سرباز گارد ملی به گوش فرماندار نیویورک اندرو کومو به عنوان مردم منتظر به آزمایش می شود و در دولت اول درایو را از طریق COVID-19 موبایل مرکز آزمون در گلن جزیره پارک در نیو راشل, نیویورک, مارس 13 سال 2020 است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 156,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 5,833 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 2,952 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز
  • ایالات متحده و میر: حداقل 57 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز

5:15 pm: تغذیه, کاهش نرخ به صفر و راه اندازی عظیم 700 میلیارد دلار کاهش کمی برنامه

فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از 28 و 29 ژانویه کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه در واشنگتن در ژانویه 29 سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فدرال رزرو گفت: “شیوع کروناویروس است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده” کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز یکشنبه و راه اندازی عظیم 700 میلیارد دلار برنامۀ تزریق پول به پناهگاه اقتصاد از اثرات ویروس.

رو به شدت مختل بازارهای مالی, فدرال رزرو همچنین کاهش نرخ تسهیلات اضطراری در پنجره تخفیف برای بانک ها توسط 125 bps 0.25% و طول مدت وام تا 90 روز.

جدید فدرال رزرو نرخ وجوه استفاده می شود به عنوان یک معیار هم برای اعطای وام های کوتاه مدت برای موسسات مالی و به عنوان یک میخ به بسیاری از مصرف نرخ خواهد شد در حال حاضر هدفمند در 0 ٪ -0.25%. —استیو Liesman

4:46 pm: اوهایو بسته در تمام رستوران ها و کافه ها

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد که دولت تمام رستوران ها و کافه ها شروع در 9 p. m. امشب برای جلوگیری از گسترش coronavirus. Carryout و تحویل خواهد شد هنوز هم مجاز DeWine گفت.

اوهایو تایید کرده است 36 مورد از coronavirus و 350 نفر در انتظار نتایج آزمون. —اسپنسر کیمبال

4:41 pm: آمازون می گوید آن را خارج از بورس از آیتم های خانگی و تحویل با تاخیر و با توجه به کروناویروس تقاضا

آمازون هشدار داد این تجربه نخست تحویل روز و در حال اجرا خارج از بورس از محبوب آیتم های خانگی در میان شیوع کروناویروس.

مسائل ناشی از “افزایش چشمگیر در میزان که مردم در حال خرید آنلاین” آمازون گفت: در یک پست وبلاگ که به روز رسانی در شنبه. برخی از مارک های معروف و اقلام در “خانواده استیپلز” دسته بندی شدند, خارج از بورس, در حالی که آمازون گفت: برخی از آن “وعده تحویل طولانی تر از حد معمول است.”

“در کوتاه مدت این است که با داشتن یک تاثیر را در چگونه ما در خدمت مشتریان” آمازون گفت: در پست وبلاگ. “ما در حال کار در سراسر ساعت با همکاران فروش ما برای اطمینان از در دسترس بودن در همه از محصولات ما را در ظرفیت اضافی برای تحویل تمام سفارشات خود را.”

آمازون اضافه شده اطلاع به بالای آن بازار این آخر هفته که می خواند: “موجودی و تحویل ممکن است به طور موقت در دسترس نیست به دلیل افزایش تقاضا است. تایید در دسترس بودن در پرداخت.” —آنی پالمر

4:17 pm: شرکت های مصرف کننده مانند Clorox خواستار کاخ سفید به دفاع از ما در برابر اختلال در زنجیره تامین

این گروه لابی گری به نمایندگی از برخی از آمریکا بزرگترین مصرف کننده شرکت با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo و نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer ترغیب آنها به مبارزه جهانی با محدودیت های صادرات در هر محصول استفاده می شود برای درمان و یا جلوگیری از گسترش coronavirus.

