Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Global موارد بالا 3 میلیون و ژاپن نرخ بیکاری افزایش می یابد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 210,800
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (987,022) اسپانیا (229,422) ایتالیا (199,414) فرانسه (165,962) و آلمان (158,434).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:42 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:25 am: JetBlue نیاز مسافران به پوشیدن ماسک دیگر شرکت های هواپیمایی را با ارائه آنها را برای مسافران

خطوط هوایی ایالات متحده را به شدت سیاست برای اطمینان از مسافران و کارکنان پوشیدن ماسک صورت onboard پرواز به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

شروع مارس 4, همه JetBlue Airways مسافران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره و پوشش. آن است که دقیقترین سیاست تا کنون در ایالات متحده و یکی است که به شرح زیر نیویورک-بر اساس هواپیمایی نیاز است که خدمه پرواز پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در حالی که در وظیفه.

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا اوایل روز دوشنبه گفت: آنها نیاز به هزار نفر از کارکنان به پوشیدن ماسک و ارائه ماسک برای مسافران است. — لسلی Josephs

9:15 am: چین گزارش شش مورد جدید دیگری مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را تایید شش مورد جدید از عفونت با نیمی از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده همان دیروز. وجود 40 موارد بدون علامت.

تجمعی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بالغ بر 82,836 و 4,633 نفر کشته شده اند.

در مارس 17, تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای پس از بررسی در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار در گزارش اضافه شده 1,290 مرگ و میر. — Saheli روی Choudhury

9:11 am: لس آنجلس گسترش رایگان coronavirus تست برای تحویل و rideshare رانندگان

Coronavirus تست رایگان خواهد بود برای حمل و نقل کارگران در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اعلام کرد در روز دوشنبه.

رایگان تست برای تحویل تاکسی Uber و Lyft رانندگان در دسترس تبدیل خواهد شد در روز سه شنبه, حتی اگر آنها علائم.

لس آنجلس قبلا باز شده تست به بحرانی کارگران که آیا علائم. لس آنجلس 20,417 تایید موارد Covid-19.

Garcetti گفت: اوایل روز دوشنبه در یک مصاحبه در سی ان ان که مقدار coronavirus تست نیاز به دو برابر قبل از لوس آنجلس معتقد دوباره باز کردن. — Kif Leswing

8:25 am: ژاپن در ماه مارس افزایش نرخ بیکاری برای یک سال به بالا

ژاپن در ماه مارس نرخ بیکاری افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در یک سال و در حالی که کار در دسترس بودن کاهش یافت و به بیش از سه سال اخیر با توجه به داده های رسمی رویترز گزارش داد.

تنظیم فصلی نرخ بیکاری به رقم 2.5% و مشاغل-به-برنامه نسبت کاهش یافت و به 1.39 این خبرگزاری گفت.

چند مسافر هستند دیده می شود در تسوکوبا قطار اکسپرس در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در تسوکوبا, Ibaraki, ژاپن.

Etsuo حرا | گتی ایماژ

در حالی که نرخ بیکاری به نظر می رسد نسبتا پایین در مقایسه با دیگر اقتصادهای در حال مراتب در بحران اقتصادی جهانی سوخت coronavirus همه گیر آن می تواند فشار بیشتری را بر نخست وزیر شینزو آبه برای تزریق بیشتر محرک به اقتصاد ژاپن است. دولت او در حال حاضر به تصویب یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد دلار یا 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی رویترز گزارش داد.

ژاپن بیش از 13,400 موارد عفونت و ملی اضطراری در محل تا زمانی که ممکن است 6 برای هفت منطقه از جمله توکیو و اوزاکا. رسانه های محلی گزارش داد که دولت در نظر دارد اگر آن را می تواند تمدید شود. — Saheli روی Choudhury

8:12 am: Global موارد بالا 3 میلیون مرگ و میر بیش از 210,800

بیش از 3 میلیون نفر در حال حاضر گزارش شده اند آلوده به کروناویروس در سراسر جهان و بیش از 210,800 اند و از بیماری تنفسی Covid-19 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به تمام نقاط جهان در ماه صرف.

هاپکینز’ داده ها نشان داد که ایالات متحده بیش از 987,000 تایید موارد عفونت و مرگ و میر بیش از 56,000. اسپانیا بیش از 229,400 موارد گزارش شده در حالی که ایتالیا دارای بیش از 199,400 موارد است. فرانسه و آلمان و انگلستان هر کدام بیش از 158,000 موارد است. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:30 pm: خطوط هوایی آمریکا را به صورت ماسک به مسافران نیاز به آنها را برای خدمه پرواز

آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا گفت: آنها نیاز به هزار نفر از کارکنان به پوشیدن ماسک و ارائه ماسک برای مسافران نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

هواپیمایی اتحادیه های کارگری بارها خواستار حمایت قوی تر در برابر coronavirus. در حالی که مسافرت هوایی در آمریکا پایین است برخی از 95% از یک سال پیش به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات در سراسر جهان خدمه پرواز باید نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس در کار و به دنبال فدرال روش.

آمریکایی گفت: در ماه آینده آن را به شروع به توزیع ماسک و مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای مسافران و نیاز است که آن را حدود 30,000 اصلی منطقه ای و خدمه پرواز ماسک می پوشند در حالی که در وظیفه. —لسلی Josephs

5:45 pm: کاخ سفید منتشر coronavirus تست استراتژی و ادعا می کند بیشتر از آن کار انجام شده است

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرده برداری از استراتژی جدید دوشنبه برای کمک به کشورهای سطح شیب دار تا ظرفیت خود را به آزمون برای coronavirus ادعا ترین کار آن انجام شده است با توجه به اسناد جدید.

دو اسناد و مدارک به دست آمده توسط NBC News شامل تست های “کلی” و تست “طرح.”

اولین سند تست کلی تا حد زیادی در خدمت به عنوان دفاع از دولت را به طور گسترده ای مورد انتقاد دست زدن به coronavirus تست از زمان شروع این بیماری همه گیر. آن به تشریح هشت مسئولیت است که در آن می گوید متعلق به دولت فدرال و ادعا می کند در حال حاضر هفت نفر از این.

دیگر سند ، تست “طرح” توصیف آنچه در آن خواستار “همکاری” بین ایالات فدرال دولت و بخش خصوصی است. مشارکت آن را توصیف برگ سهم از مسئولیت برای تامین مالی و طراحی و اجرای coronavirus تست طرح به فردی متحده است. — کریستینا Wilkie, Kevin Breuninger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: تگزاس به لغو محدودیت این هفته SF گسترش پناهگاه در محل از طریق ممکن است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>