این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 887,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 45,000
  • ما موارد: حداقل 199,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 4,100

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:20 pm: جهانی coronavirus موارد آمار 1 میلیون و 50000 مرگ و میر در چند روز که مقامات می گویند

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که heardquaters در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی مقامات “عمیقا نگران” در مورد “سریع تشدید و گسترش جهانی” از شیوع کروناویروس گفت: جهانی عفونت خواهد گرفتگی 1 میلیون با 50000 مرگ و میر در چند روز.

“طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور قلمرو و منطقه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اخبار جلسه توجیهی در سازمان در ژنو مقر چهارشنبه. “سه ماه پیش ما می دانستیم که تقریبا هیچ چیزی در مورد این ویروس است.”

“این یک بیماری همه گیر برای اولین بار ناشی از کروناویروس و که رفتار واقعا شناخته شده و ما مجبور به ایستادن در اتحاد برای پیدا کردن این ویروس بسیار خطرناک,” Tedros گفت. —نوح Higgins-دان

2:08 pm: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه نیاز ساکنان به در خانه باقی می ماند. تنها بخش های خاصی از فلوریدا تا به حال اقامت در خانه سفارشات قبل از این ایالت سفارش. این سیاست جدید می رود به اثر پنج شنبه شب در نیمه شب.

“حتی اگر وجود دارد بسیاری از مکان ها در فلوریدا بسیار کم عفونت نرخ آن را حس می کند برای اینکه این حرکت در حال حاضر” DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

او گفت که او تا به حال مشورت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اجرای یک مادر اقامت در خانه سفارش و CDC تصمیم به گسترش دستورالعمل های آن 30 روز بیشتر نیز تحت تاثیر تصمیم خود را. —هانا میلر

1:50 pm: خطوط هوایی آمریکا معذرت خواهی برای به اشتباه ارائه ده ها تن از خلبانان ترک داوطلبانه

خطوط هوایی آمریکا عذرخواهی به آن خلبانان در روز چهارشنبه پس از اشتباه ارائه هزاران نفر از هوانوردان داوطلبانه ترک گزینه های به عنوان بخشی از تلاش این شرکت برای کاهش هزینه ها برای مبارزه با کروناویروس’ تلفات در سفر تقاضا است.

آمریکا تا به حال “یا اشتباه یا miscommunication به اشتباه نشان داد” که حداقل از 1 ، 200 خلبانان که پرواز ایرباس A320 و بوئینگ 737 narrowbody هواپیما می تواند کوتاه مدت ترک با توجه به یک ایمیل به خلبانان از کیمبال سنگ و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات پرواز بود که مورد بررسی توسط CNBC. “این انتقادات و پیشنهادات برای کوتاه مدت برگ … به پایان رسید و صبح دیروز و به عنوان ما شروع به فرایند جایزه ما کشف کرد که ما پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه نزدیک است که تعداد برگ بر اساس زمان مارس برنامه. در واقع نیروی انسانی برنامه ریزی باور نمی کند ما قادر خواهد بود به جای هر A320 و یا B737 برگ برای ماه آوریل است.” —لسلی Josephs

1:42 pm: Facebook را سندبرگ: یادگیری از اشتباهات ما آمادگی ما برای مقابله با کروناویروس

Facebook COO Sheryl Sandberg گفت: این شرکت در درس های آموخته شده از اشتباهات متعدد بیش از چند سال گذشته آماده کرده و آن را برای مقابله با بحران های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“برخی از مشکلات ما بود و برخی از اشتباهات ما در طی سال های گذشته ما سخت کار می کرد تا به اصلاح آن و خودمان آنها در خدمت ما هست” سندبرگ گفت: در خامه می خواهم از روی نیمکت پادکست.

از سال 2017 از طریق 2019, Facebook برخورد با یک خط conga از رسوایی.

در حال حاضر در پی coronavirus همه گیر سندبرگ گفت: Facebook در حال انجام بهترین خود را به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است. —Sal رودریگز

1:34 pm: این فرار مالیاتی ممکن است اندکی در آینده coronavirus بیل – و حسابداران رسمی هستند هراس آن

بعدی coronavirus امداد لایحه ممکن است احیای دولت محلی و مالیات کسر و سبب شیوع حسابداران هستند کمتر از هیجان.

