Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: FDA OKs اورژانس با استفاده از’ آزمون, توقف کوتاهی در نیویورک و فیلادلفیا فرودگاه

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 298,00
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 12,755
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 23,480
  • ایالات متحده و میر: حداقل 278

اطلاعات فوق از دانشگاه جانز هاپکینز.

3:20 pm: تهمت: “من نمی دانم اگر من کسب و کار را دریافت خواهد کرد کمک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مطمئن بود اگر کسب و کار خود را خواهد دریافت کمک های مالی به عنوان بخشی از coronavirus امداد بسته های در نظر گرفته شده توسط کنگره است.

“من نمی دانم. من فقط نمی دانم چه کمک دولت خواهد بود برای آنچه که من را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه. “من هتل ها. همه می دانستم که من تا به حال هتل ها زمانی که من انتخاب کردم. آنها می دانستند که من یک فرد موفق که من انتخاب کردم پس این یکی از آن چیزهایی است.”

ایالات متحده سفر و صنعت گردشگری خواسته است برای $150 میلیارد دلار در کمک به جبران کاهش چشمگیر در سفر با توجه به کوروناویروس. – کوین Stankiewicz

3:17 pm: FDA کمک های مالی ‘اورژانس با استفاده از’ coronavirus آزمون است که می تواند در ارائه نتایج جستجو در 45 دقیقه

تشخیص شرکت Cepheid گفت: آن را دریافت کرده اضطراری مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده از آن سریع مولکولی آزمون به صورت نقطه از مراقبت از بیماران است که می تواند تشخیص ویروس است که باعث COVID-19 در 45 دقیقه.

این اولین بار است که coronavirus آزمون است که می تواند انجام شود به طور کامل در نقطه ای از مراقبت از بیماران و ارائه نتایج در کمتر از یک ساعت. به طور معمول آزمایش فرستاده شده به مرکزی مرجع labs است که می تواند چندین روز به ارائه نتایج.

Cepheid با استفاده از تست ماشین به نام GeneXpert است که می تواند اجرای یک تست کامل در 45 دقیقه. در حال حاضر وجود دارد بیش از 23,000 خودکار GeneXpert سیستم در سراسر جهان با نزدیک به 5000 نفر از آنها در ایالات متحده Cepheid در بیانیه ای گفت. —جید Scipioni

3:01 pm: پنس را تست کارمند پس از آزمایش مثبت

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز شنبه گفت او را آزمایش coronavirus بعد از یک عضو دفتر خود را آزمایش مثبت است. پنس گفت که او و همسرش کارن پنس را هم آزمایش می شود بعد از آن در روز شنبه.

این عضو هیات مثبت تشخيص جمعه اعلام کرد.

“نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد” کتی میلر معاون مطبوعاتی وزیر در بیانیه ای گفت: جمعه. “بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC.” —کوین Stankiewicz

2:51 pm: نیویورک-منطقه فیلادلفیا فرودگاه آسانسور توقف ترافیک هوایی زیر برخی از مسائل مربوط به نیروی انسانی

پرواز به عمده شهر نیویورک-فرودگاه های منطقه بودند به طور خلاصه متوقف به عنوان coronavirus همچنان به علت مسائل نیروی انسانی در هوا کنترل ترافیک امکانات در سراسر کشور, اداره هوانوردی فدرال گفت. —لسلی Josephs

2:33 pm: کلاهبرداران, تغذیه, سرمایه گذاران ترس تقلید تقلب از بحران مالی 2008

Coronavirus کلاهبرداری در حال ظهور و بسیاری از نگاه قابل ملاحظه ای شبیه به تقلب از بحران مالی 2008.

سازمان های دولتی مانند کمیسیون تجارت فدرال و بیمه سپرده فدرال Corp. هشدارهای صادر شده در این هفته برای آمریکایی ها مراقب باشند به عنوان هنرمندان باهم تلاش برای سرقت از مصرف کنندگان spooked با یورش اخبار بد مربوط به COVID-19.

در بسیاری از بحران کنونی و 2008 سلف کاملا متفاوت — این یکی ناشی از یک بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 250 ، 000 در سراسر جهان و از سوی دیگر گسترده و سیستماتیک شکست در سیستم مالی است. —گرگ Iacurci

2:20 pm: Coronavirus موارد باعث می شود زمین در شهر نیویورک-منطقه فرودگاه FAA می گوید:

دو JetBlue هواپیما نشستن در جان اف کندی در فرودگاه بین المللی نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. در شهر نیویورک است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو همه پروازهای بین اروپا و ایالات متحده این جمعه با توجه به گسترش Covid-19.

