Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Global موارد نزدیک به 1 میلیون منهتن املاک و مستغلات و اتومبیل به توقف

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 998,047
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 51,335
  • ما موارد: حداقل 234,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 5,607

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:46 pm: Global موارد نزدیک به 1 میلیون

2:43 pm: منهتن املاک و مستغلات فروش زمین به توقف در ماه مارس است. قیمت شیرجه می تواند بعدی

منهتن املاک و مستغلات فروش زمین به توقف در پایان ماه مارس و برخی از کارشناسان صنعت می گویند که قیمت ها سقوط می تواند 30 ٪ یا بیشتر در یک بار فعالیت رزومه.

کل حجم فروش در واقع افزایش 14 درصد برای سه ماه اول سال 2020 افزایش قوی ژانویه و فوریه با توجه به یک گزارش از داگلاس Elliman و میلر ساموئل. اما قیمت فروش به طور متوسط برای یک آپارتمان در منهتن کاهش یافت و 11 درصد در سه ماهه برای $1,887,740.

دو هفته آخر ماه مارس زمانی که coronavirus شروع به واقعا آمار منطقه نیویورک نشان داد که بازار به طور ناگهانی در شوک است. با توجه به Olshan ملک را گزارش بازار وجود دارد تنها دو قرارداد بیش از 4 میلیون دلار به امضا رسید و در آخرین هفته مارس — بدترین هفته از ماه اوت سال 2009 زمانی که بحران مالی اخیر در بازار. —رابرت فرانک

2:29 pm: GE Aviation کردند به 50 درصد از آن موتور کارکنان تولیدی

جنرال الکتریک در حال برنامه ریزی برای کردند نیمی از آن حمل و نقل هوایی واحد موتور-تولید کارکنان به عنوان coronavirus roils صنعت شرکت گفت: CNBC. این حرکت شامل هزاران نفر از شغل هاي مهم واحد و برای چهار هفته است.

اضافی کاهش می آیند کمتر از یک ماه پس از این شرکت گفت: کاهش 10 درصد از آن حمل و نقل هوایی واحد مؤثر تقریبا 2,600 کارگران است. اما coronavirus’ ویرانگر تلفات در تقاضای سفر افزایش یافته است و شرکت های هواپیمایی پارکینگ صدها هواپیما در حالی که تعویق انداختن سفارشات هواپیمای جدید.

“با توجه به بی سابقه ای تاثیر COVID-19 در صنعت حمل و نقل هوایی تجاری GE Aviation در حال اجرای یک کاهش موقت در تجاری موتور مونتاژ و برخی جزء عملیات تولید تا چهار هفته” جنرال الکتریک سخنگوی گفت. “ما درک تعهد کلیه کارکنان در طول این زمان دشوار است و ما حسرت داشتن به این عمل است. ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مشتریان و حفظ توانایی ما برای پاسخ هنگامی که این صنعت بهبود یابد.” —لسلی Josephs

2:26 pm: ما Secret Service هشدار coronavirus کلاهبرداری ایمیل در حال افزایش

شرکت ها در سراسر کشور در تلاش برای حفظ کارکنان در مورد کوروناویروس روبرو هستند یکی دیگر از تهدید در قالب یک سیل مخرب و ایمیل های مقامات می گویند که.

در سرویس مخفی ایالات متحده هشدار ارسال می شود این هفته به اجرای قانون و بانکی مقامات سرویس مخفی ایالات متحده هشدار می دهد شرکت های بزرگ امریکا در مورد ایمیل های جعلی که حاوی مخرب پیوست.

“در طول coronavirus شیوع بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ارسال ایمیل های حاوی COVID-19 روز رسانی به مشتریان خود را به آنها را آگاه از پاسخ های فعلی و وضعیت. به عنوان این نوع از ایمیل در حال حاضر تبدیل شدن به طور فزاینده مکرر جنایتکاران را شروع کرده اند به استفاده از این آشنایی به نفع خود” هشدار به دست آمده توسط CNBC گفت.

این سازمان گفت: در این هشدار که آن در حال بررسی است و تلاش های تروریستی در آن مخرب پیوست های ایمیل اجازه می دهد تا حمله از راه دور نصب نرم افزارهای مخرب بر روی سیستم آلوده به “برنامه به طور بالقوه برداشت اعتبار نصب کی لاگر ها و یا قفل کردن سیستم با ransomware.” —اسکات Zamost جنیفر شلسینگر

2:20 pm: داو می دهد تا 534-نقطه تجمع و منفی تبدیل می شود

2:09 pm: رئیس مدرن به روز رسانی در واکسن جدول زمانی و توسعه

2:00 pm: چین در دفاع از خود coronavirus داده پس از گزارش اطلاعاتی آمریکا شک اعداد

1:52 pm: Robert Herjavec: احتمالا از دست دادن همه چیز ترسناک است این که آیا شما یک ‘کوسه’ و یا کسب و کار کوچک

Coronavirus طول می کشد عوارض عاطفی در صاحبان کسب و کار که سرمایه گذاری کرده اند زندگی خود را ساخت یک شرکت و نام تجاری “مخزن کوسه” سرمایه گذار و امنیت سایبر کارآفرین Robert Herjavec گفت.

