این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 233,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:04 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:42 am: تن میوه و گل در معرض خطر خراب به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین

کشاورزان در سطح جهانی در حال دست و پنجه نرم کردن با مازاد منابع از محصولات خود را به برداشت محصول خود می توانید به آنها در نظر گرفته شده مشتریان به دلیل اختلالات ایجاد شده از مستندات و جنبش محدودیت.

بعضی از آنها تبدیل به راه های خلاقانه برای خلاص شدن از شر بیش از حد منابع. بلژیک خواسته شده است خوردن سیب زمینی سرخ کرده به عنوان بیش از 750,000 تن سیب زمینی در معرض خطر بودن دور انداخته; هند کشاورزان تغذیه گاو خود را توت فرنگی است که به طور معمول به معنای برای گردشگران و بستنی تولید کنندگان; در حالی که شرکت در هلند در حال خرید گل برای هدیه دادن به کارکنان.

“این مستندات که همه ما در حال تجربه در سراسر جهان هستند و باعث اختلال در کار, بنابراین ما در حال گرفتن مردم را در زمینه های تولید در مزارع” گفت: Michael Strano, سرب, محقق اصلی تخريبي و فناوری های پایدار در بخش کشاورزی در سنگاپور-MIT داد برای تحقیقات و فن آوری است.

“این اختلال در سراسر جهان حمل و نقل و زنجیره تامین است که باعث این پدیده غیر معمول از کمبود در برخی از مناطق و مازاد در دیگران,” او اضافه شده است. Huileng قهوهای مایل به زرد

7:30 am: Global موارد بیش از 3.2 میلیون مرگ و میر بیش از 233,000

بیش از 3.2 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 233,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

یک مرد با پوشیدن ماسک در تلاش برای گرفتن یک تاکسی در میدان تایمز در میان Covid-19 همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1 میلیون عفونت و بیش از 62,000 مردم, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. در اوایل این هفته مرگ و میر پیشی آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:39 pm: Ex-TARP ناظر می گوید واشنگتن مقصر است برای شرکت های بزرگ دریافت وام کسب و کار کوچک

شرکت های بزرگ که با دریافت پول از وام کسب و کار کوچک برنامه را سرزنش نیست با توجه به سابق TARP watchdog نیل Barofsky.

“شما باید به عقب برگردید به طراحی برنامه خود را” Barofsky گفت CNBC.

“منظورم این کنگره رفت از راه خود را به حک کردن کسب و کار است که باید بیش از 500 کارمند, اما, رستوران ها, رستوران های زنجیره ای,” او گفت: “بسته شدن بل.” “آنها می خواستند پول برای رفتن به رستوران های زنجیره ای.”

Barofsky یک وکیل که قبلا به عنوان بازرس کل برای بحث Troubled Asset Relief Program که کنگره تصویب به ایجاد ثبات در سیستم مالی میان بحران 2008.

داد و ستد عمومی شرکت هایی مانند لرزش زیستن, Potbelly و اموزش نوازی, گروه, همه دریافت وام از طریق چک Protection Program اما پس از اعلام آنها بازگشت پول.

“آنها شرکت کردند چرا که آنها واجد شرایط و پس از آن وجود دارد این فوق العاده ای سیاسی واکنش” Barofsky گفت: به طور خاص ارجاع زاینده رود به عنوان مثال. —کوین Stankiewicz

6:23 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مظنون شیوع کروناویروس از چین آمد آزمایشگاه نیست و استناد به شواهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: — بدون ارائه هر گونه مدرکی که او دلیلی به این باور است که شیوع کروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین است.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا از آنچه که شواهد او دیده است و به او اعتقاد دارند این ویروس پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه در مورد ریشه های این ویروس و جواب داد: “شما شنیده ام همه چیز متفاوت است. سه یا چهار مفاهیم مختلف به عنوان به چگونه از آن بیرون آمد.”

“ما باید در پاسخ به این در نه چندان دور آینده و این که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین” رئیس جمهور گفت:.

اما او بعد از آن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او تا به حال “دیده می شود هر چیزی که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس در این نقطه است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع این ویروس؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله” و سپس تکرار آن ادعا. —دن منگان

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت نظریه که ویروس از چین آمد, آزمایشگاه, فناوری بزرگ درآمد یک ضربه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر