Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آلمان می افزاید: 2,400 موارد جدید به عنوان جهانی در صدر تلفات 160,000

مردم لذت بردن از خورشید شب در پارک کنار Schoeneberg تاون هال در برلین در آوریل 18, 2020, میان رمان coronavirus Covid-19 بیماری همه گیر.

عجیب و غریب اندرسن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.32 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 160,700
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (735,086) اسپانیا (194,416) ایتالیا (175,925) فرانسه (152,978) و آلمان (143,724).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان از 1:16 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

1:48 pm: انگلستان منصوب سابق المپیک به رئیس نگاه به تولید PPE

بریتانیا استخدام شده سابق گلدمن ساکس بانکدار سرمایه گذاری پل Deighton به سازماندهی تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارگران پزشکی درمان Covid-19 بيمار رویترز گزارش داد.

دولت بریتانیا شده است تحت فشار بیش از کمبود دنده محافظ برای پزشکان و مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان منابع کم, ماسک, لباس و تجهیزات برای کسانی که در خط مقدم از شیوع کروناویروس.

Deighton قبلا رییس اجرایی 2012 لندن کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک و منصوب شد در روز یکشنبه توسط وزیر بهداشت مت, Hancock, رادیو فردا گفت.

“او منجر خواهد شد منحصر به فرد و بی امان تمرکز بر PPE به عنوان کشور برتر تولید اولویت با وزن پر از دولت پشت سر او” هنکاک گفت ذکر شد. Deighton خواهد پرداخت نمی شود برای نقش رویترز گفت:.— جوانا قهوهای مایل به زرد

12:49 pm: آلمان می افزاید: یکی دیگر از 2,400 موارد آوردن مجموع نزدیک به 140,000

آلمان اضافه شده یکی دیگر از 2,458 موارد جدید به ارمغان آورد که مجموع آن تعداد از عفونت به 139,897, آخرین اطلاعات از کشور و بهداشت عمومی موسسه نشان داد در روز یکشنبه. آخرین تعداد موارد جدید گزارش شده بود که بسیار پایین تر از 3,609 عفونت های اعلام شده در روز شنبه و 3,380 روز جمعه اعلام کرد.

با توجه به رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی مرگ و میر در حال حاضر در 4,294 پس از 184 بیشتر مردم درگذشت.

آلمان پنجمین شماره از گزارش عفونت های جهان, اما آن مرگ و میر می ایستد نسبتا پایین در مقایسه با اسپانیا و فرانسه که گزارش داده اند که حداقل 19,000 تلفات هر یک از داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. — جوانا قهوهای مایل به زرد

زن و شوهر, رقص, در بالکن خود را در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در مادرید اسپانیا است. اسپانیا شروع به سهولت سخت مستند اقدامات به سهولت آن در اقتصاد

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

11:52 pm: نخست وزیر اسپانیا به تماس برای طولانی تر اما کمتر محدود کننده مستند

نخست وزیر پدرو سانچز است به درخواست مجلس برای گسترش اسپانیا مستند تا مارس 9, گسترش محدودیت برای 15 روز دیگر رویترز گزارش داد. “ما چپ افراطی ترین لحظات” سانچز گفت: در یک نشست خبری این خبرگزاری گفت. این دستاوردها هنوز کافی و مهمتر از همه شکننده است. ما نمی توانیم آنها را در معرض خطر با شتابزده راه حل است.”

اسپانیا گزارش کرده است 194,416 موارد عفونت و 20,639 مرگ و میر تا کنون با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. آن را تا دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در اروپا پس از ایتالیا — تعداد مرگ و میر در اسپانیا پیشی 20,000 برای اولین بار در روز شنبه. به دولت تحمیل مستند اقدامات در 14 مارس و ملت شروع به کاهش برخی از کسانی که محدودیت در اوایل این هفته با اجازه دادن به برخی از بخش ها مانند تولید به بازگشایی رویترز گفت. — جوانا قهوهای مایل به زرد

10:26 am: جهانی مرگ و میر افزایش می یابد به بیش از 160,000 اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد

تعداد کل مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس رسیده 160,518 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده حساب برای بیشترین تعداد مرگ و میر در سراسر جهان است و تا کنون گزارش 38,835 مرگ و میر که 13,517 بودند از ایالات متحده در مرکز شهر نیویورک داده ها نشان داد.