مارک های مصرف کننده در ارتباط است که نشان دهنده شرکت از جمله Lysol-صاحب Reckitt Benckiser و Clorox می خواهد Pompeo و Lightizer به تعیین که محصولات خود روبرو هستند و ممکن است ممنوعیت صادرات و چه تاثیر از این ممنوعیت ممکن است. آنها همچنین می خواهند رهبران به “اقدام مناسب” آنها باید تعیین کند که هر گونه صادرات محدودیت در نقض یک توافقنامه تجارت.

آنها می خواهند آنها را با توجه به بلند کردن تعرفه ها است که ممکن است با اضافه کردن بار اضافی به زنجیره تامین است. —لورن هرش

4:04 pm: NYPD کمیسر به افسران — “ما را بدون شک رنج می برند’

NYPD کمیسر درموت شیا ارسال 4-صفحه یادداشت به نیروی 36,000 افسران و 19,000 غیر نظامی کارگران گفتن آنها را به بند برای بیماری و مبهوت برنامه.

“ما بدون شک رنج می برند” شیا گفت: در این یادداشت به دست آمده توسط ان بی سی نیوز با اشاره به بسیاری از اعضای نیروی “ممکن است بیمار شدن است.”

شیا نیز تلاش برای اطمینان بخشیدن به NYPD کارگران و ماموران گفت: “ما با شما ایستاده.” این یادداشت فرستاده شد و یک روز بعد از مدرسه افسر ایمنی در کوئینز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. —فرد ایمبرت

3:18 pm: SAS تعلیق اکثر پروازها, کاهش 90 درصد از کارکنان به دلیل عدم وجود تقاضا

خطوط هوایی اسکاندیناوی (SAS) Airbus A320 هواپیماهای پارک شده در فرودگاه کپنهاگ در Kaastrup, دانمارک, در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.

Johan نیلسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسکاندیناوی هواپیمایی SAS را به طور موقت قطع 10,000 شغل یا 90 درصد نیروی کار آن و تعلیق بسیاری از پروازهای شروع دوشنبه به دلیل coronavirus و مربوط به محدودیت های مسافرتی ارائه شده است مسافرت هوایی و تقاضا “اساسا غیر موجود.” شرکت هواپیمایی گفت: هدف آن به ادامه پرواز در چند روز آینده اجازه می دهد تا مسافران به خانه. — لسلی Josephs

3:02 pm: ایران هنوز برنامه ریزی یک رای برای تسکین لایحه در حال حاضر به تصویب توسط مجلس

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هنوز به برنامه رای گیری مجلس سنا به تصویب این کشور دوم اورژانس coronavirus معامله پس از به تصویب مجلس بسته در اوایل صبح روز شنبه.

بعدی رای جمهوریخواهان به رهبری-مجلس سنا برنامه ریزی شده است که بیش از تجدید امنیت ملی نظارت قانون نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و یا FISA. که قرار است روز دوشنبه در 5:30 p. m.

“تا زمانی که FISA قانون تصویب هر گونه اقدام در خانه coronavirus قانون را به اتفاق آراء رضایت” سخنگوی مک کانل گفت: CNBC.

از حزب دموکرات به رهبری خانه هفته گذشته به تصویب دور دوم از قانون که با هدف کمک به کارگران و افراد در تلاش برای آن را از طریق بحران است. در میان مفاد توافق بین وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی شد, افزایش بیمه بیکاری پرداخت می شود و بیمار را ترک کنند.

مقابله مذاکرات بین دولت و مجلس رفت و در اواخر شب جمعه و Mnuchin گفت: روز شنبه دو توافق کرده اند که برای یک مسئله “حرکت اصلاحی” به این لایحه در روز دوشنبه. این بدان معناست که مجلس سنا هنوز لایحه به رای دادن. —لورن هرش

2:17: آلمان معرفی کنترل مرز با فرانسه

آلمان معرفی کنترل مرز با فرانسه و اتریش و سوئیس و لوکزامبورگ و دانمارک آغاز و تا روز دوشنبه برای جلوگیری از گسترش این حرکت سریع coronavirus در سراسر اروپا است.

