این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 691,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 32,000
  • ایالات متحده موارد: حداقل 125,300
  • ایالات متحده و میر: حداقل 2,200

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

3:30 pm: معروف خشن و بی ادب نیجریه مگا-شهر لاگوس تنظیم به کروناویروس مستند

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی در خیابان های لاگوس به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش بیماری جدید کرونا ویروس dr. motte-19 در لاگوس در مارس 26 سال 2020 است.

NurPhoto

ترس از coronavirus ناشی فوق العاده ای آرام در لاگوس نیجریه معروف خشن و بی ادب mega-city که در آن خیابان های شناخته شده به صورت مایل از بن بست باید خالی از ترافیک و eateries خدمت takeaways تقریبا تنها مغازه باز است.

بزرگترین شهر در جنوب صحرای آفریقا با حدود 20 میلیون نفر جمعیت تبدیل شده با یک هفته تعطیلی از زندگی تحمیل شده به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری بسیار عفونی در نیجریه.

این مستند سفارش توسط فرماندار ایالت لاگوس Babajide Sanwo-Olu شامل همه غیر ضروری مغازه ها – کسانی که در فروش مواد غذایی و آب و دارو – در این بازار وسیع کلانشهر نیجریه در نزدیکی اقیانوس اطلس در سواحل اقیانوس. –رویترز

3 بعد از ظهر: مسکو تدابیر coronavirus قوانین شامل گسترش

مردم در ماسک های پزشکی در میدان سرخ در مرکز مسکو در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در هفته در محل کار و خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید و پارک ها بسته در مسکو.

سرگئی Bobylev

مقامات مسکو را در روز دوشنبه اعمال محدودیت های ساکنان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, شهردار سرگئی سوبیانین گفت.

Muscovites تنها مجاز به رفتن به خرید مواد غذایی و یا داروهای خود را در نزدیکترین فروشگاه دریافت فوری پزشکی, درمان, راه رفتن سگ و یا از سطل.

کسانی که نیاز به رفتن به محل کار نیز مجاز به ترک آپارتمان خود را و مقامات معرفی یک سیستم عبور می کند در روزهای آینده.

“به تدریج اما به طور پیوسته ما را حفظ خواهد کرد محکم کردن کنترل به عنوان مورد نیاز در این وضعیت” سوبیانین گفت: در وب سایت خود را. –رویترز

2:30 pm: آمازون کارگران طرح اعتصاب در استاتن آیلند انبار به تقاضا coronavirus حمایت

آمازون انبار کارگران در استاتن آیلند برنامه ریزی برای اعتصاب در روز دوشنبه به تماس توجه به عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس.

نزدیک به 100 کارگر در تاسیسات شناخته شده به عنوان JFK8 برنامه ریزی برای شرکت در توقف کار. کارکنان راه رفتن را از صبح روز دوشنبه و “توقف همه عملیات” تا زمانی که خواسته های خود برای شنیده شدن توسط سایت رهبری گفت: Chris Smalls مدیریت دستیار در JFK8 و رهبری سازمان از اعتصاب.

Smalls و دیگر همکاران گفت: آنها به رشد به طور فزاینده ای نگران آمدن به محل کار پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد هفته گذشته است. آمازون گفت که حمایت از فردی که در قرنطینه و در نظر گرفتن “اقدامات شدید” را به اطمینان حاصل شود که کارکنان امن در سایت. این شرکت گفت: این تسهیلات باز خواهد ماند. –آنی پالمر

2 ساعت: رود آیلند مسائل مربوط به 14 روز در قرنطینه سفارش برای همه در خارج از کشور مسافران

رود آیلند گارد ملی با پوشیدن ماسک و دستکش استقبال سواران پس از رسیدن به فرودگاه T. F. Green در وارویک.

عکس از پت گلخانه ای/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo صادر 14 روز در قرنطینه سفارش برای همه در خارج از کشور مسافران آینده به رود آیلند. منظور جایگزین قبلی که موظف کسی از آمدن به دولت از نیویورک به خود قرنطینه به مدت 14 روز است که موجب اعتراض از رژیم صهیونیستی است. کومو.

“من فکر نمی کنم منظور نامیده می شد برای” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ، “من باور نمی کنم آن قانونی بود. من باور نمی کنم آن همسایگی … من درک می کنم این نقطه, اما من فکر می کنم وجود دارد به طرق مختلف از انجام آن است.” در یک توییت در روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. کومو گفت: “ما نمی خواهد اجازه دهید به نیویورک بود تبعیض.”

