Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: FDA greenlights اول آزمون در خانه نمونه مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف مهاجرت

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 171,810
  • ما موارد: بیش از 788,900
  • ما مرگ و میر: حداقل 42,485

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:08 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن DC, هتل, گزارش دولت به دنبال تسکین میان درآمد از دست رفته از بیماری همه گیر کوروناویروس

7:02 pm: کاخ سفید مشاور بهداشت می گوید آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای مرگ و میر بیشتر به عنوان شیوع حرکت گذشته اوج

آمریکایی ها باید آماده برای دیدن بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در شهرستانها به عنوان شیوع در ایالات متحده حرکت می کند گذشته آن اوج و عفونت نرخ ها کاهش, کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx هشدار داد.

مرگ و میر به طور کلی عقب جنبه های دیگر از شیوع او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “ما واقعا نیاز به ادامه به اتحاد و واقعا ما را پشتیبانی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که هنوز هم در خط مقدم.”

Coronavirus که ظهور در ووهان چین تقریبا 4 ماه پیش بیمار بیش از 820,000 مردم در آمریکا و کشته شدن حداقل 44,228 که از سه شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات آمریکایی و کارشناسان بیماری های عفونی قبلا گفت که مرگ و میر سقوط موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

Birx روز سه شنبه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت شاهد پیشرفت در بخش های مختلفی از کشور از جمله در رود آیلند, کانکتیکات, دیترویت, New Orleans, شیکاگو و بوستون و آتلانتا. “این یک نگرانی بزرگ برای ما در طول چند هفته گذشته. آنها به نظر می رسد مسطح,” او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

6:56 pm: LendingClub اسلش حدود 30 درصد از نیروی کار به عنوان Covid-19 dampens تقاضا برای وام

LendingClub است برش تقریبا یک سوم از کارکنان آن به عنوان Covid-19 رکود dampens تقاضا برای وام های مصرف کننده.

این شرکت که پیشگام وام های آنلاین شخصی گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده است که آن را غیر روحانی کردن 460 مردم — یا حدود 30 درصد از نیروی کار خود را.

LendingClub مدیر عامل شرکت اسکات Sanborn گفت: شیوع ویروس داشتن یک “بی سابقه اثر” در مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک و در نتیجه کاهش تقاضا برای وام های شخصی. این حرکت لازم بود به “تراز قرار گیرند” نیروی انسانی فعلی محیط کسب و کار, او گفت:.

“با این اقدامات ما معتقدم که ما به خوبی می چرخاند و برای رسیدن به ما در دراز مدت اهداف استراتژیک و بهتر در خدمت اعضای ما خواهد شد که نیاز ما بیش از هر زمان هنگامی که اقتصاد تثبیت” Sanborn در بیانیه ای گفت.

این شرکت همچنین گفت که کاهش مدیران ” حقوق 25٪. Sanborn, در ضمن, را 30% کاهش پرداخت. —کیت رونی

6:49 pm: Quest Diagnostics رول تست آنتی بادی برای Covid-19

نیوجرسی-بر اساس Quest Diagnostics اعلام کرد آنها در حال حاضر انجام تست آنتی بادی برای Covid-19 با استفاده از نمونه خون یک عمل شناخته شده به عنوان تست سرولوژی. تلاش تشخیص می تواند انجام حدود 70,000 آزمون در هر روز است که به دنبال گسترش ظرفیت 150,000 آزمون روزانه در اوایل ماه آینده.

این شرکت با استفاده از تست سرولوژی سیستم عامل است که در اصل توسعه یافته توسط ابوت و PerkinElmer را Euroimmun تشخیص را بدست آورد اما به طور مستقل تایید شده توسط تلاش. تست آنتی بادی دارای پتانسیل برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی شناسایی افرادی که با آلوده شدند اما پس از آن توسعه یک پاسخ ایمنی بدن به رمان coronavirus.

تلاش معاون ارشد و افسر ارشد پزشکی جی G. Wohlgemuth در بیانیه ای گفت که تست آنتی بادی می تواند همچنین کمک به پزشکان در شناسایی افرادی که می توانند کمک پلاسما برای کمک به درمان کسانی که به طور جدی بیمار از coronavirus. —Lora Kolodny

6:41 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus بیمارستان کشتی USNS راحتی ترک شهر نیویورک

نمایی از USNS راحتی است که از منوی view بر روی اسکله 90 در منهتن در مارس 07, 2020 به عنوان دیده می شود از غرب نیویورک, نیوجرسی, ایالات متحده است.

Roy Rochlin

6:26 pm: آتی سهام افزایش جهش از دو روز از سقوط

5:45 pm: Netflix بکشد می گوید: این سه اثر از coronavirus بحران تأثیر آن کسب و کار

Netflix بکشد خود را منتشر Q1 سال 2020 درآمد در روز سه شنبه. در نامه ای به سهامداران این شرکت گفت: سه راه وجود دارد coronavirus بحران تأثیر آن کسب و کار است.

“اول ما عضویت در رشد است به طور موقت شتاب با توجه به خانه حبس” Netflix گفت. “دوم ما بین المللی درآمد کمتر خواهد بود از آنچه قبلا پیش بینی با توجه به افزایش قیمت دلار به شدت. سوم با توجه به تولید خاموش کردن برخی از پول نقد هزینه های محتوا به تعویق خواهد افتاد بهبود جریان نقدی آزاد ما و برخی از عنوان منتشر شده به تعویق خواهد افتاد, به طور معمول یک چهارم.” —جسیکا Bursztynsky

5:35 pm: تقریبا تمام خدمه coronavirus زده ناو هواپیمابر آزمایش 9 برای درمان علائم

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت لنگر انداخت در پایگاه نیروی دریایی گوام در اپرا بندر در 10 آوریل سال 2020 است. حداقل 416 ملوانان روی ناو هواپیمابر یا 8.6 درصد از خدمه کشتی از 4,800 باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus با شماره روزانه در حال افزایش.

تونی Azios | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیروی دریایی آمریکا روز سه شنبه گفت که تقریبا تمام crewmembers داده شده به کروناویروس زده ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل تست شده برای این بیماری است.