ایتالیا دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش 23,227 مرگ و میر در حالی که اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر در 20,639 هاپکینز’ دادهها نشان داد. — جوانا قهوهای مایل به زرد

10:09 am: چین می گوید: تاکنون 16 مورد جدید از Covid-19

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 16 جدید تشخیص موارد Covid-19 که 9 آمد از آن بازگشت از خارج از کشور. این کشور که در آن جدید کروناویروس اولین بار گزارش شده در شهر ووهان گزارش کرده است 4,632 مرگ و میر و 82,735 موارد تا کنون.

وجود 44 جدید بدون علامت عفونت که در آن مردم آزمایش مثبت برای coronavirus اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. چین آغاز شده و گزارش موارد بدون علامت در ماه آوریل است. کارخانه ها و شرکت ها دوباره باز دوباره بعد از هفته مستند در درجات مختلف در سراسر سرزمین اصلی است. کشت اقتصادی در روز جمعه نشان داد که مصرف کنندگان هنوز هم با احتیاط از هزینه های کشور را در گزارش اول خود را سه ماهه تولید ناخالص داخلی انقباض حداقل از سال 1992. — جوانا قهوهای مایل به زرد

9:33 am: کره جنوبی گزارش اول تک رقمی افزایش موارد جدید برای اولین بار در 2 ماه

کره جنوبی گزارش 8 مورد جدید از Covid-19 روز یکشنبه داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد. این اولین تک رقمی روزانه افزایش برای اولین بار در مدت دو ماه با توجه به انتخاب. که به ارمغان می آورد تعداد کل موارد گزارش شده در کشور به 10,661.وجود دارد 2 اضافی مرگ و میر گزارش شده آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به 234. — جوانا قهوهای مایل به زرد

کارگران خارجی دیده می شود و در بیرون خوابگاه اتاق در Cochrane تسلیم من بود که اعلام کرد به عنوان یک انزوای منطقه در 16 آوریل سال 2020 در سنگاپور است. سنگاپور دولت گزارش یک رکورد از 447 جدید کروناویروس (COVID-19) موارد در مارس 15, 404 که موارد مرتبط با کارگر خارجی خوابگاه آوردن این کشور در مجموع به 3699.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

9:11 am: سنگاپور گزارش یک رکورد 942 موارد

سنگاپور افزود: یکی دیگر از 942 جدید کروناویروس موارد از ظهر در مارس 18, آوردن تعداد کل موارد در دولت شهر به 5,992. این بالاترین تعداد موارد ثبت شده در یک روز را برای کشور جنوب شرق آسیا.

از کسانی که آلوده 4,162 بودند از خوابگاه مسکن کارگران خارجی داده ها از وزارت بهداشت و درمان نشان داد. مردان به طور معمول از دیگر کشورهای آسیایی و بسیاری از آنها را به کار در بخش ساخت و ساز. این کشور گزارش کرده است 11 مرگ و میر مربوط به Covid-19.

از آوریل 7, سنگاپور شده است تحت جدید “مدار شکن” اقدامات با هدف کاهش انتقال. کسانی که اقدامات شامل بستن مدارس و محدودیت حرکات جز ضروری و فوری مسائل از جمله خرید مواد غذایی و مواد غذایی به دنبال فوری کمک های پزشکی و ورزش در امن فاصله است. — جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:52 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تگزاس و ورمونت شروع خواهد شد بازگشایی دوشنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که تگزاس و ورمونت اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه در حالی که هنوز رعایت coronavirus مربوط به اقدامات احتیاطی و مونتانا آغاز خواهد شد لغو محدودیت در روز جمعه.

