Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Gottlieb می گوید بدترین شیوع منتقل خواهد شد در ماه ژانویه; پنس می بیند بدون نیاز به ماسک و دستور

کالیفرنیا و میشیگان و شهر نیویورک تبدیل شد, آخرین مناطق روز چهارشنبه به توقف برخی از جنبه های خود را بازگشایی تلاش به عنوان موارد جدید سنبله در سراسر کشور است. در میان موج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “برای همه, ماسک” اما او فکر نمی کند که ایالات متحده باید یک ملی دستور برای مردم به آنها را می پوشند در طول بیماری همه گیر.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 10.72 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 516,970
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.68 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 128,064

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

NIH می گوید ممکن است آمریکایی ها خواهد بود قادر به حضور در رویدادهای ورزشی در این پاییز

12:23 p. m. و — موسسه ملی بهداشت مدیر دکتر فرانسیس کالینز گفت: ممکن است آمریکایی ها خواهد بود و مجاز به شرکت در رویدادهای ورزشی, در زمان سقوط فوتبال فصل است.

طرفداران ورزش و بازیکنان در سراسر جهان شده اند نا امید لغو بازی ها به عنوان مقامات بهداشت عمومی اصرار رویداد مبتنی بر کسب و کار به طور موقت نزدیک به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. کالینز صحبت کردن با یک کمیته مجلس سنا گفت: سریع coronavirus تست که می تواند تولید نتایج در کمتر از یک ساعت را در رویدادهای ورزشی امکان پذیر است.

“ما می خواهم به دیدن آمریکایی ها فرصتی برای برخی عادی تجارب لذت بردن از زندگی” گفت: قانونگذاران. “من معتقدم این باید ممکن باشد. —برکلی لاولیس جونیور

کلاس های حضوری امن تر از مجازی مدرسه به صرف میلیون ها نفر در تست کرنل رئیس جمهور می گوید:

12:20 p. m. و — برگزاری کلاس های حضوری پاییز امسال است امن تر برای دانشگاه کرنل دانش آموزان از انجام یک همه-مجازی ترم جمهور مارتا پولاک گفت: CNBC.

پولاک ظاهر می شود در CNBC “Squawk Box” اشاره پژوهشی دانشگاه که تقریبا 50% از کرنل دانش آموزان قصد بازگشت به ایتاکا نیویورک که در آن محوطه دانشگاه واقع شده است مهم نیست که چقدر کلاس برگزار می شود.

“اگر ما با داشتن مسکونی آموزش ما می توانید دستور تست و ردیابی و جداسازی بسیار تهاجمی منظم” پولاک گفت. “ما بسیار کمتر خواهد بود قادر به انجام این کار با دانش آموزانی که در حال حاضر و فقط اتفاق می افتد به زندگی در ایتاکا به عنوان مخالف به شیکاگو یا آتلانتا یا هر جا.”

کرنل طرح — که شامل قوی تست خواهد شد که هزینه بین $3 تا 5 میلیون — ممکن است برای هر دانشکده Pollack تاکید کرد. “من می خواهم به روشنی آن را امن تر برای دانش آموزان ما در کرنل. ما در این مطالعه با توجه به شرایط در ایتاکا.” —کوین Stankiewicz

آمازون هوا پیمانکاران صورت خطرات ایمنی به عنوان جدید کروناویروس شیوع ظهور

12:08 p. m. و — کارکنان در سراسر جهان پرواز خدمات (WFS), آمازون هوا مقاطعه کار فرعی می گویند آنها همچنان به صورت نا امن محیط کار در طول بیماری همه گیر.

WFS کارگران می گویند مدیران نیست اجرای ماسک الزامات و می گویند ضد عفونی کننده دست و صابون در تامین کوتاه مدت هستند در امکانات. در یکی از WFS تسهیلات در ققنوس نگرانی های ایمنی آنقدر شدید است که یک کارگر شکایت با ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در ماه گذشته.

WFS یکی از چندین شرکت است که حفظ قراردادهای پر سود با آمازون هوا. کارگران بار کردن و خالی کردن محموله از آمازون هواپیما در فرودگاه در سراسر کشور, اما آنها در نظر گرفته نمی آمازون کارکنان. به عنوان یک نتیجه, برخی از WFS کارگران می گویند در آن احساس می کند مانند آمازون تبدیل می شود “چشم” به شرایط کار وجود دارد به خصوص در میان coronavirus بحران است.

به عنوان آمازون آمار با افزایش coronavirus مربوط به تقاضا در ماه مارس WFS کارگران در مقدم, دست زدن به نخست بسته های سفارش داده شده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند که منزوی در داخل خانه های خود. تقاضا تثبیت شده است اما کارگران در حال حاضر با یک دور جدید از شیوع کروناویروس در سراسر کشور است. WFS کارگران می گویند که احساس می کنند فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان شروع این بیماری همه گیر از آنجایی که آنها هنوز فاقد حمایت های اولیه قادر به انجام کار خود را با خیال راحت. —آنی پالمر

نشویل تبدیل شدن به یک تغییر فاز دو بازگشایی در روز جمعه به عنوان موارد افزایش می یابد

یک کارمند با پوشیدن دستکش و ماسک استقبال کاربران در Puckett را, مواد غذایی و رستوران در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در فرانکلین تنسی.

