این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 251,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.18 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 218,000) ایتالیا (بیش از 211,900) انگلستان (بیش از 191,800) فرانسه (بیش از 169,500)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 12:32 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:12 pm: اندونزی اقتصاد رشد در ضعیف ترین فضا از سال 2001

اندونزی اقتصاد رشد 2.97% در سال در طول سال در سه ماهه اول — ضعیف ترین نرخ رشد از سه ماه اول سال 2001 گزارش رویترز با استناد به داده ها توسط این کشور آمار اداره است.

یک نظرسنجی رویترز از تحلیلگران حال متوسط پیش بینی 4.04% رشد یافته است. بخش های مختلف از اندونزی اقتصاد ضربه شد coronavirus همه گیر از جمله مصرف, سرمایه گذاری, گردشگری و صادرات کالا در این گزارش گفت:.

یک مرد پیاده گذشته یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد COVID-19 coronavirus در بنگکلن, east Java در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اما بزرگترین اقتصاد جنوب شرق آسیا برگزار می شود تا بهتر از بسیاری دیگر در سه ماهه اول تا حدودی به دلیل آن را قفل شده است و بعد از بسیاری از گرت ارشد آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“در بسیاری از آسیا مستندات … اتفاق افتاده است در اواخر ماه مارس است. در اندونزی این بود تا مارس,” او نوشت. “البته این به این معنی است که اقتصاد را تجربه بزرگتر آمار در سه ماهه دوم.”

اندونزی گزارش نشده خود اولین مورد از بیماری کروناویروس تا مارس — توسعه است که تعجب بسیاری از کشور داده گسترده لینک های هوا با چین و شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است. همانطور که از روز شنبه این کشور گزارش کرده است 11,587 موارد و 864 مرگ و میر. — ین ن لی

12:24 pm: هنگ کنگ سهام شانه های شیب دار سه ماهه اول انقباض

هنگ کنگ اصلی شاخص هانگ سنگ در معامله تا 0.54% روز سه شنبه یک روز پس از این شهر نشان داد که اقتصاد آن قرارداد 8.9 درصد نسبت به یک سال پیش مارک بزرگترین کاهش در رکورد از سال 1974. این می آید به عنوان هنگ کنگ چهره های اقتصادی چالش های مطرح شده توسط هر دو coronavirus شیوع و همچنین ماه از اعتراضات گسترده.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1000 نفر در هنگ کنگ و کشته شدن چهار.— Saheli روی Choudhury

12:10 pm: میلیون ها نفر از ایتالیایی ها بازگشت به کار با شروع این هفته

میلیون ها نفر از مردم در ایتالیا اجازه داده شد برای بازگشت به کار شروع دوشنبه به عنوان کشور در زمان اولین گام بلند مستند آسوشیتد پرس گزارش داد.

ساخت و ساز و تولید فعالیت دوباره باز در حالی که کسب و کار خرده فروشی هنوز هم باید صبر کنید برای چند روز. کافه ها و رستوران ها دوباره باز برای بایگانی اطلاعات خدمات در حالی که مردم در حال حاضر می تواند بازدید از بستگان در اعداد کوچک. ایتالیا اعلام کرد بیش از 211,900 موارد عفونت و بیش از 29 ، 000 نفر کشته شده اند.

آن را نه فقط در ایتالیا است که آغاز کرده است به سهولت و محدودیت های دیگر کشورهای اروپایی نیز در حال انجام همان. — Saheli روی Choudhury, سیلویا عمرو

11:02 am: پنج نکته را در نظر بگیرید اگر شما در حال برنامه ریزی یک سوئیچ حرفه ای در حال حاضر

تغییر شغل در وسط یک جهانی و همه گیر می تواند یک حرکت جسورانه.

Herminia Ibarra لندن, مدرسه کسب و کار استاد و نویسنده “عمل مانند یک رهبر فکر می کنم مثل یک رهبر” مشخص شده پنج ملاحظات برای کسانی که فکر کردن در مورد حرفه ای حرکت می کند که شامل اتصال با مخاطبین است. — کارن Gilchrist

10:49 am: آلمان گزارش 685 موارد جدید و 139 اضافی مرگ و میر

آلمان گزارش 685 موارد جدید و 139 بیشتر مرگ و میر با توجه به آخرین شماره از رابرت کخ موسسه آژانس دولت فدرال مسئول کنترل و پیشگیری از بیماری.

شده اند وجود دارد 163,860 مورد تأیید و 6,831 مرگ و میر در کل. اما یک مطالعه جدید ادعا می کند که تعداد واقعی موارد می تواند ده برابر بالاتر به میزان 1.8 میلیون عفونت. — Saheli روی Choudhury

9:53 am: اپل دوباره باز کردن فروشگاه ها در استرالیا این هفته

اپل تایید کرد که آن را دوباره باز کردن فروشگاه خود را در استرالیا در روز پنج شنبه. فروشگاه کار از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر به وقت محلی و خدمات در نوار نابغه — اپل پشتیبانی فنی ایستگاه — خواهد بود در اولویت قرار گیرد. قرار ملاقات می تواند رزرو آنلاین شروع روز سه شنبه.