در مصاحبه با نیویورک تایمز مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا افزایش چشم انداز عطف به ماسبق برقراری به اصطلاح نمک جزء به جزء کسر در یک چهارم coronavirus امداد لایحه برای قرار دادن پول بیشتر در جیب آمریکایی ها.

کاهش مالیات و مشاغل قانون دربسته در محیط مقدار ایالتی و محلی کسر مالیات itemizers می تواند ادعا می کنند در اظهارنامه مالیاتی خود را به $10,000 شروع در سال 2018 – یک تغییر است که آمار بالا بگیر بالا-مالیات متحده در کیف پول.

نمک کسر شامل درآمد و مالیات بر املاک. نیویورکی که جزء به جزء کسر در سال 2017 و ادعا نمک نوشتن در زمان به طور متوسط کسر $23,804 با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز.

کاخ سفید نیست برنامه ریزی برای دیگری COVID-19 لایحه بنابراین چشم انداز از جمله قانون نامشخص است در حال حاضر. —Darla Mercado

1:29 pm: Nancy Pelosi می خواهد به جلو حرکت کند با زیرساخت لایحه پس از خانه بازگشت در آوریل 20

مجلس نانسی پلوسی می خواهد برای شروع مرحله بعدی ایالات متحده coronavirus پاسخ با زیرساخت لایحه پس از اتاق برنامه ریزی شده در مارس 20, بازگشت, او گفت:.

“من فکر می کنم ما و دوباره مارس 20, خدا حاضر و coronavirus حاضر اما مدت کوتاهی پس از آن ما باید قادر به حرکت به جلو” او به خبرنگاران گفت: همانطور که آمریکا پرده برداری از مفاد آنها امیدواریم دولت بعدی امداد لایحه شامل خواهد شد.

کالیفرنیا از حزب دموکرات همراه با خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. و کلید کمیته صندلی پیتر DeFazio D-سنگ., و فرانک Pallone D-N. J. مشخص وسیع زیرساخت پیشنهاد آنها می گویند آمریکا کمک خواهد کرد بهبود یافتن از این بیماری همه گیر را تخریب. این طرح بر اساس پنج سال $760 میلیارد چارچوب رونمایی در ماه ژانویه شامل پول برای مراکز بهداشتی و درمانی بهبود سیستم آب آشامیدنی گسترش دسترسی به پهنای باند و ارتقاء به جاده ها و پل ها و خطوط راه آهن و حمل و نقل عمومی سازمان. —یعقوب Pramuk

1:19 pm: ایتالیا می بیند کمتر coronavirus, مرگ و میر, اما موارد جدید رشد

یک نمای کلی از تقریبا یک خیابان خلوت در طول coronavirus بحران در مارس 20, 2020 در پالرمو ایتالیا.

Tullio Puglia

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا صعود کرده است با 727 به 13,155 مدنی سازمان حفاظت گفت: به طور قابل توجهی کوچکتر از افزایش دیده می شود در روز سه شنبه و کمترین روزانه شمارش از مارس 26.

اما تعداد موارد جدید رز بیشتر به شدت نسبت به روز قبل از آن رشد 4,782 برابر قبلی 4,053 آوردن مجموع عفونت پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 به 110,574. —رادیو فردا

1:12 pm: راهنمایی برای چگونه به تغییر لغو یا حتی کتاب آینده برنامه سفر

گرفتن یک سفر است آخرین چیزی که در ذهن بسیاری از مردم.

حدود 94 میلیون آمریکایی را لغو و یا طرح در لغو برنامه سفر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بررسی های اخیر توسط امور مالی شخصی سایت WalletHub.

  • رفتن به طور مستقیم به منبع: اگر شما می خواهم بازپرداخت در آینده سفر رسیدن به شرکت هواپیمایی حامل و یا هتل به طور مستقیم.
  • دنبال کردن اما سادگی: اگر شما در حال لغو برنامه های خود را اما نه گرفتن نوع خسارت شما ترجیح می دهید را دنبال کنید تا در ایمیل و تلفن تماس یا پیام از طریق نرم افزار.
  • قبول اعتبار: به جای تلاش برای دریافت بازپرداخت در نظر گرفتن اعتبار برای سفر آینده.
  • فروشگاه برای معاملات: در حال حاضر بسیاری از خطوط هوایی و هتل ها در حال کاهش قیمت برای تحریک تقاضا است.
  • در نظر گرفتن بیمه مسافرتی: خرید بیمه مسافرتی راه دیگری به حساب عدم قطعیت چیزی که می تواند اتفاق می افتد قبل از سفر بعدی خود را.