مقدمه ای از کنترل مرز نادر است انجام می شود و تنها در شرایط اضطراری در میان اعضای به اصطلاح منطقه شنگن است که اجازه می دهد تا حرکت آزاد مردم در سراسر مرزهای ملی.

آلمان اتحادیه اروپا بزرگترین اقتصاد و مقدمه ای از کنترل مرز با فرانسه, اتحادیه اروپا, دومین اقتصاد بیشتر می تواند آهسته رشد اقتصادی در منطقه است.

ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر تا حد زیادی در مستند به دلیل ویروس تنها با فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر فروشگاه های ضروری باز عمومی. —اسپنسر کیمبال

2:03 pm: مریلند بسته قمار

فرماندار مریلند لری هوگان صادر اضطراری به منظور تعطیل کردن همه قمار racetracks و پخش می شرط بندی امکانات در دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر. خاموش خواهد اثر را در نیمه شب روز دوشنبه.
 
“هر کسی که میزبان و یا بخشی از جمعیت در میله های آخر این هفته است خطر انداختن سلامت دیگران و باید برای جلوگیری از هر گونه تماس با اعضای خانواده و یا دوستان شما بیش از سن 60 یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی,” او گفت:. —اما Newburger

1:59 pm: نتانیاهو آزمایش منفی

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صحبت می کند برای هواداران پس از اعلام خروج سنجی در اسرائیل انتخابات در مقر حزب لیکود در تل آویو.

آرتور Widak | NurPhoto | گتی ایماژ

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل آزمایش منفی برای coronavirus دفتر او در بیانیه ای گفت. نتانیاهو بدون علامت قبل از اینکه تحت احتیاطی آزمون که در آن نیز به اداره کار مقامات نزدیک به او. —رویترز

1:34 pm: Cuomo دفاع بسته شدن مدارس

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در دفاع از خود تصمیم به تعطیل دولت مدارس دولتی با این استدلال که انجام این کار است “نه این که ساده” از آنجا که مدارس نقش مهمی در ارائه مراقبت از کودکان و مواد غذایی است.

“ما نمی توانیم پرستاران ماندن در منزل و از آنجا که آنها مجبور به ماندن در خانه و تماشای فرزند خود” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی, n. y. او گفت: بسته شدن مدرسه می تواند کمک به از دست دادن دسترسی به کارگران ضروری در این شهرستان از جمله پلیس و آتش نشانان و کارکنان بهداشت و درمان.

کومو نیز نمی فراخوان اجباری تعطیل از شهر رستوران ها و کافه ها اما در عوض خواست خصوصی کسب و کار را در نظر بگیرید کار از خانه اقدامات داوطلبانه و بسته شدن. برخی از مقامات منتخب در حال اعمال فشار و فرماندار به رستوران ها و کافه ها که در حال حاضر مجاز به کار در نیمی از حداکثر ظرفیت خود را. شنبه شب بسیاری از کافه ها و رستوران ها در سراسر شهر نیویورک هنوز پر از مردم اشتعال نگرانی که شهر در حال حرکت بود بیش از حد به آرامی در اجرای محدودیت در عمومی.
 
“ما می تواند در نظر اجباری اقدامات بعد از آن در” کومو گفت. او اشاره کرد که با بسته شدن فروشگاه در نیوجرسی آن به طور موثر می فرستد خرید مردم و به مناطق دیگر گسترش می یابد و عفونت حتی بیشتر.

“Don’t panic, don’t shut down همه چیز” کومو خواست.تعداد تایید ویروس موارد در نیویورک رسیده است و بیش از 700 و سه نفر کشته شده اند. —اما Newburger

1:16 pm: نتانیاهو در زمان احتیاطی coronavirus آزمون

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus به عنوان یک اقدام احتیاطی میگویند

نتانیاهو بدون علامت قبل از انجام این تست که همچنین اداره به مقامات کار به او نزدیک دفتر او در بیانیه ای گفت.

