با بسیاری از کشورهای بازگشایی برای کسب و کار جدی در مورد برآورد پتانسیل گسترش Covid-19 در ایالات متحده در حال ظهور است. یک رزمی گزارش از وزارت امنیت و بهداشت و خدمات انسانی پیش بینی شده تعدادی از coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد به حدود 3000 هر روز در اوایل ماه ژوئن است. این تجزیه و تحلیل همچنین گزارش پیش بینی که ایالات متحده را ببینید در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان این ماه است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 251,898
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 68,934

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:46 am: نزدیک به یک پنجم از وندی ما رستوران ها از گوشت گاو, تحلیلگر می گوید:

یک وندی کلاسیک چیز برگر دوبل و سیب زمینی سرخ کرده.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان مواد غذایی زنجیره تامین در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا در میان Covid-19 شیوع نزدیک به یک پنجم از وندی آمریکا رستوران های اجرا شده از گوشت گاو با توجه به مطالعه انجام شده توسط Stephens, Inc.

این مطالعه نشان داد که در سراسر کشور 1,043 رستوران — یا 18 درصد از آن ایالات متحده رستوران — ذکر شده اند گوشت گاو موارد به عنوان خارج از بورس هر چند بیش از 100 مکان هنوز هم فروش وندی فلفل قرمز که شامل گوشت گاو Stephens تحلیلگر جیمز رادرفورد گفت.

بسیاری از رستوران ها در اوهایو و میشیگان تنسی و نیویورک رستوران ها در حال حاضر از گوشت گاو, در حالی که کشورهای دیگر’ منوها نشان می دهد نیست که وجود دارد هر زنجیره تامین مسائل. —تری کالن

10:40 am: زمانی که ما شروع به سفر دوباره ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند

CNBC کریستینا فار خواسته کارشناسان بهداشت عمومی و صنایع مختلف خود را به بهترین پیش بینی در زمانی که ما شروع به سفر دوباره. همه موافقت کردند که آن را در حدود 18 تا 24 ماه قبل از وجود دارد افزایش قابل توجهی در تقاضا و صنعت شروع به بازگشت به سطح نرمال.

مسافرت هوایی کاهش یافته است بیش از 95 درصد با برخی از روزها شاهد کمتر از 100,000 مسافران هوایی در سراسر کشور است. در مارس سال 2019 بیش از 2 میلیون مسافر از طریق ایالات متحده به فرودگاه در هر روز است.

به گفته کارشناسان صنعت سفر را متحمل خواهد شد برخی از تغییرات بزرگ: فرودگاه ممکن است موسسه جدید انواع چک های امنیتی به صفحه نمایش مسافران سلامت عصبی گردشگران می تواند انتخاب کردن برای ‘staycation هستید’ مقصد و تجربه سفر را تحت سلطه های بزرگ زنجیره ای به هتل ها و رستوران ها مبارزه برای زنده ماندن. –Melodie وارنر

10:33 am: ما بخش خدمات رنج می برد بزرگترین انقباض از سال 2009

ایالات متحده در بخش خدمات قرارداد برای اولین بار در حدود یک دهه در مارس به عنوان فعالیت های اقتصادی در کشور زمین به نزدیکی توقف در میان همه گیر موسسه مدیریت عرضه شده است.

ISM nonmanufacturing شاخص سقوط به 41.8 در ماه آوریل از 52.5 یک ماه قبل برای اولین بار انقباض در خدمات پس از بحران مالی است. این پایین ترین میزان از فعالیت های کسب و کار در بخش خدمات پس از ISM راه اندازی این شاخص در سال 1997. هنوز, مارس خواندن در صدر یک داو جونز برآورد 40. —تری کالن

10:23 am: Connecticut لغو فرد در مدرسه برای بقیه سال تحصیلی

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت سفارش در کلاس های حضوری در تمام K-12 مدارس لغو شد برای بقیه سال تحصیلی با توجه به شیوع کروناویروس. دولت ادامه خواهد داد به ارائه آموزش از راه دور, با این حال, و مدارس نیز در ادامه به ارائه وعده های غذایی برای کودکان در خانه و مدرسه تحت ناهار و صبحانه برنامه های.