“وجود دارد که بسیار انعطاف پذیری بی سابقه ای از تمام سفر ارائه دهندگان در حال حاضر گفت:” ملانی لیبرمن سفر ویرایشگر برای نقاط ، —جسیکا Dickler

1:01 pm: رسانه ای شبکه های پرداخت میلیاردها دلار برای ورزش آنها دریافت نمی, این سال, اما برای مبارزه با بازپرداخت هنوز شروع نشده است

مانند بسیاری از آمریکایی ها در صنعت تلویزیون است که قرار دادن بقا بیش از همه چیز در طول coronavirus قرنطينه.

به عنوان بحران می پوشد در اپراتورهای کابلی و بزرگترین برنامه نویسان باید به نام یک آتش بس موقت را کنار بگذارند و یک پلاریزه سوال از: بازپرداخت در تحويل برنامه نویسی مانند انجمن ملی بسکتبال و بازی های المپیک است.

توزیع کنندگان موافق به برنامه نویسان پرداخت یک مقدار مشخصی از پول را بر اساس نشان می دهد آنها وعده. زندگی ورزشی و شبکه های اختصاص داده شده به آنها را — مانند دیزنی ESPN و وارنر را TNT — یک دلیل بزرگ چرا بسیاری از آمریکایی ها را پرداخت 80 دلار یا 100 دلار در هر ماه برای خدمات تلویزیون.

اما در این سال, توزیع کنندگان-و مصرف کنندگان — پرداخت برای چیزی است که آنها را دریافت نمی. چه اتفاقی می افتد بعدی نامشخص است و به احتمال زیاد خواهد لولا در مورد اینکه آیا یا نه ورزش حرفه ای فصل ها به تعویق افتاده و یا لغو به طور کامل. —الکس شرمن

12:50 pm: داو بلغزد 900 امتیاز

سهام غرق به وال استریت لگد سه ماهه دوم در ترش توجه داشته باشید با تشکر از نگرانی های مداوم بیش از این گسترش از رمان coronavirus.

شاخص Dow Jones Industrial Average با داد و ستد بیش از 900 امتیاز پایین تر یا 4.1%, عقد جدید جلسه پایین حدود 12:40 p. m. ET. S&P 500 تضعیف 4.3% در حالی که نزدک کامپوزیت از دست 3.9%.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب متحده باید آماده برای یک “بسیار دردناک دو هفته” از شایع coronavirus. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا —Fred ایمبرت مگی فیتزجرالد

12:38 pm: چین hid میزان شیوع کروناویروس, آمریکا, هوش, بنا به گزارش ها می گوید

دولت چین عمدا underreported تعداد کل coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور آمریکا و جامعه اطلاعاتی گفت: کاخ سفید یک گزارش جدید می گوید.

بلومبرگ با استناد به سه مقامات ایالات متحده گزارش داد که جامعه اطلاعاتی گفت: در یک گزارش طبقه بندی شده است که چین را به چوب خط حساب کردن از COVID-19 عفونت و مرگ و میر است که هدفمند ناقص است.

راز گزارش آمده است که چین شماره جعلی دو نفر از مقامات گفته بلومبرگ. کاخ سفید با دریافت این گزارش در هفته گذشته با توجه به اخبار خروجی. —کوین Breuninger

12:27 pm: این کشورها می تواند ضربه با بزرگترین شغل ضرر و زیان از این بیماری همه گیر کوروناویروس

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در نهایت متهم اقتصادی تحت تاثیر احساس خواهد شد به طور یکنواخت از یک بخش از کشور به کشور دیگر.