Jason Kempin | گتی ایماژ

11:49 p. m. و — نشویل حرکت خواهد کرد بازگشت به فاز دو از بازگشایی روند با رستوران ها و کافه ها بازگشت به فاز یک, شروع, جمعه, NewsChannel 5 نشویل گزارش شده است.

رستوران را به نصف ظرفیت پایین از 75%, در حالی که میله باید در حال حاضر نزدیک به دو هفته آینده. خرده فروشی و تجاری کسب و کار هنوز هم می تواند کار در 75 درصد ظرفیت در حالی که “لمس بالا” کسب و کار مانند آرایشگاه ها و سالن های ورزشی می تواند باقی می ماند باز در نیمی از ظرفیت.

شهردار جان کوپر گفت: در هفته Covid-19 روز رسانی است که در این شهر باقی خواهد ماند و در این مرحله برای “حداقل چند هفته” با هیچ جدول زمانی داده می شود, با توجه به NewsChannel 5 نشویل. —الکس Harring

آمریکا گرفتن $4.75 میلیارد فدرال وام overstaffed 20,000 کارکنان برای پاییز

11:35 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا هشدار داد کارکنان که از آن انتظار آن است 20,000 کارکنان بیشتر از آن نیازهای خود را برای پاییز کاهش می یابد برنامه و نقاشی ضعیف عکس از سفر تقاضا است.

فورت ورث مبتنی بر حامل که تا به حال 133,700 در پایان 2019 است ترغیب کارکنان به صورت داوطلبانه گزینه های مانند buyouts برای جلوگیری از غیر ارادی کاهش هنگامی که محدودیت های تعیین شده توسط دولت فدرال کمک منقضی on Oct. 1. حامل توافق رسیده است برای $4.75 میلیارد دلار در یک جداگانه فدرال وام وزارت خزانه داری گفت.

در حالی که رزرو روند بهبود آمریکایی گفت: کارکنان است که تقاضا همچنان بسیار پایین تر از سطح سال گذشته. برای مثال این پرواز 4.2 میلیون نفر در ماه ژوئن تا از فقط 965,000 مسافران در ماه آوریل است.

“اما برای روشن حتی با ترافیک روند صعودی مطلق اعداد پشت این پیشرفت های بسیار غم انگیز: مشتری تعداد برای مدت مشابه در سال گذشته بین 17 و 19 میلیون در هر ماه” مدیر عامل داگ پارکر و رئیس جمهور رابرت Isom گفت: در کارکنان توجه داشته باشید. آنها گفتند:, نقدی, رسید, صدر از 1 میلیارد دلار در ماه ژوئن از 11 میلیون دلار در مارس اما که آن را در آورده به طور متوسط $4.2 میلیارد دلار در ماه بیش که آخرین دوره سال است. —لسلی Josephs

بدترین ایالات متحده شیوع به پایان ماه ژانویه Gottlieb می گوید:

دکتر اسکات Gottlieb

کامرون کاستاریکا | CNBC

10:49 p. m. و — ایالات متحده شیوع کروناویروس به پایان خواهد آمد ژانویه “یک راه یا دیگری” با تشکر از واکسن و یا اینکه مردم به اندازه کافی در حال حاضر آلوده شده است و برخی به آن ایمنی سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

“در هر صورت ما به یک واکسن یا ما فقط باید به اندازه کافی آن را فقط رفتن برای جلوگیری از گسترش کارآمد بنابراین ما باید یک دوره کوتاه از زمان برای دریافت از طریق” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “ما باید همه چیز را ما می تواند به حفظ آنچه ما می خواهیم از راه زندگی ما را بیش از مدت زمان که فقط از طریق آن دریافت کنید.”

گوتلیب امیدوار است برای یک واکسن موثر و یا برای جمعیت ایالات متحده برای رسیدن به اصطلاح گله ایمنی برای جلوگیری از شیوع بیماری هم بستگی دارد که چه دانشمندان در مورد نقش آنتی بادی است. متاسفانه هنوز هیچ شواهد روشن است که آنتی بادی به مردم از هر گونه حفاظت در برابر reinfected. —خواهد Feuer

پنس می گوید وجود دارد بدون نیاز به ملی, ماسک, دستور

10:35 صبح ET — معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید نیازی به تحمیل ملی ماسک دستور نیاز است که همه شهروندان آمریکایی پوشیدن چهره و پوشش برای محافظت در برابر coronavirus.

“وجود دارد برخی از مناطق کشور مناطق زیادی از کشور که در آن ما باید بسیار کم تعداد موارد در همه” پنس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “این نه یک اندازه تمام رویکرد که آیا آن را بر روی تست و یا در منابع و کاهش تلاش. آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که توانمند سازی فرمانداران و مقامات محلی به هدایت مردم در آن جوامع که بیشتر مناسب برای کسانی که شرایط است.”