پابلو Monslave | گتی ایماژ

ترافیک هوایی به عمده شهر نیویورک-فرودگاه های منطقه متوقف شد, اداره هوانوردی فدرال گفت: به عنوان coronavirus همچنان به علت مسائل نیروی انسانی در FAA امکانات در سراسر کشور است.

یک کنترل کننده ترافیک هوایی-کارآموز مستقر در یک مرکز کنترل در لانگ آیلند آزمایش مثبت برای ویروس COVID-19 FAA گفت. کارآموز تا به حال شده است در این تاسیسات از مارس 17 اما این سازمان در حال همکاری با مقامات بهداشت محلی برای پاکسازی و تمیز کردن مناطق آسیب دیده. مرکز عملیاتی است گفت:.

پرواز بودند با تاخیر و یا لغو پس از FAA بسته دیگر هوا-ترافیک-کنترل امکانات در سراسر کشور از جمله برج در شیکاگو میدوی فرودگاه بین المللی و McCarren فرودگاه بین المللی پس از تکنسین ها و دیگران آزمایش مثبت برای ویروس. —لسلی Josephs

2:02 pm: رستوران NYC صورت اخراج توده به عنوان coronavirus فلج اقتصادی زندگی

رستوران ها و کافه ها در این کشور بزرگترین شهر های مشهور جهان برای مواد غذایی خود را و شب زنده داری در حال خاموش کردن به طور نامحدود و تخمگذار مردم یکهو به عنوان دولت طول می کشد اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو موثر بسته کافه ها و رستوران ها به مردم در سراسر نیویورک این هفته, صدور دستوری که محدودیت آنها را به بایگانی اطلاعات و تحویل فقط در تلاش برای متوقف کردن مردم از تجمع با اجرای “اجتماعی فاصله” در یکی از کشورهای ترین آمار در ایالات متحده آمریکا توسط ویروس.

فرماندار در زمان و حتی بیشتر شدید اقدامات جمعه زمانی که او دستور غیر ضروری کسب و کار به ارسال 100% از نیروی کار خود را در خانه. رستوران ها و کافه ها هنوز هم مجاز به ارائه carryout و تحویل خدمات در نظر گرفته که ضروری است با توجه به فرمانداری. —اسپنسر کیمبال

1:50 pm: آمازون را ‘دو ساعت’ پرداخت اضافه کاری برای کارگران انبار

آمازون گفت: آن دو برابر شدن دستمزد خود را برای همکاران اضافه کار در ایالات متحده خود را در انبارها به عنوان تقاضا همچنان به رشد با توجه به کوروناویروس.

“همه ساعتی همکاران مشغول به کار در ایالات متحده عملیات شبکه را دریافت دو خود را به طور منظم نرخ ساعات روز برای هر ساعت اضافه کاری کار می کرد در یک هفته کاری,” آمازون در بیانیه ای گفت به CNBC. “این طور موقت افزایش یافته است پرداخت اضافه کاری موثر است 15 مارس سال 2020 ادامه خواهد داد و از طریق 9 مه سال 2020 است.”

انتخاب شد به گزارش اخبار. آمازون گفت: ساعتی کارگران واجد شرایط برای دریافت دو پرداخت و پس از 40 ساعت. اطلاعیه زیر را مشابه روز دوشنبه زمانی که e-commerce غول پیاده نرخ ساعتی برای همکاران از 15 دلار به $17. —جید Scipioni

1:36 pm: فرماندار نیوجرسی سفارشات غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی به نزدیک مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش برای تقریبا تمام ساکنان

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی

اسکات Mlyn | CNBC

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک فرمان اجرایی را امضا الزامی است که “تقریبا همه” دولت ساکنان در خانه بماند, NBC New York, گزارش شده است.

“همه گردهمایی ها لغو می شود” مورفی توییتی. “همه غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی باید به طور نامحدود خود را به فروشگاه های فیزیکی به مردم موثر 9:00 بعد از ظهر [شنبه شب].

در نیوجرسی 1,327 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 مورفی گفت: 442 موارد بیشتر از روز قبل. به تاریخ 16 نفر فوت کرده اند از ویروس مورفی گفت. —تری کالن

1:25 pm: ایتالیا تعداد موارد مرگ و میر همچنان در اوج

ایتالیا گریم شمارش از coronavirus موارد و مرگ و میر همچنان به اوج با مقامات روز شنبه اعلام جدید روز-به-روز اوج: 793 مرده و 6,557 موارد است.

این کشور در قلب اروپای غربی وحشی شیوع در حال حاضر تعداد 53,578 موارد شناخته شده.

بیش از 60 درصد از آخرین مرگ و میر رخ داده است در شمال منطقه لمباردی, که بیمارستان ها شده اند وضعیتی وخیم تحت متناوب caseload است که در سمت چپ تخت های مراقبت ويژه سخت برای پیدا کردن و ماسک مبرم عرضه است. جدید را افزایش می دهد آمده نزدیک به دو هفته به یک ملی مستند در یک پیشنهاد از جان گذشته برای جلوگیری از سرایت. —آسوشیتد پرس

1:23 pm: درهم خاموش سواحل, پارک, استخر, سینما و ورزشگاه

امارات متحده عربی بستن سواحل, پارک, استخر, سینما و سالن های ورزشی از روز شنبه به مدت دو هفته بیش از coronavirus نگرانی دولت خبرگزاری WAM گفت: در روز شنبه.

رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت به فعالیت برای همان دوره در 20% از ظرفیت و تا زمانی که مشتریان حداقل دو متر از هم جدا و برای تحویل خدمات موضوع را بررسی کند. —رادیو فردا

1:02 pm: Kudlow می گوید coronavirus امداد بسته به ارزش بیش از 2 تریلیون دلار

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند در طول یک مصاحبه تلویزیونی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است.

الکس Edelman | بلومبرگ | گتی ایماژ

بسته محرک اقتصادی تحت مذاکره در سنای آمریکا برای مبارزه با آسیب های اقتصادی از coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد در مجموع بیش از 2 تریلیون دلار کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در روز شنبه. بسته برابر است با حدود 10 درصد از اقتصادی ایالات متحده خروجی Kudlow به خبرنگاران گفت: به عنوان او رفت و به دیدار با سناتور جمهوریخواه در کاپیتول هیل. “ما فقط در تلاش برای پوشش مناسب پایگاه” Kudlow گفت. —اما Newburger

12:55 pm: بسته امداد باید شامل گسترش امنیت اجتماعی پرداخت سنسور. وارن و Wyden می گویند

بعدی coronavirus اقتصادی امداد بسته باید شامل پرداخت افزایش امنیت اجتماعی گیرندگان ایالات متحده سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و Ron Wyden D-اورگان نوشت: روز شنبه در یک CNBC op-ed. “این آمریکایی ها هستند و ترس در مورد افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و ترس در مورد آینده آنها به عنوان دیده بان پس انداز بازنشستگی خود را ناپدید می شوند به عنوان همه گیر شوک های اقتصاد ایالات متحده” آنها نوشت.

سناتورها خواستار 200 دلار افزایش در سود ماهانه پرداخت از طریق پایان 2021. در علاوه بر این به امنیت اجتماعی گیرندگان وارن و Wyden می خواستم ماهانه پرداخت را افزایش می دهد برای جانبازان و درآمد تامینی تکمیلی) ذینفع. —کوین Stankiewicz

12:06 pm: ایالات متحده آمریکا پیگیری می پیوندد شنا در فشار برای المپیک به تعویق افتادن

المپیک ایالات متحده رهبران چهره رشد شورش پس از ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ارشد اضافه شده به تماس برای به تعویق افتادن توکیو بازی به دلیل قارچ coronavirus بحران است.

مدیر عامل حداکثر سیگل با ارسال دو صفحه توجه داشته باشید به همتای خود در ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته سارا Hirshland درخواست فدراسیون برای حمایت از یک تاخیر. آمد آن اواخر جمعه تنها چند ساعت پس از ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل شرکت با ارسال نامه ای مشابه.

ملی کمیته در نروژ و برزیل نیز هر رفت و با درخواست برای به تعویق انداختن. —آسوشیتد پرس

11:44 am: کوک ثابت به طور موقت می بندد دو مراکز توزیع با توجه به کروناویروس

کاترینا دریاچه مدیر عامل کوک ثابت

آدم جفری | CNBC

کوک رفع جمعه اعلام کرد که آن را به طور موقت نزدیک دو از آن مراکز توزیع یکی در کالیفرنیا و پنسیلوانیا با توجه به کوروناویروس.

“به عنوان یک نتیجه, لطفا با ما اگر خود را رفع می رسد کمی بعد و یا بازگشت خود را پردازش بعد از برنامه ریزی شده در حالی که ما مدیریت از طریق این تغییرات است. ما خواهد بود با انجام بهترین های ما برای برقراری ارتباط با شما به صورت جداگانه در این موارد لطفا می دانم که تیم ما در حال کار سخت را به مطمئن شوید که شما تجربه است که هنوز هم بهترین آن را احتمالا می تواند باشد” کوک رفع مدیر عامل کاترینا دریاچه در بیانیه ای گفت.

آنلاین شخصی یک ظاهر طراحی شده خدمات دارای چهار امکانات دیگر در آمریکا این شرکت همچنین گفت که قصد دارد به پرداخت کارکنان آن نهفته تعطیلی در کوتاه مدت و “ادامه خواهد داد به ارزیابی انجام بنابراین اگر این تعطیلی تمدید شد.” در سال 2011 تاسیس کوک رفع رفت و در سال 2017. —آماندا نگار یشم Scipioni

10:50 am: Facebook پاسخ به کروناویروس می تواند به بهبود شهرت خود را

10:17 am: گوگل راه اندازی coronavirus سایت اطلاعات برای کمک به پیدا کردن تست

گوگل کاهش یافته است آن مقدار پیش بینی سایت برای coronavirus تست در شب جمعه. پلت فرم اجازه می دهد تا به کاربران برای پر کردن پرسشنامه و یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن یک آزمون برای ویروس. آن را نیز فراهم می کند منابع برای ایمنی و پیشگیری و کمک مالی گزینه به بنیاد سازمان ملل COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان بهداشت جهانی است. —اما Newburger

10:05 am: کنگره در حال کار بر روی یک $1 تریلیون بسته نجات, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای ما کسب و کار

کنگره تقلا برای قرار دادن با هم یک سوم coronavirus بسته امداد و لابی سیل گوشی های.

قانونگذاران این آخر هفته در حال هل دادن برای دیدار با کاخ سفید روز شنبه مهلت رسیدن به توافق بر سر بسته نجات به احتمال زیاد به بالای $1 تریلیون. مدیران zeroed در زبان در سنای آمریکا پیشنهاد اولیه تخصیص بخشی از وجوه آن به کسب و کار.

لایحه منتقل 50 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی 8 میلیارد دلار برای محموله های هوایی و 150 میلیارد دلار به دیگر “مضطرب کسب و کار” — یک دسته برگ های آن به ویژه تعریف نشده است. اما شرکت هیچ علاقه ای به ترک این تعریف از “شدت مضطرب کسب و کار” به خزانه است. —لورن هرش

10:04 am: S&P 500 می تواند پست بالاترین رکورد در اوایل سال آینده JPM می گوید:

S&P 500 می تواند بازگشت به بالاترین رکورد در اوایل سال آینده اگر ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس کار و دولت می تواند به سرعت حرکت به جلو با محرک های مالی برای کوسن قریب الوقوع اقتصادی ضربه JPMorgan ارشد سهام آمریکا استراتژیست روز جمعه گفت. Dubravko Lakos-Bujas نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان او انتظار دارد که S&P 500 برای رسیدن به 3,400 در اوایل 2021. که بالا تمام زمان بالا از 3,386 مجموعه در فوریه. 19. —فرد ایمبرت

9:19 am: آلمانی موارد افزایش بیش از 2000

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته است 2,705 در عرض یک روز برای رسیدن به 16,662 موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی گفت: در روز شنبه.

آن گفت: در مجموع 47 نفر مرده بود بعد از تست مثبت افزایش 16 از چوب خط حساب کردن از 31 منتشر شده در روز جمعه. —رادیو فردا

8:30 am: که ارائه می دهد راهنمایی برای زندگی تحت قرنطینه

نمی دود محدود کردن نوشیدن ورزش کنید و سعی کنید به تماشای بیش از حد اخبار.