مناطق احساس بزرگترین ضربه ممکن است همچنین سریعترین رشد زمانی که آنها می یابند با توجه به تجزیه و تحلیل چهار شنبه از IHS Markit

“ایالات متحده و مترو سخت ترین ضربه را به طور کلی در میان سریعترین رشد بیش متعاقب آن بهبود به عنوان فعالیت است که کاهش بیشتر به شدت در رکود است و بزرگترین اتاق را برای رشد به شرایط عادی,” IHS Markit اقتصاددان کارل Kuykendall در گزارش خود نوشت:. —جان هاردکور, کون بزرگ

12:18 pm: دلار درخت مدیر عامل شرکت می گوید زنجیره تامین تاکید کرد — اما 1 میلیارد دلار کالا در ‘خط لوله در جایی

دلار درخت مدیر عامل گری Philbin گفت: خرده فروش زنجیره تامین باید “تاکید شده است” از یک سنبله در coronavirus مربوط به تقاضا اما او به دنبال برای اطمینان بخشیدن به مشتریان که محصولات بیشتری در راه خود را.

“همانطور که ما کامیون ها نشان می دهد تا به فروشگاه ما احتمالا به اندازه کافی برای یک روز و یا یک روز و نیم اما بیشتر در حال آمدن است” Philbin گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “ما ایستاد و ما 1 میلیارد دلاری در خط لوله در جایی.”

کارکنان در دلار درخت 24 مراکز توزیع در کشور کار کرده اند و هفت روز هفته برای ارسال محموله به فروشگاه Philbin گفت. دلار درخت که همچنین صاحب خانواده, دلار, حدود 15,000 فروشگاه ها در ایالات متحده و کانادا است.

“ما فروشنده شرکای یافت. آن را در آینده. این درست است که آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای چند هفته آینده, اما به اندازه کافی وجود دارد در آینده به طور کلی” Philbin گفت. “سطوح در قفسه در حال رفتن به دریافت بهتر و بهتر است که ما از طریق این.” —کوین Stankiewicz

12:10 pm: تعداد جهانی موارد می رسد 885,000

11:59 am: شکستن بهار در نیویورک لغو شد

بخشی از پارک Avenue, بین 28 خیابان و 34th Street بسته به رانندگان برای ترویج ‘اجتماعی فاصله’ میان Coronavirus(Covid-19) بیماری همه گیر در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

نیویورک لغو رخصتی عمومی و مدارس در سراسر کشور. از راه دور آموزش ادامه خواهد داد در طول این هفته از آوریل میان coronavirus بیماری همه گیر. رخصتی بهار برای شهر نیویورک مدارس دولتی قرار بود از مارس 9 تا 17.

“مناطق باید همچنان به ارائه آموزش از راه دور برای دانش آموزان, وعده های غذایی برای دانش آموزان و مراقبت از کودک برای کارگران ضروری هر هفته بین 1 آوریل سال 2020 و 14 آوریل سال 2020 حتی اگر این منطقه برنامه ریزی شده است به شکستن بهار در آن زمان” دولت نیویورک, وزارت آموزش و پرورش گفت: در یک یادداشت.

مایکل Mulgrew جمهور ایالات فدراسیون از معلمان با ارسال یک ایمیل به شهر نیویورک معلمان و گفت که آنها را از مارس 9 تا 12 آوریل برای تعطیلات مذهبی. Mulgrew نیز اضافه شده است که در این هفته از آوریل 13 خواهد بود “ویژه هفته از خانواده خدمات و پشتیبانی.” —یاس کیم

11:53 am: Citigroup مدیر عامل شرکت مایکل Corbat می گوید بانک ‘کار در سراسر ساعت در کسب و کار کوچک برنامه امداد

سیتی گروپ مدیر عامل شرکت مایکل Corbat گفت: بانک “مشغول به کار در سراسر ساعت” در پورتال آنلاین برای $349 میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه تسکین.

این برنامه که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته خواهد شد و تا روز جمعه است که به منظور فعال کردن کسب و کار مبارزه برای حفظ کارکنان با استفاده از وام است که می گوید اگر مورد استفاده قرار گیرد برای کارگران حقوق و دستمزد. این یک بخش کلیدی از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت هفته گذشته است.