Coronavirus تست زمان طول می کشد و هیچ نتیجه ای داده شد, در بیانیه ای. —رویترز

12:29 pm: انتظار می رود بیشتر خرده فروشان به برداشت سه ماهه اول چشم انداز تحلیلگر هشدار

Abercrombie & Fitch اعلام کرد به طور موقت ذخیره تعطیلی خارج از منطقه آسیا و اقیانوس آرام و انصراف آن درآمد هوا با استناد به “مواد نامطلوب” شرایط.

آن را به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین خرده فروش به ارائه یک هشدار است. Jefferies تحلیلگر Randal Konick گفت که او انتظار دارد برای دیدن بیشتر خرده فروشان نزدیک فروشگاه ها و اگر آنها نمی, آنها به احتمال زیاد کمی تقاضا به عنوان مراکز تبدیل به شهر ارواح.

“با فروشگاه های حسابداری برای 75 درصد از فروش برای بسیاری از خرده فروشان پیش بینی ما عظیم EPS برای کاهش 1Q به خصوص که اکثر فروشندگان به نظر می رسد پرداخت کارکنان در طول 2 هفته تعطیلی” Konick نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

چیزهایی که می تواند حتی بیشتر وخیم اگر تعطیلی گسترش فراتر از دوره دو هفته ای که, او گفت:. او به نام L مارک نایک, Under Armour, کاپری منابع و فروشگاه های بزرگ مثل macy’s و سرمه را به عنوان مهمترین تهدید. —کریستینا پنیر چدار Berk

12:11 pm: بانک مرکزی امریکا برایان Moynihan — “ما در جنگ برای مهار این ویروس’

بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت: coronavirus متحد جهان آن را به عنوان تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما در جنگ برای مهار این ویروس” Moynihan گفت: در CBS. “نکته جالب این است که همه در همان دشمن مشترک در سراسر جهان است. پس از آن یک سوال از ما چگونه انجام است که به عنوان کارفرمایان؟”

Moynihan اشاره کرد که بانک مرکزی آمریکا همراه با سایر بانک ها است که کمک به مصرف کنندگان را تحت تاثیر شیوع ویروس با پرداخت deferrals در کارت های اعتباری و وام های مسکن است.

“شما نمی خواهید مردم به جریمه” از آنجا که از virus او اضافه شده است.—فرد ایمبرت

12:01 pm: اپل اجازه می دهد تا مشتریان به جست و خیز مارس پرداخت کارت

اپل اعلام کرده یک مشتری کمک برنامه برای اپل کارت اعتباری به منظور کمک به افرادی که قادر به خود را در مارس پرداخت میان فشار از coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه به مردم اجازه می دهد به جست و خیز این ماه پرداخت بدون تحمیل هزینه های بهره است.

“ما درک می کنیم که به سرعت در حال تکامل COVID-19 وضعیت به شمار چالش های منحصر به فرد برای هر کس و برخی از مشتریان ممکن است مشکل ساخت پرداخت های ماهانه خود را” شرکت در بیانیه ای گفت. “اپل کارت متعهد به کمک به شما منجر به یک سالم زندگی مالی.” —اما Newburger

11:55 am: Kudlow می گوید دولت فدرال ممکن است ضمانت وام به شرکت های هواپیمایی

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دولت فدرال ممکن است به شرکت های هواپیمایی ضمانت وام به آب و کاهش تقاضا در میان شیوع کروناویروس.

“ما در حال صحبت کردن به خطوط هوایی” Kudlow گفت: CBS. “ما در حال رفتن به رفتن به تپه های این هفته است. ما باید تعدادی از طرح های جدید با توجه به خطوط هوایی است.”

هواپیمایی سهام سقوط کرده در هفته های اخیر به کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی و مصرف کنندگان لغو در نظر دارد با توجه به شیوع است و همچنین صدمه زدن به دیگر بخش های اقتصاد جهانی است.