با توجه به زمان سفارش: “هر فرد از آمدن به رود آیلند از یک کشور دیگر برای یک غیر مرتبط با کار هدف باید بلافاصله خود قرنطینه برای 14 روز. این قرنطینه محدودیت نباید اعمال می شود به بهداشت عمومی و ایمنی و یا بهداشت و درمان کارگران است.” –Cory Steig

1:40 pm: جهانی مرگ و میر ناشی از COVID-19 بالا 30,000

جهانی مرگ و میر ناشی از کروناویروس در صدر 30,000 با دانشگاه جانز هاپکینز قرار دادن شماره در 32,988. ایتالیا مرگ و میر در حال حاضر بالاترین در جهان در 10,779 با اسپانیا گزارش دوم بیشترین مرگ و میر در 6,606. هوبئی چین, کانون شیوع کروناویروس در حال حاضر 3,182, مرگ و میر, سومین بالاترین شمارش در جهان است. –Riya Bhattacharjee

1:20 pm: میزان بستری در نیویورک رو به کاهش است و حتی به عنوان موارد همچنان به کوه کومو می گوید:

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: میزان بستری در کشور رو به کاهش است و حتی به عنوان تایید coronavirus موارد همچنان به کوه هر روز.

بستری نرخ کاهش پیدا کرده است و از دو برابر هر 2.5 روز به هر چهار روز کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. وجود دارد 1,175 جدید بیماران در بیمارستان ها از شنبه.

در حال حاضر وجود دارد 59,513 موارد تایید شده در نیویورک افزایش نزدیک به 7,200 تایید کرد از روز قبل. بیش از نیمی از موارد تایید شده در شهر نیویورک است.

در مجموع 965 نفر کشته شده اند افزایش 237 از یک روز قبل با توجه به فرماندار. این یکی از بزرگترین روز افزایش مرگ و میر پس از آغاز شیوع.

CDC دستور داده است تا ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز به مبارزه با ویروس گسترش یافته است. –اما Newburger

12:58 pm: coronavirus شروع به ضربه روستایی امریکا سخت

Coronavirus است که به سرعت در حال افزایش در سراسر ایالات متحده با برخی از کوچک روستایی شهرستانهای پیشرو کشور در سرانه نرخ تایید موارد با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها.

روستایی شهرستانهای مانند Gunnison County, Colorado; Blaine County, Idaho; و Summit County Utah داشته اند و تمام شده است با تلاش های اخیر افزایش عفونت. شهرستانهای واقع در کشورهای محبوب برای اسکی و پیاده روی, در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با گردشگران گسترش عفونت و خسته کننده به بیمارستان های محلی.

کم جمعیت مناطق بد مجهز برای مقابله با گسترش سریع و شهرداران و مقامات شهرستان با اشاره به عمده عدم تست و لوازم پزشکی برای بیماران. —اما Newburger جان هاردکور, کون بزرگ

12:49 pm: سابق وزیر خزانه داری هنک پالسون می گوید آن را غیر ممکن است برای همه خوشحال با ویروس امداد لایحه

سابق وزیر خزانه داری هنک پالسون هشدار داد که ایالات متحده در برابر یک “راه بسیار دشوار را در پیش رو” رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه.

پالسون یک از چهره های کلیدی در کمک به این کشور جلوگیری از فاجعه اقتصادی در طول بحران مالی 2008 و درو در تجربه خود را از آن دوره پر سر و صدا در یک بیانیه صادر شده در اواخر جمعه. پالسون و با همتای خود در فدرال رزرو bailed بانک ها برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی اقداماتی که باقی می ماند محبوب به این روز است.

“یکی از درس از سال 2008 است که آن را بسیار دشوار است به سرعت همه پول که در آن است بیشتر مورد نیاز و خزانه دارای مقدار زیادی از پول به خزانه داری و فدرال رزرو باید یک کار بسیار بزرگ جلوتر از آنها” پالسون گفت. —هیو پسر

12:35 pm: ‘انفجار از گذشته’: برخی از درایو سینما در حال ساخت باز گشت میان coronavirus

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بسته شدن از سالن های سینما در سراسر کشور و تاخیر آرزو 2020 فیلم های پرفروش مانند دیزنی و استودیو مارول’ “بیوه سیاه” و MGM در فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ است.”

