Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: HHS آغاز می شود 30 میلیارد دلار در کمک های نخست وزیر انگلیس نقل مکان کرد و از ICU

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,617,204
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 97,309
  • ما موارد: بیش از 466,299
  • ما مرگ و میر: حداقل 16,703

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:17 am: بوئینگ وزن گزینه های برای کاهش حقوق و دستمزد 10%

بوئینگ است که با توجه به طیف وسیعی از گزینه ها برای کاهش حقوق و دستمزد خود را حدود 10 درصد منابع آشنا با این طرح به تایید CNBC.

هیچ تصمیم رسیده است اما در عین حال نهایی کاهش خواهد به احتمال زیاد شامل داوطلبانه اخراج زود هنگام بازنشستگی طبیعی ساییدگی و به طور بالقوه اجباری اخراج. بوئینگ است نه تولید هر هواپیما تجاری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

10:00 am: شیوع در دیترویت در معرض شهر نژادی و اقتصادی تقسیم

در حالی که در دیترویت است که شناخته شده برای آن سختی و شن آن نیز گسترده فقر است که باعث می شود آن را سخت تر برای بسیاری از ساکنان برای دریافت مراقبت های بهداشتی و داروها آنها نیاز دارید. با وجود رونق در مرکز شهر برای اولین بار در دهه های دیترویت را افزایش سریع به عنوان کشور به رسمیت شناخته شده hot spot برای این بیماری همه گیر است و بزرگ شده این شهر نژادی و بی عدالتی اجتماعی و اقتصادی و شغل از پزشکان و پرستاران در مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 پیچیده تر است.

سیاه مردم را تا حدود 14 درصد از میشیگان جمعیت اما 33 درصد از آن coronavirus موارد و 40 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر.

9:54 am: حیوانات وحشی پرسه زدن در خیابان های خالی در شهرستانها در سراسر جهان

حیوانات وحشی را آغاز کرده اند که در حال حرکت به شهرستانها به عنوان افراد باقی می ماند در مستند در سراسر جهان است. طاووس قدم زدن در خیابان های روندا در کشور اسپانیا; یک باند بز سرگردان در اطراف یک شهر ساحلی در شمال ولز; یک پوما صعود از کوه آند به سانتیاگو, شیلی; و شغالها صدای یورتمه رفتن اسب در اطراف سان فرانسیسکو.

اتمام عکس ها و داستان های از حیوانات وحشی خال خال در سراسر جهان در اینجا.

9:44 am: U. s. Dept. از HHS آغاز می شود ارائه 30 میلیارد دلار در کمک های اولیه

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت آن آغاز خواهد شد, توزیع اولیه 30 میلیارد دلار در تسکین کمک های مالی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در روز جمعه است که بخشی از این 100 میلیارد دلار صندوق امداد گذشت در coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند. این بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از بهداشت و درمان-مراقبت-هزینه های مربوط و یا درآمد از دست رفته ناشی از کروناویروس و ارائه تست و درمان برای بیمه آمریکایی ها به طوری که آنها را دریافت نمی “لایحه تعجب از یک ارائه دهنده” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط HHS. این اداره گفته است که همکاری با UnitedHealth برای تحویل اولیه 30 میلیارد دلار.

HHS گفت اولیه توزیع بودجه امداد به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات است که در حال ثبت نام در مدیکر. گروه و تهمت و دولت در حال کار بر روی اضافی صندوق امداد توزیع خواهد شد که تمرکز بر روی ارائه دهندگان به خصوص نهفته COVID-19 روستایی ارائه دهندگان و ارائه دهندگان دیگر که در خدمت پزشکی جمعیت HHS گفت.

9:40 am: ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده

9:26 am: انگلستان تلفات توسط 866 در 24 ساعت

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به زبان انگلیسی در بیمارستان ها افزایش یافت 866 در 24 ساعت گذشته رویترز روز جمعه گزارش داد. مرگ و میر در حال حاضر 8,114 به گفته مقامات بهداشتی. پنجاه و شش نفر از کسانی که فوت کرده بود شناخته شده موجود و وضعیت سلامت.

8:30 am: نخست وزیر بریتانیا جانسون انتقال از ICU

نخست وزیر بوریس جانسون بود که به بیمارستان آخر هفته گذشته پس از تجربه علائم شدید از coronavirus منتقل شد و از بخش مراقبت های ويژه و به طور منظم بخش بیمارستان جمعه خود گفت:.

“نخست وزیر در یک بخش و در ادامه بهبودی خود را که در مرحله اولیه است. او همچنان در بسیار ارواح خوب” سخنگوی گفت.

جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از خود علائم بدتر شده است.

8:11 am: مغلوب ساختن پیشی جستن مصرانه از کنگره برای تصویب کسب و کار کوچک مالی هیچ می افزاید:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بودجه اندازه گیری برای کمک به کسب و کار کوچک باید به تصویب کنگره بدون اضافات به عنوان یک حزبی زد و خورد در مجلس سنای ایالات متحده برش های کوتاه یک جمهوری خواه تلاش برای سرعت 250 میلیارد دلار در کمک.

“دموکرات ها در حال مسدود کردن یک 251 میلیارد دلار بودجه برای افزایش کسب و کارهای کوچک کمک خواهد کرد که آنها را حفظ کارکنان خود را. باید آن را برای تنها که دلیل و بدون اضافات. ما باید یک زیرساخت فاز چهار با حقوق و دستمزد کاهش مالیات و بیشتر. بزرگ اقتصادی Bounceback!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر ارسال. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: آلمان موارد پرش بیش از 5,300; شیوع در شیکاگو بزرگترین زندان

اصلاح: این داستان شد به روز رسانی به منعکس ایالت نیویورک بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>