او گفت که او تا به حال به غیر روحانی کردن حدود 8 درصد از Herjavec گروه 350 نفر نیروی کار یک “به شدت وحشیانه” حرکت می کند.

“فکر آن را احتمالا همه رفتن دور است واقعا ترسناک” Valentin گفت: در CNBC “Squawk کوچه.” “من اهمیتی نمی دهند اگر شما یک کوسه. من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شما ارزش. من اهمیتی نمی دهند اگر شما یک کسب و کار کوچک. مردم را از غرور زیادی در کسب و کارهای کوچک.”

کارآفرینان شروع کسب و کار “فقط برای چک” گفت: مدیر عامل و موسس Herjavec گروه فراهم می کند که امنیت سایبر محصولات و خدمات برای کسب و کار.

“آنها خود را تمام نفس و آنها چه کسانی هستند و همه چیز وابسته به آن, پس از آن واقعا سخت است” او گفت:. —کوین Stankiewicz

1:47 pm: FDA برطرف اهدای خون محدودیت به آدرس کمبود عرضه خون

FDA تجدید نظر در دستورالعمل به آن را آسان تر برای برخی از مردم برای اهدای خون که قبلا محدود شده است.

تجدید نظر در دستورالعمل های بلند اهدای خون محدودیت در کسانی که به تازگی بدست خالکوبی و سوراخ و همچنین به عنوان کارگران جنسی و تزریق مواد مخدر. مردم قادر خواهد بود برای اهدای خون سه ماه پس از گرفتن یک تاتو جدید یا پر سر و صدا به جای یک سال. کارگران جنسی و تزریق مواد مخدر قبلا مجاز به دادن خون اما در حال حاضر می توانید انجام این کار پس از خودداری از کار جنسی و یا تزریق مواد مخدر با استفاده از برای سه ماه.

گی مردان در حال حاضر قادر به خون اگر آنها خودداری از تماس جنسی با مرد دیگری به مدت سه ماه به جای یک سال.

این تغییرات ممکن است قادر به مسائل با خون در آمریکا با توجه به FDA. “به عنوان یک نتیجه از این بهداشت عمومی اورژانس وجود دارد یک کمبود قابل توجهی در تامین خون در ایالات متحده آمریکا” FDA گفت: در اصلاح دستورالعمل ها. —هانا میلر

1:39 pm: Chanos می گوید فرفره اقتصاد شرکت هایی مانند Uber ظهور خواهد کرد از coronavirus بحران ‘آزار’

Coronavirus همه گیر ممکن است مزیت برای اجرای اقتصاد شرکت که برخی آن را باور خواهد بود Kynikos همکاران موسس جیم Chanos گفت: در CNBC “حاصل کار دو گزارش است.”

“من فکر می کنم فرفره اقتصاد شرکت در حال رفتن به بیرون آمدن از این صدمه نمی افزایش یافته است گفت:” میلیاردر سرمایه گذار و کوتاه معروف فروشنده. “من می دانم که وجود دارد بدن فکر کردم که خب هر کس فقط می خواهد فراموش تحویل مواد غذایی و ما همه را Ubers و هیچ کس در حال رفتن به خرید یک ماشین دوباره و من فکر می کنم در سمت تلنگر از آن است که نیروی کار استخر مسئله برای اجرای اقتصاد شرکت در حال رفتن به loom بسیار بسیار بزرگ بیرون آمدن از این بحران است.”

Chanos گفت: بیکاری در حال پرداخت به فرفره اقتصاد کارگران عنوان شده در 2 تریلیون دلار امداد لایحه می تواند در برجسته کردن برخی مسائل با این مدل از شرکت هایی مانند Uber Lyft و GrubHub. چرا که این شرکت ها طبقه بندی رانندگان به عنوان پیمانکاران مستقل به جای کارکنان شرکت باید اجتناب شود پرداخت به بیکاری برنامه های راه سنتی کارفرما خواهد معنی پرداخت سقوط بر مالیات دهندگان. —لورن Feiner

1:33 pm: Walgreens می بیند افزایش فروش در بخش اول مارس قبل از dropoff به عنوان مستند سفارشات به اثر رفت در سراسر ایالات متحده

Walgreens, چکمه, داد, جهانی, Chief Financial Officer جیمز Kehoe گفت: این شرکت شاهد افزایش فروش در بخش اول مه و سپس کاهش قابل توجه به عنوان مستندات اثر صورت گرفت. او گفت که این شرکت نمی تواند قابل اعتماد هوا تاثیر COVID-19.

