این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.65 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 256,800
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.2 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 219,300) ایتالیا (بیش از 213,000) انگلستان (بیش از 196,200) فرانسه (بیش از 170,600)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:25 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:20 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ’ از coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که بازگشایی نقاط کشور خواهد به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را. اما او استدلال کرد که از مزایای مهم تر هزینه.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از [مرگ] از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC David Muir در, نادر, شبکه خبر مصاحبه. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان او حرکت کاخ سفید در مارس 5, 2020, در واشنگتن, DC مسیر به آریزونا که در آن او خواهد شد و تور یک ماسک کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده و میر حال صعود بالاتر از 70,000 با مجموع موارد بیش از 1.2 میلیون نفر است.

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ که این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. — کریستینا Wilkie

8:18 am: آرژانتین امنیت 4 میلیارد دلار وام از بانک توسعه آمریکای لاتین

آرژانتین امن است 4 میلیارد دلار از بانک توسعه آمریکای لاتین برای سرمایه گذاری تلاش های مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری شیوع رویترز گزارش داد.

بودجه توزیع خواهد شد بیش از چهار سال رویترز گفت که این بانک انتظار دارد سرمایه گذاری 900 میلیون دلار در آرژانتین در این سال است.

هاپکینز داده ها نشان داد عفونت موارد در این کشور آمریکای جنوبی بالاتر از 4,800 و حداقل 262 مردم مرده است. — Saheli روی Choudhury

8:11 am: هندی, بانک ها, پیش بینی بیشتر وام های بد و که می تواند تاخیر در بهبود اقتصاد

هند شده است در یک ملی مستند از اواخر مارس که در حال حاضر دو بار تمدید شده است. با فعالیت های اقتصادی به شدت کاهش داده است وجود دارد رشد می ترسند که روزانه دستمزد حقوق بگیران و صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است دارای قدرت مالی و در این مستند وجود دارد پیش بینی است که آنها ممکن است به طور پیش فرض بر روی وام خود را.

یک کارشناس گفت: CNBC است که بانک ها و غیر بانکی وام دهندگان در حال رفتن به محتاط تر از در حال حاضر در مورد آنها قرض دادن پول به. اگر افرادی که نیاز به وام قادر به دریافت آنها را به طور بالقوه می تواند تاخیر اقتصادی هند بازیابی از coronavirus بحران است. — Saheli روی Choudhury

8:04 am: جهانی عفونت موارد بیش از 3.6 میلیون

بیش از 3.65 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آلوده شده است و بیش از 256,800 مردم از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در واقع برخی از کشورها هستند گفت: روزانه خود را مورد اعداد هستند و نه کاهش.

ایالات متحده بدترین متاثر از ملت که در آن مرگ و میر عبور کرده 71,000 با بیش از 1.2 میلیون موارد تایید شده تا کنون هاپکینز داده ها نشان داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de