“من می دانم که چقدر مهم است برای بسیاری از دانش آموزان و معلمان به پایان سال تحصیلی و برگزاری امید – به خصوص برای سالمندان دبیرستان – که ما می خواهم حداقل قادر به تکمیل نهایی چند هفته اما با توجه به شرایط فعلی و برای محافظت از همه ایمنی روشن شده است که آن را فقط ممکن نیست” رژیم صهیونیستی. لمانت در بیانیه ای گفت.

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا مدرسه تابستانی برنامه لغو خواهد شد و همچنین. فرماندار گفت که او پیش بینی داشتن راهنمایی در مدرسه تابستانی نسبت به پایان ماه مه. —تری کالن

9:57 am: مواد غذایی بدست گرانتر در طول همه گیر

آن را تخیل خود: مواد غذایی و کالاهای اساسی از شیر و تخم مرغ به تولید بدست گران تر در هفته های اخیر. قیمت شیر هستند تا 10 درصد در سال به تاریخ. تولید و قیمت ها تا 10%. و قیمت تخم مرغ تا 30 درصد است. که همه با توجه به تحقیقات توسط Nielsen.

در مصاحبه ای با CNBC جین چاه نیلسن مدیر عامل مورگان Seybert گفت: فروشنده باید به عقب کشیده به طور قابل توجهی در فروش. او گفت: در هفته به طور متوسط حدود یک سوم از محصولات فروخته شده توسط فروشگاه مواد غذایی در ارتقاء – اما این کاهش یافته و به حدود 20٪.

“ما شاهد یک کاهش در مقدار زیادی از تبلیغات است که خرده فروشان در حال اجرا هستند به عنوان آنها فقط در تلاش برای دریافت محصول و عرضه است که آنها باید بر روی قفسه,” او گفت:. —ملیسا Repko

9:52 am: دکتر اسکات Gottlieb می گوید نادر, ‘پدیده های غیر معمول’ مؤثر در بچه ها ممکن است مربوط به کروناویروس

دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز سه شنبه که نادر اما “پدیده های غیر معمول” مؤثر کودکان به طور بالقوه می تواند مربوط به coronavirus نشان می دهد که “ما نمی دانیم این ویروس هست.”

گوتلیب نظر در “Squawk Box” پس از شهر نیویورک مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه از یک بیماری التهابی تا کنون تأثیر 15 کودکان است که احتمالا می تواند در ارتباط با Covid-19. وضعیت مشخص می شود تب مداوم و تشبیه به کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی.

با توجه به شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان چهار نفر از این کودکان تست مثبت برای Covid-19 از طریق آزمایش های تشخیصی. شش بچه های دیگر که در ابتدا منفی بود از طریق آزمایش های تشخیصی بعد از آزمایش مثبت از یک آنتی بادی آزمون. —Melodie وارنر

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:42 am: ویرجین آتلانتیک به قطع بیش از 3000 شغل برای کاهش تاثیر coronavirus

ویرجین آتلانتیک گفت: آن را قطع 3,150 شغل در سراسر کسب و کار خود را به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. شرکت هواپیمایی گفت: آن ورود به یک دوره مشاوره از 45 روز که در طی آن زمان آن کار را با اتحادیه های کارگری BALPA و متحد در بازسازی.

ویرجین آتلانتیک مواجه انتقاد در ماه گذشته زمانی که مالک میلیاردر ریچارد برانسون به دنبال کمک به دولت از دولت انگلیس برای کمک به حفظ خطوط هوایی شناور. —Melodie وارنر

9:34 am: داو جهش بیش از 200 امتیاز در مذاکرات اقتصاد بازگشایی

وال استریت و بسیاری از مالی منطقه خالی به عنوان coronavirus را نگه می دارد بازارهای مالی و کسب و کار عمدتا بسته در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

سهام باز بالاتر به روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به باز دوباره. میانگین صنعتی داو جونز معامله 239 امتیاز بالاتر یا نزدیک به 1٪. S&P 500 به 1 ٪ در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.1%. —Melodie وارنر

9:29 am: نروژی کروز خط می گوید وجود دارد ‘قابل توجهی شک و تردید در مورد توانایی خود را برای ادامه عملیات در حال انجام

نروژی کروز خط هشدار داده است “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تحت تاثیر قرار توانایی یا تمایل مردم به سفر.

