پلیس چین پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها نگهبانی در یک جاده اصلی در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:27 pm: عمان و عربستان دولت هواپیمایی تعلیق پروازهای چین

عمان و عربستان دولت هواپیمایی عربستان اعلام کرد تعلیق پروازها به مقصد چین روز یکشنبه در میان نصب موارد coronavirus. تعداد موارد تایید شده در چین در اوایل یکشنبه بود حداقل 14,380 با 304 مرگ و میر و مرگ در خارج از چین اعلام کرد در فیلیپین در صبح روز یکشنبه.

2:42 pm: کره جنوبی به ممنوعیت ورود از هوبئی چین

کره جنوبی تبدیل شده است و آخرین کشور به اعلام ممنوعیت مسافرانی که برای بازدید از استان هوبئی چین, مرکز شیوع کروناویروس. این ممنوعیت را به جای روز سه شنبه نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun گفت: با توجه به محلی آژانس خبری Yonhap.

کره جنوبی تایید کرد سه مورد جدید از بیماری تنفسی در یکشنبه آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 15.

2:04 pm: هند تایید مورد دوم

دولت هند تایید کرد این کشور مورد دوم از coronavirus. این مورد شامل یک بیمار در کرالا در جنوب غربی کشور ساحلی که در آن هند برای اولین بار مورد نیز گزارش شده است.

فرد در مورد دوم جدا شده در یک بیمارستان و در شرایط پایدار دولت در بیانیه ای گفت.

12:36 pm: نیوزیلند افزایش سفر مشورتی محدود سفر از چین

نیوزیلند مطرح آن سفر مشورتی برای چین به “آیا سفر” توصیه شهروندان خود برای ترک این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

همچنین گفت: آن را محل ورود موقت محدودیت برای اتباع خارجی با سفر اخیر سابقه در چین است. محدودیت های اثر را دوشنبه و خواهد بود در محل برای 14 روز. نیوزیلند دولت گفت: آن را به نقد و بررسی این موقعیت هر 48 ساعت.

شهروندان اقامت دائم خود و خانواده خود را هنوز هم ممکن است وارد کشور خواهد شد اما نیاز به از خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت به نیوزیلند.

“این مهم است که ما هر دو محافظت از زلاند جدید از ویروس ها و بازی بخشی از ما در تلاش جهانی برای مهار آن است. من به خصوص متوجه است که ما یک دروازه ورود به اقیانوس آرام و باید از عاملی است که به ما در تصمیم گیری” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در بیانیه ای گفت.

11:15 am: فیلیپین گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از چین

یک مرد که تست مثبت برای جدید کروناویروس درگذشت در روز شنبه در فیلیپین.

44-سال دوم مورد تایید شده در کشور و همراه فرد در اولین مورد تایید شده یک زن 38 ساله زن, مقامات گفت. هر دو نفر از ووهان چین — شهر در کانون از شیوع کروناویروس.

مقامات گفت: 44 ساله بستری شد به سان لازارو بیمارستان در مانیل در Jan. 25 پس از تجربه یک تب و سرفه و گلو درد. مقامات گفت: او یک ذات الریه شدید به دلیل عفونت های باکتریایی و ویروسی قبل از برقراری ثبات در چند روز گذشته. این وضعیت با این حال رو به وخامت گذاشته و به سرعت در 24 ساعت گذشته, مقامات گفت.

“این اولین مورد گزارش شده در خارج از چین است. اما ما نیاز به نگه داشتن در ذهن که او را از ووهان چین” دکتر ربیع Abeyasinghe یک سازمان جهانی بهداشت به عنوان نماینده در فیلیپین در بیانیه ای گفت در توییتر.

10:41 am: مغلوب ساختن پیشی جستن و ترودو مورد بحث شیوع

کاخ سفید گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شیوع کروناویروس با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در جمعه تماس بگیرید. آنها در مورد خود کشور “تلاش برای نظارت بر مهار و کاهش گسترش 2019 رمان coronavirus” با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

10:14 am: فیلیپین گسترش می یابد محدودیت های مسافرتی

10 صبح: کره جنوبی تایید 3 موارد اضافی

9:32 am: استرالیا محدود برای ورود خارجی ها که اخیرا در سرزمین اصلی چین

خارجی ها که اخیرا در سرزمین اصلی چین منع شده اند از ورود به استرالیا, نخست وزیر اسکات موریسون روز شنبه اعلام کرد. او گفت: این یک اقدام موقت است که بررسی خواهد شد در 14 روز.