“ما همچنان به دیدن تعدادی از نشانه های مثبت است که این ویروس در گذشته اوج خود” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

برخی از فرمانداران دولت هشدار داده اند که آنها نمی خواهد عمل قبل از موعد مقرر به بازگشایی اقتصاد خود را تا زمانی که تست بیشتر.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: برخی از خرده فروشان خواهد بود قادر به از سرگیری “به” خدمات و یا وانت و تحویل و محدودیت در اعمال جراحی الکتیو کاسته خواهد بود. پارک دولت را بازگشایی در روز دوشنبه برای بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت با اجتماعی فاصله مورد نیاز, اخبار صبح دالاس گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات ورمونت اعلام کرد که در برخی کم-تماس با ما خدمات حرفه ای صنایع شرکت ها می تواند دو نفر هر یک به کار شروع دوشنبه. مدیریت املاک و ساخت و ساز شرکت نیز می تواند عمل با دو نفر خدمه در هر فرماندار منظور با توجه به VT جوینده.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک روز جمعه گفت که دولت خود را آغاز خواهد شد به باز کردن در هفته آینده اما از ارائه جزئیات. —آسوشیتد پرس و تاکر و هیگگینس

3:40 pm: اسرائیل را به استراحت برخی از محدودیت های مستند

اسرائیل را به تدریج سهولت آن coronavirus مستند از جمعه با اجازه دادن به برخی از کسب و کار بازگشایی و آرامش بخش محدودیت هایی در جنبش پس از یک رکود در عفونت نرخ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر گفت.

مقامات باید به طور پیوسته سخت تر بخشی از مستند های اعمال شده در مارس 14, بستن دفاتر و بسته شدن مدارس و سفارش مردم به ماندن بیشتر در خانه است.

این اقدامات باید کتک اقتصاد اسرائیل مجبور بسیاری از کسب و کارهای نزدیک و فرستاده بیکاری بالای 25 درصد.

اما در تلویزیونی سخنان نتانیاهو گفت: اسرائیل “موفق شد در (آن) ماموریت تا کنون” در مبارزه با این بیماری همه گیر و استدلال کرد که این محدودیت تا به حال “خود را ثابت در یک رکود” در عفونت نرخ.

اسرائیل گزارش کرده است حداقل 164 کشته و نزدیک به 13,300 موارد COVID-19, که از شنبه شب. اما نرخ ابتلا به عفونت را به طور کلی کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته با توجه اسرائیل به وزارت بهداشت داده است. —رادیو فردا

در این screengrab لیدی گاگا در طول انجام “یک جهان: با هم در خانه” ارائه شده توسط شهروند جهانی در آوریل 18, 2020. جهانی پخش و دیجیتال ویژه برگزار شد به حمایت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی طراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد ،

گتی ایماژ برای شهروند جهانی

2:55 pm: لیدی گاگا را یکی از جهان با هم در خانه در جریان است

خواننده و ترانه سرا لیدی گاگا همکاری با سازمان بهداشت جهانی و شهروند جهانی به سازماندهی یک ستاره نکردم شش ساعت کنسرت برای جمع آوری پول برای مبارزه با کروناویروس. این رویداد آغاز شده جریان در یوتیوب در 2 p. m. ET و انتخاب سرپرستی پخش خواهد شد در تمام NBC شبکه های ABC, ViacomCBS شبکه CW و iHeartMedia, کانال شروع 8 p. m. ET. اواخر شب نشان می دهد شخصیت جیمی فالون, Stephen Colbert و Jimmey کیمل میزبان پخش.

نوازندگان مانند بیلی Eilish, Lizzo John Legend و تیلور سویفت در حال میله میله به نظر می رسد. درآمد حاصل پشتیبانی خواهد کرد که خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. —الیزابت ساقی کردوا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>