اما این بدان معنا نیست رفتن به سینما است از سوال.

رانندگی در تئاتر در سراسر ایالات متحده نه تنها باز مانده است اما دیده می شود خوشه در درآمد به عنوان مصرف کنندگان به شدت به دنبال راه هایی برای فرار از خانه های خود را در حالی که مطیع قوانین اجتماعی فاصله.

اندرو توماس صاحب Showboat رانندگی در تئاتر در هککلی تگزاس دیدم 40 درصد افزایش در درآمد فروش دو هفته پیش و 95% افزایش در هفته های گذشته است.

“هر کس به دنبال یک راه برای احساس طبیعی است و این یک راه امن” توماس گفت. “من تمام روز را صرف پاسخ دادن به ایمیل از افرادی که هرگز شنیده از ما قبل از اینکه از آنجا که آنها در حال تلاش برای پیدا کردن چیزی برای انجام.” —داناون Russo

12:23 pm: ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش 756 بلند کردن مجموع تلفات به 10,779

یک زن دعا در یکشنبه توده مقدس جشن توسط کشیش از سقف کلیسای سن گابریل دل’Addolorata در رم در تاریخ 29 مارس سال 2020 میان گسترش COVID-19 (جدید coronavirus) بیماری همه گیر.

واژن, Fabi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا صعود توسط 756 به 10,779 مدنی سازمان حفاظت گفت: دوم پی در پی کاهش نرخ روزانه است.

تعداد مرگ و میر تا کنون بالاترین از هر کشوری در جهان به حساب بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر ناشی از عفونت ویروس در سراسر جهان است.

ایتالیا بزرگترین روزانه تلفات ثبت شده بود در روز جمعه هنگامی که 919 نفر کشته شدند. وجود دارد 889 مرگ و میر در روز شنبه.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت و در روز یکشنبه به 97,689 از قبلی 92,472 کمترین روزانه افزایش موارد جدید از چهارشنبه. —رادیو فردا

12:12 pm: UK مستند باید برداشته شود به تدریج می تواند شش ماه گذشته پزشکی ایران

فکر تحریک پیام در تابلوهای تبلیغاتی در Piccadilly سیرک تقریبا خالی از سکنه با توجه به Covid-19 شیوع و اجتماعی فاصله چه به طور معمول خواهد بود شلوغ شلوغ روز با hoards از مردم به مغازه ها و معاشرت در 22 مارس سال 2020 در, لندن, انگلستان, انگلستان.

مایک کمپ

انگلیسی ها ممکن است به نوعی از مستند اقدامات برای شش ماه یا بیشتر, انگلستان, معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries, گفت, هشدار, کشور چهره موج دوم coronavirus اگر آنها برداشته بیش از حد به سرعت.

دولت گفته است که بررسی خواهد شد در سه هفته مستند مراحل آن را در جای خود قرار داده دوشنبه گذشته. Harries گفت آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که اگر آنها را به حال اثر مورد نظر از کاهش اوج گسترش این ویروس در بریتانیا.

“ما نباید سپس به طور ناگهانی برگرداندن به ما راه عادی از زندگی است که می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر ما را متوقف و سپس تمام تلاش های ما تلف خواهد شد و ما به طور بالقوه می تواند دیدن یک دوم اوج” Harries یک کنفرانس خبری گفت. —رادیو فردا

11:48 am: ما نیاز به 2 هفته با کاهش پایدار’ در روزانه موارد قبل از اجتماعی فاصله محدودیت می تواند سست Gottlieb می گوید:

با تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به صعود هر روز آن را “خیلی زود” به آسانسور COVID-19 کاهش اقدامات اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت.

“مارس در حال رفتن به یک ماه” گوتلیب گفت: CBS “چهره ملت است.” آمد مه “ما قادر خواهید بود به تامل بلند کردن برخی از این اقدامات به عنوان ما می بینیم این بیماری همه گیر منحنی پایین آمده است.”

قبل از اجتماعی فاصله محدودیت می تواند سست کشور نیاز به دیدن 14 روز از “پایدار کاهش” تعداد روزانه موارد Gottlieb گفت.