“از امروز 94 درصد از ناو یو اس اس تئودور روزولت crewmembers مورد آزمايش قرار Covid-19 با 710 مجموع مثبت و 3,872 نتایج منفی,” خدمات و نوشت: در یک نسخه. از کل موارد نه در حال حاضر تحت درمان در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام 42 ملوانان بهبود یافته اند و یک ملوان درگذشت. مقدار قابل توجهی از ناو یو اس اس تئودور روزولت خدمه آزمایش مثبت نمایش داده می شود اما هیچ نشانه ای ندارند. —آماندا Macias

5:15 pm: سنا $484 میلیارد coronavirus لایحه برای کسب و کار کوچک و بیمارستان امداد تست

پزشکی کارگران پیاده روی در خارج از المهرست بیمارستان مرکز اورژانس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

مجلس سنا روز سه شنبه به تصویب $484 میلیارد بسته به تقویت کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های ویران شده توسط coronavirus همه گیر و گسترش آزمایش Covid-19.

خانه هدف از تصویب این لایحه توسط پنج شنبه.

رهبران دموکرات ها و کاخ سفید باید مذاکره برای روز در یک طرح به پر کردن یک 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک کمک برنامه راه اندازی در ماه گذشته به عنوان بخشی از $2 تریلیون نجات بسته است. کوچک کسب و کار دولت متعهد شده تمام پول هفته گذشته — هر چند مشخص نیست که چگونه بسیاری از شرکت های کوچک دریافت وام.

کنگره مواجه شده است و فشار برای از بین بردن اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شیوع کروناویروس. بیش از 22 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری بیش از آخرین چهار هفته دوره به عنوان کسب و کار در بسیاری از کشور باقی می ماند بسته به سرعت Covid-19 را گسترش. —یعقوب Pramuk

4:30 pm: مدیر US agency کلید helming واکسن توسعه برگ نقش ناگهان

ریک روشن معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ برای بهداشت و خدمات انسانی (HHS) صحبت می کند در طول یک خانه نظارت و تحقیقات فرعی شنوایی در واشنگتن در روز پنج شنبه 8 مارس 2018.

لاتویا Sarno, اردن | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

ریک روشن یکی از کشور های پیشرو در توسعه واکسن کارشناسان و مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است و دیگر پیشرو این سازمان گفته اند آمار.

این shakeup در این سازمان شناخته شده به عنوان بردا نمی تواند آمده در زمان نا مناسب برای این کار است که سرمایه گذاری در, مواد مخدر, دستگاه ها و فن آوری های دیگر است که کمک به مقابله با بیماری های عفونی شیوع و, است که در مرکز دولت coronavirus همه گیر پاسخ. —آمار اخبار

ساعت 4: داو می افتد 630 امتیاز پس از دیگری روغن غوطه آوردن آن 2-بعد قطره به بیش از 1200 امتیاز

سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و بار دیگر در روز سه شنبه که قیمت نفت همچنان خود را بی سابقه بین رفتن بیشتر denting تمایلات بازار و تقلیل اقتصادی جهانی چشم انداز.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 631.56 امتیاز و یا بیش از 2.6% به نزدیک در 23,018.88. شنبه زیان آورده داو دو روز کاهش به بیش از 1 ، 200 امتیاز. S&P 500 با کاهش 2.7% به 2,736.56 در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 3.5 درصدی به 8,263.23. (اینجا را کلیک کنید برای آخرین اخبار بازار.)

معامله گران بودند و با تمرکز بر اتفاقات عجیب و غریب با قیمت های آتی نفت یک بار دیگر آن نگرانی عمیق در مورد ضرر و زیان برای صنعت انرژی ضربه زدن به اقتصاد آمریکا و حتی بیشتر. ژوئن قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت حفره حفره 43.4 درصد به $11.57 در هر بشکه در روز سه شنبه. —فرد ایمبرت

3:50 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور پیش نویس نیاز به بیشتر از تکنولوژی کارگران در ویزای H-1B گزارش می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تکنولوژی کارگران در ایالات متحده آمریکا با ویزای H-1B به ارائه به روز رسانی گواهی نامه است که آنها نمی جابجایی کارگران آمریکایی با توجه به پیش نویس یک فرمان اجرایی خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز سه شنبه.

این حکم اجرایی خواهد انکار ورود برای افرادی که به دنبال انواع ویزای کار برای حداقل 90 روز بلومبرگ گزارش شده است.

این شامل افرادی که به دنبال شغل مرتبط با تامین مواد غذایی زنجیره ای و اعمال را به مراقبت های بهداشتی و یا تحقیقات پزشکی حرفه ای با توجه به پیش نویس. —رادیو فردا

3:38 pm: چگونه شرکت خود را در دفتر می تواند تغییر در این ارسال-coronavirus عصر

نبرد بین ایالت ها و دولت فدرال در حال گرم کردن در مورد زمانی که برای باز کردن اقتصاد و شروع به اجازه دادن به مردم بازگشت به کار با توجه به کوروناویروس.

دقیقا زمانی که کارکنان به عنوان بازگشت به کار است که هنوز هم ناشناخته است, اما آنچه مسلم است این است که زمانی که آن اتفاق می افتد, همه چیز در دفتر تقریبا قطعا بسیار متفاوت است. فقط به عنوان این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به تاثیر ماندگار بر ما عادات شخصی آن را نیز تغییر راه ما کار می کنند. در میان تغییرات کلیدی شرکت در حال حاضر با توجه به: بیشتر فضای بهداشت و انعطاف پذیری بیشتر کارکنان کار از خانه در یک نیمه به صورت منظم.

با توجه به تعدادی از طراحان شرکت خواهد نصب سنسور بیشتر برای کاهش نقاط لمسی مانند نور و قدرت سوئیچ و درب دستگیره ضد میکروبی مواد بیشتر و بهتر تصفیه هوا, دما در نقاط ورود و میز که در فاصله دورتر از هم جدا به علاوه طراحی ظریف ویژگی های که به یاد مردم برای حفظ فاصله خود. —الن شنگ

3:19 pm: سنا با توافق هسته ای برای تسکین بسته

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها درباره یک معامله برای اضافی $484 میلیارد دلار در coronavirus امداد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت. این لایحه هنوز به انجام یک رای است که می تواند در ساعت.

در اینجا آنچه در این لایحه:

  • $310 میلیارد کل برای چک Protection Program با 250 میلیارد دلار بدون محدودیت و 60 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از موسسات کوچکتر
  • 50 میلیارد دلار برای اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام وام و 10 میلیارد دلار برای کمک های مالی EIDL
  • 75 میلیارد دلار برای بیمارستان ها
  • از 25 میلیارد دلار برای, تست, 11 میلیارد دلار خواهد شد که توزیع متحده
  • $2.1 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک هزینه های اداری

“من خوش آمدید این توافق دو حزبی و امیدوارم که مجلس سنا را به سرعت تصویب آن را یک بار اعضای بررسی نهایی متن” مک کانل گفت: در بیانیه ای به انتقاد دموکرات ها برای مقاومت در برابر عبور اضافی کسب و کار کوچک مالی در اوایل این ماه “در جستجو برای حزبی ‘اهرم’ که هرگز محقق نشد.” —یعقوب Pramuk سارا سالیناس

3:04 pm: FDA greenlights اول coronavirus آزمون در خانه جمع آوری نمونه

2:57 pm: روغن حل و فصل زیر 12 دلار در هر بشکه

خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن کاهش یافته است 43 درصد به حل و فصل در $11.57 در هر بشکه رسید. پیش از آن کاهش یافت و بیش از 60% به تجارت زیر 7 دلار در هر بشکه رسید. این قرارداد ممکن حل و فصل در $10.01 در هر بشکه رسید. روز دوشنبه کاهش یافت و به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ. به عنوان قرارداد رویکرد انقضا حجم معاملات به طور معمول نازک است. —Pippa استیونس یون لی

2:50 pm: سنا نزدیک معامله برای $484 میلیارد بسته امداد برای کسب و کار کوچک و بیمارستان و تست

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال بسته شدن در حدود 484 میلیارد coronavirus بسته امداد برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و آزمایش مردم آشنا با این موضوع بگویید CNBC.

سنا می تواند رای در یک معامله به عنوان به زودی به عنوان 4 p. m. ET و خانه می تواند آن را تایید کند به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه. اینجا چقدر این لایحه تخصیص برای چک حفاظت از برنامه های اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام و بیمارستان ها و coronavirus تست. —لورن Hirch, Yelena Dzhanova

2:23 pm: هوارد شولتز: دولت برای صرفه جویی در رستوران های کوچک مالی ‘پل به یک واکسن’

هوارد شولتز گفت: بودجه اضافی برای چک حفاظت از برنامه است نه کافی برای کمک به رستوران های کوچک زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر.

“آنچه مورد نیاز است یک نسخه دیگر از PPP. دوباره خوب, قصد, اما آن را اشتباه پزشکی” میلیاردر سابق استارباکس مدیر عامل شرکت گفت: “Squawk Box.”

بلکه شولتز گفت که او معتقد است دولت باید به ایجاد یک برنامه قوی برای خدمت به عنوان یک “پل برای واکسن.” برچسب قیمت ممکن است در اطراف $1 تریلیون او گفت:. “آن بزرگ است. من آن را درک کنند.”

اما او استدلال کرد که هزینه های این برنامه خواهد بود “خیلی کمتر” از هزینه بیش از 100 ، 000 رستوران ها به طور بالقوه برای خوب بسته شدن به علت coronavirus بحران است. —کوین Stankiewicz

2:17 pm: اپل و گوگل اجرائی باید مسئول حفاظت از coronavirus داده های ردیابی می گوید: GOP بهداشت ، هاولی

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai باید خود شخصا مسئول حفاظت از داده های جمع آوری شده از طریق تلاش های خود را برای ردیابی گسترش Covid-19 دیابت جاش هاولی R-Mo. نوشت: در نامه ای به مدیران اجرائی در روز سه شنبه.

“اگر شما به دنبال برای اطمینان عمومی را سهام خود را در این پروژه شخصی” نوشت هاولی برجسته tech منتقد. “ایجاد یک تعهد است که شما و مدیران دیگر خواهد بود شخصا مسئول اگر شما را متوقف و حفاظت از حریم خصوصی از جمله با اعطای تبلیغات شرکت های دسترسی به رابط هنگامی که این بیماری همه گیر است.”

اپل و گوگل در اوایل این ماه اعلام کرد که آنها تیمی در تلاش برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید. این شرکت عرضه خواهد کرد و ابزار اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی برای ایجاد برنامه های کاربردی که به اطلاع خواهد کاربرانی که در انتخاب کردن اگر آنها را به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای Covid-19. سیستم شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی را با استفاده از اتصالات بلوتوث در گوشی های. —لورن Feiner

2:03 pm: American Express, راه اندازی ‘ایستاده برای’ ائتلاف برای حمایت از کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus

یک ائتلاف جدید “ایستاده کوچک” از امریکن اکسپرس و بیش از 40 شرکت های همکار با هدف ارائه صاحبان کسب و کار کوچک پشتیبانی از طریق مختلف ارائه می دهد ابزار و تخصص آنها به عنوان حرکت به اثرات coronavirus.

این ائتلاف شامل Amazon, Google, Facebook, مایکروسافت و آی بی ام. CNBC انتخاب بررسی چگونه برای ایستادن کوچک می تواند کمک به کسب و کار شما و سهام مزایای داشتن یک کارت اعتباری کسب و کار. —اسکندریه سفید

1:58 pm: کسب و کارهای کوچک ممکن است تا به حال اطلاعات در معرض SBA امداد پورتال

1:37 pm: هلند گسترش ممنوعیت عمده حوادث تا سپتامبر. 1

هلند تمدید سه ماه ممنوعیت عمده وقایع عمومی از جمله ورزش حرفه ای و جشنواره های موسیقی تا سپتامبر. 1.

در همان زمان نخست وزیر Mark Rutte گفت: “تشویق” کاستن از سرعت گسترش coronavirus را قادر می سازد مدارس ابتدایی و مهد کودک ها به بازگشایی است.

Rutte گفت: محدود کاستن از اقدامات محدود کننده لازم بود برای جلوگیری از قوی تجدید حیات Covid-19. —رویترز

1:24 pm: نیویورک AG تحقیقات ارتباطات منشور’ Covid-19 پاسخ پس از صدها گزارش گرفتن ویروس

1:15 pm: ‘بازگشایی اقتصاد’ — بری Sternlicht نگرانی در مورد ‘مالی خودکشی’ از تعطیلی

تهدید از بین بردن اقتصاد ایالات متحده باید وزن برابر کاهش خطرات بهداشتی از coronavirus املاک و مستغلات مغول بری Sternlicht گفت CNBC.

“در واقع من فکر می کنم ما باید برای بازگشایی اقتصاد است. ما باید آن را با کد پستی و کد پستی و گفت:” Sternlicht که 60 میلیارد دلار Starwood سرمایه گروه دارای منافع در هتل های لوکس و مراکز میان آن بسیاری از کسب و کار. “ما باید برای رفتن. هزینه بیش از حد بزرگ است. دولت نمی تواند حمل $23 تریلیون اقتصاد است.”

Sternlicht تماس به عمل می آید به عنوان متحده اجرا شده توسط فرمانداران جمهوریخواه اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را به عنوان جدید روزانه ویروس موارد در ایالات متحده همچنان آهسته است. —Matthew J. کوشک

1:03 pm: به عنوان وام مسکن نجات بالن در میان coronavirus شیوع کنندگان در نهایت برخی از تسکین

برای هفته صنعت وام مسکن شده است گریه برای کمک به از سمت چپ بر روی قلاب به پرداخت برای بسیاری از دولت وام از اتحادیه اروپا ، در حال حاضر آنها در حال گرفتن برخی از کمک.

بیش از 3 میلیون وام گرفته اند و استفاده از وام مسکن تحمل برنامه که اجازه می دهد تا کسانی که با دولت-حمایت-وام به تاخیر به ارزش یک سال از پرداخت ماهانه وام مسکن در صورتی که صدمه دیده اند از نظر مالی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

وام گیرندگان را مجبور به پرداخت آن در تاریخ بعد و یا در طول زمان است. وام مسکن کنندگان این شرکت ها که جمع آوری پرداخت های مورد نیاز برای پیشبرد این پول را به دارندگان اوراق قرضه تا یک سال.

در حال حاضر فدرال تامین مالی مسکن آژانس که تنظیم Fannie Mae و Freddie Mac کاهش می یابد که نیاز به 4 ماه.

“چهار ماه servicer پیشبرد تعهد محدود به صورت وام در تحمل ثبات را فراهم می کند و وضوح به $5 تریلیون دلار سرمایه گذاری-حمایت مالی مسکن بازار” گفت: FHFA مدیر علامت Calabria. “وام مسکن کنندگان می توانید در حال حاضر برنامه ریزی برای دقیقا چه مدت آنها نیاز به پیشبرد اصل و پرداخت بهره در وام است که وام گیرندگان باید پرداخت های ماهانه خود را.” —Trulia

12:42 pm: انگلستان به آزمون بالقوه coronavirus واکسن در افراد این هفته

دکتر سونیا Macieiewski (R) و دکتر نیتا Patel, مدیر آنتی بادی کشف و واکسن و توسعه با نگاهی به نمونه ای از یک ویروس تنفسی در Novavax labs در راکویل مریلند در مارس 20, 2020, یکی از آزمایشگاه در حال توسعه یک واکسن برای coronavirus COVID-19.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بریتانیا, وزیر بهداشت گفت: کشور را تست بالقوه واکسن برای coronavirus بر مردم بعد از این هفته.

یک واکسن تهیه شده توسط محققان در دانشگاه آکسفورد خواهد شد تست شده بر روی افراد در روز پنج شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در اخبار روزانه توجیهی.

“در زمان عادی رسیدن به این مرحله را سال, و من بسیار افتخار از کار گرفته تا کنون,” او گفت:.

هنکاک گفت: او را را £20 میلیون ($24.5 میلیون دلار) در دسترس دانشمندان در آکسفورد و همچنین به عنوان یک اضافی £22.5 میلیون دلار بودجه برای پژوهشگران در امپریال کالج لندن است.

“هیچ چیز در مورد این فرایند خاصی است,” او گفت:. “واکسن توسعه یک فرایند آزمون و خطا و آزمایش دوباره.” که طبیعت چگونه واکسن در حال توسعه است.” —رایان براون

12:24 pm: ایالت نیویورک بیکاری سیستم ‘سقوط’ پس از یک افزایش در ادعای رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید:

نیویورک امور خارجه وزارت کار در بروکلین نیویورک در 14 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

نیویورک بیکاری وب سایت “سقوط” زیر یک رکورد افزایش در ادعا می کند پس از دولت توقیف غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس Gov. اندرو کومو روز سه شنبه گفت.

دولت در حال حاضر 1000 نفر کار آنلاین و از طریق خود گوشی سیستم برای پردازش حجم بالایی از تعداد مدعیان بیکاری در کومو به خبرنگاران گفت:.

“این باور نکردنی,” او گفت:. “یک هزار نفر فقط به ورودی بیکاری تماس. این که چگونه بالا حجم است و آنها هنوز هم نمی تواند نگه دارید تا با حجم.”

دولت پرداخت می شود حدود 2.2 میلیارد دلار در مزایای بیمه بیکاری به 1.1 میلیون نیویورکی از Covid-19 شیوع آغاز شد با توجه به دولت داده است. هنوز هم وجود دارد تعداد 4,305 برنامه های کاربردی تلفن, اما این پایین از 275,000 قبل از تاریخ 8 آوریل دولت است. —برکلی لاولیس جونیور

تصحیح: در این مورد تجدید نظر شده بود برای حذف یک مرجع نادرست در مورد که در آن کومو صحبت کرد.

12:13 pm: ایتالیا مجموعه به سهولت coronavirus مستند آغاز مارس 4

یک آمبولانس دیده می شود در سالن بزرگ منطقه در طول Coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 21 آوریل سال 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

ایتالیا است که به احتمال زیاد برای شروع کاهش آن coronavirus مستند از مارس 4, هر چند مدتها در انتظار عقبگرد خواهد بود با احتیاط و محاسبه نخست وزیر جوزپه کونته روز سه شنبه گفت.

این کشور شده است یکی از سخت ترین ضربه را Covid-19 گیر با بیش از 24,100 اسب مردم در حال مرگ از سرایت ظهور وجود در فوریه.

به دنبال برای جلوگیری از گسترش دولت معرفی جارو محدودیت در مارس گفتن ایتالیایی ها به ماندن در خانه و بستن مدارس کسب و کار و صنایع در سراسر کشور.

محدودیت قرار داده اند عمده فشار در منطقه یورو سومین اقتصاد بزرگ اروپا اما با تعداد موارد جدید به تدریج کاهش کونته گفت که پرده توسط این آخر هفته برنامه های دولت برای نرم کردن shutdown.

“من آرزو می کنم من می توانم می گویند: بیایید بازگشایی همه چیز. بلافاصله. ما شروع به فردا صبح. … اما چنین تصمیم غیر مسئولانه” کونته نوشت: در Facebook post.

او وعده داده شده “جدی و علمی طرح” است که عبارتند از “بازاندیشی از حالت های حمل و نقل” برای فعال کردن کارگران به سفر در ایمنی و قوانین کسب و کار جدید و اقدامات لازم برای بررسی اینکه آیا شل بود که منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت.

“آن است که معقول و منطقی به انتظار داریم که ما آن را از مارس 4,” او گفت:, و اضافه کرد که عجله آشفته استراتژی خروج را مسخره از فداکاری ایتالیایی ها را پذیرفته است. —رادیو فردا

12:01 pm: داو فرو 600 امتیاز آوردن دو روزه ضرر و زیان به حدود 1200 امتیاز

11:57 am: مغلوب ساختن پیشی جستن و جانسون توافق بر اهمیت هماهنگ پاسخ به کروناویروس

U. S جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون توافق در سطح بین المللی پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله از طریق G-7 در خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت.

این جفت ارز نیز مورد بحث و تجارت طی یک تماس تلفنی.

“رهبران متعهد به ادامه همکاری با یکدیگر برای تقویت و توسعه روابط دوجانبه از جمله با امضای یک توافقنامه تجارت آزاد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در اوایل سال جاری و مقابله با ایالات متحده یک اولویت های کلیدی برای جانسون دولت. جانسون است که دوره نقاهت خود را در کشور پس از اقامت او در بیمارستان بستری شد با Covid-19. خود وزیر خارجه Dominic Raab است ایستاده در را برای او در حالی که او بهبود. —رادیو فردا

11:49 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید او را مورد بحث coronavirus تست با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید نشست

Fire Department of New York پزشکی کارکنان شرکت به یک فرد سالمند دچار مشکل تنفس در خارج از یک ساختمان آپارتمان در آوریل 20, 2020, در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado | گتی ایماژ

11:34 am: Coronavirus موارد به احتمال زیاد 10 تا 20 برابر بيشتر از ما از گزارش سابق FDA رئیس Gottlieb می گوید:

تعداد واقعی coronavirus موارد در ایالات متحده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر — به اندازه 10 یا حتی 20 برابر بالاتر از چوب خط حساب کردن از Covid-19 عفونت در حال حاضر گزارش سابق بالا فدرال بهداشت گفت.

“قطعا وجود دارد تحت, تشخیص, در,” دکتر اسکات Gottlieb گفت: در مصاحبه ای با CNBC “Squawk Box.”

از روز شنبه وجود دارد بیش از 787,900 coronavirus موارد به طور رسمی در ایالات متحده تشخیص داده با حداقل 42,364 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

تعداد واقعی موارد “احتمالا 10 بار به عنوان بسیاری از” گفت: Gottlieb سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کمیسیون از سازمان غذا و دارو و CNBC مشارکت کننده.

“ما احتمالا تشخیص 1 در 10 به 1 در 20 عفونت و این چیزی است که برخی از قابل اعتماد و تجزیه و تحلیل در حال حاضر,” او گفت:.

اگر Gottlieb درست است که حدود 8 میلیون به 15.75 میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus یا 2.4 درصد به 4.8 درصد از جمعیت ایالات متحده. —دن منگان

11:17 am: نیویورک می سازد استراتژیک پزشکی رزرو: ‘ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال’

شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

شهر نیویورک در حال ساخت خود را ذخیره استراتژیک از تجهیزات پزشکی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله فولاد لباسهای کیت های آزمایش و هواکش چرا که “ما نمی توانیم بستگی دارد دولت فدرال” شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

“این است که بسیار جدی گفتن لحظه ای که من را مجبور به نشستن در اینجا قبل از شما و می گویند که شهر نیویورک نیازهای خود را ذخیره استراتژیک از آنجا که ما نمی تواند بستگی به دولت فدرال در این نقطه او گفت:” در اخبار جلسه. “آن را عاقلانه به عنوان تمام جهنم. منظورم این فقط چیزی است که من خوشحال هستم به شما بگویم اما آن است که واقعا روشن است.”

نیویورک شهرستان, توسعه اقتصادی, Corp. را هماهنگ با بهداشت و درمان-مراقبت از رهبران در این شهرستان برای ساخت ذخیره de Blasio گفت. او گفت: ذخیره خواهد شد به صورت محلی تولید می شود در صورت سپر فولاد لباسهای کیت های آزمایش و هواکش. این شهر همچنین خرید تجهیزات از جاهای دیگر به عنوان مورد نیاز است. —خواهد Feuer نوح Higgins-Dunn, گل یاس, کیم

11:13 am: رهبری ما جهانی فروش خودرو انتظار می رود به شاقول 22 درصد در سال 2020

Coronavirus همه گیر در ادامه به تلفات خود را در صنعت جهانی خودرو به عنوان گیاهان باقی می ماند توقیف و مصرف کنندگان باقی می ماند پناه در خانه.

IHS Markit کاهش جهانی فروش خودرو پیش بینی کرد و گفت این انتظار جهانی فروش خودرو به کاهش 22 درصد در این سال به 70.3 میلیون واحد به رهبری یک 26.6% سقوط در ایالات متحده به 12.5 میلیون واحد نسبت به یک سال پیش.

فروش داخلی خواهد بود که کمترین قیمت از 11.6 میلیون خودرو و کامیون های فروخته شده در سال 2010 به عنوان صنعت از رکود بزرگ پدید آمده. این هم تندتر قطره از IHS Markit پیش بینی در مارس 12 درصد کاهش در فروش جهانی برای سال 2020 است.

مایکل Wayland

10:42 am: کرامر می گوید: “ما باید سعی کنید چیزی به عنوان, گرجستان کشورهای دیگر شروع به بازگشایی

متحده مانند گرجستان باید آزمایش با بازگشایی اقتصاد خود را از coronavirus خاموش شدن ناگهانی به منظور صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک, CNBC جیم کرامر گفت: خواستار آن را “بزرگترین داستان وجود دارد.”

“من در این اردوگاه است که فقط می گوید. ‘ما باید سعی کنید چیزی.’ ما باید به. و در صورتی که باعث می شود من به جناح راست مجنون و سپس پس از آن” کرامر گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

بسته شدن کسب و کار در سراسر کشور طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس منجر به یک رکورد در افزایش بیکاری با بیش از 22 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای اولین بار مزایای بیکاری در چهار هفته گذشته. جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که انواع مختلفی از کسب و کار از جمله سالن مو و ورزشگاه اجازه داده می شود برای باز کردن در پایان هفته. کشورهای دیگر با ایران فرمانداران از جمله اوهایو و تنسی و فلوریدا نیز برنامه ریزی بخشی از بازگشایی در هفته آینده.

کرامر گفت: گرجستان طرح معقول به نظر می رسید که دولت سیستم پزشکی به نظر می رسید آماده شده اگر موارد انجام سنبله پس از تلاش برای بازگشایی شده است. —جسی پوند

10:33 am: اینجا بزرگترین شرکت های عمومی در نظر گرفتن حقوق و دستمزد وام به کسب و کارهای کوچک

صدها میلیون دلار از در چک حفاظت برنامه بودجه اضطراری شده است ادعا های بزرگ داد و ستد عمومی شرکت تحقیقات جدید منتشر شده توسط مورگان استنلی نشان می دهد.

در واقع دولت ایالات متحده اختصاص داده است حداقل $243.4 میلیون از مجموع $349 میلیارد به عموم شرکت های معامله این شرکت گفت. PPP طراحی شده برای کمک به ملت کوچکترین mom-and-pop مغازه نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در سراسر کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما تحقیقات نشان می دهد که تعدادی از شرکت هایی که با دریافت کمک های ارزش بازار نیز به بیش از 100 میلیون دلار از جمله DMC جهانی ($405 میلیون) موج علوم زندگی ($286 میلیون) و Fiesta رستوران گروه ($189 میلیون). فیستا که استخدام بیش از 10 ، 000 نفر (در آن زمان آخرین گزارش سالانه تعداد) دریافت PPP وام 10 میلیون دلار در هر مورگان استنلی پژوهش است. —توماس فرانک

10:27 am: رنگ مو, cookie dough, کنسرو گوشت — مردم چه در آمریکا و اروپا در حال خرید در مستند

تصاویر قهرمان | Hero تصاویر | گتی ایماژ

مستند زندگی به نظر می رسد بسیار متفاوت بسته به جایی که شما در جهان هستند.

زمانی که گسترده محدودیت های تحمیل شده بود در سطح جهان در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس ماه گذشته مردم شروع به انباشت کالا. روانشناسان CNBC گفت که مردم وحشت خرید به احساس کنترل بیشتر در خود احساسی متحده است.

در حال حاضر به جای احتکار کاغذ توالت و ماکارونی مصرف کنندگان عادات خرید تغییر کرده: فروش کالا مانند مخمر آبجو, محصولات زیبایی و تخم مرغ جایگزین در حال رفتن را از طریق سقف — اما داده های جدید نشان می دهد که ملل مختلف بسیار متنوع عادات. خواندن این داستان این لینک برای دیدن چه نوع از محصولات مردم در حال خرید بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند. —لوسی Handley

10:15 am: گرجستان رو لغو محدودیت های عقب مانده, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت می گوید:

به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده وزن بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت و بازگشایی اقتصاد, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت CNBC گفت که گرجستان بازگشایی اشتباه کسب و کار برای اولین بار.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که دولت دوباره باز خواهد شد کسب و کار در روز جمعه شروع با ورزشگاه آرایشگری, تناسب اندام, مرکز بولینگ کوچه ها و دیگر مکان های خرده فروشی.

“من فکر می کنم چیزهایی که می آیند بعد از آن چیزهایی است که گرجستان افتتاح شد تا برای اولین بار است که مرا شگفت زده کرد آن چیزهایی است که باید بسیار نزدیک تماس شخصی” لمانت گفت: در CNBC “Squawk Box.” —خواهد Feuer

10:09 am: مارس فروش خانه رها 8.5% به عنوان فروشندگان خواص از بازار

فروش خانه های موجود کاهش یافت و گسترده تر از حد انتظار 8.5% در ماه مارس از یک ماه قبل از آن به سالانه سرعت 5.27 میلیون واحد با توجه به انجمن ملی از Realtors’ تنظیم فصلی شاخص.

این آمار فروش مبتنی بر بسته شدن است که نشان دهنده قرارداد امضا عمدتا در اواخر ماه ژانویه و فوریه قبل از coronavirus تعطیل خیلی از اقتصاد است.

“ما شاهد اصلاح بازار سهام در اواخر ماه مارس گفت:” لارنس یون اقتصاددان ارشد برای NAR. “نیمه اول مارس برگزار خوبی بود اما نیمه دوم ماه مارس که در آن ما شاهد یک کاهش قابل اندازه گیری در فروش فعالیت است.” یون حاکی از فروش می تواند به سقوط تا آنجا که 30% به 40% در ماه های آینده. —Trulia

9:58 am: Coronavirus عمیق تر تکه تکه شدن سیاسی در ایتالیا به عنوان ضد اتحادیه اروپا ضریب اطمینان افزایش می یابد

تکه تکه شدن سیاسی است که به شدت در ایتالیا به عنوان coronavirus همه گیر می دهد و مهمات جدید به ضد استقرار احزاب و چالش های آن, اروپایی عضویت.

ایتالیا دارای بالاترین مرگ و میر از این Covid-19 شیوع در اروپا است و به شدت لابی شرکای خود در منطقه برای حمایت مالی برای مقابله با تاثیر از بحران بهداشت و درمان. با این حال از شمال کشورهای اروپایی شده اند و تمایلی به دولت ایتالیا همه چیز را می خواهد — که به نوبه خود سوخت سمی بحث را در رم.

“این یک بحث تا حد زیادی جدا از واقعیت” Wolfango Piccoli, co-رئیس جمهور در معرض خطر مشورتی Teneo گفت CNBC Squawk Box اروپا است. —سیلویا عمرو

9:49 am: دوره نقاهت بعد از coronavirus PM جانسون به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن, ملکه

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کنند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه و در دیدار با ملکه الیزابت بعد از این هفته خود گفت:, و اضافه کرد که بریتانیا رهبر است که هنوز هم “به طور رسمی انجام می دهند دولت کار می کنند.”

جانسون است که دوره نقاهت خود را در کشور پس از اقامت او در بیمارستان بستری شد با Covid-19. خود وزیر خارجه Dominic Raab است ایستاده در را برای او در حالی که او بهبود.

“دیروز او با ارسال پیام تسلیتی به (نخست وزیر کانادا) جاستین ترودو بعد از این بسیار غم انگیز از دست دادن زندگی در تیراندازی در کانادا” سخنگوی خبرنگاران با اشاره به تیراندازی داد و بیداد در نوا اسکوشیا. “بعد از امروز … او خواهد بود صحبت کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بعد از این هفته نخست وزیر است و انتظار می رود که مخاطبان با ملکه الیزابت, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که این امر می تواند اولین جلسه در سه هفته. —رویترز

9:40 am: مک دونالد به دور از وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ

حماسه | هولتن بایگانی | گتی ایماژ

مک دونالد را به مراقبت های بهداشتی کارگران, افسران پلیس, آتش نشانان و امدادگران وعده های غذایی رایگان بین جمعه و ممکن است 5.

از “با تشکر از شما غذا” را از ویژگی های یک انتخاب از ساندویچ و نوشیدنی و یک طرف کوچک سیب زمینی سرخ کرده یا هش قهوه ای است. یک کار نشان یا یکنواخت است که نیاز به دریافت غذای رایگان. برخی از franchisees مک دونالد در حال حاضر شده است به دور از وعده های غذایی در طول بحران. —آملیا Lucas

9:34 am: داو بلغزد بیش از 500 امتیاز برای دومین روز در میان بی امان قطره روغن

سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و بار دیگر به قیمت های نفت ادامه داد: بی سابقه خود را رفتن.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 510 امتیاز یا بیشتر از 2%. S&P 500 با کاهش 1.7% در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.1%. (دریافت آخرین اخبار بازار اینجا.)

معامله گران بودند و با تمرکز بر اتفاقات عجیب و غریب با قیمت های آتی نفت یک بار دیگر آن نگرانی عمیق در مورد ضرر و زیان برای صنعت انرژی ضربه زدن به اقتصاد آمریکا و حتی بیشتر. در روز دوشنبه ممکن است قرارداد آتی نفت انقضای پنج شنبه کاهش یافت و به صفر و سپس به واقعی منفی قیمت به معنی تولید خواهد پرداخت برای کسی که به نفت دست خود را. عجیب و غریب حرکت می کند تا به انجام با این واقعیت است که به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی خریداران بزرگ نفت مانند پالایشگاه نمی نیاز به هر گونه نفت بیشتر به دلیل مخازن خود را تقریبا پر شده است. —فرد ایمبرت, یون لی

9:26 am: هکرها با هدف قرار بریتانیا ویروس کردند طرح تنها چند ساعت پس از آن رفت و زنده

در عرض چند دقیقه از دولت انگلیس را طرح کردند رفتن زندگی می کنند را هدف قرار داده بود توسط فرصت طلب هکرها با جعل هویت در این کشور جمع آوری مالیات ،

صدها نفر از ایمیل های فیشینگ فرود آمد مردم را نخوانده دعوت آنها را به کلیک بر روی یک لینک است که طول می کشد آنها را به آنچه به نظر می رسد مانند یک HMRC (HM درآمد و آداب و رسوم) کردند ادعای سایت.

“این یک کلاهبرداری” یک HMRC سخنگو گفت CNBC از طریق ایمیل. “وب سایت های مرتبط با کلاهبرداری در این فرایند در نظر گرفته شود. کلاهبرداران با استفاده از این بسته از اقدامات اعلام شده توسط دولت به حمایت از مردم و کسب و کار متاثر از coronavirus.”

فیشینگ کمپین کشف شد و توسط شرکت امنیت سایبر Mimecast. محققان در این شرکت گفت: آنها شناسایی 840 فیشینگ ایمیل در عرض چند ساعت از این طرح کردند رفتن زندگی می کنند. —سام Shead

9:16 am: نقشه ما coronavirus نقاط داغ که از دوشنبه

9:12 am: ما شرکت های کرایه اتومبیل هرتز به اخراج 10,000 کارکنان در coronavirus آمار

شرکت های کرایه اتومبیل هرتز روز دوشنبه گفت: این طرح به اخراج 10,000 کارمند در سراسر شمال امریکا عملیات برای کاهش هزینه ها در میان اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

هرتز تا به حال در مورد 38,000 کارکنان به عنوان Dec. 31 که 29,000 شد و در آن ایالات متحده ،

این شرکت که تعداد میلیاردر سرمایه گذار Carl Icahn به عنوان بزرگترین سهام دار آن را متحمل کارمند ختم هزینه در حدود $30 میلیون دلار در آن گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده. —رویترز

9:04 am: خزانه داری آمریکا منتشر شده $2.9 میلیارد دلار در شرکت هواپیمایی, پشتیبانی, نهایی موافقت نامه های حقوق و دستمزد

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت: این پرداخت $2.9 میلیارد دلار اولیه حقوق و دستمزد کمک به 54 کوچکتر مسافری حامل و دو مسافر شرکت های هواپیمایی در حالی که آن را نهایی اعطای موافقت نامه با شش خطوط هوایی.

خزانه داری است که در ابتدا به خطوط هوایی 50 درصد از بودجه تعلق می گیرد و انتشار استراحت در یک سری از پرداخت. در کل خزانه داری است که اعطای آمریکا مسافری خطوط هوایی از 25 میلیارد دلار در بودجه اختصاص داده شده برای حقوق و دستمزد هزینه های. عمده شرکت های هواپیمایی باید بازپرداخت 30 درصد از بودجه وام های کم بهره و کمک مالی وزارت خزانه داری حکم برابر با 10 درصد از مبلغ وام در حالی که شرکت های هواپیمایی دریافت 100 میلیون دلار یا کمتر لازم نیست که به پرداخت هر گونه وجوه و یا موضوع حکم به دولت است.

وزارت خزانه داری گفت: آن را به حال نهایی شدن اعطای موافقت نامه با Allegiant Air, American Airlines, Delta Air Lines خطوط هوایی جنوب غربی روح و خطوط هوایی و هواپیمایی متحده.

هوایی ویران شده اند coronavirus همه گیر و دیده می شود آمریکا با کاهش تقاضا توسط 95٪. —رویترز

8:58 am: دو سوم از رای دهندگان برگشت رای-توسط-mail در ماه نوامبر

انتخابات کارگران انواع رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای ریاست جمهوری ابتدایی در شهرستان کینگ انتخابات در رنتون واشنگتن در مارس 10 سال 2020 است.

