در مورد Covid19 نشانه ها دیده می شود در میدان تایمز در شهر نیویورک ایالات متحده در مارس 20, 2020.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 311,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 13,407
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 26,747
  • ایالات متحده و میر: حداقل 340

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز

10:08 am: Mnuchin کار با تغذیه به ارائه 4 تریلیون دلار نقدینگی در تلاش برای رسیدن به توافق امروز با کنگره

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: دولت در حال همکاری با بانک مرکزی برای ارائه به 4 تریلیون دلار نقدینگی تامین مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از اقتصاد است.

“ما می توانیم اهرم تا 4 تریلیون دلار برای کمک به همه چیز از کسب و کارهای کوچک به کسب و کارهای بزرگ را از طریق آینده 90 تا 120 روز” Mnuchin گفت: عصر روز شنبه.

Mnuchin همچنین گفت: دولت در تلاش است برای رسیدن به یک معامله با کنگره امروز با توجه به اقتصادی بسته امداد است که می تواند بالا $1.8 تریلیون. نکات برجسته این بسته شامل کسب و کار کوچک نگهداری وام که به کسب و کار از دو هفته از جریان نقدی, واریز مستقیم برای آمریکایی ها با میانگین سپرده بودن 3000 $برای یک خانواده چهار و افزایش بیمه بیکاری برای مردم گذاشته به دلیل coronavirus.

بیمارستان ها نیز دریافت حدود 110 میلیارد دلار در کمک های اولیه با توجه به Mnuchin. —هانا میلر

9:25 am: شیوع ویروس در نیویورک بدتر خواهد شد, de Blasio می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: coronvirus همه گیر بدتر خواهد شد در چند ماه آینده و خواست دولت فدرال به استخدام ارتش آمریکا برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

“رئیس جمهور نمی خواهد بلند کردن انگشت خود را برای کمک به زادگاه. … من نمی تواند به اندازه کافی غیر نافذ: اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم می میرند که زندگی می کردند در غیر این صورت” شهردار گفت: ان بی سی نیوز’ “دیدار با مطبوعات است.”

شهردار گفت که فن های تولید شده در هر نقطه از کشور ارسال شود باید به نیویورک در عرض 10 روز آینده. دولت تبدیل به آسیب دیده ترین منطقه در کشور است و شاهد افزایش موارد هر روز.

بخش عمده ای از موارد در شهر نیویورک که در حال حاضر حساب برای حدود یک سوم از همه موارد در کشور است.

“ما دولت فدرال باید در این مبارزه به جای در حاشیه” de Blasio گفت. —اما Newburger

8:39 am: شرکت های هواپیمایی بگویید کنگره آنها نیاز به پول نقد coronavirus کمک و یا هزاران نفر خواهد بود furloughed

خطوط هوایی ایالات متحده در روز شنبه هشدار داد آنها را مجبور کردند به کارگران مگر اینکه کنگره تصویب یک 58 میلیارد دلار کمک بسته است که شامل کمک های مالی نه تنها وام به عنوان صنعت قرقره از تاثیر coronavirus.

جمهوری خواهان مجلس سنا در هفته گذشته قانون پیشنهادی که شامل 58 میلیارد دلار کمک برای مسافری و باری حامل اما در قالب وام هواپیمایی بعدها مجبور به بازپرداخت.

“زمان در حال اجرا است” را نوشت اجرائی از غرب دلتا, آلاسکا, آمریکا, ایالات JetBlue, هاوایی, یو پی اس, شرکت های هواپیمایی و فدرال اکسپرس و لابی خود را در گروه شرکت های هواپیمایی آمریکا به رهبران کنگره. این یکی در یک سری از گریم پیام از خطوط هوایی ستاد و اتحادیه های کارگری در این هفته در مورد سقوط ناگهانی در رزرو است که coronavirus ایجاد می شود و پتانسیل تلفات در کارگران است. “مگر در مواردی که کارگر حقوق و دستمزد حفاظت از کمک های مالی تصویب و بلافاصله بسیاری از ما خواهد بود مجبور به اقدامات سخت گیرانه مانند furloughs.”

خطوط هوایی ایالات متحده استخدام نزدیک به 750,000 مردم و شرکت های هواپیمایی در حال حاضر کاهش خود را در شبکه های بین المللی به کوچکترین در دهه برش هزاران نفر از پروازهای داخلی پارکینگ صدها جت و اصرار کارمندان را به مرخصی بدون حقوق در یک پیشنهاد برای صرفه جویی در پول نقد به عنوان تقاضا اینو بدونیم. —لسلی Josephs

7:42 am: بانک فدرال بولارد می گوید: خاموش شدن است اما رکود سرمایه گذاری در بقا

در زمان عادی بیکاری گسترده و فروپاشی اقتصادی در خروجی خواهد بود غم انگیز است.

این بار به عنوان coronavirus صومعه میلیون ها نفر از آمریکایی ها و خاموش کردن اقتصاد ایالات متحده آن را به جای آن باید به ادای احترام کردند به عنوان یک سرمایه گذاری در بهداشت عمومی است که می گذارد و زمینه را برای واکنش سریع.

این است که این دیدگاه از سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد که استدلال می کند که بالقوه از 2.5 تریلیون دلار آمدن ضربه به اقتصاد است و هر دو لازم و قابل کنترل اگر مقامات حرکت سریع و نگه داشتن آن ساده است. این ممکن است به نظر می رسد غیر متعارف مشاهده در یک لحظه از جهانی اضطراب اما بولارد استدلال می کند خاموش کردن اقدامات در حال حاضر در حال نورد ضروری برای کوتاه شدن دوره بیماری همه گیر.

آنها نیز باید همراه با دولت فدرال پشتیبانی برای حفظ مردم از طریق آن در آینده انزوا و نخست اقتصاد به انتخاب کنید تا جایی که آن را ترک کردن.

به بولارد که عبارت است از: مطابقت با هر حقوق از دست رفته. مطابقت با هر از دست داده و کسب و کار. بدون سوال پرسید. —رویترز

6:51 am: اسپانیا غرق 1,700 موارد بیش از 28,000

اسپانیا تلفات افزایش یافت به 1,720 از قبلی تعداد 1,326 روز یکشنبه با توجه به چند رسانه ای گزارش با استناد به تازه ترین داده های سلامت که همچنین موارد گزارش شده در 28,572 از یک شمارش قبلی از 24,926. اسپانیا در حال حاضر تحت سراسر کشور مستند.

نخست وزیر اسپانیا به دنبال گسترش در این کشور 15 روز وضعیت اضطراری برای اولین بار اعلام کرد در مارس 14, برای بیشتر از 15 روز برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس که دوم — بدترین در اروپا است.

4:48 am: انگلستان دریافت جدید یک نمونه: وزیر مسکن

تولید جدید هواکش باید شروع “به سرعت” u. k. وزیر مسکن رابرت Jenrick روز جمعه گفت: بحث اول جدید ونتیلاتور نمونه های این کشور دریافت کرده است به کمک آن خدمات بهداشتی و مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما شده ایم با غرق ارائه می دهد پشتیبانی می کند. وجود دارد در حال حاضر تعدادی از تولید کنندگان که در حال کار با ما” Jenrick گفت: اسکای نیوز در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، در حال حاضر وجود دارد 13,000 هواکش در دسترس برای استفاده توسط کشور خدمات بهداشت ملی گفت اما تاکید کرد که بیشتر مورد نیاز هستند.

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا غرق 1,700 هند آغاز می شود حکومت نظامی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im