و گزارش NPR.

پس از اعلام وزارت کار ایالات متحده در هفته گذشته متحده که اداره بیکاری برنامه های اعطا شده است انعطاف پذیری بیشتری در تعیین چه کسی واجد شرایط برای مزایای بیمه بیکاری. —جنیفر لیو

2:16 pm: که مقامات هشدار می دهند سیستم های سلامت هستند ‘سقوط’ تحت coronavirus: “این نه تنها بد فصل آنفولانزا’

سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار داد در برابر رد coronavirus که جاروب در سراسر جهان به عنوان فقط یک بد شیوع آنفولانزا گفت: این ضعف سیستم های بهداشتی در سراسر جهان فقط در چند هفته.

“نگاهی به یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در برخی از سیستم های بهداشتی در سراسر جهان است. نگاه ويژه به طور کامل غرق شده است. پزشکان و پرستاران کاملا خسته” مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از سازمان در ژنو مقر. “این طبیعی نیست. این فقط یک بد فصل آنفولانزا.” —خواهد Feuer

2:09 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند. در اینجا این است که چگونه او می تواند با استفاده از قدرت خود

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را با استفاده از دفاع تولید عمل در پاسخ به کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس.

جنگ کره-عصر قانون می تواند نیروی خاص امریکایی, شرکت های تولید مواد هستند که در تامین کوتاه مدت در صورت رشد شیوع.

در طول روز جمعه coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت روز پنج شنبه شب “قرار داده و آن را به دنده” و اضافه کرد که او در حال حاضر صحبت با شرکت های متعدد در مورد آن.

“بسیاری از کشورهای در هیچ راه آنها چیزی اشتباه آنها نگردند تا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “همه آنها مجهز شده است. متاسفانه آنها تا به حال هرگز چیزی شبیه به این. به طوری که آنها نیاز به کمک از دولت فدرال است.” —یلنا Dzhanova

1:58 pm: NYSE صاحب دفاع انبار فروش ویروس پس از جلسه با مدیر عامل Sprecher و بهداشت ، Loeffler

1:50 pm: “آن را یک سیاره جدید یک شب’: شهر نیویورک کسب و کار ضربه سخت با بیماری همه گیر کوروناویروس

دلیله معشوقه سامسون سالن در بروکلین.

گرگ Iacurci

قابل لمس خنک به حال حل و فصل بیش از شیب پارک در غیر این صورت زیبا دوشنبه شب.

این brownstone-خیابان صف از این جنوب بروکلین محاصره به طور معمول مملو از مسافران در اوج ساعات شلوغی نزدیک بودند خالی. فروشگاه انواع — از رستوران ها و کافه ها و بارها به ورزشگاه و bodegas — بسته شد تا اطلاع ثانوی.

برای یک شهرستان که هرگز به خواب این بی حالی و احساس خارج از محل.

اما آن را تبدیل به جدید عادی در سن coronavirus که wreaked ویران کردن در محلی نیویورک کسب و کار به مشتریان مانده اند در خانه از ترس و قانونگذاران باید بسته تمام بخش های اقتصاد این شهر برای توقف گسترش آن. —Lorie Konish آنی نوا, گرگ Iacurci

1:41 pm: جو بایدن خواستار ‘هر مدیر در امریکا’ به ارتکاب به هیچ سهام buybacks برای یک سال

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه خواست “هر مدیر در امریکا” به ارتکاب به یک سال از هیچ سهام buybacks به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس wrecks اقتصاد ایالات متحده.

به عنوان کنگره و کاخ سفید مخلوط اقتصادی طرح امداد رود به راحتی بالای $1 تریلیون دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند به صورت یک پیشنهاد مشخص است که شرکت های دریافت کننده کمک باید متوقف اشتراک repurchases. پیشنهاد دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز به نظر می رسد به رفتن و حتی بیشتر — به تمام شرکت های دولتی.

“به عنوان کارگران صورت فیزیکی و اقتصادی و عواقب ناشی از کوروناویروس شرکت ما رهبران نمی صرفنظر کردن از مسئولیت برای کارمندان خود” بایدن گفت: در توییتی بیانیه. —یعقوب Pramuk

1:33 pm: هدف پرداخت پاداش افزایش پرداخت 2 $در یک ساعت در میان افزایش خرید

یک راهرو با تمیز کردن محصولات است تا حدی پاک شده است توسط Coronavirus خریداران در یک هدف فروشگاه در بلومینگتون.

جرمی هوگان | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

هدف این است که به طور موقت افزایش کارکنان دستمزد توسط $2 ساعت و دادن پاداش به 1500 دلار به هزار نفر از کارکنان به عنوان خرده تجربیات یک افزایش در خرید طول شیوع کروناویروس.

مینیاپولیس-بر اساس خرده فروش گفت: همه کارکنان در فروشگاه ها و مراکز توزیع خواهد شد پرداخت افزایش حداقل تا مارس 2. هدف گفت: هر یک از کارکنان را کسب خواهد کرد به طور متوسط $240 $480 بیشتر در قاب زمان.

