Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: فرانسه بیشتر موارد از چین در حال حاضر, اما اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش یافته است

فرانسه آتش نشانان از مارین واحد مارسی با پوشیدن تجهیزات حفاظتی اسکورت یک زن مشکوک به آلوده بودن با رمان coronavirus COVID-19 را در خارج از ساختمان به همراه واحد در مارسی در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

کریستف سیمون

—این CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,119,000.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 58,900.
  • بالا 6 کشور: ایالات متحده (278,458) ایتالیا (119,827) اسپانیا (119,199) آلمان (91,159) فرانسه (83,029) و چین (82,526).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 3:43 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:05 pm: تایید coronavirus مرگ و میر در هلند افزایش 164 به 1,651

تایید مرگ و میر از این کروناویروس در هلند افزایش یافته است 164 به 1,651 مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز شنبه.

موسسه ملی بهداشت (RIVM) گفت: تعداد کل عفونت افزایش یافته بود 6 درصد به 16,627 بیش از 24 ساعت گذشته. تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت بالاتر از رقم رسمی با توجه به کمبود گسترده تست برای coronavirus این RIVM گفته است. — رادیو فردا

6:16 pm: اسپانیا روزانه coronavirus تلفات سقوط برای دومین روز متوالی

اسپانیا و مرگ و میر از coronavirus رز به 11,744 در روز شنبه از 10,935 روز گذشته وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

این دومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر کاهش یافته است. تعداد 809 نفر از این بیماری بیش از 24 ساعت گذشته از 932 روز قبل ارقام نشان داد.

اسپانیا در حال حاضر 124,736 تایید موارد بالا از 117,710 در روز جمعه (که n افزایش 7,026). — هالی Ellyatt

6:10 pm: ایران coronavirus تلفات به 3,452 بهداشت وزارت می گوید

ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود به 3,452 در روز شنبه با 158 بیشتر مرگ و میر ثبت شده طی 24 ساعت, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpur گفت: رویترز گزارش داد.

تعداد موارد مبتلا به این بیماری رسیده 55,743 از آنها 4,103 در وضعیت بحرانی گفت: در تلویزیون دولتی. ایران بدترین کشور تحت تاثیر این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. — رویترز

5:12 pm: فرانسه سبقت چین به عنوان تعداد موارد تایید شده بالای 83,000

فرانسه در حال حاضر بیشتر موارد از coronavirus از چین به تعداد مورد تأیید رسیده 83,029 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در روز شنبه.

چین که در آن شیوع اول شناسایی شده در ماه دسامبر به 82,526 تایید موارد اگر چه رقم واقعی می تواند به مراتب بالاتر است. — هالی Ellyatt

3:57 pm: انگلستان بعید به استراحت مستند اقدامات تا پایان مارس بالا اپیدمیولوژی می گوید:

انگلستان نمی خواهد بود قادر به بلند کردن آن سخت اجتماعی-دورى قوانین تا پایان مارس با توجه به اپیدمیولوژی انگلیسی, نیل فرگوسن, که همچنین منجر به دولت مشاور گزارش رویترز روز شنبه.

“ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است که ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر” فرگوسن گفت: بنا به گزارش رادیو بی بی سی. فرگوسن استاد در دانشکده پزشکی در دانشکده سلامت عمومی در امپریال کالج لندن است.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار در جریان است به دنبال در چگونه ما می تواند جایگزین برخی از بسیار شدید اجتماعی فاصله در حال حاضر در محل با یک رژیم بیشتر بر اساس فشرده, تست بسیار سریع دسترسی به, تست, تماس, ردیابی از قرارداد او گفت:” با توجه به انتخاب. “اما به منظور جایگزین است که رژیم برای آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر ما نیاز به تعداد مورد پایین.”

بریتانیا در حال حاضر 38,690 موارد گزارش شده از COVID-19 و مرگ و میر پیشی گرفته است 3,600 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. دولت با قرار دادن این کشور تحت مجازی مستند از مارس 23. همه غیر ضروری ساختمان های عمومی و مکان های بسته و تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید متوقف شده است.—جوانا قهوهای مایل به زرد

2:32 pm: Xi آگهی ملی بعد از عزاداری به عنوان چین افتخارات کشته شدگان در طول همه گیر

رئیس جمهور چین به رهبری کشور خود و رهبران آن در عزاداری در روز شنبه به عنوان کشور مشاهده سه دقیقه سکوت به افتخار کسانی که کشته شدند در طول این بیماری همه گیر به گفته دولت خبرگزاری تابناک.