این اعمال نه برای اقامت دائم و یا شهروندان استرالیا. دولت گفت: آن را به این گروه ها به خود منزوی برای 14 روز از زمان خروج آنها از سرزمین اصلی چین است. هواپیمایی خدمه نیز معاف, به عنوان طولانی به عنوان آنها شده است “استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت فردی.”

موریسون همچنین گفت دولت استرالیا مطرح شده است و آن سفر, مشاوره برای همه از سرزمین اصلی چین به سطح چهار: “سفر نیست.”

8:03 am: چین تایید اضافی 2,590 موارد مرگ و میر 45

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را تایید اضافی 45 کشته و 2,590 موارد از طریق پایان Feb. 1. همه اضافی مرگ و میر در هوبئی با توجه به NHC. آن گفت: آن را تایید کرده است و در مجموع 14,380 موارد و 304 مرگ و میر.

6:38 am: هوبئی تایید اضافی 45, مرگ و میر, 1,921 موارد

چینی بهداشتی مقامات تایید اضافی 45 کشته و 1,921 موارد در هوبئی استان, کانون شیوع کروناویروس. از طریق پایان Feb. 1, Hubei, مقامات گفتند آنها را تایید کرد و در مجموع 9,074 موارد 294 کشته و 215 درمان مردم تا کنون در این شیوع.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

4:27 pm: اول شخص در شهر نیویورک در دست بررسی برای coronavirus

اولین کسی که در شهر نیویورک در دست بررسی است و برای coronavirus با توجه به وزارت بهداشت ، فردی که زیر 40 سال بوده است در بیمارستان بستری است و در شرایط با ثبات پس از نشان دادن علائم زیر, سفر به سرزمین اصلی چین است. تست توسط CDC برای تعیین اینکه آیا این یک مورد تایید شده از coronavirus را حداقل برای 36-48 ساعت به گفته مقامات بهداشتی.

“یک فرد با یک سفر سابقه به چین احساس ناخوشی و به دنبال کمک از یک پزشکی که بی درنگ در تماس با وزارت بهداشت گفت: کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot.3:15 pm: پنتاگون ارائه خواهد شد مسکن برای کسانی که نیاز به قرنطینه شود

پنتاگون تایید یک درخواست از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به ارائه مسکن برای 1000 نفر است که می تواند نیاز به قرنطینه می شود و پس از سفر به خارج از کشور با توجه به این ویروس به گفته یک سخنگوی پنتاگون.

3:00 pm: بسته شدن فروشگاه اپل در چین می تواند تاثیر 1 میلیون اپل

به عنوان اپل به طور موقت می بندد فروشگاه خود را در چین حدود 1 میلیون نفر از اپل, اپل در چین در معرض خطر تغییر از ماه مارس و ژوئن چهارم اگر شیوع ویروس همچنان به اواخر فوریه با توجه به Webush تحلیلگر توجه داشته باشید. این شرکت اشاره می کند که این امر می تواند کمتر از 3 درصد از چینی سالانه فروش آیفون در اکثر اند و ناچیز تاثیر است.

2:00 pm: شیوع ویروس هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در هوبئی, که, گزارش

یک سازمان بهداشت جهانی گزارش گفت: شیوع بیماری است که هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در استان هوبئی در چین است. حدود 60.5 درصد از تمام چین موارد از زمان آغاز شیوع این بیماری در حال از منطقه و باقی مانده از 33 استانهای دیگر مناطق و شهرستانها با توجه به گزارش.

دومین شماره از موارد از استان ژجیانگ است. علاوه بر 101 از 132 مورد تایید در خارج از چین بودند افرادی که به چین سفر کرده در 14 روز قبل از شروع این ویروس.

برای پوشش بیشتر در coronavirus خواندن یک شبه وبلاگ از CNBC آمریکا تیم.

— CNBC اما Newburger کمک به این گزارش.

اصلاح: این داستان به روز شده است برای حذف یک مرجع به یک صدای جیر جیر از سازمان بهداشت جهانی فیلیپین که حاوی اطلاعات غلط در مورد نوع عفونت موجود در 44 سال که درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de