پنس نظرات تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساسات. “من نمی دانم اگر شما نیاز اجباری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواهم حمایت ملی ماسک قیمومیت. —یلنا Dzhanova

موارد جدید گزارش روزانه توسط دولت

داو صعود بیش از 300 امتیاز پس از گزارش مشاغل آمریکا

9:35 p. m. و — سهام باز بالاتر به عنوان سرمایه گذاران تشویق های بزرگتر بیشتر از حد انتظار افزایش شغل در ماه ژوئن به عنوان اقتصاد تلاش می کند برای بازیابی از coronavirus خاموش کردن, CNBC فرد ایمبرت و توماس فرانک گزارش شده است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 355 امتیاز بالاتر یا 1.4 درصد. شاخص Nasdaq Composite با آمار یک رکورد بالا رفتن بیش از 1٪. S&P 500 به 1.3 درصد. —Melodie وارنر

بریتانیا به سهولت جداسازی اقدامات برای برخی مسافران

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی از طریق ورود بین المللی سالن پس از ورود در ترمینال 2 فرودگاه هیترو لندن, در, لندن, انگلستان در دوشنبه 8 ژوئن 2020.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

8:51 p. m. و — بریتانیا را به سهولت قرنطینه مورد نیاز برای مسافران از مناطق خاص گزارش رویترز پنج شنبه.

یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون به خبرنگاران گفت که خود جداسازی مورد نیاز خواهد بود مدرج را برای مردم ورود برخی از کشورها و یا مناطق. جزئیات بیشتر در حال انتظار برای آمدن این هفته با توجه به سخنگو.

به روز رسانی می آید به عنوان دیگر ملل و ایالات متحده سختگیرانه تر اعمال محدودیت های مسافرتی در میان شعله ور شیوع است. —الکس Harring

ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی در افزایش در ماه ژوئن اما بیکاری اعداد ثابت نگه دارید

8:35 p. m. و — ایالات متحده آمریکا اضافه شده متناوب 4.8 میلیون اشتغال بخش غیرکشاورزی در ماه ژوئن با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده به عنوان کشور به دنبال بازیابی از ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی و دفع بیشتر شیوع بیماری در میان بازگشایی.

گزارش اشتغال در آمد بالاتر از 2.9 میلیون payman اقتصاددانان انتظار داشتند. نرخ بیکاری نشسته در 11.1% نیز بهتر از حد انتظار است اما هنوز هم به مراتب بالاتر از قبل از همه گیر سطوح.

بازار کار نیست به طور کامل از جنگل ، بیش از یک میلیون آمریکایی در هر هفته فایل اولیه برای مزایای بیکاری با 1.427 میلیون ادعا می کند در آینده برای هفته منتهی به 27 ژوئن. در ادامه ادعا می کند به نمایندگی از کسانی که در زمینه مزایای برای حداقل دو هفته علامت بالاتر به صورت هفتگی به 19.29 میلیون. —سارا سالیناس

بلژیک بازنشستگی خانه با استفاده از ‘نوازش پرده’ برای فعال کردن بازديد

7:13 p. m. و — یکی از سخت ترین بخش از این بیماری همه گیر کوروناویروس برای بسیاری از مردم بوده است که اجتماعی فاصله اقدامات باید آنها مانع از دیدن و یا آرامش بستگان سالمند. اما یک خانه بازنشستگی در بلژیک به نظر می رسد که در بر داشت یک راه حل برای این مشکل را با ایجاد یک “آغوش پرده” رویترز گزارش داد پنج شنبه.

بازدید کنندگان به Jardins de Picardie خانه سالمندان است که بلژیک در نزدیکی مرز با فرانسه می تواند در آغوش بستگان در حال حاضر با استفاده از پلاستیک بزرگ پرده که کارکنان نصب شده در ژوئن 14.

آن ثابت شده است بسیار محبوب کارکنان به این خبرگزاری گفت با یکی سالمندان ساکن و گفت پرده بود “زیبا ترین اختراع” او تا به حال دیده بود. او گریه اولین بار او قادر به در آغوش گرفتن دختر او را دوباره. —هالی Ellyatt

ایالات متحده گزارش بیش از 50 ، 000 مورد جدید در یک روز

مردم نشستن در وسایل نقلیه خود را در حالی که انتظار در خط برای ورود به یک Covid-19 درایو از طریق تست سایت در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا آمریکا روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

مارکو Bello | بلومبرگ | گتی ایماژ

7:06 p. m. و — ایالات متحده آمریکا گزارش داد بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز را افزایش می دهد که شیوع بیماری را بدتر کند در تعدادی از کشورها باعث مقامات به عقبگرد و یا توقف بازگشایی تلاش.

کشور گزارش شده در مورد 50,700 موارد جدید چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز آوردن تعداد کل آمریکا تایید موارد به بیش از 2.68 میلیون. ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری در جهان پس از برزیل و روسیه و هند و انگلستان

در اوایل این هفته در کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت که ایالات متحده می تواند ضربه 100,000 موارد جدید در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان مسیر بدون شدیدتر مداخلات و یا عمده تغییرات رفتاری میان ایالات متحده ، —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: هند موارد صلیب 600,000; تقاضا برای چین محصولات پزشکی, افزایش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *