Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: میر جهانی صلیب 200,000, آمریکا, سواحل, بازگشایی, NY گسترش تست

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور 200,000 روز شنبه به عنوان کشور و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای ایالات متحده آمریکا سهولت مستند محدودیت. نیویورک, کانون شیوع بیماری در آمریکا گزارش شده بستری و میزان مرگ است که در ادامه به بهبود در حالی که پزشکان و کارشناسان در سراسر جهان وزن در تست درمان و واکسیناسیون.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 200,698
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 905,000
  • ایالات متحده و میر: حداقل 51,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:45 pm: اسپانیا به اجازه می دهد, هوای آزاد, ورزش اگر coronavirus موارد ادامه به سقوط

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: در یک آدرس به ملت است که مردم را مجاز به ورزش از مه 2 اگر تعداد coronavirus موارد همچنان به سقوط.

سانچز گفت: مردم اجازه داده می شود برای ورزش و یا رفتن برای پیاده روی با یک فرد با آنها زندگی می کنند اگر تکامل از همه گیر “مطلوب باقی می ماند.”

اسپانیایی ها شده اند زندگی می کنند و یکی از اروپا و دقیقترین مستندات پس از 14 مارس ، آنها مجاز برای مواد غذایی, پزشکی و کار ضروری است اما نه به ورزش است. —رویترز

2:32 pm: Google, Facebook, Twitter تیم به پشتیبانی از بازیابی اعتیاد در طول همه گیر

Google, Facebook و توییتر همکاری با سازمان های غیر انتفاعی و مرکز امن اینترنت داروخانه (CSIP) برای راه اندازی انجمن با هم (TechTogether.co) یک پلت فرم آنلاین به ارائه پشتیبانی به افراد با مصرف مواد اختلالات است. این سایت مجموعه ای از منابع برای کمک به کسانی که دچار اختلال مصرف مواد و یا مبارزه با اعتیاد و ارتباط ننگ.

بسیاری از این افراد خود را از دست داد 12-مرحله جلسات و دیگر در فرد منابع در طول coronavirus اجتماعی فاصله شیوه های. تیم رایان, ستاره 2017 A&E مستند “Dope” و بازیابی مدافع برای درمان منبع Rehab.com گفت که در نتیجه انزوا از پناهگاه در محل سفارشات ایجاد کرده که در شرایط رسیده برای سوء مصرف مواد.

“Covid-19 به کشت یک محیط است که فاقد مسئولیت پذیری و دید که اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در قاچاق مواد مخدر و سوء مصرف الکل در حالی که در انزوا” رایان گفت. —دانیل Bukszpan

2:06 pm: جهانی مرگ و میر پیشی 200,000

تعداد کل مرگ و میر مربوط به Covid-19 ضربه 200,698 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مرگ و میر آمار 100,000 در آوریل 10 و 150,00 در آوریل 17.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر از coronavirus با 52,782 مرگ و میر گزارش شده با توجه به JHU. که تقریبا دو برابر 26,384 مرگ و میر گزارش شده توسط ایتالیا کشور با دوم بیشترین تعداد مرگ و میر.

داده ها همچنین نشان داد که اسپانیا و فرانسه شده است برخورد با هر کشور گزارش بیش از 22 ، 000 مرگ و میر. —هانا میلر

1:31 pm: بیش از 5000 نیویورک داروخانه ها به کروناویروس آزمون در تلاش برای صفحه نمایش 40 ، 000 نفر روزانه

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که دولت در حال گسترش است تشخیصی کروناویروس تست به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارمندان ضروری است و با هدف ارائه آزمون به 40 ، 000 نفر در هر روز.

کومو نیز امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا مستقل داروسازان به انجام تست تشخیصی. این باز خواهد شد یک شبکه ای از بیش از 5 ، 000 داروخانه ها به عنوان تست locations, او گفت:.

فرماندار گفت که او قصد دارد به گسترش آزمایش به 40 ، 000 نفر در هر روز با کمک دولت فدرال و همچنین گسترش معیارهای برای کسی که برای دریافت آزمون تشخیصی. دولت در حال حاضر به طور متوسط حدود 6000 ویروس جدید مورد در هر روز است. —اما Newburger

1:20 pm: دکتر پیشگام HIV درمان مورد بحث بالقوه Covid-19 مخدر

دکتر دیوید هو بیشتر تجربه بیشتر با ویروس ها.

به عنوان مدیر هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات در شهر نیویورک در اوایل 1990s هو آزمایشگاه پیشگام رویکرد درمانی برای اچ آی وی و او را مرد سال برای آن کار در سال 1996. او هنوز آگهی مرکز.

در حال حاضر تمرکز خود را است Covid-19 یا بیشتر به طور خاص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

او و یک تیم از حدود 15 نفر در حال کار بر روی دو روش مختلف برای متوقف کردن ویروس: جداسازی آنتی بادی از کسانی که از بهبود Covid-19 و توسعه داروهای جدید به نام بازدارنده های پروتئاز است که از تداخل با ویروس قابلیت تکثیر.

در اینجا هو افکار در برخی از برجسته ترین مواد مخدر و روش های مورد نظر برای Covid-19 در حال حاضر. —مگ Erp Pmi

1:15 pm: آخرین ما نقاط داغ

1:02 pm: سواحل چشم به ما طول می کشد گام به سوی بازگشایی

اوارگان, Healy و ناشناس دوست هر دو کالاباساس, take a selfie با هم به ساحل را برانگیخت لذت بردن از تابستان گرم مانند آب و هوا میان دولت و شهرستان های اجتماعی فاصله مقررات لازم الاجرا توسط رژیم صهیونیستی. Newsom در Huntinton ساحل, CA, در مارس 22 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

بسیاری از آمریکایی ها انتظار می رود به گله به سواحل این آخر هفته به عنوان یکی فلوریدا, شهرستان آرام محدودیت و کالیفرنیا آماده برای یک موج گرما حتی به عنوان موارد جدید از رمان coronavirus آمار یک رکورد روز قبل از.

Volusia County, صفحه اصلی به معروف دیتونا بیچ باز بسیاری در سواحل پارک به معلول بازدید کنندگان یک گام در یک مرحله به مرحله بازگشایی که تا کنون محدود سواحل آن برای کسانی که مایل به راه رفتن گشت و گذار, دوچرخه سواری و یا شنا.

در مرحله موجه شهرستان تلاش موفق به سرکوب موارد ویروس جورج Recktenwald این شهرستان, مدیر گفت: در یک جلسه در روز جمعه اگر چه او تشبیه وضعیت برای ضربه زدن به ترمز در خودرو, سراشیبی.

“ما در حال شروع به اجازه دهید که ترمز کمی اما شما نمی خواهید به انجام آن را بیش از حد سریع دلیل این که شما نمی خواهید به سرعت و خارج از کنترل” او گفت:. “اگر شما در ساحل هستند شما باید از لحاظ جسمی فعال است. هیچ نشسته حمام آفتاب و یا حلق آویز کردن با یک کولر.” —رویترز

11:55 pm: NY مرگ و میر همچنان به سرعت پس از 21 روز از جهنم’

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در نیویورک اندکی افزایش پیدا کردند Gov. اندرو کومو گفت: با دولت ضبط 437 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. مرگ و میر است تا از 422 در دوره های قبلی خبر داد.

این ویروس به کشته شدن حداقل 16,599 مردم در دولت فرماندار گفت: اگر چه این تعداد را شامل نمی شود چه می تواند هزاران احتمال مرگ و میر در شهر نیویورک است.

“ما در حال بازگشت به جایی که ما 21 روز پیش … 21 روز از جهنم” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. حدود 1100 جدید بیماران در بیمارستان بستری شد دیروز در نیویورک است. —اما Newburger

11:38 am: دولت بریتانیا تحت آتش بیش ویروس, مشاوره و میر تصویب 20,000

نشانه ای برای سنت توماس ” در بیمارستان دیده می شود در مقابل پارلمان در مارس 07, 2020 در لندن, انگلستان.

جاستین Setterfield | گتی ایماژ

دولت بریتانیا روز شنبه در دفاع از استقلال دانشمندان مشاوره آن را در coronavirus پس از آن پدید آمده است که نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز رئیس aide کرده بود با حضور در جلسات گروه.

انتقاد از جانسون دولت محافظه کار نصب شده به انگلستان پنجمین کشور در جهان به گزارش 20,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر و شمارش.

دولت گفت: 20,319 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان ها افزایش 813 از مرگ و میر گزارش شده از روز قبل. این رقم شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان که به احتمال زیاد به تعداد در هزار است.

دانشمندان می گویند انگلستان رسیده است اوج این بیماری همه گیر است اما هنوز از خطر است. تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در حال کاهش است و تعداد مرگ و میر روزانه به اوج خود رسید و در مارس 8. —آسوشیتد پرس

11:05 am: هند و پاکستان سهولت coronavirus محدودیت برای برخی از کسب و کارهای کوچک

هند اجازه مغازه ها در مناطق مسکونی به بازگشایی پنج شنبه بیش از یک ماه پس از کشور رفت و به lockdown برای جلوگیری از گسترش این coronavirus فدرال و مقامات دولتی گفت.

فدرال وزارت خانه گفت: اواخر روز جمعه است که خرده فروشان می تواند از سرگیری عملیات با تعداد کارکنان به نصف کاهش می یابد تا زمانی که کارکنان عینک و ماسک و دستکش و مناسب اجتماعی فاصله حفظ شد.

فروش مشروبات الکلی و موارد غیر ضروری دیگر همچنان ممنوع و هیچ مغازه در بازار بزرگ مکان یا چند نام تجاری و واحد تجاری مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی تا زمانی که ممکن است 3. —رویترز

10:30 am: کروناویروس در نیویورک خانه سالمندان مجبور به Covid-19 بيمار

Coronavirus بیماران آغاز شد و پس از رسیدن آخرین هفته از ماه مارس منتقل شده به Gurwin یهودی پرستاری و مرکز توانبخشی تحت نیویورک دولت دستور نیاز به خانه های سالمندان به قبول کسانی که دوره نقاهت بعد از Covid-19 حتی اگر آنها هنوز هم ممکن است مسری.

در آن زمان این جزیره خانه سالمندان به حال تنها یکی از شناخته شده ساکن بود که قرارداد این ویروس با توجه به تسهیلات جمهور و مدیر عامل شرکت استوارت Almer.

یک ماه بعد, NBC News, گزارش Gurwin است مبارزه با شیوع است که به کشته شدن 24 ساکنان — تنها سه نفر از آنها در بیمارستان نقل و انتقالات — و یکی از کارکنان که مشغول به کار در خانه داری, Almer گفت. و خانه سالمندان هنوز هم موظف به در دوره نقاهت بیماران بیمارستان شناخته شده به این ویروس به طور بالقوه افزایش گسترش آن در مرکز. خواندن گزارش کامل در Gurwin اینجا. —NBC News

9:20 am: چگونه خودروسازان برنامه ریزی برای بازگشایی خود ما گیاهان

رفتن به یک خودکار قطعات کارخانه در حومه دیترویت جنرال موتورز کارکنان دستور به پایه حداقل شش فوت از هم جدا و از طریق غربالگری سلامت است که شامل یک دما را بررسی کنید. آنها همچنین پاکسازی دست خود قرار داده و در صورت ماسک و عینک ایمنی.

آن را بسیار متفاوت از روند چگونگی سابق مرکز انتقال که GM decommissioned سال گذشته استفاده می شود به کار با صدها نفر از کارکنان آزادانه ورود و خروج از این مرکز همه در یک بار.

به عنوان خودروسازان با کشتی چگونه برای باز کردن امکانات تولید خود را با خیال راحت زمان انگیز است.

UAW جمهور روری قمار در روز پنج شنبه گفت که این اتحادیه معتقد است شروع مجدد تولید در اوایل ممکن است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز” برای اعضای آن است. دفعات بازدید: داستان کامل از نحوه خودروسازان برنامه ریزی برای باز کردن آمریکا و گیاهان در اینجا. —مایکل Wayland

8:55 am: Zillow مدیر عامل اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه در تمام طول سال

Zillow گروه ستاد در مرکز شهر سیاتل.

منبع: Zillow, گروه

غنی بارتون مدیر عامل و مؤسسین آنلاین املاک و مستغلات خدمات Zillow گفت: کارکنان خود را در روز جمعه که آنها می توانند کار از خانه از طریق 2020.

“من نظرات شخصی در مورد WFH شده اند وارونه در طول 2 ماه گذشته. من انتظار این را پایدار نفوذ در آینده از کار و … صفحه اصلی” اینترنت کارآفرین گفت: در تایید جیر اوایل صبح روز شنبه.

بسیاری از غیر ضروری کارگران در سراسر کشور انجام شده است شغل خود را از راه دور برای هفته ها اغلب در حالی که مدرسه در منزل و مراقبت از فرزندان خود و حدود یک چهارم از آنها می گویند آنها می خواهند برای ادامه کار از خانه حداقل بخشی از زمان پس از همه گیر به پایان می رسد. —الیزابت ساقی کردوا

8:30 am: لهستان برای بازگشایی, هوای آزاد, رشته های ورزشی به عنوان آن را برطرف محدودیت

لهستان قصد دارد برای بازگشایی, هوای آزاد, ورزش مناطق در مارس 4 و اجازه خواهد داد که لیگ برتر مسابقات فوتبال به بازی می شود در پایان ماه آینده به عنوان بخشی از کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

لهستان آغاز شده آرامش بخش برخی از محدودیت های قبلی در ماه آوریل گفت: آنها پرهزینه برای اقتصاد است. این بازگشایی جنگل ها و پارک ها و کاسته قوانین در تعدادی از مشتریان در مغازه ها.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که در مرحله بعدی از کاهش, ورزش, محدودیت های عبارتند از بازگشایی سالن ورزشی سرپوشیده و پس از شنا در استخرها و باشگاه های ورزشی. —رویترز

6:30 صبح: “هیچ مدرکی” که بهبود بیماران نمی توان reinfected

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

این هشدار از کلمه سازمان بهداشت جدید در علمی مختصر. می آید در پاسخ مستقیم به برخی از دولت ها نشان می دهد که تشخیص آنتی بادی ها به ویروس می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای یک “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی.”

“بسیاری از این مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود عفونت باید آنتی بادی ها به ویروس. با این حال برخی از این افراد دارای سطوح بسیار پایین از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نشان می دهد که ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی کردند.” جزئیات کامل مختصر در اینجا. — مت پرچ

6:02 am: ایران تلفات 76

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: ایران در مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 76 برای رسیدن به یک کل از 5,650 با توجه به انتخاب.

تعداد کل افراد تایید آلوده با کروناویروس در کشور است 89,328 او اضافه شده است. — مت پرچ

3:51 am: آلمانی ویروس موارد افزایش 2,055

یک مرد با پوشیدن یک پوشش چرخه در مقابل دروازه براندنبورگ در برلین در آوریل 10, 2020, رییس جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر.

جان MacDougall | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>