Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرد ملال انگیز, انرژی, چشم انداز, چین دیدی رزومه خدمات در ووهان

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.1 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 227,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1 میلیون دلار) و اسپانیا (236,899) ایتالیا (203,591) فرانسه (166,541) و بریتانیا (166,441).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:23 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

12:29 pm: آلمان می افزاید: 1,478 موارد جدید و 173 اضافی مرگ و میر

آلمان گزارش 1,478 موارد جدید و 173 اضافی مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از رابرت کخ موسسه آژانس دولت فدرال مسئول کنترل و پیشگیری از بیماری.

وجود دارد 159,119 تایید موارد coronavirus در کشور و همچنین 6,288 مرگ و میر در کل. آلمانی تلفات به مراتب کمتر از کسانی که دیده می شود در دیگر کشورهای اروپایی. در اطراف 123,500 مردم گفته اند بهبود از بیماری است.

اعداد گزارش شده توسط RKI کمی پایین تر از داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز به این دلیل که آژانس به روز رسانی آمار و ارقام خود را در هر 24 ساعت.

آلمان مانند اسپانیا و ایتالیا و یک تعداد انگشت شماری از دیگر کشورهای اروپایی به طور آزمایشی شروع به بلند کردن آن مستند اقدامات اجازه می دهد کوچکتر فروشگاه های خرده فروشی به دوباره باز به عنوان طولانی به عنوان بهداشت و اجتماعی-فاصله اقدامات در حال نگهداری می شود. بزرگتر خودرو, نمایندگی دوچرخه فروشگاه ها و مغازه ها کتاب اند نیز مجاز به باز کردن درهای خود را. — Saheli روی Choudhury

12:13 pm: تقاضای انرژی مجموعه را به سقوط بیشتر در ضبط این سال در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

آژانس بین المللی انرژی (IEA) روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود انرژی جهانی تقاضا برای شیرجه رفتن در این سال در میان Covid-19 همه گیر در پاریس مستقر در سازمان به نام بزرگترین شوک پس از جنگ جهانی دوم است.

با حدود 4.2 میلیارد نفر در سراسر جهان موضوع به نوعی از مستند در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus آژانس بین المللی انرژی است و پیش بینی 6 درصد کاهش در تقاضای انرژی برای سال. در مطلق این است که بزرگترین در تاریخ ثبت شده. در صد عاقلانه آن را شدیدترین کاهش در 70 سال است.

تقاضا آمار از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به هفت برابر بیشتر از کاهش در پی بحران مالی در سال 2008.

“در مطلق کاهش بی سابقه است – معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی” آژانس جهانی انرژی ، — Pippa استیونس

11:40 am: مقام ارشد چینی به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus پاسخ می گوید: ما تلف هفته

یک مقام ارشد چینی رسمی دولت به چالش کشیده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس در آمریکا او را متهم به اتلاف هفته پس از تهدید ناشی از این ویروس برای اولین بار آشکار شد.

در گسترده مصاحبه با ان بی سی نیوز معاون اجرایی وزیر امور خارجه لو Yucheng را رد کرد و ادعا می کند که این کشور تا به حال تحت پوشش اولیه شیوع و یا که در آن برگزار می شود باید از نظر مالی مسئول COVID-19. او نامیده می شوند این ویروس یک “فاجعه طبیعی” نامیده می شود و برای همکاری بیشتر و پایان دادن به اتهامات.

“در ژانویه. 23 هنگامی که ووهان رفت و تحت مستند ایالات متحده گزارش شده تنها یک مورد تایید شده اما در تاریخ 13 مارس که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اضطراری ملی ایالات متحده گزارش داد بیش از 1600 مورد تأیید” لو گفت. “در این فاصله زمانی 50 روز چه بود و دولت ایالات متحده انجام شده است ؟ که در آن کسانی که 50 روز رفته؟” — NBC News

10:45 am: چینی سوار-نقطه غول دیدی رزومه خدمات در ووهان

چین را دیدی که از سرگیری همه سوار-نقطه خدمات از جمله تاکسی ها و خودروهای شخصی در ووهان که در آن شیوع اول آغاز شده است.