دیگر نیاز Gottlieb گفت: داشتن “توانایی برای تست این جمعیت به طور گسترده ای بنابراین شما می توانید تعیین که عفونت و که نمی کند.”

در پایان این هفته Gottlieb گفت: ایالات متحده باید توانایی کامل 750,000 آزمون یک هفته “نزدیک به یک میلیون” توسط هفته بعد. او افزود که این محدودیت در تست یک کم عرضه مواد استفاده شده برای تست کیت مانند سواب و قطعات پلاستیکی به دلیل زنجیره تامین شده است متاثر از بحران است.

بلند کردن اجسام از تهاجمی اجتماعی فاصله اقدامات را نمی توان به طور همزمان در سراسر کشور Gottlieb گفت. یک شهر مانند شهر نیویورک می آیند را قبل از سایر نقاط کشور است. –Cory Stieg

11:32 am: نجات بیل ‘ممکن است کامل نباشد اما باید با کمک آمریکایی ها از طریق بعدی ‘هفته و ماه’ می گوید Kudlow

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow اذعان کرد مشکل از دانستن اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته محرک اقتصادی خواهد بود به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور در حال مبارزه در میان همه گیر.

یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری به عنوان رستوران ها و کسب و کارهای دیگر توقیف در سراسر کشور است. نرخ بیکاری در ایالات متحده است که به احتمال زیاد در حال حاضر افزایش یافته است به 5.5% یک سطح دیده نمی شود پس از 2015.

“این ممکن است کامل نباشد اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از منابع به ما از طریق آنچه که ما هنوز هم بر این باورند که برای رفتن به یک سوال از هفته و ماه” Kudlow در مصاحبه ای گفت: در ABC “این هفته است.”

رئیس جمهور تهمت امضا 2 تریلیون دلار محرک لایحه به صورت قانون در روز جمعه. این قانون طراحی شده است به ارائه کمک به افراد در سیستم مراقبت های بهداشتی و کل بخش شرکت ها نهفته شیوع.

Kudlow گفت که پرداخت های مستقیم به افراد و کمک های مالی برای وام به کسب و کارهای کوچک در دسترس خواهد بود در عرض یک هفته.

“این بزرگترین جریان اصلی کمک های مالی بسته در تاریخ ایالات متحده آن را به می دانم که اگر ما می تواند همه چیز را به کمک همه” Kudlow گفت. —اما Newburger

11:18 am: Mnuchin وعده ‘شفافیت کامل’ بیش از 500 میلیارد دلار کمک مالی برای کسب و کار

کاخ سفید در حال ارائه “شفافیت کامل” بیش از coronavirus بسته محرک اقتصادی که اختصاص 500 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کار بزرگ وزیر خزانه داری ایالات متحده استیو Mnuchin گفت.

بخشی از 2 تریلیون دلار محرک لایحه فراهم می کند که کمک های مالی به شرکت های مضطرب شده است یک نقطه از مشاجره بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

“ما باید با شفافیت کامل در گزارش آنچه ما انجام می دهیم برای مردم آمریکا” Mnuchin گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه.

پس از بحث بیش از این صندوق کمک مالی جمهوری خواهان توافق به اضافه کردن بر روی یک کنگره کمیته نظارت و بازرس کل برای نظارت بر چگونه پول خود اختصاص داده است.

اما پس از امضای این لایحه جمعه تهمت گفت که او فکر می کند بازرس کل نیاز به اجازه خود را به منظور گزارش به کنگره با اطلاعات در مورد وام و کسب و کار دریافت کنندگان.

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه [بازرس کل] برای گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت,” او نوشت: در امضای بیانیه. –اما Newburger

11:03 am: رو تست کمبود عرضه واشنگتن فرماندار خواستار بسیج پایه تولید مانند ما در جنگ جهانی دوم’

در ایالت واشنگتن است که در برخورد با COVID-19 بحران طولانی ترین وجود دارد “نیازمند” برای تست کیت رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت.

“ما به سادگی نمی باید مواد را به آزمون خود را” Inslee گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه”.

با استناد به مواد مانند سواب “ما فقط آیا کسانی که چیزهای کوچک و ساده است که چرا ما باید به بسیج کل پایه تولید ایالات متحده مانند ما در جنگ جهانی دوم” Inslee گفت.

