این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 233,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:04 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:23 am: عمده ما خطوط هوایی نیاز به ماسک صورت در پرواز

حامل های عمده در آمریکا شروع خواهد شد نیاز به مسافران و کارکنان که با مشتریان به پوشیدن پارچه پوشش صورت در طول پرواز اعلام کرد گروه تجارت شرکت های هواپیمایی برای امریکا است. این شامل بررسی های شبانه روزی در پرواز و deplaning بیانیه ای گفت:.

“نیاز به پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در طول سفر هوایی است که فقط یکی از راه های حامل در حال کار برای محافظت از مسافران و کارکنان در طول این بحران گفت:” گروه تجارت به نمایندگی بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده. “حامل در حال کار در سراسر ساعت برای پاکسازی کاکپیت کابین و کلید تاچ پونت — مانند سینی جداول بازوی استوار, کمربند ایمنی, دکمه, منافذ دسته و سرویسهای بهداشتی مجهز — با CDC-مصوب ضد عفونی کننده.”

اعضای گروه تجارت شامل Alaska Airlines, American Airlines, اطلس هوایی Delta Air Lines جت بلو ایرویز خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی. جوانا قهوهای مایل به زرد

نصب و راه اندازی هنر به تصویر می کشد ده ها تن از رنگ صورتی هواپیما دیده می شود در یک پارکینگ در San Diego International Airport (سان) در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

بینگ Guan | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:37 am: چین گزارش 12 مورد جدید می گوید نیمی از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 12 جدید تایید موارد عفونت و که شش نفر از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 25 اضافی موارد بدون علامت.

در مجموع وجود داشته است 82,874 تایید موارد عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی و 4,633 نفر کشته شده اند.

در مارس 17, تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای پس از بررسی در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار در گزارش اضافه شده 1,290 مرگ و میر. Saheli روی Choudhury

9:14 am: کالیفرنیا اجازه خواهد داد که مجوز ازدواج به دست آمده باشد از طریق ویدئو کنفرانس

بزرگسالان در کالیفرنیا قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس به مدت 60 روز آینده Gov. گاوین Newsom توییتی.

دولت 48,917 تایید موارد Covid-19 که 3,497 مردم در بیمارستان Newsom توییتی. Saheli روی Choudhury

9:03 am: وال مارت اعلام کرد جدید خدمات تحویل کمتر از دو ساعت

Walmart گفت جدید خود را تحویل اکسپرس خدمات ارائه به مشتریان در کمتر از دو ساعت.

این سرویس در حال حاضر در دسترس در سراسر 100 فروشگاه های وال مارت از اواسط ماه آوریل است. از آن خواهد شد گسترش به تقریبا 1000 فروشگاه در اوایل ممکن است با توجه به خارج شده است. در هفته بعد از این خدمات خواهد شد نورد از نزدیک به 2,000 کل فروشگاه ها.

مشتریان می توانند سفارش در سراسر بیش از 160000 مواردی که خارج حمل از جمله مواد غذایی, مواد غذایی و ملزومات روزمره.

خدمات هزینه خواهد شد $10 در بالای موجود تحویل به اتهام, اما خارج نامحدود تحویل مشتریان خواهد پرداخت هزینه تخت از $10 در هر تحویل اکسپرس. Saheli روی Choudhury

8:47 am: استرالیا گزارش برنامه ریزی چگونه به راه اندازی مجدد فعالیت های ورزشی دوباره

دولت استرالیا دیدار خواهد کرد روز جمعه برای بحث در مورد چگونگی فعالیت های ورزشی می تواند راه اندازی مجدد در حال حاضر که روزانه موارد گزارش شده در کشور رسید گزارش رویترز با استناد به دو منبع آشنا با جزئیات.

“دستور کار شامل اصول ورزشی و دیگر فعالیت های تفریحی” یک منبع به این خبرگزاری گفت.

استرالیا ملی راگبی لیگ گفت: آن را از سر 20-دور رقابت on May 28, اما آن را هنوز هم نیاز به اجازه دولت به راه اندازی مجدد با توجه به انتخاب.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از ساعت 6 صبح جمعه به وقت محلی وجود دارد که 16 مورد جدید. استرالیا 6,762 مجموع موارد و 92 نفر کشته شده اند. Saheli روی Choudhury

8:26 am: محموله های گوشی های هوشمند رنج می برند بزرگترین در سال کاهش IDC می گوید:

جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل کاهش 11.7 درصد در سال در سه ماه اول سال 2020 داده های اولیه از بین المللی شرکت داده (IDC) نشان داد. تلفن سازان حمل 275.8 میلیون گوشی در سه ماهه.

IDC گفت که در حالی که در سه ماهه اول معمولا تجربه “پی در پی (چهارم بیش از سه ماهه) کاهش در محموله” این بزرگترین سال بیش از سال کاهش تا کنون.