این شرکت گفت که آن را نمی باید نقدینگی کافی به تعهدات خود بیش از دوازده ماه آینده و گفت: انتظار می رود به گزارش از دست دادن سه ماهه 31 مارس به پایان رسید و در این سال است.

به طور جداگانه این شرکت اعلام کرد که L Catterton خصوصی-حقوق صاحبان سهام صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلار در NCL شرکت, یک شرکت تابعه از نروژی. —Melodie وارنر

9:17 am: روشن نیست که چه کسی مسئول سلامت احتیاطی در فرودگاه

یک دولت خاص برنامه ریزی برای استانداردسازی سیاست برای حفاظت از مسافران هوایی و هوانوردی کارگران از coronavirus هنوز به تحقق آن را به عنوان معلوم نیست که اقتدار دولت را مسئولیت مسافر به سلامت اقدامات احتیاطی.

شرکت های هواپیمایی در حال کنار هم قرار دادن یک درهم آمیخته از سیاست های مانند مسدود کردن وسط صندلی صدور شبانه روزی روش و نیاز به ماسک. حداقل یک فرودگاه آغاز شده است و با استفاده از یک دوربین حرارتی برای صفحه نمایش مردم برای تب.

“این رفتن به یک بازی سیب زمینی داغ” گفت: Jeffrey قیمت سفر هوایی ایمنی متخصص و استاد در شهری دانشگاه دنور است. —Melodie وارنر

9:05 am: فیات کرایسلر به راه اندازی مجدد ما تولید در دو هفته

یک جیپ Renegade رول کردن خط مونتاژ فیات در کرایسلر را ملفی کارخانه مونتاژ در ایتالیا در سال 2015.

مایکل Wayland / CNBC

فیات کرایسلر انتظار به راه اندازی مجدد اکثریت آن در آمریکای شمالی گیاهان هفته مه 18 بعد از coronavirus خاموش شدن ناگهانی منجر به 1.8 میلیارد (1.7 میلیارد دلار) در سه ماهه اول از دست دادن.

این شرکت همچنین جنرال موتورز و فورد موتور شده است در گفتگو با ایالات خودرو اتحادیه کارگران به صورت هفته به بازگشایی ایالات متحده گیاهان که توقیف در ماه مارس است.

فیات کرایسلر سوخته طریق حدود 5.5 میلیارد (5.1 میلیارد یورو) به صورت نقدی در سه ماه اول سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس اول توقیف عملیات خود را در چین و به دنبال آن در اروپا و سپس در آمریکای شمالی است. کارخانه های این شرکت در چین بازگشایی شد. آن را همچنان به راه اندازی مجدد عملیات در اروپا و جاهای دیگر. —Melodie وارنر

8:25 am: انگلستان تلفات منجر به برتری ایتالیا در حال حاضر بالاترین در اروپا

بریتانیا در حال حاضر ثبت بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا با 32,313 گزارش مرگ و میر مربوط به Covid-19.

ایتالیا که شده است به خصوص ضربه توسط ویروس شیوع قبلا برگزار شده در اروپا کمترین تلفات. ایتالیا ثبت شده مرگ و میر می ایستد در 29,079 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر بخوانید درباره Covid-19 شیوع در انگلستان از CNBC سام مردیت و رایان براون. —سارا سالیناس

8:13 am: استارباکس قصد دارد تا 85 درصد از ما در کافه باز تا پایان هفته

تحویل rider با پوشیدن ماسک محافظ میدارد منظور از استارباکس به عنوان نشانه های نمایش داده شده در پنجره اعلام انتخاب و ارائه گزینه های در دسترس هستند در میان coronavirus همه گیر در آوریل 28 سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

استارباکس مدیر عامل کوین جانسون گفت که بیش از 85 درصد از شرکت های ایالات متحده اداره می شود مکان خواهد شد تا پایان این هفته با اصلاح عملیات و ساعت.