یازدهم ایستاده بود و با رهبران این کشور از جمله نخست وزیر لی کچیانگ و اعضای حزب کمونیست چین در Zhongnanhai رهبری مرکب در پکن در ساعت 10 صبح به وقت محلی شین هوا گزارش شده است.

دولتی جهانی بار تلخیص اجرا شده توسط حزب کمونیست رسمی روزانه مردم شده فیلم Xi و رهبران ایستاده هم با سر خود را متمایل در سکوت. هر عینک سفید گل دوخته به قفسه سینه خود را در جیب شد و رو به چینی ها پرچم که پرواز را نیمه افراشته. در سراسر کشور مردم می تواند دیده می شود ایستاده در مربع دفاع هوایی آژیر blared و شاخ در ماشین و قطار و کشتی شد صدا.

جدید کروناویروس که گسترش یافته و به بیش از 180 کشور و منطقه در جهان برای اولین بار در گزارش چین در ماه دسامبر سال گذشته است. مرگ و میر در سرزمین اصلی در حال حاضر می ایستد در 3,326 و بیش از 81,000 موارد تایید شده است با توجه به آخرین گزارش ملی کمیسیون بهداشت چین است. —جوانا قهوهای مایل به زرد

1:55 pm: هند ممکن است گسترش مستند مقامات بگویید ایسنا

هند ممکن است گسترش آن مستند به عنوان تعدادی از coronavirus موارد صعود گزارش رویترز به نقل از مقامات در جنوب کشور آسیایی. بیش از 1 میلیارد نفر در این کشور در حال حاضر در 21 روز مستند.

با توجه به انتخاب سه مقامات ارشد باید گفت محدودیت — با توجه به پایان در آوریل 14 — می توان بسته به ارزیابی از وضعیت در هر کشور است.

“اگر مردم نمی اطاعت از قوانین به طور جدی و موارد همچنان به افزایش پس از آن وجود دارد ممکن است هیچ گزینه ای جز گسترش مستند” وزیر بهداشت از ایالت ماهاراشترا در هند, Rajesh Tope گفت: عصر ایران. “این را می توان در بمبئی و مناطق شهری ماهاراشترا توسط دو هفته.”

هند 2,650 فعال موارد از شنبه با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان. مرگ و میر می ایستد در 68 و 183 نفر مرخص شده وب سایت وزارت نشان داد. نزدیک به 6000 نفر در جنوب آسیا قرارداد COVID-19 با توجه به گزارش رویترز. —جوانا قهوهای مایل به زرد

یک زن بر روی گوشی پیاده گذشته یک گرافیتی به تصویر می کشد نقشه جهان مبتلا به کوروناویروس. نارندرا نخست وزیر هند دستور داد در سراسر کشور مستند از 21 روز برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 در کشور است.

Ashish right to rebel | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

1:05 pm: تایلند گزارش 89 جدید, موارد ممنوعیت پروازهای مسافری از فرود

تایلند گزارش اضافی مرگ و میر و 89 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه مهر گفت: با استناد به دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت است. که به ارمغان می آورد آسیای جنوب شرقی کشور کشته و 29 نفر و تعداد موارد تایید شده به 2,067 دفاع کرد گرفته شد, اخبار آژانس گفت.

این می آید به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند به طور موقت ممنوع اعلام کرد همه پروازهای مسافری از فرود در کشور موثر از روز شنبه از طریق به پایان دوشنبه به مقامات به دنبال محدود کردن شیوع کروناویروس. —جوانا قهوهای مایل به زرد

12:41 pm: کره جنوبی می افزاید: 3 بیشتر مرگ و میر و موارد جدید 94

کره جنوبی گزارش 3 اضافی مرگ و میر در شنبه آوردن مجموع تعداد کشته شدگان توسط coronavirus به 177. با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد در حال حاضر 10,156 تایید موارد COVID-19 بعد از 94 مورد جدید گزارش شده است.

