تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

4:27 pm: اول شخص در شهر نیویورک در دست بررسی برای coronavirus

اولین کسی که در شهر نیویورک در دست بررسی است و برای coronavirus با توجه به وزارت بهداشت ، فردی که زیر 40 سال بوده است در بیمارستان بستری است و در شرایط با ثبات پس از نشان دادن علائم زیر, سفر به سرزمین اصلی چین است. تست توسط CDC برای تعیین اینکه آیا این یک مورد تایید شده از coronavirus را حداقل برای 36-48 ساعت به گفته مقامات بهداشتی.

“یک فرد با یک سفر سابقه به چین احساس ناخوشی و به دنبال کمک از یک پزشکی که بی درنگ در تماس با وزارت بهداشت گفت: کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot.

3:15 pm: پنتاگون ارائه خواهد شد مسکن برای کسانی که نیاز به قرنطینه شود

پنتاگون تایید یک درخواست در روز شنبه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به ارائه مسکن برای 1000 نفر است که می تواند نیاز به قرنطینه می شود و پس از سفر به خارج از کشور با توجه به این ویروس به گفته یک سخنگوی پنتاگون.

3:00 pm: بسته شدن فروشگاه اپل در چین می تواند تاثیر 1 میلیون اپل

به عنوان اپل به طور موقت می بندد فروشگاه خود را در چین حدود 1 میلیون نفر از اپل, اپل در چین در معرض خطر تغییر از ماه مارس و ژوئن چهارم اگر شیوع ویروس همچنان به اواخر فوریه با توجه به Webush تحلیلگر توجه داشته باشید. این شرکت اشاره می کند که این امر می تواند کمتر از 3 درصد از چینی سالانه فروش آیفون در اکثر اند و ناچیز تاثیر است.

2:00 pm: شیوع ویروس هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در هوبئی, که, گزارش

یک سازمان بهداشت جهانی گزارش روز شنبه گفت: شیوع بیماری است که هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در استان هوبئی در چین است. حدود 60.5 درصد از تمام چین موارد از زمان آغاز شیوع این بیماری در حال از هوبئی استان و باقی مانده از 33 استانهای دیگر مناطق و شهرستانها با توجه به گزارش.

دومین شماره از موارد از استان ژجیانگ است. علاوه بر 101 از 132 مورد تایید در خارج از چین بودند افرادی که به چین سفر کرده در 14 روز قبل از شروع این ویروس.

1:00 pm: موردی از این ویروس تایید شده در ماساچوست

یک مورد از این ویروس تایید شده است در بوستون ماساچوست در یک مرد در 20s خود که به تازگی از سفر به ووهان, چین, ماساچوست وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد. تا کنون هشت مورد تایید شده اند در ایالات متحده: سه نفر در کالیفرنیا دو در آمریکا و در ایالت آریزونا و ماساچوست است.

11:30 am: دلتا تسریع برنامه را به حالت تعلیق در ایالات متحده آمریکا-چین پرواز

دلتا گفت: آن را سرعت بخشیدن به طرح خود را به طور موقت به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین به Feb. 2 بر اساس جدید ایالات متحده مورد نیاز است که انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده اند در دو هفته گذشته.

آخرین چین محدود دلتا پرواز از ایالات متحده برگ Feb. 1 و آخرین بازگشت پرواز از چین به ایالات متحده برگ Feb. 2. هواپیمایی قبلی برنامه ریزی شده بود به حالت تعلیق پروازهای شروع Feb. 6.

10:00 am: تحقیقات جدید نشان می دهد بیش از 75 ، 000 مردم آلوده در چین

تقریبا 2,100 موارد جدیدی از کروناویروس تایید شده است در چین افزایش جهانی در مجموع به حدود 12000 با توجه به چینی ها و سازمان بهداشت جهانی. مرگ و میر رسیده 259. همه از چین در استان ها و مناطق متاثر شده اند شیوع ویروس.

اما تا به 75,800 نفر در ووهان چین, کانون شیوع ویروس ممکن است آلوده به این ویروس به عنوان Jan. 25 با توجه به یک گزارش جدید از مجله پزشکی لانست.

8:00 am: ویتنام و قطر ایرویز تعلیق پروازها به مقصد چین

ویتنام ممنوع تمام پروازها به مقصد چین بیش از coronavirus نگرانی, دولت اعلام کرد, در بیانیه ای. هواپیمایی قطر گفت: آن تعلیق پروازها به مقصد چین از فوریه 3 تا اطلاع ثانوی.

این شرکت هواپیمایی که به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین در میان شیوع ویروس:

ویتنام هواپیمایی قطر ایرویز خطوط هوایی دلتا (تا 30 آوریل), American Airlines (تا مارس 27), Air France (تا فوریه. 9), British Airways, Air سئول Egyptair شیر هوایی لوفت هانزا سوئیس شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی اتریش (تا پایان مارس) کنیا ایرویز RwandAir (تا اطلاع ثانوی), Vietjet (موثر Feb. 1) همه روسی airlines (به جز Aeroflot).

7:30 am: چین را تقویت خواهد کرد و حمایت مالی برای ضد ویروس کمپین

چین معاون بانک مرکزی پان Gongsheng گفت: در مصاحبه ای با دولت در اجرای خبرگزاری ایسنا که در صورت نیاز بانک تزریق نقدینگی به بازار پس از باز کردن در فوریه 3 دلیل استرس بیش از گسترش ویروس و کاهش در وال استریت.

6:40 am: چین لغو تعرفه های برخی از ویروس پیشگیری از مواد وارداتی از آمریکا

پکن اعلام کرد که ایالات متحده به واردات است که برای کمک به مبارزه با این ویروس آلوده خواهد شد معاف از تلافی جویانه تعرفه اعمال شده در ایالات متحده-چین از جمله محصولات مانند مواد ضد عفونی کننده.

2:16 am: اپل بسته تمام فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین

اپل به طور موقت تعطیل, تمام فروشگاه های آن, شرکت, دفاتر و مراکز تماس در سرزمین اصلی چین از طریق Feb. 9 شرکت در روز شنبه است. فروشگاه آنلاین در چین باز خواهد ماند. این شرکت در عمل 42 فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین است.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اصلاح: با توجه به ویرایش و خطا در نسخه قبلی این داستان misstated سن فرد در شهر نیویورک تحت تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im