خرده فروش است پرداخت پاداش از بین 250 $و $1500 تا 20,000 ساعتی رهبران تیم که نظارت بر فروشگاه ادارات. —ملیسا Repko

1:25 pm: UK PM بوریس جانسون اعلام کرد در سراسر کشور مستند اقدامات

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در سراسر کشور مستند اقدامات گفتن کافه ها و رستوران ها ،

“ما در مجموع گفتن کافه ها و بارها و بارها و رستوران ها به, از امشب به عنوان به زودی به عنوان آنها منطقی می تواند و نه به باز فردا” جانسون گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در coronavirus.

او گفت: takeout خدمات برای این کسب و کار خواهد بود قادر به ادامه.

“ما همچنین گفتن, کلاب شبانه, تئاتر, سینما, سالن های ورزشی و مراکز تفریحی به همان زمانبندی.” —سام مردیت

اصلاح: این مطلب به روز شده است تا منعکس کننده که انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در سراسر کشور مستند اقدامات است. نسخه قبلی misstated میزان تعطیلی.

1:19 pm: مایکروسافت و تطبیقی بیوتکنولوژی در حال مطالعه چگونه سیستم ایمنی بدن انسان واکنش نشان می دهد به کروناویروس

مایکروسافت و تطبیقی بیوتکنولوژی در حال کار با هم به مطالعه چگونه سیستم ایمنی بدن انسان در پاسخ به COVID-19 coronavirus.

با درک ایمنی بدن امضای این معنی که چگونه انسان ها در پاسخ به این بیماری شرکت امید به سرعت روند توسعه دقیق تر تست تشخیصی و درمان COVID-19.

“بیشتر تلاش ما شاهد آن هستیم و تا کنون با تمرکز بر زیست شناسی ویروس” گفت تطبیقی بیوتکنولوژی مدیر عامل چاد Robins توسط تلفن. “در حال حاضر ما در حال تبدیل تمرکز ما در COVID-19 و اضافه کردن یک بعد جدید است که در پاسخ ایمنی است.” —کریستینا فار

1:09 pm: عربستان سعودی اعلام کرد 32 میلیارد دلار در نجات اضطراری بودجه به نفت کاهش ویروس, تاثیر

عربستان سعودی را به دولت پرده برداری از اقدامات محرک اقتصادی بالغ بر 120 عربستان میلیارد دلار کاهش یافت (32 میلیارد دلار آمریکا) در روز جمعه برای حمایت از اقتصاد ضربه توسط دو ضربه از coronavirus بحران و به طور چشمگیری کاهش قیمت نفت است.

این مجموع شامل ریاض را به 50 میلیارد دلار کاهش یافت بسته هفته گذشته اعلام کرد برای حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار. روز جمعه اعلام معرفی بیشتر از 70 میلیارد دلار کاهش یافت برای کمک به کسب و کار از جمله به تعویق افتادن پرداخت مالیات و معافیت های مختلف دولت از عوارض و هزینه های. —ناتاشا Turak

1:04 pm: don’t panic — بین المللی مقاله مدیر عامل شرکت می گوید وجود خواهد داشت ‘مقدار زیادی از کاغذ توالت و پوشک

مردم را برای خرید کاغذ توالت در یک فروشگاه Costco در نوواتو کالیفرنیا در 14 مارس سال 2020 است.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قفسه های برخی از فروشگاه ها ممکن است کاغذ توالت و پوشک اما محصولات نساجی از طریق زنجیره عرضه بین المللی, مدیر عامل شرکت کاغذ علامت Sutton گفت CNBC در روز جمعه.

“پوشک و دستمال توالت وجود دارد مقدار زیادی از آن را” ساتون ” در “Squawk Box.” “این فقط به سرعت از طریق سیستم از طریق مراکز توزیع و به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.”

افزایش چشمگیر تقاضا برای محصولات مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی و پوشک بچه به علت coronavirus را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای, Sutton گفت. —کوین Stankiewicz

12:59 pm: آمریکایی که از حقوق از دست رفته میان شیوع کروناویروس نگرانی آنها می شود بیش از 900 دلار در صورتحساب خود را

بیش از نیمی از آمریکایی ها می گویند که شیوع کروناویروس در حال حاضر منفی تحت تاثیر خود درآمد خانوار با توجه به جدید TransUnion نظرسنجی. حدود 45 درصد می گویند حداقل ساعت کار خود را کاهش می یابد.