Inslee گفت که او را به صحبت مدیر عامل شرکت تسلا و بنیانگذار Elon Musk که ارائه کمک در گرفتن هواکش. مشک با اشاره به این که “ما لزوما کمبود ما یک maldistribution از فن های که در آن ما باید هواکش نشستن در مکان های که در آن آنها استفاده نمی شود و نمی خواهید به متحده ضربه مانند نیویورک مانند واشنگتن مانند کالیفرنیا” با توجه به Inslee.

“این جایی است که ما نیاز فدرال هماهنگی به دارایی های که در آن آنها واقعا نیاز” Inslee گفت.

Inslee گفت او شده است در ارتباط با ارتش FEMA و معاون رئیس جمهور مایک پنس. “ما در حال پریشان برخی از سر و صدا در خارج از کاخ سفید,” او گفت:. –Cory Stieg

10:47 am: New Orleans می تواند اجرا از فن های بیمارستان تخت در اوایل مارس

نمایی از یک خیابان خالی در محله فرانسوی در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 27 مارس سال 2020 در New Orleans, Louisiana.

کریس Graythen | گتی ایماژ

نیواورلئان است که به عنوان یک نقطه داغ برای coronavirus بحران بهداشتی در ایالات متحده می تواند اجرا از هواکش و تخت بیمارستان در اوایل ماه آوریل است.

شیوع فعلی مسیر در شهر قرار می دهد و آن را بر روی سرعت برای یک کمبود هواکش آوریل 4 و تخت بیمارستان آوریل 10, با توجه به لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز.

“هواکش ها در کوتاه مدت واقعا بزرگ فشار دادن مسئله ما در حال تلاش برای حل, برای,” او گفت: “دیدار با مطبوعات است.” “واقعا دشوار است چرا که هر دولت به دنبال این است. وجود دارد بنابراین بسیاری بود.”

در ضمن میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت اعداد “صعود نمایی.”

“ما در بیمارستان ها که در حال حاضر در ظرفیت,” او گفت:. “ما در حال اجرا را از [تجهیزات حفاظت شخصی] به عنوان به خوبی.” —گرگ Iacurci

10:29 am: تهمت حمایت کردن قرنطینه برای نیویورک منطقه پس از دیدار با نیروی کار و فرمانداران Mnuchin می گوید:

کاخ سفید coronavirus نیروی کار توصیه می شود از مشاوره سفر به نیویورک پس از دیدار با رئیس جمهور در روز شنبه وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن بحث از اعمال قرنطینه در نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات در روز شنبه. او گفت که او تصمیم گرفت یک قرنطینه نیست لازم است پس از مشورت با کاخ سفید نیروی کار و ایالات فرمانداران.

“رئيس جمهور را بسیار جدی در نظر گرفتن آن” Mnuchin گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز. “رئیس جمهور می خواست به در نظر گرفتن تمام گزینه های.”

CDC است اصرار مردم از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از سفر غیرضروری به مدت 14 روز در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. —اما Newburger

10:17 am: می تواند انتخابات ریاست جمهوری انجام می شود از طریق پست ؟

Coronavirus همه گیر ممکن است فشار آمریکا به رای الکترونیکی در انتخابات نوامبر جو بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفت.

“ما ممکن است وجود دارد. من نمی خواهم برای رفتن به مراتب جلوتر است و ممکن است” معاون سابق رئیس جمهور گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

“ما باید نگاه به تمام ایمیل های رای در سراسر هیئت مدیره برای شروع از آنجا که آن را یک راه ساده تر برای مردم را به رای دادن. اما این که آیا آن مورد نیاز در تمام 50 ایالت و سرزمین من مطمئن هستم که در عین حال می شود.”

این دموکرات نیز با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران بهداشت و درمان گفت: او را مدیریت پاسخ با استفاده از دفاع تولید قانون رسیدگی به کمبود تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی, ماسک, لباس و سپر و با شروع بحث در مورد دور دیگری از محرک اقتصادی برای آمریکایی ها حق دور.

“Coronavirus است نه رئیس جمهور گسل می شود.” “اما آهسته پاسخ, عدم دریافت خواهید حق دور ناتوانی در انجام کارهایی که نیاز به سرعت انجام شود آنها چیزهایی است که نمی تواند ادامه دهد.” —گرگ Iacurci

10:06 am: شهر نیویورک تجهیزات پزشکی در حال اجرا هستند کم, de Blasio هشدار

یک افسر پلیس NYPD است که دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 27, 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

شهر نیویورک باید بریس برای “یک بحران” شهردار, بیل د Blasio یکشنبه هشدار داد.