این کشور در روز شنبه اعلام کرد که اجتماعی فاصله اقدامات تمدید خواهد شد توسط یکی دیگر از دو هفته آن را به عنوان تلاش برای کاهش میزان عفونت به حدود 50 نفر در روز رویترز گزارش داد. اجتماعی فاصله کمپین در ابتدا مجموعه را به پایان روز دوشنبه. در حالی که کره جنوبی عمدتا موفق دربندی تعدادی از عفونت در حدود 100 یا بیشتر هر روز برخی از خوشه های عفونت در ادامه به ظهور در کلیساها و بیمارستان و در میان کسانی که از خارج از کشور. —جوانا قهوهای مایل به زرد

12:28 pm: پکن در تلاش برای رهبری جهانی در coronavirus بحران

چین در حال تقویت قدرت نرم خود و مصرف سرب در یک واکنش جهانی به coronavirus بهداشت بحران است. این می آید به عنوان سرزمین اصلی روزانه تعدادی از عفونت های جدید کاهش, در حالی که کسانی که در ایالات متحده ادامه خواهد داد به افزایش است.

در چند هفته گذشته رئیس جمهور چین شده و مشغول تماس با رهبران سراسر جهان و وحدت جهانی برای هماهنگی در مدیریت شیوع کروناویروس. چینی بهداشتی کارشناسان نیز میزبانی ویدئو کنفرانس با کسانی که از کشورهای دیگر برای به اشتراک گذاشتن تجارب.

“این اولین بار است که بحران های بین المللی که در آن چین است که به طور فعال در نظر گرفتن یک رهبری جهانی و نقش آن می ایستد به ویژه در مقایسه با ما که خوار و همکاری های بین المللی و سرمایه گذاری بیشتر سرمایه سیاسی در انتقاد از چین برای نقش خود را در اجازه دادن به وقوع به گسترش” گفت: تحلیلگران از گروه اوراسیا در گزارش این هفته است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

11:36 am: دادستان کل آمریکا خواستار خانه حبس برای زندانیان واجد شرایط برگزار شد و در زندانهای فدرال

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه خواستار آزادی زندانیان آسیب پذیر به خانه حبس به خصوص کسانی که برگزار شد در فدرال زندانها شده اند که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

با توجه به ان بی سی نیوز Barr ارسال یک یادداشت به مدیر اداره زندانها (BOP) سفارش او را به افزایش استفاده از خانه حبس برای زندانیان واجد شرایط. “در حالی که دمیدن گرفته است گسترده اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از COVID-19 از ورود امکانات آن و آلوده کردن ما زندانیان کسانی که اقدامات احتیاطی مانند هر احتیاطی شده اند کاملا موفق در همه موسسات” Barr نوشت: با توجه به NBC News.

“بنابراین من کارگردانی شما را به سرعت بررسی تمام زندانیان زندانی در FCI اوکدیل, FCI, Danbury, FCI الکتون و به همین ترتیب واقع امکانات که در آن شما تعیین که COVID-19 مادی مؤثر در عملیات” خواندن این یادداشت با توجه به NBC News. این نهاد نشان داده اند که سطح قابل توجهی از عفونت است.

این یادداشت همچنین اذعان حساسیت آزاد کردن زندانیان به خیابان ها و تاکید کرد که باید مراقب بود برای محافظت از مردم و همچنین اجرای قانون از جنایتکاران خطرناک, NBC گفت. —جوانا قهوهای مایل به زرد

10:52 am: تسلا رد پیمانکاران از کالیفرنیا و نوادا منابع می گویند

تسلا است رها از پیمانکاران از آن ایالات متحده و باتری گیاهان با توجه به سه کارگران و مکاتبات مشترک با CNBC.

شرکت برش پیمانکاران از نیروی کار خود را هم در آن خودرو کارخانه در فرمونت کالیفرنیا و در Gigafactory خارج از رنو نوادا جایی که تسلا باعث می شود امضای باطری که قدرت آن در وسایل نقلیه الکتریکی و ذخیره سازی انرژی محصولات است. کاهش تاثیر صدها و با توجه به برآورد از مردم آشنا با این حرکت که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات در مورد مسائل داخلی.