که منجر به برخی از کمبود مالی. نزدیک به سه چهارم آمریکایی ها نگران هستند در مورد پرداخت صورتحساب خود را و ساخت خوب وام با توجه به TransUnion نظرسنجی از بیش از 1000 بزرگسالان ایالات متحده سابقه در 19 مارس ، در ماه آینده آمریکایی ها از نظر مالی نهفته فعلی همه گیر برآورد آنها خواهید بود کوتاه توسط حدود 900 دلار به طور متوسط در پرداخت آنها مدیون است. —مگان Leonhardt

12:54 pm: Goldman می بیند بی سابقه توقف در فعالیت های اقتصادی با تولید ناخالص داخلی سه ماهه 2 پیمانکاری 24%

گلدمن ساکس اقتصاددانان پیش بینی بی سابقه ای 24 درصد کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی پس از 6 درصد کاهش در سه ماهه اول بر اساس اقتصاد ناگهانی و تاریخی shutdown به عنوان کشور در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اقتصاددانان انتظار دارند جستن به عقب از 12 درصد در سه ماهه سوم و 10 درصد در سه ماهه چهارم, اما نرخ بیکاری را افزایش به 9 درصد. آنها همچنین انتظار می رود تولید ناخالص داخلی به قرارداد 3.8% به صورت کامل در سال به طور متوسط سالانه اساس و 3.1 درصد در سه ماهه چهارم بیش از سه ماهه چهارم پایه و اساس. —پتی Domm

12:48 pm: کرافت هاینز کارخانه در حال کار سه شیفت در روز به نگه دارید تا با تقاضا

برخی از سس هاینز کارخانه در حال کار سه شیفت در روز برای دیدار با افزایش تقاضا برای محصولات خود را به عنوان انباشت برای این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه های لخت.

“من باید بگویم که تیم ما در کارخانه های ما در توزیع سیستم های فوق العاده مغرور و درک وظیفه آنها جلوتر از آنها” مدیر عامل میگوئل Patricio گفت CNBC سارا ایسن در “Squawk کوچه.”

Patricio همچنین گفت که این شرکت به طور کامل کشیده شده پایین آن 4 میلیارد دلار گردان خط اعتباری به عنوان یک اقدام احتیاطی. —آملیا Lucas

12:38 pm: آمریکا و مکزیک محدود کردن سفر در سراسر مرز

مشاهده San Ysidro بندر ورود به چند اتومبیل را وارد کنید و ما را از تیخوانا, Baja California دولت مکزیک در 19 مارس سال 2020 است.

Guillermo آریاس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده آمریکا و مکزیک با توافق برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد.

اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار نیز گفت که افرادی که وارد این کشور از مکزیک و کانادا بدون مستندات مناسب خواهد بود بلافاصله تبدیل به دور از ایالات متحده کرد. —کوین Breuninger

12:21 pm: دست پاچه ثروتمند در حال فرار به Hamptons و دره هادسون

ثروتمند نیویورکی در حال فرار از این شهر در حال رانندگی تا قیمت اجاره در Hamptons و دره هادسون با نرخ بیش از سه برابر برای برخی از خواص.

به نیویورک تحمیل سخت اقامت-صفحه اصلی دستورالعمل و تعدادی از coronavirus موارد به شدت افزایش جدید نیویورکی که می توانید به استطاعت آن decamping به بیشتر مناطق روستایی. کارگزاران می گویند که آنها در حال گرفتن barraged با تماس از خانواده ها مایل اجاره بلافاصله برخی برای دو هفته و برخی تا یک سال.

“این بی سابقه است” گفت: Delyse بری از شمال ایالت پایین یک دره هادسون املاک و مستغلات مشاوره و مدیریت شرکت است. “مثل یک وحشت. من هرگز قرار می گیرد بنابراین بسیاری از مردم در اجاره در یک هفته و در این قیمت ها ، حتی در تابستان.” —رابرت فرانک

11:58 am: خرده فروشان دست و پنجه نرم با بسته فروشگاه ها و coronavirus

با توجه به COVID-19 شیوع ده ها تن از خرده فروشان بزرگ و کوچک باید گفت که فروشگاه خود را به طور موقت تیره از طریق حداقل تا آخر این ماه به احتمال زیاد انتخاب اولیه که قاب زمان از آنجا که آنها در حال حاضر پرداخت اجاره مارس در کامل است. این لیست شامل همه از نایک و اپل برای شروع یو پی اس Allbirds و Glossier.

عواقب هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره بها در یک محل است که در کسب و کار می تواند یک معامله بزرگ به برخی از خرده فروشان که در حال حاضر تیره و تار برای پول نقد. به طور معمول اجاره یکی از بزرگترین خرده فروش اقلام هزینه. زن و شوهر که با این واقعیت است که بسیاری از خرده فروشان فروش در حال کوچک شدن شدت تا زمانی که مصرف کنندگان در حال پناه و خانه و جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و ملزومات خانگی نه اختیاری اقلام مانند کفش و پیراهن.