بانک “مطمئن شوید که ما رو, دیجیتال, رابط, راه اندازی به طوری که مردم می توانید درخواست آنلاین ما می توانید اسناد و مدارک ما نیاز به آنلاین برای اکثریت قریب به اتفاق این وام و ما می توانیم این پول را به کسب و کارهای کوچک به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم” Corbat گفت: روز شنبه در مصاحبه ای با CNBC Jim Cramer. —هیو پسر

11:41 am: ویمبلدون سال 2020 مسابقات قهرمانی تنیس روی لغو شد با توجه به کروناویروس

2020 قهرمانی ویمبلدون لغو شده است با توجه به نگرانی های بهداشتی مرتبط coronavirus بیماری همه گیر.

این مسابقات برنامه ریزی شده بودند برگزار شد و از دوشنبه, ژوئن 29 طریق پنج شنبه, جولای 12. از 134 مسابقات در حال حاضر برگزار شود بین 28 ژوئن و جولای 11, 2021.

“این یک تصمیم گیری است که ما به آرامی گرفته شده و ما انجام داده اند تا با کمترین توجه به بهداشت و تندرستی از همه کسانی که گرد هم می آیند برای ایجاد ویمبلدون اتفاق می افتد” ایان هویت رئیس هیئت مدیره اصلی از همه انگلستان در باشگاه گفت.

ویمبلدون سایت می گوید که افرادی که برای پرداخت بلیط در ویمبلدون عمومی رای مسترد خواهد شد. آنها باید یک فرصت برای خرید بلیط برای قهرمانی در 2021. —تاد Haselton

11:27 am: کارناوال کروز مسافران درخواست برای ورود به فلوریدا پورت

بیش از 1400 مسافر در کارناوال متعلق به MS زاندم آیا شفاعت با فلوریدا به آنها اجازه می دهد در. اما مقامات از جمله رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis می گویند دولت به سادگی نمی باید این منابع را در یک بار اضافی میان سلامت رو به رشد بحران است.

“ما نمی توانیم به افرادی که حتی فلوریدا ریخته به جنوب فلوریدا با استفاده از آن منابع ارزشمند” DeSantis گفته فاکس نیوز در روز دوشنبه.

چهار نفر کشته شده اند در کشتی حداقل دو نفر از coronavirus نه دیگران را آزمایش مثبت و 179 نفر دیگر در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا. این کشتی در سمت چپ بوئنوس آیرس, آرژانتین در مارس 7 و برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به سفر خود را در شیلی در تاریخ 21 مارس ، مسافر قرار بود به متحرك در شیلی اما تبدیل شد به دور است. —NBCNews

11:14 am: بیش از 1000 شهر نیویورک پلیس coronavirus

بیش از 1000 شهر نیویورک افسران پلیس باید قرارداد COVID-19 به عنوان تماس اضطراری در شهرستان آمار رکورد.

از اداره پلیس نیویورک بیش از 36,000 کارکنان 1,048 افسران و 145 غیر نظامی کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از سه شنبه NYPD در بیانیه ای گفت. بخش اضافه شده است که 5,657 ماموران لباس شخصی و یا بیش از 15 درصد از نیروی به نام بیمار در روز سه شنبه.

مقامات اداره آتش نشانی نیویورک گفت: ان بی سی نیوز که 282 عضو از جمله آتش EMTs و شهروندان آزمایش مثبت برای COVID-19. در همان زمان 911 تماس بگیرید و حجم هدف قرار دادن رکورد روزانه اوج آتش نشانی گفت.

وجود دارد 6,527 پزشکی تماس 911 قرار داده شده در روز دوشنبه و طی چند روز گذشته به FDNY تا به حال به “حفظ” صدها تماس, با توجه به ان بی سی نیوز. این به این معنی است که اولویت پایین تر بیمار تماس باید منتظر آمبولانس. —ویلیام Feuer

11:07 am: جنایتکاران نما به عنوان وزارت خزانه داری آمریکا در ایمیل جدید محرک کلاهبرداری

جنایتکاران نما به عنوان مقامات وزارت خزانه داری ایالات متحده در حال ارسال ایمیل درخواست که قربانیان ارائه اطلاعات شخصی به منظور دریافت COVID-19 محرک پولی با توجه به سرویس مخفی آمریکا هشدار های به دست آمده توسط CNBC در روز چهارشنبه.

“همانطور که با دیگر جنبه های COVID-19 گیر کلاهبرداران در حال بهره برداری امداد و محرک به قربانی ، سرویس مخفی ایالات متحده است با رعایت افزایش محرک امداد تقلب بیش از گذشته چند روز و انتظار تقلب در تلاش برای ادامه و در طول همه گیر” هشدار گفت.