به دلیل اجتماعی فاصله اقدامات اپل را به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل فروشگاه در یک زمان وجود دارد و می تواند تاخیر برای پیاده روی بازدید کنندگان است. نیز وجود خواهد داشت درجه حرارت نمایش قبل از ورود به. سیدنی فروشگاه بسته باقی خواهد ماند برای ارتقاء.

“ما هیجان زده برای شروع استقبال از بازدید کنندگان ما به استرالیا فروشگاه اواخر این هفته. ما از دست رفته مشتریان ما و نگاه به جلو به ارائه پشتیبانی ما” یک سخنگوی اپل در بیانیه ای گفت. — Saheli روی Choudhury

9:05 am: مهار تلاش های هزینه اقتصاد استرالیا $2.6 میلیارد دلار در هفته

استرالیا در تلاش برای جلوگیری از coronavirus انتظار می رود به هزینه اقتصاد 4 میلیارد دلار استرالیا ($2.6 میلیارد دلار) در هفته با توجه به گزیده ای از خزانه دار جاش Frydenberg را آماده اظهارات گزارش رویترز،. Frydenberg برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در باشگاه مطبوعات ملی استرالیا بعد شنبه.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای استرالیا اجرا کرده است جنبش محدودیت و فاصله اقدامات برای محدود کردن گسترش coronavirus. اما کسانی که از پروتکل های مرطوب فعالیت های اقتصادی.

استرالیا گزارش کرده است 6,825 مورد تأیید و 95 و میر ناشی از Covid-19, از شنبه. — کریستین وانگ

8:46 am: مقامات وزن بالقوه انسان راهداری بازگشایی اقتصاد

7:52 am: چین گزارش یک واحد جدید مورد تایید شده و 15 موارد بدون علامت

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: هیچ یک مورد تایید شده از عفونت نسبت داده و آن را به یک مسافر از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده اما 15 نفر وجود دارد موارد بدون علامت.

در مجموع چین گزارش کرده است 82,881 مورد تأیید و 4,633 مرگ و میر.

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

7:48 am: جهانی مرگ و میر بیش از 251,000

بیش از 251,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته و به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان پس از آلوده کردن بیش از 3.5 میلیون نفر است.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد از موارد بیش از 1.17 میلیون نفر آسیب دیده اند و بیش از 68,000 فوت کرده اند.

کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان نیز در میان برخی از بدترین متاثر از سازمان ملل. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:02 pm: طرح جدید را نشان می دهد مورد 135,000 ما مرگ و میر ناشی از Covid-19 اوت با قفل اقدامات در حال برداشته

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) تخمین می زند حدود 135,000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده از طریق آغاز ماه اوت با استناد به کاهش مستند سفارشات به عنوان راننده اصلی شماره جدید رویترز گزارش.

پیش بینی از IHME قرار می دهد ایالات متحده مرگ و میر از طریق اوایل ماه اوت در 134,475 های میانی بین 95,092 و 242,890.

مردم دریافت ماسک محافظ و bandannas به عنوان آنها در حال دست کردن در چشم انداز پارک به عنوان پوشش صورت تبدیل شدن اجباری در بسیاری از موسسات در مارس 03, 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

جدید پیش بینی منعکس بازگشایی اقدامات در دست انجام در سراسر کشور و افزایش ارتباط اجتماعی بین افراد را افزایش می دهد که انتقال این IHME گفت: با توجه به رویترز.

“این مدل جدید است که پایه و اساس جدی جدید برآورد آمریکا از مرگ” IHME مدیر کریستوفر موری گفت: در مورد بازگشایی اقدامات رویترز گزارش داد. — کریس Eudaily

5:12 pm: اقتصاددانان می گویند راه خروج از رکود بستگی به سطح مصرف کننده ترس

اقتصاددانان به دنبال راه های جدید برای اندازه گیری ارتجاعی از یک رکود عمیق نشان می دهد که بهبود بستگی دارد فردی روانشناسی به طور کلی مصرف کننده اعتماد به نفس و همچنین اینکه آیا دولت موفق شد به اندازه کافی در پر کردن شکاف درآمد برای کارگرانی که شغل خود را از دست.

“این خیلی بیشتر رفتاری. آن را نه تنها رانده درآمد. آن را رانده و با ترس گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. اقتصاددانان به دنبال شده است به چین به عنوان مثال پس از شروع بیماری وجود دارد. “حتی یک ماه پس از بازگشایی در ووهان مردم هنوز هم نگران رفتن به اماکن عمومی و مراکز خرید.” — پتی Domm

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: طرح برآورد 135,000 ما مرگ و میر در ماه اوت; تست گسترش برای Fujifilm آنفولانزا مواد مخدر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de