این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 247,300
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.15 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 217,400) ایتالیا (بیش از 210,700) انگلستان (بیش از 187,800) فرانسه (بیش از 168,800)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:54 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:57 am: چین گزارش سه مورد جدید می گوید: همه آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: سه نفر وجود دارد موارد اضافی و نسبت همه آنها به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 13 موارد بدون علامت عفونت است.

شده اند وجود دارد حداقل 82,880 تایید موارد عفونت در سرزمین اصلی پس از شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در هوبئی استان در اواخر سال گذشته. در میان آنها 4,633 نفر کشته شده اند. تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای در مارس 17 پس از بررسی در شهر ووهان اضافه شده 1,290 مرگ و میر. Saheli روی Choudhury

8:24 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او معتقد است که وجود خواهد داشت یک واکسن تا پایان 2020

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اعتماد به نفس است که یک واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال 2020 است. که به نظر می رسد در تضاد با پیش بینی های ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی که باید گفت یک coronavirus واکسن می تواند بین یک سال تا 18 ماه.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال در یادبود لینکلن در واشنگتن است. “ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال ما در حال هل دادن بسیار سخت است.”

او گفت که او فکر بسیاری از شرکت های نزدیک به در حال توسعه یک واکسن. تاکر و هیگگینس

7:35 am: هند دارای بیش از 40 ، 000 موارد آن را به عنوان گسترش مستند

هند 40,263 تایید موارد عفونت از یکشنبه شب با توجه به داده های وزارت بهداشت, وب سایت است. در مورد 10,886 مردم را بهبود و 1,306 اند داده نشان داد.

غیر محلی کارگران پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حالی که در صف دریافت کمک از محلی غیر دولتی سازمان در طول مستند. نخست وزیر نارندرا Mondi اعلام کرد 21 روز مستند در 22 مارس در سراسر کشور در محدود کردن جنبش از مردم از پله خارج از خانه خود را برای جلوگیری از گسترش این کورونا ویروس.

ادریس عباس | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

عفونت موارد بالا رفته رغم این کشور تحت مستند از اواخر ماه مارس است. که مستند در حال حاضر تمدید شده است توسط دو هفته برای بار دوم. دستورالعمل جدید صادر خواهد اجازه می دهد برخی از محدودیت به کاسته در مناطق که کم خطر گسترش ویروس. فعالیت هایی مانند بازگشایی مدارس و مراکز خرید هنوز هم مجاز نیست. Saheli روی Choudhury

7:26 am: سنگاپور در حال حاضر بیش از 18,000 موارد اما جامعه گسترش کم باقی مانده است

سنگاپور گزارش داد 657 مورد جدید از عفونت از ظهر در مارس 3 با بسیاری از آنها مربوط به شناسایی خوشه های خارجی کارگر خوابگاه وزارت بهداشت گفت.

شهر-دولت تایید کرده است بیش از 18,000 موارد تا کنون 18 نفر فوت کرده اند از Covid-19. بسیاری از بیماران دارای علائم خفیف و یا بالینی هست اما هنوز تست مثبت وزارت گفت. آنها در حال نگه داشته و در انزوا در جامعه امکانات در حالی که کمی بیش از 1600 نفر هنوز در بیمارستان است.

اکثر کسانی که آلوده شده اند در هفته های اخیر در حال کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی مشغول به کار در ساخت و ساز و دیگر کار فشرده بخش است. Saheli روی Choudhury

7:12 am: Global موارد بالا 3.5 میلیون مرگ و میر بالا 247,000

بیش از 3.5 میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 247,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1.1 میلیون عفونت و بیش از 67,000, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. مرگ و میر از Covid-19 پیشی گرفتن از آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

یک بیمار آزمایش شده است برای coronavirus در نرم افزار سلامت مراقبت فوری coronavirus تست سایت در 30 آوریل سال 2020 در Wantagh, New York.

القاعده بلو | گتی ایماژ

اسپانیا و ایتالیا و انگلیس و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده است. شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6 pm: داو آتی سقوط بیش از 200 امتیاز به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد

میانگین صنعتی داو جونز آتی بودند پایین با 245 امتیاز و یا 1% و S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز معامله شده در حدود 1% پایین تر به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد همراه با دم تنش بین چین و آمریکا

اگر چه کشورهای در سراسر ایالات متحده به آرامی کاهش stay-at-home محدودیت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار برای کمک به اقتصاد تک به تک داده ها از سازمان بهداشت جهانی نشان داد که ایالات متحده تا به حال آن مرگبارترین 24 ساعت بین پنج شنبه و جمعه.

“بعد از 2-4 هفته حیاتی برای هر دو بحران اقتصادی و بحران بهداشت و درمان گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. “بزرگترین خطر برای بازار سهام پیش از موعد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. اگر افزایش COVID-19 منحنی مجددا و اقتصادهای در حال تعطیل دوباره آسیب های وارده به بازار سهام را روان چشمگیر خواهد بود.” — فرد ایمبرت

5:30 pm: ما گزارش اطلاعات متهم چین از پوشش شیوع شدت به ذخیره کردن لوازم پزشکی

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

به گزارش آسوشیتد پرس آمده است که چین و افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی. این تحلیل آمده است که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن انجام این کار توسط “انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت داده است.” — Riya Bhattacharjee آسوشیتد پرس

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ویروس مرگ و میر در, ایتالیا, NRA میسازد کردن کارکنان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de