این تعطیلی بالا بردن یک سوال. در برخی از این نمونه ها در حال بسته شدن به عنوان مرکز خرید خود به خود باز می ماند برای کسب و کار در هر صاحبخانه تصمیم. خرده فروشان چپ بدونم که: آیا ما هنوز هم مجبور به پرداخت ؟ —توماس لورن

11:48 am: داو می دهد تا جمعه به دست آوردن سر برای 13 درصد از دست دادن برای هفته

سهام کاهش خود را زودتر سود به سرمایه گذاران به این نتیجه رسیدند یک هفته است که برجسته نوسانات. وال استریت شده است دست و پنجه نرم کردن با ترس بیش از coronavirus’ اقتصادی ضربه سوخت تاریخی نوسانات بازار.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 40 امتیاز بالاتر یا 0.2% پس از تجمع بیش از 400 امتیاز پیش از آن در روز. S&P 500 نیز با کاهش 0.2%. شاخص Nasdaq Composite با معامله 1.1% بالاتر پس از پریدن بیش از 2٪. —فرد ایمبرت, Pippa استیونس

11:41 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو سفارشات 100% غیر ضروری کسب و کار برای کار از خانه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور غیر ضروری کسب و کار به 100 درصد از نیروی کار خود را در خانه به عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور رسید توسط 2,950 یک شبه به 7,102.

“زمانی که من صحبت در مورد شدید ترین اقدام ما می توانیم این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانیم را” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. —خواهد Feuer نوح Higgins-دان

11:35 am: کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارش لزوما ‘one-size-fits-all’ سیاست برای کشورهای دیگر پنس مشاور می گوید:

اتوبان 110 تصویر با مرکز شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا در 19 مارس سال 2020 است.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت که کالیفرنیا را جارو سفارش برای ساکنان به ماندن در خانه نباید لزوما توسط کشورهای دیگر کپی.

مارک کوتاه پنس را رئیس ستاد خواسته شد در CNBC “Squawk Box” آیا کالیفرنیا تصمیم صادر شده پنج شنبه شب به لیبریا گاوین Newsom به زودی کپی شده توسط بسیاری از کشورهای دیگر.

کوتاه گفت که از سه متحده — کالیفرنیا واشنگتن و نیویورک — شامل بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده Newsom را ممکن است تبدیل به “یک اندازه متناسب با همه سیاست است.” —کوین Breuninger

11:26 am: اسپانیا رسمی هشدار می دهد 80 درصد از مردم در مادرید را دریافت ویروس در سراسر کشور در صدر تلفات 1,000

روز جمعه اسپانیا سلامت رییس اورژانس گزارش شده که این کشور تلفات از شیوع کروناویروس حال افزایش یافت و به 1,002 از 767 در روز پنج شنبه. صحبت به رادیو دولتی پنج شنبه, ایزابل دیاز Ayuso رئیس جمهور از منطقه مادرید گفت: هشت نفر از 10 نفر در این شهرستان خواهد قرارداد COVID-19.

اسپانیا دوم به ایتالیا برای coronavirus مربوط به موارد و مرگ و میر در اروپا تبدیل شده است که کانون شیوع.

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است همه کشورها به اتخاذ ترکیبی از مداخلات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از وضعیت محلی و بافت با مهار به عنوان یک ستون. —سام مردیت

10:30 am: IRS حرکت خواهد کرد, تشکیل پرونده مالیاتی, مهلت 15 ژوئیه Mnuchin می گوید:

IRS خواهد حرکت ملی تشکیل پرونده مالیات بر درآمد روز به 15 ژوئیه سه ماه پس از عادی آخرین مهلت برای آمریکایی ها در ارسال های خود را باز می گرداند.

این حرکت اعلام شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin آخرین در یک سری از بسیار غیر معمول اقدامات اضطراری برای مقابله با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت: گسترش خواهد داد “تمام مالیات دهندگان و کسب و کار در این زمان اضافی” به فایل بازده و پرداخت مالیات “بدون بهره و یا مجازات.” —دن منگان Darla Mercado

10:28 am: JC Penney yanks آن چشم انداز درآمد

J. C. Penney اتحاد خارج درآمد آن چشم انداز با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19.

فروشگاه های زنجیره ای اعلام کرد آن است که ارائه یک به روز رسانی چشم انداز در این زمان.

در چهارشنبه پنی گفت: این امر همه از آن فروشگاه در سراسر کشور حداقل تا 2 آوریل در مبارزه با این بیماری همه گیر. این روشن نیست که آیا یا نه آن را خواهد پرداخت کارگران در طول این زمان. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

Penney نیز به تعویق انداختن آن تحلیلگر روز شده برای ماه آوریل 7 تا آینده توجه کنید. —توماس لورن

10:26 am: رستوران دنی مایر: آن را برای رفتن به یک ماه به استخدام تیم ما به عقب و آموزش آنها

Shake Shack بنیانگذار دنی مایر CNBC گفت که آن را به گرفتن برخی از زمان برای رستوران ها برای بازگشایی پس از coronavirus همه گیر کند شده است.

“این رفتن به یک ماه خوب یا خیلی به استخدام تیم ما برگشت و به آموزش آنها آموزش دیده قبل از ما می تواند در خدمت ما استفاده می شود به” مایر گفت: “Squawk در خیابان.”

مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری گذاشته حدود 2000 نفر از کارگران در روز چهارشنبه. —کوین Stankiewicz

10:20 am: تحلیلگر پیش بینی ‘بدترین بحران از سال 1929’ نگرانی از رکود اقتصادی جهانی

تجمع مردم در وال استریت در مقابل بازار بورس نیویورک اکتبر 25 سال 1929.

Ullstein بیلد | گتی ایماژ

بازارهای مالی روبرو هستند و خود را بدترین بحران از سال 1929 جانباز تحلیلگر گفت CNBC در روز جمعه به عنوان برترین اقتصاددانان جمع و جور کردن پیش بینی های خود را به نقطه را به قریب الوقوع رکود جهانی.

استفان Isaacs رئیس کمیته سرمایه گذاری در Alvine مدیریت سرمایه گفت که داشتن وارد بحران با “سطح رکورد از اهرم” و سقف خرید سهام وضعیت “بی سابقه است.”

“ما به این با تمام انواع از مشکلات پنهان در حرکت از یک بازار گاو نر که دوباره به من منجر به احساس بسیار نگران آن است که فروش تنها فروکش موقت است و ما هنوز به دنبال متاسفانه در وضعیت بسیار دشوار” Isaacs گفت CNBC “Squawk Box اروپا است.” —الیوت اسمیت

10:15 am: یوتیوب و Netflix در حال برش جریان کیفیت در اروپا با توجه به مستندات

یوتیوب و Netflix در حال کاهش جریان کیفیت در اروپا به عنوان بیشتر کشورها و مناطق وارد lockdown برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این حرکت در نظر گرفته شده است به کمک اینترنت اجرا هموار به عنوان ترافیک خوشه با توجه به بیشتر مردم در این منطقه مجبور به ماندن در خانه.

گوگل تابعه YouTube گفت که “تعهد به طور موقت سوئیچ تمام ترافیک در اتحادیه اروپا به تعریف استاندارد به طور پیش فرض” در یک بیانیه رسانه در روز جمعه. آن گفت: این حرکت می تواند برای یک دوره مقدماتی از 30 روز. —چوپان تیلور

10:03 am: حتی اگر شما کار از خانه کارفرمای خود است که هنوز هم تماشای

Carlina Teteris | گتی ایماژ

ادامه گسترش COVID-19 مجبور است میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه. به عنوان بسیاری از کارگران شیفت به یک واقعیت جدید به آنها و مدیران آنها ممکن است نگران ماندن به عنوان مولد به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه آن ممکن است وسوسه انگیز به کساد کردن کار هنگامی که در داخل گیر راحتی از خانه خود را با احتیاط ادامه دهید — رئیس خود می تواند ،

حدود نیمی از شرکت های بزرگ با استفاده از برخی از نوع غیر متعارف نظارت بر تکنیک های به نگه داشتن زبانه ها در کارکنان خود را از جمله روش های تجزیه و تحلیل متون ایمیل ها و پیام های رسانه های اجتماعی و جمع آوری داده های بیومتریک بر اساس یک نظرسنجی که از تحقیق و مشاوره شرکت گارتنر در سال 2018 است. این شرکت در نظر سنجی 239 شرکت های بزرگ است. CNBC آن را به جزئیات برخی از راه های کارفرمایان ممکن است نگه داشتن زبانه ها در شما. —کارینا هرناندز

9:54 am: آمازون AWS راه اندازی 20 میلیون دلار طرح

آمازون AWS صرفنظر اولیه 20 میلیون دلار برای کمک به سرعت بخشیدن به تحقیقات و توسعه راه حل های تشخیصی. که شامل اما نه محدود به, کمک به فشار رو به جلو دقیق تر و سریع تر coronavirus COVID-19 تست.

آمازون مشخص می کند که این برنامه به نام AWS تشخیصی توسعه ابتکار, است, باز, برای معتبر تحقیقاتی موسسات و نهادهای خصوصی است که در حال AWS مشتریان. در راه اندازی این برنامه شامل 35 جهانی و موسسات تحقیقاتی راه اندازی و کسب و کار. آن را نیز پشتیبانی می شود خارج ویژگی های گروه مشورتی ساخته شده از “دانشمندان برجسته جهانی, سیاست های بهداشتی کارشناسان و رهبران فکری” که در تخصص بیماری های عفونی, تشخیص.

آن امید به تمرکز این منابع به طور خاص در AWS مشتریان که در حال کار بر روی نقطه از مراقبت های تشخیص و یا تست است که می تواند در خانه انجام می شود و یا در یک کلینیک با همان نتایج روز. —کریستینا فار آنی پالمر

9:50 am: جی پی مورگان است که به پیشگویان دیگر ‘خط مقدم’ کارکنان 1000 دلار جایزه

جی پی مورگان چیس گفت که به بانک پیشگویان و دیگر “خط مقدم کارکنان” یک بار جایزه تا 1000 $به کمک کوسن مشکلات کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بسیاری از ما کارکنان خط مقدم ما در شاخه عملیات و مراکز تماس و کلید دیگر سایت های که در ادامه برای رفتن به دفتر و یا شعبه هر روز چهره خاص و چالش های مربوط به مسائل مانند مهد کودک و حمل و نقل” این بانک گفت: در روز شنبه یادداشتی به کارکنان.

“برای کمک به آنها در مقابله با این چالش و به رسمیت شناختن خود تعهد مداوم به مشتریان ما, مشتریان و جوامع ما را یک بار COVID-19 ویژه پرداخت مساوی به حداکثر 1000 دلار آمریکا (نه به بیش از 10 ٪ از حقوق و دستمزد به طور منظم پرداخت یا پرداخت ثابت در برخی کشورها).” —هیو پسر

9:29 am: کوکا کولا خارج 2020 چشم انداز

یک مرد پیاده گذشته قفسه های کوکا کولا بطری و قوطی در یک مرکز خرید در لاگوس, نیجریه, نوامبر 5, 2019.

Temilade Adelaja | ایسنا

کوکا کولا در روز جمعه گفت که انتظار ندارد برای دیدار با چشم انداز خود را برای سال 2020 با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سراسر جهان, رویدادهای ورزشی و کنسرت لغو شده سینما و رستوران ها بسته شده اند و مردم در حال کار از خانه. کسانی که طرح ارتقای اجتماعی فاصله همراه با نوسانات نرخ ارز انتظار می رود برای ضربه کک کسب و کار با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

کک قبلا پیش بینی که در سال 2020 آلی درآمد خواهد رشد 5 درصد و تعدیل سود هر سهم را افزایش 7 ٪ به $2.25.

کک و گفت: آن را نمی تواند برآورد ضربه به کسب و کار خود را در این زمان اگر چه آن “می تواند مواد است.” این شرکت اعلام کرد که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در زمانی که این گزارش در سه ماهه اول درآمد. —آملیا Lucas

9:22 am: امید بالا برای یک درمان است که می تواند بسیار سریعتر از واکسن

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای توسعه تست درمان و واکسن برای مبارزه با COVID-19 بیماری است.

کوتاه مدت آزمون اولویت. فراتر از تست رگولاتور در حال تلاش برای دریافت درمان های تایید شده به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است به عنوان یک پل به یک واکسن است که به احتمال زیاد به 12 ماه با توجه به U. s. FDA کمیسر Stephen هان.

مراقبت های بهداشتی گسترده کارشناسان معتقدند که یک درمان است که به احتمال زیاد تا قبل از واکسن. “اگر یک درمان خوب ظهور, هر آنچه در آن است که ما انتظار داریم رگولاتور به اولویت بندی سریع نقد و بررسی” لورا Sutcliffe یک UBS بهداشت و درمان-مراقبت تحلیلگر گفت: در یک تحقیق داشته باشید. —Julianna Tatelbaum

9:15 am: چگونه یکی از نخبگان پزشکی نیویورک ارائه دهنده آن بیماران تست شده

به عنوان مقامات ایالات متحده درهم به سطح شیب دار تا ملت ظرفیت آزمون برای coronavirus هفته گذشته حداقل 100 مدیران و دیگر نیروهای جدید از معنی بود و دسترسی آسان به تست با توجه به دو منبع آشنا با فعالیت های کمی شناخته شده پزشکی و خدمات پذیرایی به ثروتمند.

این افراد پرداخت می شود $5,000-یک-سال عضویت برای پزشکی و خدمات دربان در شهر نیویورک به نام Sollis سلامت که مشغول به کار با انزو بالینی Labs Inc برای تست و اعضای آن برای COVID-19 با توجه به منابع.

ترتیب داد و اعضای آن عبارتند از: مردم در سرمایه گذاری, سرگرمی, تبلیغات و رسانه صنایع دسترسی به آزمون ها در صفحه اصلی در یک زمان فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت تا به حال از این ظرفیت برای آزمون فقط چند صد نفر در روز است. دو منابع کاهش یافته است به ارائه هویت مردم این شرکت تست شده برای coronavirus و رویترز نمی تواند ایجاد آنها. —رادیو فردا

9:00 am: GameStop نظر خود را ‘ضروری خرده فروشی’ می گوید در فروشگاه به باز بماند

GameStop گفت فروشگاه خود را به باز بماند و حتی در صورت از دولت و یا شهرستان مستندات در پاسخ به شیوع کروناویروس, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط وب سایت Kotaku. این یادداشت گفت: بازی ویدئویی خرده فروش در نظر گرفته و خود را یک “ضروری خرده فروشی” عملیات. —پیتر Schacknow

8:18 am: ما موارد صلیب 14,000

8:06 am: اقتصاد چین عادی پس از coronavirus به اوج خود رسید

کارکنان کارگر با پوشیدن ماسک محافظ و محافظ کت و شلوار چک بازدید کننده دمای بدن با دمای تفنگ توسط یک مانیتور نمایش اطلاعات بورس و سهام در بازار بورس شانگهای ساختمان در مارس 20, 2020 در شانگهای چین است. مقامات بهداشتی چین گفت: این کشور به تصویب اوج COVID-19 اپیدمی در مارس 12.