او گفت که به جز فن های شهر به اندازه کافی تجهیزات پزشکی برای دریافت از طریق هفته آینده de Blasio گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه”.

“آن احساس می کند مانند یک محیط زمان جنگ” de Blasio گفت: با اشاره به بحث و گفتگو با پزشکان ER. او در مقایسه با وضعیت سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا و رکود بزرگ.

شهردار گفت: در شهر نیویورک 20,000 تخت بیمارستان اما باید سه برابر این مقدار ممکن است.

زمانی که خواسته مورد نظر او دو هفته پیش تشویق نیویورکی به ادامه زندگی عادی خود د Blasio گفت: “ما نباید تمرکز به نظر من در نگاه به عقب.” –Cory Stieg

9:53 am: trump’s تاخیر در برخورد با کروناویروس منجر به افزایش مرگ و میر, پلوسی, اتهامات

مجلس نانسی پلوسی انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار در ابتدای COVID-19 بحران خواستار آن را “مرگبار” و گفت: زمان تاخیر در تست هزینه شده است زندگی می کند.

“به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند” پلوسی گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه”.

پلوسی به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان گفت: “فکر می کنم 20 روز پیش همه چیز عالی بود.”

“نه” پلوسی گفت. “همه چیز بزرگ نیست.” –Cory Stieg

9:42 am: Fauci هشدار غیر ضروری سفر به نیویورک منطقه می گوید ما می توانید ببینید تا 200,000 مرگ و میر

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش طی یک کنفرانس خبری در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفتن است مردم در نقاط گرم مانند نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات به چشم پوشیدن از غیر ضروری سفر برای زمان حال با تشریح دلیل CDC مشاوره سفر برای منطقه است.

“فقط نگه دارید خاموش” Fauci سی ان ان گفت دولت از اتحادیه. “چه شما نمی خواهید مردم است سفر از این منطقه به مناطق دیگر کشور و سهوا و گناه آلوده کردن افراد دیگر است.”

Fauci هشدار می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کردن ایده تحمیل یک “اجرا” قرنطینه در منطقه است. Fauci گفت که او و دیگر کارشناسان روشن ساخته است به ناروا که قوی مشاوره سفر خواهد بود بهتر از قرنطینه.

“شما نمی خواهید برای دریافت یک نقطه که در آن شما در حال اجرای چیزهایی که ایجاد یک بزرگتر مشکل روحیه و در غیر این صورت زمانی که شما احتمالا می تواند انجام همان هدف” Fauci گفت.

عفونت رای در منطقه شهر نیویورک نشان دهنده در حال حاضر 56 درصد از تمام عفونت های جدید در کشور Fauci گفت. ایالات متحده می تواند تا 200,000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت Fauci اضافه شده هر چند او هشدار داد که هیچ کس نمی داند برای برخی. —اسپنسر کیمبال

9:34 am: 2020 نمایش خودکار دیترویت پس از لغو محل انتخاب شده برای بیمارستان صحرایی

2020 دیترویت خودکار نمایش لغو شده است به عنوان آن محل استفاده خواهد شد به عنوان یک بیمارستان صحرایی برای فدرال مدیریت اضطراری دولت.

این رویداد سوم در مقیاس بزرگ نشان می دهد خودکار به لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19. ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد ماه گذشته و پس از به تعویق افتادن نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود به شروع ماه آینده به اواخر ماه اوت است. —مایکل Wayland

9:29 am: متحده به سرعت ramping تا تست

9:21 am: انگلستان coronavirus تلفات به مردم 1,228

تعداد افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در بریتانیا افزایش یافت به 1,228 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه افزایش 209.

قبلی شاهد افزایش مرگ و میر افزایش 260 نفر است. —رادیو فردا

9:15 am: Chanel سوئیچ کارگاه ساخت ماسک صورت به عنوان coronavirus گسترش می یابد

خالی شانزه لیزه خیابان تصویر در مارس 28, 2020 در پاریس, فرانسه. این کشور معرفی کرده است جریمه های نقدی برای مردم گرفتار نقض آن در سراسر کشور مستند اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پاسکال لو Segretain | گتی ایماژ

لوکس مد شانل گفت: این امر راه اندازی تولید ماسک صورت برای کمک به تقویت منابع در فرانسه به عنوان coronavirus نوردد سراسر کشور است.