“این یک داستان است که می تواند بسیار چالش برانگیز در کوتاه مدت” Kudlow گفت. “اما این یک داستان از سال است. این یک داستان از هفته و ماه است.” —فرد ایمبرت

11:38 am: بالا NYC رسمی خواستار شهر خاموش

شهر نیویورک حسابرسی Scott M. Stringer خواستار خاموش شدن این شهر به عنوان نگرانی بیش از این شهر نسبتا آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
 
مقامات منتخب را مطرح هشدار دهنده که شهر در حال حرکت است به سرعت به اندازه کافی به جای محدودیت در مکان هایی مانند کافه ها و رستوران ها که بسیاری از آنها هنوز هم پر از مردم در شنبه شب. کافه ها و رستوران ها در حال حاضر می تواند باز بماند اگر آنها در نیمی از حداکثر ظرفیت.
 
“تنها خدمات ضروری باید باز باقی می ماند. هیچ میله, رستوران ها و یا فیلم تئاتر” Stringer در توییتر نوشت. “و من دوباره خواستار نیویورک مدارس تعطیل شود. ما نمی توانیم با کسب و کار به عنوان معمول است.” —اما Newburger

11:30 am: ما در معرض خطر از ‘ووهان سبک شیوع تونس FDA کمیسر

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: ایالات متحده آمریکا است که در معرض خطر یک “ووهان سبک شیوع” در شهرهای متعدد در سراسر کشور. شیوع چنین شدت در یک شهر مانند نیویورک را “پایمال کردن سیستم خود را,” او گفت: در طول یک مصاحبه با CBS’ “چهره ملت است.”
 
Coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان و کشته شدن بیش از 3000 نفر در سرزمین اصلی چین است. مقامات بهداشتی می گویند چین coronavirus اپیدمی اوج خود را سپری کرده به عنوان موارد همچنان به گسترش به مناطق دیگر جهان است.
 
“وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از آن اما این خطر است که ما در حال حاضر” گوتلیب گفت و افزود که ایالات متحده را “قطعا” باید ده ها هزار نفر از ویروس موارد است. او گفت: تحقیقات نشان می دهد وجود دارد به احتمال زیاد 10 – 40,000 موارد در حال حاضر در سراسر کشور توزیع شده است. —اما Newburger

11:19 am: آمریکا تبدیل به ذخایر نقدی به عنوان بودجه تیره و تار

متحده در سراسر ایالات متحده در حال اختصاص صدها میلیون دلار برای پاسخ به coronavirus حتی به عنوان دولت ایالات متحده آماده به ارسال میلیاردها بیشتر در راه خود را.

بسیاری از ایالت ها ساخته شده است تا قابل ملاحظه ذخایر خود را در “روز بارانی” وجوه در طول چندین قوی سال از مالیات مجموعه. برخی از فرمانداران و قانونگذاران ایالتی در حال حاضر در حال بهره برداری در آن پس انداز برای هزینه های اضطراری. دیگران به دنبال کنار گذاشته و حتی بیشتر در ذخیره ترس اقتصادی عدم قطعیت ناشی از کوروناویروس می تواند ارسال درآمدهای مالیاتی به اضمحلال رود.

ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان شده اند در خط مقدم از پاسخ مانیتورینگ و تست کسانی که مشکوک به داشتن ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. هزینه نصب برای کارکنان و تجهیزات پزشکی.

اما متحده نیز نیروبخش به صورت بالقوه اثر موج دار شدن در درآمد خود را. لغو مهم ورزشی و سرگرمی حوادث می تواند به معنای کمتر مالیات درآمد حاصل از گردشگران و ساکنان محلی است. دستورات را به کار و مطالعه در خانه به جای در ادارات و مدارس و کالج ها می تواند به معنای درآمد کمتر از سوخت مالیات و کرایه حمل و نقل عمومی.

