Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Global موارد بالا 3.4 میلیون مرگ و میر بیش از 243,600

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 243,600
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.1 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 216,500) ایتالیا (بیش از 209,300) انگلستان (بیش از 183,000) فرانسه (بیش از 168,500)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:17 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:06 am: مکزیک گزارش 1,349 موارد جدید و 89 اضافی مرگ و میر

مکزیک وزارت بهداشت گفت: وجود 1,349 جدید شناخته شده از موارد عفونت و دیگری 89 نفر در روز شنبه در نیجریه گزارش شده است. تعداد کل موارد در کشور می ایستد در 22,088 و حداقل 2,061 مرگ و میر.

ریکاردو شفیلد سر از مکزیک آژانس حفاظت از مصرف کننده گفت: در توییتر او آزمایش مثبت با توجه به انتخاب. Saheli روی Choudhury

8:58 am: Global موارد بیش از 3.4 میلیون مرگ و میر بیش از 243,600

بیش از 3.4 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 243,600 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1.1 میلیون عفونت و بیش از 66,000, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. اخیرا مرگ و میر از Covid-19 پیشی آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا

شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:06 pm: بافت می گوید ما اقتصاد غلبه خواهد کرد coronavirus

مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی وارن بافت خطاب به بیماری همه گیر کوروناویروس در طول این شرکت سالانه سهامداران نشست و گفت: “هیچ چیز در واقع می تواند در جلوگیری از امریکا است.”

وارن بافت

جری میلر | CNBC

“آمریکا معجزه آمریکایی سحر و جادو همواره غالب و آن را به انجام این کار دوباره” بافت گفت: از اوماها است.

بافت نیز گفت: او مدیون کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci یک “بدهی بزرگ قدردانی” برای او آموزنده به روز رسانی در زمان وقوع.

سهامداران برگزار شد و تقریبا برای اولین بار در تاریخ شرکت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. بیشتر بخوانید درباره چه بافت گفت: در coronavirus از CNBC فرد ایمبرت. —سارا سالیناس

3:30 pm: تگزاس گزارش 1,000 موارد جدید پس از برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی

تگزاس گزارش شده بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد برای سومین مستقیم بعد به عنوان دولت سر به اولین آخر هفته از بازگشایی اقتصاد با اقدامات محدود.

تگزاس وزارت بهداشت گزارش 1,293 جدید موارد مثبت Covid-19 روز شنبه است که در آن دومین تک-بعد عفونت رای دادن. این نیز نشانه اولین بار در تگزاس به ثبت بیش از 1000 موارد سه روز در یک ردیف.

تگزاس در حال حاضر در مجموع از 30,552 موارد مثبت و 847 مرگ و میر. سنبله در ميزان عفونت پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در آوریل 28, اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی, on May 1.

در فروشگاه های خرده فروشی خدمات و ناهار خوردن در رستوران ها ممکن است به کار گیرند تا 25 درصد ظرفیت است. سینما و مراکز خرید نیز مجاز به کار گیرند تا 25 درصد از کل اشغال. فرماندار تصویب “stay-at-home” سفارش در 2 آوریل. —یاس کیم

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: تگزاس پست سوم مستقیم بعد از 1 ، 000 مورد جدید به عنوان دولت و بازگشایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>