نمونه های کار کرده و خواهد رول کردن خطوط تولید هنگامی که آنها دریافت تایید از مقامات فرانسوی.

روز شنبه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: دولت دستور داده بود بیش از یک میلیارد ماسک صورت بیشتر از چین عرضه می شود در هفته ها و ماه های آینده.

فرانسه با استفاده از 40 میلیون ماسک صورت در هر هفته است. پزشکان خانه سالمندان و مراقبین و پلیس و شکایت از کمبود. —رادیو فردا

9:02 am: رئیس جمهور ایران ضربه شلاق در انتقاد از کشور عقب مانده پاسخ

ایران حسن روحانی رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در انتقاد از این کشور عقب مانده پاسخ به بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه گفت: دولت به وزن اقتصادی نگرانی آن را به عنوان طول می کشد تا اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر.

روحانی گفت: مقامات تا به حال به در نظر گرفتن اثر توده قرنطینه تلاش های ایران در محاصره اقتصادی است که در زیر سنگین تحریم های ایالات متحده. این یک معضل بازی در سراسر جهان به عنوان رهبران مبارزه به اعتصاب تعادل بین محدود کردن تماس انسان و نگه داشتن اقتصاد خود را از توفنده.

ایران 38,309 COVID-19 موارد و 2,640 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“سلامت یک اصل برای ما است, اما تولید و امنیت جامعه نیز یک اصل برای ما” روحانی گفت: در جلسه هیئت دولت است. “ما باید این اصول با یکدیگر برای رسیدن به یک تصمیم نهایی است.”

“این است که زمان برای جمع آوری پیروان” او اضافه شده است. “این یک زمان است برای جنگ سیاسی.” —آسوشیتد پرس

8:51 am: امداد درمان NeuroRx دریافت و با سر اشاره FDA برای شروع coronavirus محاکمه

سازمان غذا و دارو دولت مجاز است شروع اواسط مرحله آزمایشی توسط ایالات متحده و اسرائیل NeuroRx امداد و درمان برای استفاده از Aviptadil برای درمان زجر تنفسی حاد در coronavirus بیماران.

این شرکت گفت که آنها در حال استخدام مطالعه سایت ها و داروخانه ها به شروع فاز 2 آزمایش. FDA صادر شده “مطالعه ممکن است ادامه” نامه 24 ساعت پس از تحقیقاتی داروی جدید نرم افزار.

Aviptadil ثبت شده است شکل Vasoactive روده پلی پپتیدی است که قبلا نشان داده شده وعده در درمان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) این شرکت گفت.

Coronavirus مرگ است و در درجه اول ناشی از ARDS است که در آن التهاب شديد باعث می شود ریه ها را پر کنید با مایع. —رادیو فردا

8:35 am: فرماندار نیوجرسی در پاسخ به CDC مشاوره سفر به سه کشور منطقه

نمایی از پارکینگ خالی به عنوان وستفیلد باغ دولت پلازا همراه با تمام نیوجرسی مراکز بسته است در 18 مارس سال 2020 در پاراموس, New Jersey. نیوجرسی فرماندار فیل مورفی دستور داد تمام نیوجرسی مراکز نزدیک به 8 P. M. شب گذشته نگرانی از COVID-19 ویروس.

السا | گتی ایماژ

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: CDC سفر مشورتی صادر شنبه به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات “تغییر نمی کند قوانین است که تاسیس شده و در محل برای بیش از یک هفته در حال حاضر.”

ضروری “خط مقدم” کارکنان از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و سوپر مارکت ها هنوز هم مجاز به دریافت به و از شغل خود.

CDC توصیه ساکنان منطقه سه جانبه دولت برای جلوگیری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز در پاسخ به شیوع کروناویروس است که آمار شهر نیویورک در منطقه به خصوص سخت است. وجود دارد بیش از 30000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“من را تشویق همه جدید Jerseyans به ادامه تمرین تهاجمی اجتماعی فاصله و مسئولیت شخصی برای کمک به ما از طریق این بهداشت عمومی اورژانس” مورفی در بیانیه ای گفت. —کریس Eudaily

8:24 am: Global موارد در نزدیکی 700,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im