زنجیره ای طرح به بیش از 90 درصد از کافه ها باز در اوایل ماه ژوئن است. استارباکس سهام افزایش یافت 3 ٪ در premarket تجارت. —آملیا Lucas

8:11 am: واکسن آزمایشی آغاز می شود تست انسان در آمریکا

دارویی غول فایزر اعلام کرد که آن تجربی coronavirus واکسن BNT162 شروع تست انسان در ایالات متحده است.

فایزر است که کار در کنار آلمانی داروسازی BioNTech گفت: آن را تست بالقوه واکسن در بزرگسالان سنین 18 تا 55 در مرحله اول قبل از حرکت به گروه. آن امید به آزمون به 360 نفر است.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار به سمت یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19. بیش از 100 واکسن بودند در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی. —برکلی لاولیس جونیور

7:06 am: موارد احتمال افزایش مارس سابق FDA آمریکا

6:53 am: چه کسی می گوید آن را “تعجب آور نیست’ ویروس در فرانسه در ماه دسامبر

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که “تعجب آور” است که گزارش های پدید آمده از Covid-19 گردش در فرانسه در اوایل ماه دسامبر, رویترز گزارش داد. چین رسما هشدار داده که شیوع آن در دسامبر. 31 هر چند موارد گردش قبل از آن که مقامات این کشور به دنبال شناسایی ویروس مرموز.

یک بیمارستان در فرانسه مجددا نمونه های قدیمی از ذات الریه, بیماران و کشف حضور ویروس است که باعث Covid-19 در یک بیمار که تحت درمان قرار گرفت در اوایل دسامبر ، 27 با توجه به انتخاب. دولت فرانسه نمی خواهد خود را تایید اولین مورد از Covid-19 برای نزدیک به یک ماه است.

“آن را نیز ممکن است وجود دارد زود تر موارد یافت می شود” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: U. N. مطبوعاتی در ژنو است. او را تشویق دیگر کشورها برای بررسی اینکه آیا این ویروس در گردش بود زودتر از قبلا شناخته شده به منظور شناسایی یک “جدید و تصویر واضح تر” از وقوع. —خواهد Feuer

5:50 am: ایران در مرگ و میر افزایش می یابد به 6,340

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایران افزایش یافته است 63 در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 6,340, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur در بیانیه ای گفت: دولت در روز سه شنبه گزارش رویترز.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایران رسیده است 99,970, او گفت:. —هالی Ellyatt

5:20 am: اسپانیا گزارش 185 جدید مرگ و میر

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا افزایش یافته است 185 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت: به مناسبت سومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر باقی مانده است زیر 200.

وزارت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 25,613. به طور کلی تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 219,329 از 218,011 روز قبل از. —هالی Ellyatt

5:04 am: روسیه گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای سومین روز متوالی

بيماران مشکوک به coronavirus (COVID-19) عفونت آورده شده توسط مقامات بهداشتی پوشیدن دنده محافظ با آمبولانس به Kommunarka بیمارستان در مسکو, روسیه در آوریل 3 سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

روسیه گزارش کرده است 10,102 عفونت های جدید در روز سه شنبه, آوردن تعداد کل Covid-19 موارد به 155,370. این سومین روز متوالی است که روسیه گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 مورد جدید.

بحران کشور در پاسخ گفت: مرکز 1,451 مردم در حال حاضر از درگذشت ویروس. آن گفت: 4.4 میلیون نفر آزمون انجام شده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه می بیند بیشتر از 10 ، 000+ موارد; اسپانیا روزانه مرگ و میر پایدار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de