Yifan دینگ

اقتصاد چین است شروع به نشان می دهد برخی از نشانه های عادی زیر تمام عیار شوک ناشی از کوروناویروس اما استارک خطرات باقی می ماند, صندوق بین المللی پول گفت: در یک وبلاگ در تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

اکثر بزرگتر شرکت های چینی باید بازگشایی شد و بسیاری از کارکنان محلی بازگشته اند به کار می کنند اما عفونت می تواند دوباره به عنوان ملی و بین المللی سفر رزومه به مقامات صندوق بین المللی پول گفت.

شیوع بیماری در کشورهای دیگر و بازار مالی gyrations می تواند مصرف کنندگان و شرکت های با احتیاط از کالاهای چینی فقط به عنوان اقتصاد است و بازگشت به کار آنها گفت. —رادیو فردا

8:00 am: آلمان قفل کردن بایرن

دولت آلمان از بایرن تحمیل خواهد شد به طور کلی محدودیت در رفتن خارج برای دو هفته, دولت, برتر مارکوس Soeder گفت. “این آسان نیست برای گرفتن این تصمیمات” Soeder گفت. “ما این تصمیم گیری با توجه به بهترین دانش ما و وجدان. وجود خواهد داشت یک بایرن پس از, تاج, اما از آن خواهد شد یکی قوی تر اگر ما نگاهی به دور است.” —رادیو فردا

7:43 am: شغل آینده ضرر و زیان خواهد بود بر خلاف هر چیزی که ما تا به حال دیده

زمانی که آسیب coronavirus inflicts در مشاغل آمریکا در بازار واضح تر می شود, آن می تواند بر خلاف هر چیزی که این کشور تا به حال دیده می شود.

قضاوت توسط یک میزبان از پیش بینی های اقتصاددانان بهمن furloughs را به راحتی شکستن رکورد برای اکثر در یک ماه.

آینده هفتگی مدعیان را خرد استانداردهای تعیین شده حتی در بدترین نقاط بحران مالی و اوایل 1980s رکود است. تعداد کسانی که انتظار می رود به بد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به چند رسانه ای, گزارش خواسته است تا مقامات دولتی را به تاخیر انتشار دقیق می شمارد.

در حالی که تیتر نرخ بیکاری بسیار بعید است برای نزدیک شدن به 24.9 درصد در طول رکود بزرگ آن را به خوبی می تواند به بالاترین سطح خود در تقریبا 40 سال چیزی غیر قابل تصور برای یک شغل در بازار بود که در آتش سوزی که اخیرا در ماه فوریه. —Jeff Cox

7:32 am: New Orleans Saints مربی Payton می گوید او آزمایش مثبت

سر مربی شان Payton از پرستاران نیواورلئان به نظر می رسد در برابر Carolina Panthers در سه ماهه دوم در طول بازی خود را در بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در دسامبر 17, 2018 در Charlotte, North Carolina.

اعطای Halverson | گتی ایماژ

New Orleans Saints سر مربی شان Payton می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus استراحت است به راحتی در خانه و توسط خود نتیجه آزمون عمومی و به امید او می تواند به ایجاد انگیزه در مردم برای انجام بیشتر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Payton آموخته شنبه که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او به ESPN گفت: قبل از ارسال یک عکس از خود را به عنوان خندان او نشسته بر روی نیمکت در کنار سگ خود را.

“درک خوبی آرزوها” Payton نوشت: در صفحه توییتر. “من احساس بهتر و خوش شانس نیست که هر یک از این علائم تنفسی. 4 روز بیشتر در خانه است.”

Payton, 56, اولین کارمند یا یک NFL تیم یا لیگ را چنین تشخیص است. —آسوشیتد پرس

7:30 am: AT&T بازدید ترمزها در به اشتراک گذاری بیع متقابل طرح

AT&T فقط لغو برنامه به خرید مجدد از 4 میلیارد دلار از آن خود سهام با توجه به یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. این شرکت ساخته شده حرکت به “تمرکز بر ادامه سرمایه گذاری در خدمت مشتریان ما مراقبت از کارمندان و افزایش شبکه ما از جمله در سراسر کشور 5G” با توجه به تشکیل پرونده.

اخبار دنبال چند روز اعتراض عمومی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چندین بالا-مشخصات سرمایه گذاران از جمله علامت کوبا که گفت شرکت هایی که دریافت کمک مالی دولت نباید اجازه داد به خرید خود سهام.