این شرکت گفت: آن را ادامه خواهد داد به انجام “دقیق” شیوه های بهداشت و دیگر اقدامات حفاظتی. “این لحظه نشانه یک شروع جدید را به عنوان ما به نوبه خود به حمایت کامل کشف زندگی شهری و حمل و نقل در کشور” آن را در بیانیه ای گفت.

تاکسی خط برای مسافران خارج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

دیدی اضافه شده است که آن نیز توقف داوطلب خدمات حمل و نقل برای کارکنان بهداشتی درمانی که از آن آغاز شده و پس از این مستند در چین آغاز شد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:00 am: کره جنوبی در گزارش جدید داخلی موارد برای اولین بار از ماه فوریه به اوج

کره جنوبی گزارش داد هیچ محلی منتقل موارد برای اولین بار پس از آن Feb. 29 اوج, به گزارش رویترز،. هنوز هم وجود دارد چهار عفونت های جدید, همه منسوب به مسافران از خارج از کشور با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

که در زمان این کشور در مجموع به 10,765. مرگ و میر افزایش یافت یک, با تعداد کل مرگ و میر در 247. کره جنوبی شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای تلاش های خود را با موفقیت حاوی وقوع و پس از آن نهاد گسترده و تست فشرده تماس با ردیابی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:25 am: چین می گوید آن فعالیت تولید گسترش کمی در مارس به عنوان مستندات سهولت

چین گفت: فعالیت بخش تولید در کشور گسترش کمی در مارس به عنوان مستندات و جنبش محدودیت شامل coronavirus شروع به سهولت.

رسمی تولید شاخص مدیران خرید در آمد در 50.8 در ماه مارس نسبت به 52.0 در ماه مارس است. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده 51.0 در ماه آوریل است. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

در فوریه رسمی PMI آمار یک رکورد کم از 35.7 چین شد آمار شیوع کروناویروس. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:20 am: چین گزارش 4 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش چهار مورد جدید از مارس 29 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC). همه 4 مورد آن مربوط به مسافرانی که از خارج از کشور. طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,862 موارد با توجه به دولت داده است.

وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,633 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 33 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 998 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:05 am: لس آنجلس می شود عمده ما در شهرستان به ارائه رایگان coronavirus تست برای همه ساکنان

لس آنجلس شهر برای اولین بار در ایالات متحده به ارائه coronavirus تست برای هر کسی صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. اما کسانی که با علائم خواهد شد که اولویت اول او اضافه شده است.

لس آنجلس ظرفیت برای انجام حدود 9% از تمام آزمون در امریکا به خبرنگاران گفت:.

در سراسر کشور متحده می گویند که Covid-19 تست در حال افزایش است اما هنوز هم کافی نیست تست در دسترس است. به عنوان ایالات متحده شروع به دوباره باز کردن کارشناسان پزشکی می گویند که تست نیاز به وانت با سرعت در کنار تماس با ردیابی و دیگر تلاش ها برای به سرعت منزوی کسانی که ممکن است مسری قبل از آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران است. — کریستینا فار

8:19 am: سنگاپور DBS بانک پست 29 درصد کاهش در سه ماهه اول سود خالص

جنوب شرقی آسیا بزرگترین بانک DBS گفت: آن را کنار بگذارند 1.09 میلیارد دلار سنگاپور (772.5 میلیون) برای پوشش ضرر و زیان بالقوه از این بیماری همه گیر کوروناویروس — که منجر به 29 درصد در سال بیش از سال سقوط در سود خالص در سه ماهه اول.

DBS گفت: دو سوم از پول آن را کنار بگذارند — در اطراف 703 میلیون دلار سنگاپور (498.2 میلیون) — بودند “به طور کلی کمک هزینه به پیش بینی عمیق تر و طولانی تر تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر.”