Walgreens مدیران گرفته شده از مکان های مختلف به گزارش مالی سه ماهه دوم سال درآمد آنها به عنوان ماندم, به و اجتماعی فاصله از یک دیگر.

بین المللی داروخانه های زنجیره ای ارائه سرنخ در مورد چگونه خرده فروشان هنوز هم باز در همه گیر ممکن است کرایه. Walgreens رهبران توصیف پیچیدگی های پیش بینی روندهای کسب و کار به عنوان مشتری الگوهای تغییر به سرعت در طول یک بحران جهانی است. برای مثال آنها گفت: برخی از مشتریان خریداری چند ماه از نسخه. از سوی دیگر به شدت قاچاق فروشگاه های مانند کسانی که در لاس وگاس را ضربه سخت شده توسط بسته قمار و رستوران ها و کسب و کار در این نزدیکی هست. —ملیسا Repko

1:21 pm: آمازون بلوک فروش N95 ماسک برای عموم آغاز می شود با ارائه منابع به بیمارستان

آمازون است که دیگر ارائه N95 ماسک برای عموم مردم آن را به عنوان اولویت تحویل لوازم ضروری به بیمارستان های دولتی و گروه های دیگر در میان شیوع کروناویروس.

اوایل این هفته شرکت نورد یک بخش جدید از وب سایت خود را اختصاص داده شده به COVID-19 مربوط به منابع. وجود دارد هر متحده-معتبر بیمارستان و یا دولت و یا آژانس فدرال می توانید با پر کردن یک فرم برای دسترسی به آیتم های لازم مانند N95 ماسک جراحی, ماسک صورت, سپر, فولاد لباس, دستکش های جراحی و حجم بزرگ sanitizers. اخبار وب سایت برای اولین بار گزارش شده توسط Vox.

سایت متحده آن است که پذیرش درخواست از عموم مردم اشاره کرد: “ما در حال پذیرش درخواست از افراد و یا غیر واجد شرایط سازمان در این زمان است.” آمازون نیز اشاره کرد و آن را نمی خواهد سود حاصل از سفارشات. —آنی پالمر

1:08 pm: حتی با 6.6 میلیون بیشتر کارگران به دنبال بیکاری میلیون ها هنوز هم بیشتر نیاز به فایل

جمع آوری مردم در ورود به نیویورک وزارت امور خارجه وزارت کار ادارات در بروکلین است که به روی عموم بسته شده با توجه به شیوع بیماری های کروناویروس مارس 20, 2020.

اندرو کلی | ایسنا

این 6.6 میلیون ادعای کارگران ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته انتظار نمی رود که به یک انعکاس دقیق از تعداد واقعی آمریکایی است که خود را به طور ناگهانی از کار.

تعدادی انتظار می رود برای ادامه برای رشد توسط میلیون ها نفر در این ماه.

هفتگی مدعیان در هفته پایان مارس 28 بود دو برابر در حال حاضر تکان دهنده 3.3 میلیون رکورد براده از هفته قبل است. آن را نیز به خوبی بالاتر از 3.1 میلیون اجماع پیش بینی اقتصاددانان تبدیل شده بود که بی ربط با روز شنبه به عنوان تعدادی از شرکتهای اصلی را تخمین می زند که نزدیک به 5 میلیون نفر است. —پتی Domm

12:54 pm: صدای سنج ایجاد کردن خلبانان راه برای به دست آوردن $1,200 محرک چک به کاربران بلافاصله پس از مذاکرات با کوبا خوانده شده را علامت

صدای سنج ایجاد کردن, بزرگترین متحده دیجیتال بانک, راه اندازی, خلبانی راه را برای کاربران آن به خود را دریافت فدرال $1,200 محرک چک فورا هفته قبل از دولت انتظار می رود برای ارسال پرداخت.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت: آن را به طور تصادفی برداشت 1000 نفر از مشتریان خود را به پرداخت پنج شنبه با استفاده از یک ویژگی به نام SpotMe که به طور معمول اجازه می دهد تا کاربران برای رفتن منفی در حساب های خود را بدون تحمیل هزینه های.

پس از این بانک با استفاده از سرمایه خود را به جلو پول تا زمانی که دولت باعث می شود کسانی که در پرداخت بخشی از تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده در هفته گذشته آن را در خطر ابتلا به برخی, به گفته مدیر عامل شرکت کریس بریت. اگر او می شود اطمینان از این که دولت سنج کاربران نمی توانید تغییر مسیر محرک پرداخت به دیگر حساب های بانکی او قصد دارد در گسترش آن به بیشتر از این بانک 8 میلیون نفر از کاربران ، —هیو پسر

12:46 pm: DNC به تعویق افتاد تا ماه اوت به تاخیر انداختن رسمی نامزدی ریاست جمهوری به عنوان coronavirus گسترش می یابد

کنوانسیون ملی دموکرات ها که قرار بود برای ماه جولای به تعویق افتاد تا ماه اوت به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

“در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار بنابراین ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق کنوانسیون” گفت: DNC, کنوانسیون کمیته, مدیر عامل جو Solmonese در آزادی مطبوعات.