چین با تجربه بزرگترین منطقه ای کاهش سه ماهه به عنوان محموله کاهش یافته است 20.3 درصد نسبت به یک سال پیش. بسیاری از چین بسته شد در ماه فوریه برای یک دوره طولانی به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. “جهانی وابستگی به چین را برای گوشی های هوشمند عرضه زنجیره ای نیز ناشی از مسائل عمده به سه ماهه پیشرفت” IDC گفت.

شرکت تحقیقات مقابل گفت: آن تجزیه و تحلیل نشان داد که جهانی گوشی های هوشمند در بازار کاهش یافته است 13 درصد در سال در سه ماهه. Saheli روی Choudhury

7:42 am: تن میوه و گل در معرض خطر خراب به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین

کشاورزان در سطح جهانی در حال دست و پنجه نرم کردن با مازاد منابع از محصولات خود را به برداشت محصول خود می توانید به آنها در نظر گرفته شده مشتریان به دلیل اختلالات ایجاد شده از مستندات و جنبش محدودیت.

بعضی از آنها تبدیل به راه های خلاقانه برای خلاص شدن از شر بیش از حد منابع. بلژیکی ها خواسته شده است برای خوردن سیب زمینی سرخ کرده به عنوان بیش از 750,000 تن سیب زمینی در معرض خطر بودن دور انداخته; هند کشاورزان تغذیه گاو خود را توت فرنگی است که به طور معمول به معنای برای گردشگران و بستنی تولید کنندگان; در حالی که شرکت در هلند در حال خرید گل برای هدیه دادن به کارکنان.

“این مستندات که همه ما در حال تجربه در سراسر جهان هستند و باعث اختلال در کار, بنابراین ما در حال گرفتن مردم را در زمینه های تولید در مزارع” گفت: Michael Strano, سرب, محقق اصلی تخريبي و فناوری های پایدار در بخش کشاورزی در سنگاپور-MIT داد برای تحقیقات و فن آوری است.

“این اختلال در سراسر جهان حمل و نقل و زنجیره تامین است که باعث این پدیده غیر معمول از کمبود در برخی از مناطق و مازاد در دیگران,” او اضافه شده است. Huileng قهوهای مایل به زرد

7:30 am: Global موارد بیش از 3.2 میلیون مرگ و میر بیش از 233,000

بیش از 3.2 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 233,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

یک مرد با پوشیدن ماسک در تلاش برای گرفتن یک تاکسی در میدان تایمز در میان Covid-19 همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1 میلیون عفونت و بیش از 62,000 مردم, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. در اوایل این هفته مرگ و میر پیشی آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:39 pm: Ex-TARP ناظر می گوید واشنگتن مقصر است برای شرکت های بزرگ دریافت وام کسب و کار کوچک

شرکت های بزرگ که با دریافت پول از وام کسب و کار کوچک برنامه را سرزنش نیست با توجه به سابق TARP watchdog نیل Barofsky.

“شما باید به عقب برگردید به طراحی برنامه خود را” Barofsky گفت CNBC.

“منظورم این کنگره رفت از راه خود را به حک کردن کسب و کار است که باید بیش از 500 کارمند, اما, رستوران ها, رستوران های زنجیره ای,” او گفت: “بسته شدن بل.” “آنها می خواستند پول برای رفتن به رستوران های زنجیره ای.”

Barofsky یک وکیل که قبلا به عنوان بازرس کل برای بحث Troubled Asset Relief Program که کنگره تصویب به ایجاد ثبات در سیستم مالی میان بحران 2008.

داد و ستد عمومی شرکت هایی مانند لرزش زیستن, Potbelly و اموزش نوازی, گروه, همه دریافت وام از طریق چک Protection Program اما پس از اعلام آنها بازگشت پول.

“آنها شرکت کردند چرا که آنها واجد شرایط و پس از آن وجود دارد این فوق العاده ای سیاسی واکنش” Barofsky گفت: به طور خاص ارجاع زاینده رود به عنوان مثال. —کوین Stankiewicz

6:23 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مظنون شیوع کروناویروس از چین آمد آزمایشگاه نیست و استناد به شواهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: — بدون ارائه هر گونه مدرکی که او دلیلی به این باور است که شیوع کروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین است.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا از آنچه که شواهد او دیده است و به او اعتقاد دارند این ویروس پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه در مورد ریشه های این ویروس و جواب داد: “شما شنیده ام همه چیز متفاوت است. سه یا چهار مفاهیم مختلف به عنوان به چگونه از آن بیرون آمد.”

“ما باید در پاسخ به این در نه چندان دور آینده و این که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین” رئیس جمهور گفت:.

اما او بعد از آن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او تا به حال “دیده می شود هر چیزی که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس در این نقطه است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع این ویروس؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله” و سپس تکرار آن ادعا. —دن منگان

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت نظریه که ویروس از چین آمد, آزمایشگاه, فناوری بزرگ درآمد یک ضربه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de