و اگر برخی از کارکنان نمی توانند به کار است که می تواند با قرار دادن یک دمپر در درآمد دولت و خودداری از مالیات در حالی که رانندگی تا هزینه های عمومی برای برنامه های رفاهی از جمله بیمه بیکاری و پزشکی دولتی برنامه مراقبت های بهداشتی. —آسوشیتد پرس

10:46 am: Cuomo تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج نظامی

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بسیج نیروهای فدرال و ترجمه و بومی سازی تست برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
 
“هر کشور متاثر از این بحران به کار گرفته شده در آن بر اساس ملی. ایالات متحده نه” کومو نوشت در نیویورک تایمز. “دولت و دولت های محلی به تنهایی و به سادگی نمی باید ظرفیت و منابع به انجام آنچه لازم است و ما نمی خواهیم یک لحاف چهل تکه از سیاست.”
 
کومو خواست دولت اجازه متحده به گواهی طیف گسترده ای از تست های آزمایشگاه و همچنین federalize خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است. او همچنین با اشاره به “شکست قریب الوقوع بیمارستان سیستم” به عنوان موارد کوه و استدلال کرد که سپاه مهندسان ارتش باید در خدمت به عنوان موقت مراکز پزشکی.

“ما اعتقاد داریم که استفاده از فعال وظیفه ارتش سپاه پرسنل خواهد نه نقض قانون فدرال به دلیل این است که یک فاجعه ملی,” کومو نوشت. “انجام این کار هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی تخت های مراقبت ويژه اما این بهترین امید ما است.” —اما Newburger

10:24 am: Mnuchin نمی کند انتظار رکود

استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در این جلسه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

شاو Thew | بلومبرگ | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin با اعتماد به نفس است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد و در این رکود از شیوع کروناویروس اشاره کرد او انتظار ندارد یک رکود است.

“بعد از آن در سال, بدیهی است که فعالیت های اقتصادی را انتخاب کنید تا به عنوان ما به مقابله با این ویروس” Mnuchin گفت: در ABC. او همچنین گفته فاکس نیوز یکشنبه او انتظار یک “جهش بزرگ بعد از این سال است.”

اما نه هر کس است که به عنوان اعتماد به نفس Mnuchin که اقتصاد را سوار از شیوع کروناویروس.
آلن چشم بند اسب یک اقتصاددان و رئیس سابق فدرال رزرو معاون رئیس گفت: CNBC در هفته گذشته که اقتصاد است که احتمالا در حال حاضر در رکود است.

گری کوهن سابق شورای اقتصاد ملی مدیر نیز فکر می کند که ایالات متحده در حال حاضر در رکود است. —فرد ایمبرت

10:14 am: ‘این است که معادل یک جنگ’ de Blasio می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام دولت فدرال ایالات متحده به “بیدار” و با سرعت بالا coronavirus تست ظرفیت و کار با مکان در کشور است که به فوریت نیاز به تجهیزات بیشتری مانند پنکه فولاد ماسک و ضد عفونی کننده دست.

“اگر دولت فدرال درک نمی کند این است که معادل یک جنگ در حال حاضر هیچ راهی وجود ندارد که ایالات متحده و محلات می توانید تمام تنظیمات ما نیاز به او گفت:” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “ما همه ما را در راه های بسیاری.”
 
شهردار تحت فشار به منظور بسته شدن رستوران ها و مدارس در شهر نیویورک برای مبارزه با گسترش ویروس. گردهمایی بیش از 500 نفر ممنوع شده است اما رستوران ها و کافه ها می تواند باز بماند در نیمی از حداکثر ظرفیت. — اما Newburger

10:00 am: آمریکایی ها از بازگشت از خارج از کشور صورت ساعت-صف های طولانی در فرودگاه های ایالات متحده

مسافران بازگشت زود هنگام از سفر به پاریس, فرانسه با توجه به ایالات متحده سفر هوایی ممنوعیت در ورود بین المللی در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020

کیت Munsch | ایسنا

هزاران نفر از آمریکایی ها در بازگشت به خانه با آن مواجه تنگ واردان سالن و ساعت-انتظار طولانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید کروناویروس نمایش فیلم در برخی از شلوغ ترین فرودگاه در کشور جرقه برخی نگران هستند که این بیشتر می تواند گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ممنوع اکثر اروپایی ها از سفر به ایالات متحده برای 30 روز در تلاش برای مهار این ویروس. بی سابقه محدودیت ایجاد هرج و مرج در فرودگاه های اروپایی به آمریکایی ها شتافت به خانه قبل از شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده و کشورهای اروپایی خود را به اقدامات شدید برای مبارزه با این بیماری است.

بازگشت شهروندان آمریکایی و اقامت دائم را “افزایش ورود غربالگری مسافر که در آن خواسته می شود در مورد تاریخچه پزشکی, شرایط فعلی و در خواست اطلاعات تماس محلی, مقامات بهداشت و درمان” وزارت امنیت داخلی در روز جمعه گفت.

پس از ورود به ایالات متحده و برخی از مسافران منتظر بیش از چهار ساعت برای غربالگری. — لسلی Josephs

9:30 am: صدها نفر از هزاران نفر می میرند Fauci هشدار

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند از coronavirus به عنوان تعدادی از موارد است که انتظار می رود در سراسر ایالات متحده
 
“ما به وضوح به بیش عفونت او گفت:” در سی ان ان “چهره ملت”. “چالش ما در حال حاضر این است که چگونه ما بلانت است.”
 
“ما باید واقع بینانه و صادقانه. ما چالش ما این است که سعی کنید و از آن نمی افتد. اما فکر می کنم اگر ما در مورد زندگی روزمره ما و نه نگرانی در مورد هر چیزی که آن را به اتفاق می افتد — از آن می تواند اتفاق می افتد. و این می تواند بدتر شود,” او گفت:.
 
در حالی که این ویروس به شدت تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط بهداشتی Fauci هشدار داد که افراد جوان می تواند بیمار و گسترش این ویروس به افرادی که بیشتر در معرض خطر. او همچنین اشاره کرد که نقاط داغ در ایالات متحده باید در نظر اختتامیه هنوز شلوغ کافه ها و رستوران ها.
 
“من می خواهم برای دیدن چشمگیر کاهش از تعامل شخصی ما در رستوران ها و کافه,” او گفت:. “قصد دارد به افرادی که جوان هستند که در حال رفتن به باد گرفتن به طور جدی بیمار است.”
 
مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایالات متحده به عنوان دولت محدود اجتماعات بزرگ و مسافرت از خارج از کشور است. —اما Newburger

8:30 am: بازی های المپیک 2020 مشعل تحویل در پشت درهای بسته در آتن

توکیو 2020 المپیک شعله تحویل در آتن در هفته آینده انجام خواهد شد در پشت درهای بسته میان شیوع کروناویروس یونانی کمیته ملی المپیک گفت.

یونان در روز جمعه لغو مانده از داخلی رله مشعل المپیک از طریق این کشور برای جلوگیری از جذب جمعیت یک روز پس از توکیو بازی شعله روشن شد در باستانی المپیا. —رویترز

8:18 am: خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی

خطوط هوایی آمریکا شروع خواهد شد مرحله به مرحله تعلیق تقریبا همه آن مسافت طولانی پروازهای بین المللی از ایالات متحده شروع دوشنبه شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. پرواز تحت تاثیر عبارتند از کسانی که در آسیا و اقیانوسیه اروپا و آمریکای جنوبی است.

آخرین حرکت اجرا خواهد شد از 16 مارس تا مه 6 و بین المللی را کاهش دهد ظرفیت 75% در سال در سال حامل گفت. آن را می آید به دولت آمریکا تحمیل محدودیت های مسافرتی بیش از شیوع کروناویروس که در حال حاضر ضعیف تقاضا است. —رویترز

7:23 am: Nike بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده

یک توریست می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او حمل چمدان گذشته یک بسته نایک فروشگاه در لاس Ramblas در 15 مارس سال 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

نایک بسته است تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده آمریکا همراه با دیگر نقاط جهان به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید این شرکت گفت: صبح روز یکشنبه.