“من همیشه بر این باور بودند که آمریکا و نوآوری و ابتکار و خلاقیت, درخشش, درخشان ترین دوران ما سخت ترین روز و به همین دلیل من با اعتماد به نفس ما کنوانسیون تیم برنامه ریزی و شرکای خود را پیدا خواهد کرد یک راه برای ارائه یک کنوانسیون در میلواکی در این تابستان است که ما دموکرات نامزد در مسیر پیروزی در ماه نوامبر,” او گفت:. —یلنا Dzhanova

12:37 pm: کوچک صاحبخانه مبارزه به عنوان اجاره یا نمی تواند و یا انتخاب کنید به پرداخت میان coronavirus اخراج

به عنوان ضرر و زیان کار صعود به میلیون ها نفر به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته کردن کارگران به طور فزاینده ای نمی تواند اجاره. که همچنین خبر بد برای صاحبخانه است.

بر خلاف بزرگ شرکت املاک و مستغلات و REITs که چندین اجاره ساختمان های کوچک و به اصطلاح “مادر و پاپ” صاحبخانه نه نقدی و نه اعتباری در دسترس برای پوشش هزینه های خود را هنگامی که اجاره بها اجرا می شود.

وجود دارد حدود 8 میلیون فرد صاحبخانه در ایالات متحده به معنی کسانی که به طور معمول خود را بین یک تا 10 خواص. آنها خود را مدیریت کنید و نیمی از خواص اجاره در کشور و خانه حدود 48 میلیون مستاجرها با توجه به سود یک شرکت نرم افزاری است که به فروش می رساند و آنها را از نوع آنلاین اجاره سیستم عامل مورد استفاده توسط بزرگتر صاحبخانه. —Trulia

12:24 pm: داو جهش بیش از 400 امتیاز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید CNBC عربستان سعودی و روسیه را به سهولت فشار روغن

12:17 pm: بانک فدرال کاپلان می بیند نرخ بیکاری افزایش به اواسط نوجوانی و سپس سقوط به 8 درصد در سال جاری

ایالات متحده نرخ بیکاری را به اوج در “کم به اواسط نوجوانی” قبل از سقوط به حدود 8 درصد در پایان سال 2020 رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان میگوید.

از آنجا بازیابی به احتمال زیاد بیشتر خواهد شد U شکل به عنوان مصرف کنندگان در تلاش برای بهبود یافتن از یک اقتصادی نزدیک به توقف در آورده با تلاش برای جلوگیری از coronavirus بانک مرکزی گفت: در طول یک “Squawk در خیابان” ، کاپلان گفت که او پیش بینی یک “شدید انقباض” در سه ماهه دوم سرایت به سه ماهه سوم قبل از بهبودی آغاز می شود.

“مسئله این است که چه قدرت ارتجاعی?” او گفت:. پس از بیکاری قله کاپان گفت که او آن را می بیند لغزش “زیر 10 درصد احتمالا نزدیک به 8٪.” —Jeff Cox

12:11 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جوایز از 25 میلیارد دلار در اورژانس بودجه حمل و نقل

ایالات متحده فدرال حمل و نقل دولت (FTA) اعلام کرد که تخصیص 25 میلیارد دلار در بودجه اضطراری کمک های مالی به سیستم حمل و نقل عمومی به آدرس عظیم falloff در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه از جمله $5.4 میلیارد دلار به منطقه شهر نیویورک شد, تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته و سیستم های حمل و نقل باید شروع به دریافت و پرداخت در هفته های آینده. —رادیو فردا

12:06 pm: Uber گفت: آن را جبران رانندگان که تست مثبت برای COVID-19. این راننده بود و هنوز هم تکذیب کرد

زمانی که آتیلا Erzeybek یک بارگذاری راننده در شهر فینیکس تست مثبت برای COVID-19 در مارس 23, اعمال او به سرعت برای کمک مالی به سوار-های شرکت قول داده است آن را به رانندگان که سقوط بیمار در میان همه گیر.

پرونده او بدون ابهام بود: او فرستاده بارگذاری یک نامه از دکتر خود را که اظهار داشت که او تا به حال بیماری تنفسی و نیاز به خود شده است.

و بنابراین او شوکه شده بود که شرکت او را تکذیب کردند.

“پس از بررسی اسناد و مدارک خود را ما تعیین کرده اند که شما واجد شرایط برای کمک های مالی به این دلیل که سند را نشان نمی دهد علائم و یا خطر COVID-19” شرکت نوشت: او. سپس حساب خود را غیر فعال. —آنی نوا

12:01 pm: به روز رسانی نقشه از ما موارد که در حال حاضر مجموع 217,263

11:53 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید شیوع کروناویروس در لانگ آیلند است ‘نگران کننده’ به عنوان دولت مورد افزایش به 92,381

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: شیوع کروناویروس در لانگ آیلند است که “نگران کننده” به عنوان عفونت است و در حال حاضر برای هر شهرستان در سراسر کشور موجی به 92,381.

“شما نگاه کنید در ناسائو شهرستان 1,000 موارد جدید, Suffolk County 1,141 موارد جدید. که نگران اخبار” کومو گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی با اشاره به دو شهرستان که شامل لانگ آیلند. Suffolk County خانه به Hamptons ثروتمند زمین بازی منهتن غنی است.

کومو گفت: COVID-19 شیوع فقط در هدف قرار دادن مناطق شهری است. Coronavirus گسترش یافته به بخش هایی از شمال ایالت نیویورک بیشتر گاوها از مردم است. ایالت نیویورک فکر نمی کنم فقط در شهر نیویورک است. شمال ایالت نیویورک است که یک جامعه روستایی و شما می بینید که نه فقط در مناطق شهری این مناطق حومه که Westchester ناسائو و Suffolk. … در بسیاری از ایالت نیویورک است کوچک از ایالات متحده” —برکلی لاولیس جونیور

11:30 am: گوگل شل گسترده ممنوعیت تبلیغات که ذکر coronavirus

گوگل آرامش بخش است سیاست خود را در برخی از تبلیغات مربوط به COVID-19 بعد از اصل مسدود کردن تمامی تبلیغات مرتبط با این بیماری همه گیر.

تحت آن “حساس رویدادهای سیاست” گوگل گفت: آن شروع به مسدود کردن تبلیغات مربوط به کروناویروس در ماه ژانویه است. که سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از تبلیغات اقدام به سرمایه گذاری در کوتاه مدت حوادث مانند حوادث طبیعی, اما به همه گیر همچنان به عنوان یک مسئله عمده این شرکت گفت: این تنظیم اجرای “را به اطمینان حاصل شود که ما در حال حفاظت از کاربران در حالی که اولویت دادن اطلاعات حیاتی است.”

سیاست تغییر می آید به عنوان تحلیلگران بر این باورند که گوگل را به یک ضربه قابل توجهی در درآمد تبلیغات به عنوان فضای تبلیغات آنلاین را کند می کند. Axios اولین گزارش خبری پنج شنبه. —مگان گراهام

11:26 am: Goldman مدیر عامل داود و سلیمان می گوید: “شکی نیست” که اولیه ما پاسخ به کروناویروس کند بود

گلدمن ساکس مدیر عامل داود سلیمان گفت که در حالی که وجود دارد این است که “شکی” که اولیه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر شد و آهسته پیشرفت است و در حال حاضر در حال ساخته شده و یک “مسیر رو به جلو” از بحران پدیدار خواهد شد در هفته های آینده.

“وجود دارد هیچ سوال دیوید که ما دیر به این بودیم آهسته به انطباق” سلیمان گفت: روز شنبه در CNBC در پاسخ به سوال یکی از لنگر دیوید Faber.

“اما من واقعا در حال حاضر تعداد زیادی از تمرکز” از دولت و شرکت های خصوصی سلیمان گفت. “با منابع ما به نبوغ ما, خلاقیت, من بسیار خوشبین خواهیم پیشرفت و شروع به رسم یک مسیر رو به جلو در هفته های آینده.”

سلیمان گفت که به عنوان تست و اقدامات دیگر تا سطح شیب دار آن خواهد شد در نهایت به سیاستگذاران اعتماد به نفس در مسیر ویروس. که درک خواهد کرد “به ما این فرصت را به به آرامی شروع به باز کردن بخش هایی از اقتصاد,” او گفت:. —هیو پسر

11:18 am: این نقشه نشان می دهد که کشورهای در حال دیدن بیشتر کار ضرر و زیان ناشی از coronavirus

یکی دیگر از شکستن رکورد افزایش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده آمار آمریکایی ها در سراسر کشور اما متنوع در تاثیر توسط دولت به هر استاندار یک متفاوت تدبیر در کاهش گسترش COVID-19.

ادعای دولت برای مزایای بیکاری بودند بیشتر متمرکز در هاوایی, پنسیلوانیا, رود آیلند ایالت واشنگتن و ماساچوست با ادعای 73, 62, 50, 47 و 47 در هر 1000 کارگران بود. داده ها برای بیکاری براده از طریق پایان هفته گذشته است. —توماس فرانک, John W. هاردکور, کون بزرگ

11:10 am: DOJ و HHS شریک برای توزیع لوازم پزشکی مصادره شده از قیمت gougers

وزارت دادگستری ایالات متحده و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, برنامه ریزی برای توزیع بیش از نیم میلیون از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE از جمله حدود 192,000 N95 ماسک, ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک و نیوجرسی مبارزه با کروناویروس HHS گفت: در آزادی مطبوعات.