مقدار باقی مانده از 383 میلیون دلار سنگاپور (271.4 میلیون) بود و عمدتا “برای مواجهه به رسمیت شناخته شده به عنوان غیر نمایشی در طول سه ماهه.”

این سنگاپوری بانک سود خالص کاهش یافت و به 1.17 میلیارد دلار سنگاپور (829.2 میلیون نفر) در ماه های ژانویه-مارس این سال از 1.65 میلیارد دلار سنگاپور (1.17 میلیارد دلار) در مدت مشابه سال گذشته است. ین ن لی

8:08 am: استرالیا می گوید شیوع در تاسمانی مرتبط با کشتی کروز

استرالیا گفت: شیوع کروناویروس در ایالت تاسمانی به احتمال زیاد نشات گرفته از روبی شاهزاده کشتی کروز با توجه به گزارش دولت پنج شنبه منتشر شده رویترز گزارش داد.

روبی شاهزاده خانم کروز است که متعلق به یک واحد از کارناوال پارسیان استرالیا بزرگترین منبع عفونت به عنوان برخی از 2700 نفر مجاز به ترک کشتی هنگامی که در منوی view در سیدنی در ماه گذشته با توجه به انتخاب. که با وجود برخی از افراد در نشان دادن علائم Covid-19.

تاسمانی ثبت 12 مرگ و میر ناشی از ویروس و همه به جز دو نفر مرتبط با کشتی کروز, رویترز گزارش داد.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از ساعت 6 صبح به وقت محلی در روز پنجشنبه وجود داشته است 6,746 مورد تأیید و 90 نفر کشته شده در استرالیا. تاسمانی دارای 220 موارد تایید شده. Saheli روی Choudhury

7:40 am: ما موارد بالا 1 میلیون جهانی مرگ و میر بالا 227,000

بیش از 3.1 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در سراسر جهان و بیش از 227,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1 میلیون نفر آلوده و بیش از 60,800 فوت کرده اند با توجه به هاپکینز داده است.

اسپانیا بیش از 236,800 موارد در حالی که ایتالیا دارای بیش از 203,500 موارد است. هر دو در فرانسه و انگلستان گزارش داد بیش از 166,000 موارد و آلمان تا به حال بیش از 161,000 موارد است.

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به تمام نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:17 pm: Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل هشدار بازگشایی فضاهای عمومی بیش از حد به زودی

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل هشدار داده است که بازگشایی فضاهای عمومی بیش از حد به زودی “تقریبا تضمین می کند” ادامه داد: شیوع کروناویروس و اقتصادی خرید اینترنتی.

“در حالی که وجود دارد گسترده اجتماعی از هزینه های جاری و پناهگاه در محل محدودیت, من نگران که بازگشایی برخی از مکان های بیش از حد به سرعت قبل از انفعال نرخ شده اند کاهش می یابد بسیار ناچیز سطوح را تقریبا تضمین آینده شیوع بیماری و بدتر دراز مدت سلامت اقتصادی و نتایج” زوکربرگ گفت: این شرکت در سه ماهه اول سال جاری درآمد تماس بگیرید.

“تاثیر بر روی کسب و کار ما قابل ملاحظه بوده است و من باقی می ماند بسیار نگران آن است که این سلامت در اورژانس و در نتیجه اقتصادی fallout خواهد آخرین طولانی تر از مردم در حال حاضر پیش بینی” زوکربرگ اضافه شده است.

زوکربرگ به نظر می آیند به عنوان برخی از کشورهای mull که آیا برای بازگشایی کسب و کار که Covid-19 pandemic مجبور بسته است. —جسیکا Bursztynsky

5:54 pm: تهمت می خواهد FDA به حرکت به سرعت به عنوان آنها می توانند’ در remdesivir تصویب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد غذا و دارو به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به تصویب Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان برای coronavirus.

“ما می خواهم برای دیدن بسیار سریع مصوبات به خصوص با چیزهایی که او گفت:” در یک میزگرد در کاخ سفید با مدیران کسب و کار شب چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دیدار با فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز (D-LA) در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن DC در 29 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>