آن مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا و اروپای غربی و استرالیا و نیوزیلند را از روز شنبه از طریق مارس 27 شرکت گفت. —توماس لورن

7:12 am: سلامت رسمی می گوید: ایران در مرگ و میر در 724

علیرضا Vahabzadeh مشاور ایران به وزیر بهداشت است گفت: بنا به گزارش جدید coronavirus را کشته است بیشتر 113 نفر در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر در حال حاضر در 724 با مجموع عفونت در 13,938 با توجه به انتخاب. — مت پرچ

3:23 am: پاپ در عید پاک خدمات برگزار می شود بدون وفادار حضور: واتیکان

پاپ فرانسیس’ عید پاک خدمات در ماه آوریل برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه مؤمنان را در حضور و غیاب در تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش واتیکان روز یکشنبه گفت.

پاپ هفتگی یکشنبه نعمت خود ادامه خواهد داد برگزار می شود از طریق اینترنت و تلویزیون تا آوریل 12, واتیکان گفت: در وب سایت رسمی خود را. عید پاک خدمات به طور معمول جذب ده ها هزار نفر از خدمه به رم و واتیکان.

2:50 am: کره جنوبی اعلام فاجعه در مناطق در مناطق سخت ضربه توسط ویروس

دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام کرد این کشور در سخت ترین-آمار مناطق از coronavirus به عنوان “فاجعه در مناطق” روز یکشنبه اعلام 76 موارد جدید و سه مرگ و میر, در کاهش موارد جدید به دو رقم برای اولین بار در سه هفته سلامت گزارش شده است.

در این بیانیه برای اولین بار بود به اتفاق می افتد در کره جنوبی تحت چارچوب یک بیماری است و اجازه می دهد تا دولت به یارانه تا نیمی از هزینه های مرمت و تخلیه ساکنان از آنها نیاز به پرداخت مالیات و قبوض آب و برق. این کشور دارای 8,162 تایید موارد جدید کروناویروس و 75 مرگ و میر بالاترین در آسیا پس از چین است.

1:48 am: همسر نخست وزیر اسپانیا آزمایش مثبت

همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس گزارش رویترز با استناد به ساعت ، هر دو سانچز و همسرش, Begona گومز در حال انجام خوب این خبرگزاری گفت.

خبر می آید که اسپانیا تحمیل 15 روز در سراسر کشور مستند آغاز شد که در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که حداقل 6,391 مردم در این کشور تا کنون با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. اسپانیا در حال حاضر دومین شماره از تایید COVID-19 مورد در اروپا پس از ایتالیا. —جوانا قهوهای مایل به زرد

1:14 am: استرالیا به اعمال 2-هفته خود قرنطینه در هر ورود از خارج از کشور

استرالیا تحمیل خواهد شد دو هفته قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که از خارج از کشور, نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در روز یکشنبه. جدید اقدامات صورت گرفته به عنوان کشور جنگ شامل بسیار مسری coronavirus خواهد اثر را از نیمه شب. “همه مردم از آمدن به استرالیا مورد نیاز خواهد بود — مورد نیاز خواهد بود من استرس به خود منزوی برای 14 روز,” او گفت:.

علاوه بر این کشور خواهد بود محرومیت تمام کشتی های کروز از بنادر خارجی به صورت اولیه 30 روز بیشتر قبل از تصمیم گیری ساخته شده او گفت:.

وجود دارد 249 تایید موارد از جمله 3 مرگ و میر در استرالیا به عنوان 10:30 صبح به وقت محلی روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: در آخرین به روز رسانی. —جوانا قهوهای مایل به زرد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im