اینها برخی از توصیه های سازمان بهداشت جهانی برای اقامت از نظر جسمی و ذهنی سالم در حالی که زندگی تحت قرنطینه. جدید کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین کمتر از سه ماه پیش به بیش از 300 ، 000 نفر در تقریبا در هر کشور در سراسر جهان است.

بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان زندگی می کنند و نوعی از سلول اجتماعی به مقامات دولتی در تلاش برای شامل COVID-19 شیوع است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 12,000 زندگی می کند. —سحر Kopecki

8:15 am: بیمارستان ها به دنبال اضطراری و اعتبار 100 میلیارد دلار به ما کمک

پزشکی کارگران و دیگر مقامات جمع آوری خارج از بروکلین بیمارستان مرکز که در آن تست برای coronavirus را آغاز کرده است در 19 مارس سال 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

ایالات متحده بیمارستان در حال راه اندازی coronavirus بخش و چادر دنبال اضطراری خطوط اعتباری و لابی های واشنگتن برای 100 میلیارد دلار صندوق تثبیت به کمک به برآورده شدن انتظار یورش بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر نوردد ملت است.

“ما معتقدیم بیمارستان ها و سیستم های سلامت باید اولویت شماره یک برای کنگره در این لحظه گفت:” رابین باش, معاون رئیس جمهور برای دولت روابط در انجمن بیمارستان های آمریکا.

AHA تخمین می زند که برخی از بیمارستان سیستم در حال از دست دادن دلار تا 1 میلیون دلار در روز و هزینه های در حال نصب است. در بسیاری از ایالت ها شده اند مجبور به لغو تمام اعمال جراحی الکتیو همراه با غیر اضطراری روش های که تولید درآمد بالاتر برای تسهیلات خود را. در همان زمان آنها ramping تا نیروی انسانی برای رسیدگی به انتظار هجوم حاد مراقبت از بیماران و هزینه در حد حاد مراقبت از تجهیزات به عنوان آنها می توانید پیدا کنید. —برتا کومبس

7:43 am: موارد تایید شده در اسپانیا نزدیک 25,000 به بیش از 1300 نفر می میرند

اسپانیایی وزارت بهداشت گفت: 1,326 مردم در حال حاضر از درگذشت coronavirus در کشور افزایش 324 روز قبل از. تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 24,926.

می آید پس از ایزابل دیاز Ayuso رئیس جمهور از منطقه مادرید روز جمعه گفت که اکثریت مردم در پایتخت اسپانیا شهرستان خواهد شد coronavirus. صحبت به رادیو دولتی روز شنبه او گفت: هشت نفر از 10 نفر در این شهرستان خواهد قرارداد COVID-19.

اسپانیا دوم به ایتالیا برای coronavirus مربوط به موارد و مرگ و میر در اروپا تبدیل شده است که کانون شیوع. این است که توصیه می شود همه کشورها به اتخاذ ترکیبی از مداخلات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از وضعیت محلی و بافت با مهار به عنوان یک ستون. —کاترینا اسقف و سام مردیت

6:21 am: ایران در صدر تلفات از 1500 عنوان موارد تایید شده در کشور در ادامه به افزایش

تعداد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در ایران رسیده است 1,556 — افزایش بیش از 100 سلامت: سخنگوی وزارت روز شنبه به رادیو فردا گزارش داد.

صحبت در حالت TV, کیانوش Jahanpour گفت: تعداد موارد تایید شده بود در حال حاضر در 20,610.

ایران پنجم-بیشترین تعداد از موارد این ویروس در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. می آید پشت چین و ایتالیا و اسپانیا و آلمان است.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی روز شنبه گفت که این کشور تا به حال به “انجام همه چیز لازم برای بازگشت تولید اقتصادی به حالت عادی” رویترز گزارش داد. روحانی گفت که اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد برداشته شود در دو تا سه هفته. —کاترینا اسقف

2:40 am: استارباکس به بسته ترین کافه در آمریکا و کانادا

استارباکس گفت: آن را به نزدیک ترین شرکت عمل کافه ها در سراسر شمال امریکا به مدت دو هفته و خدمات خواهد بود محدود به درایو-throughs در کمک به سرعت گسترش ویروس با توجه به گزارش رویترز.

کافه ها و یا در نزدیکی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی خواهد بود معاف از بسته شدن آن گفت. —Weizhen قهوهای مایل به زرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>