Temps — بسیاری از آنها مشغول به کار در تسلا برای سال برخی از امید برای پرش به نقش تمام وقت — اطلاع داده شد توسط خود نیروی انسانی سازمان در مورد کاهش اواخر این هفته. یک یادداشت از تعادل نیروی انسانی به اخراج کارگران گفت: “آن است که با من عمیق ترین متاسفم که من باید به اطلاع شما که تسلا کارخانه خاموش کردن تمدید شده است با توجه به COVID-19 همه گیر و به عنوان نتیجه تسلا درخواست کرده است برای پایان دادن به تمام تکالیف قرارداد موثر بلافاصله.” —Lora Kolodny

9:33 am: مجموعه چین برای برگزاری روز ملی عزاداری

چین خواهد بود عزاداری هزاران نفر از مردم کشته COVID-19 روز شنبه شورای دولتی اعلام کرد در اوایل. ملی بعد از عزاداری را ببینید مردم در سراسر کشور با رعایت 3 دقیقه سکوت در ساعت 10 صبح در پکن زمان. پرچم خواهد بود نیمه افراشته و سرگرمی فعالیت های معلق خواهد شد. —جوانا قهوهای مایل به زرد

دختران زو Bojin پزشکی عضو تیم حمایت از هوبئی استان در انتظار پدر خود را به بازگشت به Haian استان جیانگ سو چین, آوریل 3 سال 2020 است. آخرین گروه از چهار نفر از اعضای بازگشت به Haian پس از 14 روز’ جداسازی و تجهیزات بازیابی وماسه شدند و مورد استقبال مردم زادگاه خود را.

Costfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

9:21 am: چین گزارش 4 مرگ و میر بیشتر و 19 مورد جدید

چین گزارش اضافی 19 موارد جدید که 18 بودند از مردم ورود از خارج از کشور. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به 81,639 با توجه به چین ملی کمیسیون بهداشت.

علاوه بر این وجود دارد که 64 مورد جدید از عفونت بدون علامت و یا افرادی که نشان داد هیچ نشانه ای ندارند اما آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد چهار اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس و همه آنها از مرکزی استان هوبئی کانون سرزمین اصلی را outbreak. که به ارمغان می آورد مرگ و میر در چین به 3,326 از جمعه NHC گفت. —جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

8 pm: کاخ سفید مشاور می گوید: یکی دیگر از coronavirus بیماری همه گیر مانند نیویورک می تواند ما تغییر نرخ مرگ و میر

یکی دیگر از شیوع کروناویروس مانند یکی از شهر نیویورک است که فرح برای می تواند “تغییر” میزان مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx روز جمعه گفت.

مقامات کاخ سفید در اوایل این هفته پیش بینی شده بين 100000 240,000 مردم خواهد مرد از کروناویروس در آمریکا Birx گفت: مرگ و میر مدل های به روز و هر شب به حساب داده های جدید که به طور کلی شامل چه بیماری پیشرفت در کشورهای دیگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده توسط آمریکا و افزایش عفونت های جدید.

برآورد در حال حاضر پروژه بین 40,000 و 178,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات ذکر شده توسط Birx که اضافه شده است که میانگین تعداد مرگ و میر است و انتظار می رود در اطراف 93,000. —ویلیام Feur

6:53 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن به ممنوعیت صادرات coronavirus حفاظت دنده می گوید: او ‘با 3M’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را به استناد دفاع تولید عمل به بان کی مون “بازیگران بی پروا و سود” از صادرات مهم پزشکی دنده استفاده می شود برای محافظت از استفاده کنندگان از coronavirus.

رئیس جمهور پرده برداری نظم جدید در میان اختلاف با ایالات متحده تولید لوله 3M که هشدار داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که توقف صادرات آن از ماسک ماسک ها می تواند آنها را حتی کمتر در دسترس در ایالات متحده است.

“ما خوشحال با 3M. ما نه در همه مبارک با 3M. و افرادی که برخورد با آن به طور مستقیم با ما 3M” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. — کوین Breuninger کریستینا Wilkie

11:16 am: Dr. Anthony Fauci هشدار ما نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک حذفی مواد مخدر’

آمریکایی ها نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک “حذفی مواد مخدر” در پیشگیری و یا درمان COVID-19, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد.

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز. “اما زمانی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن.”

ایالت نیویورک در هفته گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب. —برکلی لاولیس جونیور

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما مرگ و میر بالا 7,000, Fauci هشدار در مورد ‘حذفی مواد مخدر’

تصحیح: در این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده دقیق است که در حال حاضر وجود دارد 10,156 موارد تایید شده در کره جنوبی با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. نسخه قبلی misstated تعداد موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>