Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شکار برای تمام مسافران از کامبوج کشتی کروز به عنوان یک آزمون مثبت

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:30 am: مسافران کشتی کروز لنگر انداخت در کامبوج به دنبال پس از یک آزمون مثبت

هیجان زده مسافران پیاده از MS Westerdam است که در حال حاضر لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج. کشتی کروز وارد کامبوج در 14 فوریه سال 2020 پس از اینکه رشته برای دو هفته

پائولا برونشتاین | گتی ایماژ

همه مسافران که در حال حاضر متحرك از کروز کشتی لنگر انداخت در کامبوج در حال حاضر در حال پیگیری پس از یک مسافر آمریکایی آزمایش مثبت با توجه به گزارش رویترز.

Holland America Line گفت: این کار با دولت ها و مقامات بهداشتی برای پیگیری دیگر 1,454 مسافران که داده شده بود رفتن پیش به سفر با مقامات کامبوج پس از چک های بهداشتی انجام شد. بسیاری مجبور به ترک کشور, یکشنبه, این گزارش گفت:.

کشتی در حال صرف تقریبا دو هفته در دریا پس از رد شدن توسط پنج کشور در ترس است که مسافران آن را می تواند آلوده قبل از پذیرفته شدن توسط کامبوج.

10:35 am: حمایت بیشتر برای افزایش کسب و کار آمار شیوع

بانک مرکزی چین نرخ بهره در آن وام میان مدت در روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای حمایت از کسب و کار است که وضعیتی وخیم از اختلال در فعالیت است.

که به دنبال چندین حرکت در چند هفته گذشته برای حمایت از کسب و کار. روز جمعه چین گفت: آن را تحمل بیشتر وام های بد و همچنین گفت: آن را عرضه کرده است بیش از $76.9 میلیارد دلار اعتبار است.

10:00 am: مواد غذایی بیشتر شرکت های ارائه ‘تماس با ما’ تحویل در چین

مک دونالد استارباکس و سریع دیگر شرکت های مواد غذایی در چین در حال افزایش خود را “تماس با ما” تحویل و وانت, خدمات به عنوان شیوع ادامه با توجه به گزارش رویترز.

مشتریان می توانید انتخاب کردن برای سفارش آنلاین و سفارشات خود را قرار داده خواهد شد در یک موقعیت برای وانت — بدون تماس انسان با توجه به گزارش.

8:50 am: چین گزارش 105 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش وجود دارد 105 اضافی مرگ و میر و 2,048 جدید تایید موارد از Feb. 16.

به ارمغان می آورد که این کشور به طور کلی و در مجموع به 70,548 مورد تأیید و 1,770 مرگ و میر به گفته مقامات.

8:10 am: سنگاپور کاهش رتبه تولید ناخالص داخلی به علت ویروس به احتمال زیاد به صرف بزرگ در بودجه سالانه

7:30 am: Hubei, گزارش 100 مرگ و میر بیشتر و 1,933 موارد جدید

چین هوبئی استان گفت: آن را تایید کرده است 1,933 جدید کروناویروس موارد و 100 مرگ و میر بیشتر از Feb. 16. آن گفت که این ویروس آلوده 58,182 مردم در این استان و کشته 1,696 مردم در این منطقه است.

هوبئی است که مرکز شیوع و که در آن اکثر موارد و مرگ و میر قرار دارد. —وانگ

مشتریان چینی پوشیدن ماسک محافظ به آنها خط تا تک فایل به خرید کوفته در مغازه های محلی در 16 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

11:30 am: شهروندان آمریکایی شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

آمریکا مسافران قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن شروع به تخلیه در روز یکشنبه. مقامات گفتند که گرفته می شود در یک پرواز چارتر به یکی از دو نظامی ایالات متحده در پایگاه هوایی که در آن آنها را تحت یک 14 روز در قرنطینه.

مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن. آمریکایی ها که تصمیم به بازگشت منشور پرواز خواهد بود قادر به سفر به آمریکا تا مارس 4, با توجه به سفارت آمریکا در توکیو.

مقامات ژاپن گفت: قرنطینه روی عرشه کشتی باید در پایان Feb. 19. وجود دارد 355 مورد از این ویروس تایید شده که از روز شنبه با حدود 3,700 مجموع مسافران و خدمه در هیئت مدیره. —Newburger

10:50 am: چین شرکت های دارویی به فروش Favipiravir مواد مخدر به عنوان ویروس های بالقوه درمان

ژجیانگ Hisun دارویی یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارویی در چین دریافت کرده است تصویب به شروع به فروش Favipiravir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده. این شرکت هنوز هم باید ادامه بالینی از داروی ضد ویروسی است که در حال توسعه توسط تویاما شیمیایی ژاپن و پس از آن بازدید از بازار است. —Newburger

6:21 am: تایوان تایید مرگ انسان با هیچ سابقه شناخته شده از سفر به چین

تایوان گفت: یک مرد در 60s با سابقه هپاتيت B و دیابت درگذشت ویروس. این اولین مرگ در این جزیره است. مرد درگذشت شنبه پس از نزدیک به دو هفته در بیمارستان اما آیا تاریخ شناخته شده و از سفر به چین است.

مقامات بهداشت در حال بررسی چگونه او آلوده شد. تایوان دارای 20 مورد تأیید ویروس. —Newburger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ایالات متحده شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

— CNBC ین ن لی و اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>