دفتر تحقیقات فدرال مصادره منابع در طول اجرای عملیات DOJ را COVID-19 احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار نیروی کار در مارس 30. در علاوه بر این به N95 ماسک ماسک, منابع یافت می شود شامل 598,000 درجه پزشکی دستکش و 130,000 فولاد, ماسک, روش, ماسک, N100, ماسک فولاد لباسهای ضد عفونی کننده حوله و فیلتر ذرات بطری ضد عفونی کننده دست و بطری اسپری ضد عفونی کننده آزادی گفت.

HHS گفت: آن را خواهد پرداخت صاحب احتکار PPE قبل از coronavirus ارزش منصفانه بازار برای تامین. —نوح Higgins-دان

10:23 am: فولکس واگن گسترش تنسی گیاه shutdown

فولکس واگن تمدید موقت خاموش کردن آن Chattanooga گیاه در تنسی تا 10 p. m. مارس 12 با توجه به کوروناویروس. گیاه بود و انتظار می رود به بازگشایی در اوایل این هفته. آن به پایان رسید و تولید در 21 مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“بهداشت و ایمنی از تیم ما باقی مانده است ما بالاترین اولویت” این خودروساز آلمانی در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و را هر و همه مراحل اضافی به عنوان تبدیل شدن آنها لازم در برقراری ارتباط به روز رسانی به عنوان آنها در دسترس هستند.”

VW گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت تمام Chattanooga کارکنان در کامل است. همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود به پرداخت زمان در آوریل 10. ساعتی و حقوق و دستمزد کارکنان غیر معاف خواهد باید این گزینه را به “بدون پرداخت هیچ مجازات” برای این روز و حقوق معاف از کارکنان ممکن است استفاده از کامپیوتر این شرکت گفت.

برنامه ریزی شده بازگشایی است که هنوز قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسعه ملی-اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل است. —مایکل Wayland

10:15 am: Grubhub می دهد رستوران ها مستقل 250 دلار برای کمک به درایو تحویل فروش

Grubhub است به رستوران های مستقل منطقه ای و زنجیره ای و فرانچایز 250 دلار به مشتریان ارائه, ارتقاء, از $10 در هر سفارش حداقل $30. Grubhub گفت که شرکت رستوران ها دیده می شود فروش سنبله 30 درصد در مقایسه با کسانی که ارائه, ارتقاء.شخص ثالث تحویل دهنده قصد دارد به صرف تقریبا 30 میلیون دلار از طریق آوریل در برنامه. Grubhub گزارش درآمد حاصل از 1.3 میلیارد دلار در سال 2019. —آملیا Lucas

9:50 am: آمازون شروع خواهد شد گرفتن کارگران درجه حرارت و ارائه ماسک صورت پس از اعتراض عمومی

مرکز پاسخگویی آمازون انبار.

گتی ایماژ

آمازون است که مصرف بیشتر مراحل برای محافظت از انبار کارگران هفته بعد از اعتراض عمومی.

در یک پست وبلاگ دیو کلارک اجرا می شود که آمازون خرده فروشی عملیات گفت: این شرکت شروع خواهد شد گرفتن کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه آنها را با ماسک صورت.

متوسط چک آغاز شد و یکشنبه گذشته در انتخاب سایت در ایالات متحده و در حال حاضر شروع به رول کردن به آمازون کل عملیات شبکه و رد پای از تمام فروشگاه های مواد غذایی در ایالات متحده و اروپا در اوایل هفته آینده کلارک گفت. هر کسی که ثبت تب بیش از 100.4 گفته خواهد شد که برای رفتن به خانه و تنها مجاز به بازگشت پس از آنها رفته سه روز بدون تب او اضافه شده است. —آنی پالمر

9:41 am: Ex-FDA اتحادیه اروپا و ‘بخش هایی از زندگی ما’ خواهد ماند تعطیل بدون coronavirus مواد مخدر توسط پاییز

Coronavirus ادامه خواهد داد برای مختل کردن زندگی روزمره در پاییز مگر در مواردی وجود دارد یک داروی موثر برای درمان آن گفت: سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb.

“اگر ما آن را ندارید این ویروس در حال رفتن به آمده به عقب در پاییز و آن رفتن به ادامه تعطیل کردن بخش هایی از زندگی ما” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.”

“این است که رفتن به گردش در پس زمینه. مصرف کننده است نه رفتن به گزاف گویی. مردم در حال رفتن به ترس به بیرون رفتن و ما قصد داریم به ادامه ببینید مردم تسلیم شدن به این ویروس,” او اضافه شده است.