هشدار فرستاده شده به اجرای قانون و مقامات بانکی گفت: ایمیل های ساختگی که به نظر می رسد آمده از وزارت خزانه داری ایالات متحده دولت که “شما در میان اولین ایمیل و ID دسته ای برای دریافت پرداخت از 450.000 دلار در این ورزش هدف از این وجوه این است که به امداد رسانی به شهروندان جهانی از جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس…”

ایمیل می رود می گویند “شما شده اند اختصاص ارشد استاد راهنما عامل که خود رسیدگی پرونده و همچنین نظارت بر پردازش وجوه خود را آزاد کند.”ایمیل می پرسد برای اطلاعات شخصی از جمله نام گیرنده و آدرس و تاریخ تولد و حرفه ای. —اسکات Zamost

10:36 am: خانه انبار می پرسد کارکنان برای بررسی متوسط قبل از کار محدودیت ترافیک مشتری

یک کارمند می پوشد یک پرتقال Home Depot, Inc. صحن در یک فروشگاه در نیویورک است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

صفحه اصلی انبار توزیع دماسنج به کارکنان که کار در فروشگاه ها و مراکز توزیع. بهبود صفحه اصلی خرده فروش است که به درخواست کارکنان برای استفاده از تب سنج پیشانی در خانه برای بررسی تب یک علامت COVID-19.

Home Depot را نیز محدود به تعدادی از مشتریان به 100 نفر در یک زمان. دیگر مشتریان خواسته خواهد شد که به صبر در خارج باقی می ماند و اجتماعی فاصله از یک دیگر سخنگوی شرکت سارا گورمن گفت. فروشگاه خود را به طور متوسط 100 متر مربع است.

صفحه اصلی انبار در حدود 400,000 کارکنان فروشگاه در ایالات متحده آمریکا —ملیسا Repko

10:12 am: در ماه مارس شاخص تولید ISM سیگنال انقباض به عنوان coronavirus اقتصاد بازدید

آمریکا فعالیت های تولیدی قرارداد در ماه مارس به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به فشار اقتصاد آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط موسسه مدیریت عرضه نشان داد.

ISM شاخص تولید کاهش یافت و به 49.1 ماه گذشته از 50.1 در ماه فوریه است. فعالیت پایین رانده شده توسط یک شیب تند کاهش سفارشات جدید و تولید داده ها نشان داد.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس و شوک در بازارهای جهانی انرژی نهفته در تمام بخشهای تولیدی گفت:” تیموتی Fiore صندلی موسسه مدیریت عرضه در بیانیه ای. —فرد ایمبرت

10:02 am: کروناویروس یک ” مشترک نامرئی دشمن و هماهنگ تلاش های مورد نیاز ناتو را رئیس می گوید:

ادامه بحران بهداشتی یک “مشترک نامرئی دشمن” و همزمان پاسخ مورد نیاز است, دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت CNBC.

پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین نسبت به پایان سال گذشته coronavirus آلوده به 880,000 مردم و کشته شدن حداقل 43,500 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ضعف سیستم های سلامت فرستاده کشورها به مستند و باعث پولی و مالی اقدامات از مقامات.

او گفت: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است (ناتو) وظیفه اصلی بود برای اطمینان از سازمان های تروریستی و دیگر دشمنان نمی شد بهره گیری از این بیماری همه گیر, اما آن را نیز تا به حال نقش مهمی در حمایت از تلاش های غیر نظامی برای مقابله با گسترش این بیماری است. —ابیگیل Ng

9:52 am: Comcast مدیر عامل برایان رابرتز وعده 500 میلیون دلار برای کارکنان که شغل نهفته coronavirus

Comcast اجرایی برایان رابرتز متعهد است 500 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان به عنوان coronavirus قرنطينه به طور موقت تعطیل واحدهای کسب و کار.

رابرتز گفت: Comcast را کنار 500 میلیون دلار در پرداخت هزینه و مزایای کارمندان “که در آن عملیات شده اند متوقف و یا نهفته است.” او همچنین گفت که پیوستن به Comcast مدیران ارشد — رئیس امور مالی مایک کونق Comcast Cable مدیر عامل دیو واتسون NBCUniversal مدیر عامل جف شل و آسمان مدیر عامل جرمی Darroch — در اهدای 100% از حقوق خود را به سازمان های خیریه برای حمایت از coronvirus تلاش های امدادی.