AT&T اشاره کرد که در این پرونده که تاثیر این بیماری همه گیر “می تواند مواد” اما این شرکت گفت که هنوز نمی تواند برآورد تاثیر آن مالی یا عملیاتی نتایج. —الیزابت ساقی کردوا

7:25 am: مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد دارای آزمایش مثبت

مارلبورو سیگار ساز مدیر عامل شرکت Altria Howard ویلارد است قرارداد coronavirus است و مصرف موقت پزشکی ترک نظارتی تشکیل پرونده نشان داد در روز جمعه.

Willard, 56, آخرین مشخصات بالا در فرد به این ویروس در سطح جهانی همه گیر است که آلوده بیش از 245.000 مردم کشته و بیش از 10 ، 000 در سراسر جهان.

رئیس امور مالی ویلیام Gifford Jr را برای ویلارد در غیاب او این شرکت گفت: در یک یادداشت به کارکنان. —رادیو فردا

7:20 am: خوب ناهار خوری رستوران تقلا برای شروع تحویل به عنوان یک راه برای زنده ماندن

تحویل فرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 15 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

7:14 am: سنا توافق یونان لایحه کلاه اجرایی پرداخت

مدیران در شرکت های که دریافت کمک مالی نقدی از coronavirus-امداد لایحه پرده برداری توسط سنا جمهوری خواهان دیدن سالانه خود را جبران دربسته به مدت دو سال. با توجه به زبان, بدون کارمند است که باعث می شود بیش از $425,000 ممکن است یک افزایش در حقوق و دستمزد خود را برای دو سال. —لورن هرش

7:10 am: دو سناتور صورت سوال بیش از فروش سهام

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC).

گتی ایماژ

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. مواجه است سوالات خود را در مورد تصمیم به فروش بین $630,000 و $1.7 میلیون ارزش سهام یک هفته قبل از بازارهای مالی جهانی شروع تاریخی اسلاید در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دوم سناتور جمهوری خواه گرجستان را کلی Loeffler نیز به فروش می رسد مقدار زیادی از سهام در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه زمانی که بازار آمریکا شد ضربه اوج تمام وقت. هر دو با مته سوراخ کردن و Loeffler دریافت کرده اند, غیر-اطلاعات عمومی در مورد گسترش جهانی coronavirus از مقامات اجرایی شعبه شده اند که جلسه سناتور به طور منظم حداقل از ژانویه. —کریستینا Wilkie

7:06 am: اسپانیا تلفات فراتر از 1000

یک توریست با پوشیدن ماسک محافظ طول می کشد یک عکاسی از خود در خارج از Sagrada Familia در بارسلونا در تاریخ 11 مارس سال 2020 پس از اسپانیا ممنوع تمام ترافیک هوایی از ایتالیا, مدارس بسته و مسدود طرفداران از مسابقات فوتبال پس از گرفتار کردن گارد توسط نزدیک به سه برابر از coronavirus عفونت در کمتر از 48 ساعت.

Lluis ژن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و به 1,002 روز جمعه از 767 در روز قبل این کشور بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت. تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 19,980 روز جمعه از 17,147 در پنجشنبه سیمون گفت. —رویترز

6:05 am: دویچه بانک, هشدار ممکن است ‘مادی’ نهفته

دویچه بانک هشدار داده COVID-19 ممکن است به طور قابل توجهی تاثیر توانایی خود را برای دیدار با مالی آن به اهداف این سال است.

“در حالی که هنوز زود است که پیش بینی تاثیر بر روی کسب و کار و یا بانک به اهداف مالی که در حال گسترش و همه گیر و مؤسسات دولتی پاسخ به آن ممکن است این بانک ممکن است مادی منفی تحت تاثیر طولانی رکود در, محلی, منطقه ای و یا جهانی شرایط اقتصادی” بانک گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “با توجه به عدم قطعیت در سراسر میزان مدت و بازار سرريز از COVID 19 به دنبال مفروضات نیست و در حال حاضر در نظر گرفتن هر یک از آن پتانسیل اثرات” به آن اضافه شده است. —سام مردیت

4:16 am: جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

جهانی مرگ و میر افزایش بالای 10000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد دقیق بود در 10,031 در صبح روز جمعه با تعداد موارد تایید شده در 244,523.

در روز پنج شنبه, ایتالیا پیشی گرفت و چین به مرگبارترین در جهان, کانون با 3,405 مرگ و میر ثبت شده است. —مت پرچ

4:05 am: نروژ بانک مرکزی کاهش نرخ بهره دوباره

Norges بانک قطع کلید آن سیاست رای دادن به یک رکورد کم 0.25% از 1% و را رد نمی کند کاهش بیشتر در نرخ بهره به گزارش رویترز،.

این نروژی بانک مرکزی دوم کاهش نرخ بهره با توجه به COVID-19. این Norges بانک قطع آن سیاست نرخ نیم درصد در مارس 13, زمانی که فرماندار Oeystein اولسن گفت: اقتصاد در یک حالت اضطراری با توجه به گزارش. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: کالیفرنیا مسائل ماندن صفحه اصلی نظم جهانی مرگ و میر پیشی 10,000

—مهر و CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد و مت پرچ سام مردیت و ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im