گوتلیب گفت: مفهوم “ضرورت” اعمال به توسعه COVID-19 واکسن نیاز به توان به توسعه درمانی. —کوین Stankiewicz

9:33 am: سهام باز و پس از صاف مدعیان موج توسط یک رکورد 6.6 میلیون

سهام باز مسطح به عنوان تیره و تار ایالات متحده بیکاری جبران افزایش قیمت نفت و به اضافه ترس اطراف شیوع کروناویروس و اقتصادی آن انشعابات. پنج شنبه حرکت در آمده و پس از آن بازار دچار سقوط در جلسه قبلی. سهام تحت فشار بودند تا در روز چهارشنبه توسط نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: ایالات متحده باید آماده برای یک “بسیار دردناک دو هفته.” مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا —فرد ایمبرت, Pippa استیونس

9:23 am: San Diego بیمارستان آماده برای ‘آهسته در حال حرکت سونامی’ از coronavirus موارد

سن دیگو مبتنی بر سیستم بیمارستان Scripps بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای coronavirus موارد در شهر “سنبله” در چه مدیر عامل کریس ون Gorder توصیف به عنوان “آهسته در حال حرکت سونامی” — حتی آن را به عنوان در حال حاضر در حال اجرا از ماسک های جراحی و پزشکان آماده برای تبدیل بیهوشی ماشین آلات به هواکش در خرج کردن.

“ما می دانیم که آن را در آینده ادامه داشته باشد. “ما در واقع می توانید آن را ببینید. ما باید مراحل اولیه آن در حال حاضر آمدن در ساحل. شما می توانید ببینید که با مثبت بیماران ما در بیمارستان ما. اما ما نمی دانیم که چگونه است که سونامی است که در واقع رفتن به.”

Scripps سلامت به اجرا در پنج بيمارستان با 1,453 تخت 28 سرپایی مراکز و رفتار تقریبا 600,000 بیماران در هر سال. همانطور که از دوشنبه, آن را تا به حال پردازش 4,822 coronavirus آزمون شناسایی 217 COVID-19 بيمار ون Gorder گفت. آنها تا به حال فقط نه coronavirus بيماران در بخش مراقبت ويژه و پنج تن از آنها با استفاده از هواکش به عنوان هفته گذشته, او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

9:20 am: پیانیست جاز الیس مارسیاس جونیور ترانه سرا آدم شلسینگر مرگ از coronavirus عوارض

در چهارشنبه عوارض ناشی از COVID-19 ادعا کرد زندگی پیانیست و مربی الیس مارسیاس جونیور و خواننده و ترانه سرا آدم شلسینگر نیویورک زمان گزارش شده است.

مارسیاس بود که 85 سال, کمک به اواخر 20 قرن تجدید حیات در موسیقی جاز و تحت تاثیر چهار نوازنده پسران به برجسته مشاغل از جمله جاز هنرمندان Wynton و برانفورد.

آدم شلسینگر, 52, یک خواننده و ترانه سرا برای گروههای چشمه Wayne و پیچک. او تا به حال برنده جایزه دوم حرفه ای نوشتن آهنگ برای فیلم و تئاتر و تلویزیون است. —Melodie وارنر

8:31 am: ما هفتگی مدعیان صعود به 6.6 میلیون

تورنت آمریکایی تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری ادامه داد: هفته گذشته به عنوان 6.6 میلیون ادعاهای جدید ثبت شد که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد پنج شنبه.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز حدود 3.1 میلیون, یک هفته پس از نزدیک به 3.3 میلیون براده در موج اول چه شده است یک رکورد شکنانه تورم بیکاری رتبه.

قبل از coronavirus تعطیل کردن بخش عمده ای از اقتصاد ایالات متحده بالاترین هفتگی ادعا شد 695,000 در سال 1982. رکود بزرگ بالا بود 665,000 در مارس 2009.

توقف ناگهانی موجب اجتماعی فاصله سیاست ناشی از یک آبشار از افزایش بیکاری بر خلاف هر چیزی که ملت همیشه دیده می شود. —Jeff Cox

8:02 am: رستوران رویه اضافی به takeout سفارشات

خرید یک وعده غذایی یک رول کاغذ توالت.

رستوران ها در حال تبدیل به بسته بندی در تقاضای مصرف کننده با محصولات غذایی و نوشیدنی برای رسیدن به مشتریان خود را حتی به عنوان آینده کسب و کار خود نامشخص است.

متحده را بسته اتاق ناهارخوری مجبور eateries به محوری برای بایگانی اطلاعات و تحویل. کل رستوران معاملات فرو 36 درصد در طول هفته منتهی به مارس 22 از یک سال قبل از آن با توجه به NPD Group.