Comcast دیده است آن پهن باند استفاده سنبله به عنوان آمریکایی ها تا حد زیادی به ماندن در خانه در طول COVID-19 قرنطينه. —الکس شرمن

9:41 am: موارد گزارش شده در ایالات متحده پیشی کشورهای دیگر

9:33 am: داو بلغزد 800 امتیاز برای شروع سه ماهه دوم به عنوان تهمت اروپا و آمریکا بسیار دردناک دو هفته’

سهام به شدت کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان وال استریت شروع سه ماهه دوم در ترش توجه داشته باشید در میان نصب نگرانی از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب متحده باید آماده برای یک “بسیار دردناک دو هفته” از شایع coronavirus. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

داو کاهش یافت و 410 امتیاز یا 1.8% در حالی که S&P 500 از دست 1.6% به بدترین سه ماهه اول اجرای برنامه در تمام دوران است. داو کاهش یافت و بیش از 23 درصد در سه ماهه اول که همچنین بزرگترین پاییز فصلنامه از سال 1987. S&P 500 با کاهش 20 ٪ در سه ماهه اول آن بدترین سه ماهه اول و تا کنون بزرگترین افت فصلی از سال 2008. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:27 am: مسافران از طریق TSA بازرسی کاهش یافته و به 10 سال اخیر شنبه

اداره امنیت حمل و نقل گفت: 146,348 مسافران رفت و از طریق یک TSA ایست بازرسی در سه شنبه, تنظیم یک رکورد جدید کم برای 10 سال گذشته است. در مورد 2.03 میلیون مسافر بودند به نمایش در آمد و در همان روز به یک سال پیش از آن. —Melodie وارنر

9:09 am: تایگر وودز و فیل مایکلسون coronavirus امداد گلف بازی می تواند اتفاق می افتد در مه

تایگر وودز و فیل مایکلسون در نگاه قبل از بازی: ببر در مقابل فیل در سایه Creek Golf Course در 23 نوامبر 2018 در لاس وگاس, نوادا.

هری چگونه | گتی ایماژ

NFL آیکون های تام بردی و Peyton Manning ملحق خواهد شد superstars تایگر وودز و فیل مایکلسون در یک گلف بازی سازمان یافته توسط AT&T را WarnerMedia و PGA Tour یک فرد آشنا با این مذاکرات را تایید کرد به CNBC.

بازی سوراخ سوراخ شدن مایکلسون-بردی برابر جنگل-منینگ خواهد بود نادر رویداد ورزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که موجب شده است بازی لغو و تعلیق در سراسر ورزش حرفه ای.

کسی که درخواست نمی تواند به عنوان شناخته مذاکرات هنوز در حال نهایی گفت: این رویداد به احتمال زیاد اتفاق می افتد و ممکن است به نفع خیریه. —جباری جوان

8:58 am: بریتانیا بانک ضایعات سود سهام به عنوان رکود ترس ساخت در سراسر اروپا

برخی از بریتانیا بزرگترین وام دهندگان به توافق قراضه میلیارد پوند پرداخت به سهامداران زیر فشار از بانک مرکزی انگلیس (BOE).

بارکلیز سانتاندر لویدز NatWest, Standard Chartered و HSBC تایید اواخر روز سه شنبه که آنها را نمی خواهد پرداخت سود سهام در سال 2020 و پس از آن بانک مرکزی مشخصاتش سازمان تنظیم مقررات (PRA) خواست انگلیسی, بانک های تجاری برای حفظ سرمایه به منظور کمک به حمایت از اقتصاد در طول این احتمال رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی انگلیس نیز خواست بانک به خندق پاداش برای مدیران ارشد. —الیوت اسمیت

8:26 am: داو آتی سقوط 800 امتیاز

8:19 am: ما شرکت های برش 27,000 شغل قبل از بدترین coronavirus خاموش کردن آمار

شرکت ها کاهش می یابد payman توسط 27,000 در اوایل ماه مارس قبل از بدترین coronavirus-اقتصادی ناشی از توقف با توجه به یک گزارش از ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

ضرر و زیان واقعی برای ماه بودند به مراتب بدتر به عنوان نشان داده شده توسط میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر در زمینه نرخ بیکاری. روز چهارشنبه گزارش دوره را پوشش می دهد از طریق مارس 12.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود از دست 125,000 شغل. اما, مارس ADP تعداد نیز روز جمعه گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی پوشش دوره های قبل از دولت نهاد اجتماعی فاصله اقداماتی که باید تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

ماه مارس ADP شماره می آید پس از یک ماه فوریه افزایش 179,000 تجدید نظر پایین تر از در ابتدا گزارش 183,000. —Jeff Cox

7:19 am: برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه شاقول 24%

وام گیرندگان بیشتر refinancing به صرفه جویی در پول در پرداخت های ماهانه در حالی که پتانسیل homebuyers پشتیبان گیری سریع دور از خرید به عنوان شیوع کروناویروس قرار می دهد ترمز در خرید و فروش خانه.

رانده شده به طور کامل توسط refinancing وام نرم افزار افزایش حجم 15.3% آخرین روز از هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص. حجم 67 درصد بالاتر از یک سال پیش هنگامی که نرخ بهره بالاتر است.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه کاهش یافت و 11 درصد در هفته گذشته بودند و 24 درصد کمتر از یک سال پیش. عوامل املاک و مستغلات و homebuilders گزارش کرده اند افت شدید منافع خریدار و خانه های باز و مدل خانه های سازندگان:. برخی از خریداران بالقوه در حال انجام تورهای مجازی اما تقاضا است و نه حتی نزدیک به نرمال بهار حجم. —Trulia

6:36 am: اسپانیا بیش از 100,000 موارد ثبت روزانه مرگ و میر

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت چرخ به بیمارستان لاپاز در 23 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

دنیس دویل | گتی ایماژ

اسپانیا در حال حاضر 102,136 coronavirus موارد آن به وزارت بهداشت گزارش شده است و همچنین تعداد مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته افزایش رکورد 864 نفر است. آورده است که این کشور شمار کشته شدگان به 9,053. تعداد کل موارد یافت 7,719 از شنبه. —هالی Ellyatt

6 am: بریتانیا خواستار بیمارستان برای افزایش تست

انگلستان وزیر بهداشت خواسته است تا بیمارستان ها به استفاده از لوازم یدکی فضای آزمایشگاهی برای تست خط مقدم و از خود جدا خدمات درمانی کارکنان برای coronavirus نگرانی از عدم تست برای مراقبت از سلامت کارگران و به طور بالقوه غیر ضروری کارکنان غیبت.

وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای تست بیشتر از ارائه دهندگان خدمات سلامت با عنوان فشار رشد می کند دولت بیش از آن مقدار کمی از آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آلمان است. یکی دیگر وزیر دولت مایکل گوو گفت: انگلستان تا به حال برای رفتن “بیشتر و سریع تر” برای افزایش تست. —هالی Ellyatt

5:03 am: اندونزی افتتاح اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه

اندونزی سلامت رسمی مانیتور به عنوان مسافر از پرواز بین المللی خود را متوسط بررسی می شود به عنوان آنها عبور حرارتی اسکنر مانیتور به محض ورود در Adisucipto فرودگاه بین المللی در 23 ژانویه 2020 در یوگیاکارتا کشور اندونزی است.

Ulet Ifansasti | گتی ایماژ

اندونزی قصد دارد برای باز کردن یک coronavirus اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه از Galang هفته آینده گزارش رویترز. مقامات repurposed سابق دوران جنگ ویتنام اردوگاه پناهندگان به سرعت کمک به بهبود بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت.

اندونزی ثبت کرده است 1,677 موارد coronavirus به عنوان چهارشنبه و 157 مرگ و میر — بالاترین میزان مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. آن را اعتقاد بر ميزان آلودگی در اندونزی جمعیت از 260 میلیون می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر در حالی که آمار رسمی از اواسط ماه مارس نشان می دهد که این کشور تا به حال تنها حدود 12 تخت بیمارستان هر 10 ، 000 مردم است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد می بیند رکورد روزانه مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im