چند هفته پیش دیو Goodside صاحب کافه ساحل در منهتن در شرق فوقانی جانبی خواست مقاله خود فروشنده برای 10 مورد از کاغذ توالت یا حدود 800 رول. کافه ارائه می دهد یک رول کاغذ توالت و دو جفت پلی اتیلن دستکش به طور معمول مورد استفاده برای آماده سازی مواد غذایی با هر سفارش. Goodside تخمین می زند که ساحل کافه پر است حدود 20 تا 30 سفارشات یک شب. رستوران دیگر در سراسر کشور با در نظر گرفتن اقدامات مشابه.—آملیا Lucas

7:52 am: سوئیس موارد بالا 18,000

سوئیس آژانس بهداشت عمومی گزارش تعداد کل coronavirus عفونت در سراسر کشور صعود کرده به 18,267 از 17,139.

کشور است که ثبت نهم-بیشترین تعداد عفونت در سراسر جهان تایید کرده 505 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

7:27 am: انجمن کسب و کار کوچک به چالش کشیده به $349 میلیارد دلار از وام های سریع

7:12 am: بوئینگ ارائه می دهد داوطلبانه اخراج کارکنان

یک کارگر امر سیلر به یک محموله قاب درب به قسمت پایین یک بوئینگ 737 بدنه مونتاژ در Spirit AeroSystems در Wichita, Kansas.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

بوئینگ ارائه شده است خریداری و بازنشستگی زودرس بسته به کارکنان با توجه به یادداشتی از بوئینگ اجرایی دیو کالهون. این یادداشت می گوید بوئینگ ارائه خواهد شد داوطلبانه اخراج طرح است که اجازه می دهد تا کارکنان واجد شرایط که مایل به خروج از شرکت برای انجام این کار با یک پرداخت و مزایای بسته است.

“این حرکت با هدف کاهش نیاز به نیروی کار اقدامات” Calhoun نوشت: در این یادداشت. —خواهد Feuer

7:05 am: ما از جراح می پرسد CDC برای دیدن اگر ماسک صورت می تواند به جلوگیری از گسترش پس از تمام

ما جراح عمومی جروم Adams صحبت می کند در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس (COVID-19) در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن, DC, مارس 14 سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری گتی ایماژ

امریکا بالا دکتر به نظر می رسد به نرم موضع خود را بیش از اثر از ماسک های صورت که می آید برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams تا به حال در ابتدا توصیه می شود در برابر عموم مردم با پوشیدن ماسک های صورت گفته آنها “موثر نیست” در جلوگیری مردم از انقباض COVID-19 و تکثير خطر از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قادر به آنها را دریافت کنید.

اما آدامز گفت: ان بی سی “امروز” در روز چهارشنبه که او در حال حاضر خواسته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور بررسی این که آیا این توصیه باید تغییر کند. —سام مردیت

6 am: اسپانیا تلفات عبور 10,000

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده است که یک رکورد 950 نفر یک شبه به عنوان یک نتیجه از coronavirus آوردن این کشور تلفات به 10,003.

آن را می شود تنها کشور دوم در سراسر جهان برای پیش افتادن از 10,000 coronavirus مرگ و میر. به تاریخ ایتالیا گزارش کرده است که 13,155 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19. —سام مردیت

5:45 am: اسپانیا گزارش حدود 900,000 مردم شغل خود را از دست پس از مستند

یک توریست می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او حمل چمدان گذشته یک بسته نایک فروشگاه در لاس Ramblas در 15 مارس سال 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

تقریبا 900,000 اسپانیایی کارگران شغل خود را از دست پس از کشور رفت و به مستند اجتماعی, امنیت داده ها نشان داد.

منطقه یورو چهارمین اقتصاد گزارش داد که 898,822 مردم از دست داده اند شغل خود را از مارس 12, زمانی که مستند اقدامات برای اولین بار معرفی شد. بیش از نیمی از کسانی که کار از دست داده بودند موقت کارکنان.

اسپانیا گزارش سوم-بیشترین تعداد موارد در هر کشور در سراسر جهان با بیش از 104,000 عفونت. —سام مردیت

4:50 am: نتانیاهو اسرائیل را در خود به انزوا پس از وزیر بهداشت آزمون مثبت

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تنظیم شده است برای رفتن به قرنطینه برای بار دوم پس از دولت تایید کرد که وزیر بهداشت Yaakov Litzman آزمایش مثبت برای coronavirus.

دیگر مقامات ارشد دولتی نیز به فکر خود منزوی پس از آمدن به تماس با Litzman اسرائیل رسانه ها گزارش شده است. بیش از 6,200 مردم باید قرارداد COVID-19 عفونت در اسرائیل با 30 مرگ و میر در سراسر کشور. —سام مردیت

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا و میر پیشی بگیرد 10,000; روسیه گزارش ثبت سنبله در موارد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>