Jason ردموند | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اکثریت رای دهندگان به نفع کشور اصلاحات در قوانین انتخابات است که اجازه می دهد تمام رای دهندگان واجد شرایط برای رأی گیری از طریق پست جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی می یابد. و نزدیک به 10 درصد بیشتر می گویند که در حالی که این قوانین باید به طور دائم تغییر تمام رای دهندگان باید قادر به پست الکترونیکی خود را در رای گیری ماه نوامبر به دلیل نگرانی که coronavirus هنوز هم ممکن است عمده بهداشت عمومی این تهدید قرار می گیرند.

این نظرسنجی نشان می دهد که 58 درصد از رای دهندگان پشتیبانی اجازه می دهد رای گیری از طریق پست به طور کلی در حالی که 39 درصد آن را پشتیبانی نمی کند. —NBC News

8:51 am: Lord & Taylor بررسی ورشکستگی به عنوان فروشگاه باقی می ماند بسته در بیماری همه گیر کوروناویروس

Lord & Taylor حال بررسی تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت پس از آن مجبور شد به طور موقت تعطیل همه از آن 38 U. s. department stores, در پی شیوع کروناویروس مردم آشنا با این موضوع روز دوشنبه گفت:.

این یکی از چندین گزینه است که خرده فروش و مشاوران در حال بررسی است که همچنین شامل تلاش برای مذاکره رهایی از طلبکاران و پیدا کردن تامین مالی اضافی برخی از منابع میگویند که هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.

منابع نخواست نامش فاش شود به این دلیل که مذاکرات محرمانه است. Lord & Taylor بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. —رویترز

8:48 am: شومر می گوید او معتقد است که کسب و کار کوچک لایحه را تصویب امروز با توافق در فقط در مورد هر مسئله ای’

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاج پلازا در کوئینز در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسکات Heins | گتی ایماژ

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: او معتقد است که مجلس سنا را تصویب اضافی امداد لایحه برای کسب و کارهای کوچک بعد شنبه

شومر D-n. y. گفت: سی ان ان او “به خوبی نیمه شب گذشته” با مجلس نانسی پلوسی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و “آمد به یک توافق در فقط در مورد هر موضوع است.”

دولت تحت فشار بوده است برای دوباره پر کردن صندوق اختصاص داده شده به کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از یک چک برنامه حفاظت از برنامه ایجاد شده توسط $2.2 تریلیون امداد لایحه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اواخر ماه گذشته. این برنامه ارائه می دهد بخشایش وام به شرکت هایی که موافق با حفظ حقوق و دستمزد. بودجه خود را که بالغ بر $349 میلیارد و زد در هفته گذشته با قرار دادن فشار بر روی کسب و کار است که تا به حال شده است برگزاری بر روی کارکنان به امید به دست آوردن وام.

“کارکنان شد تا تمام شب نوشتن. هنوز هم وجود دارد چند بیشتر من را به نقطه و T را به صلیب اما ما باید یک معامله است. و من معتقدم که ما با تصویب آن امروز” شومر گفت. —لورن هرش یلنا Dzhanova

7:48 am: قطره روغن 18 درصد قرارداد ممکن هنوز هم در قلمرو منفی

7:30 am: Lululemon معذرت خواهی پس از کارمند نیاید با ‘بت برنج سرخ شده با’ T-پیراهن

کانادا ورزش پوشاک با نام تجاری Lululemon با صدور بیانیه عذرخواهی و فاصله خود را از یک تی شرت طراحی ترویج شده توسط یکی از مدیران هنری که باعث خشم و اتهام نژاد پرستی.

هشتگ “Lululemon توهین چین” مشاهده شد 204 میلیون بار در چین Weibo پلت فرم بعد از ظهر سه شنبه به وقت محلی با برخی از مفسران خواستار تحریم از نام تجاری. این دیوانگی آغاز شده و یکشنبه با Instagram لینک نوشته شده توسط Lululemon, رسمی, Trevor فلمینگ که ترویج فروش یک تی شرت در وب سایت کالیفرنیا هنرمند جس Sluder تحت نام “بت سرخ شده با برنج.”

بلند آستین T-پیراهن تحمل یک تصویر از یک جفت از chopsticks با بال خفاش در جلو و یک چینی بایگانی اطلاعات جعبه با بال خفاش در پشت riled منتقدان که گفت که این دو در تلاش بودند به هم بزنید anti-آسیایی احساسات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما عمل کند و فرد درگیر است و دیگر یک کارمند Lululemon” این شرکت گفت: در یک Instagram پاسخ به یک مشتری در روز سه شنبه بدون شناسایی فرد است.

آن را به نام تصویر و پست نامناسب و غیر قابل توجیه و عذرخواهی کرد که یکی از کارکنان آن بوده و وابسته به ترویج توهین آمیز تی شرت. —رادیو فردا

اصلاح: این مطلب اصلاح شد به منعکس کننده که Lululemon است یک شرکت کانادایی.

7:06 am: بنیاد راکفلر طرح تست از 30 میلیون در هر هفته و هزینه تا $100 میلیارد

دکتر ناتالیا Echeverri, (R) با استفاده از یک سواب برای جمع آوری یک نمونه از بینی سیلویا Stagg که گفت او بی خانمان به آزمون خود را برای COVID-19 روز 17 آوریل سال 2020 در میامی فلوریدا.

جو Raedle | گتی ایماژ

7:00 am: کوکا کولا می گوید مارس تقاضا ضعیف حجم 25% تا کنون در این ماه

Coca-Cola گفت: در سه ماهه اول گزارش درآمد که بستن سینما و رستوران ها و استادیوم ها است که صدمه زدن به کسب و کار خود را با یک تاثیر قابل توجهی انتظار می رود در آن سه ماهه دوم نتایج.

آشامیدنی جهانی شرکت حجم روز 25% از شروع ماه آوریل است.

“نهایی تاثیر در سه ماهه دوم و سال 2020 در این زمان ناشناخته است به عنوان آن را به شدت بستگی به طول مدت اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل مقرر و همچنین به عنوان ماده و با سرعت از اقتصاد کلان بهبود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “با این حال تاثیر به سه ماهه دوم خواهد بود ماده.” —آملیا Lucas

6:20 am: چه کسی می گوید ویروس به احتمال زیاد به آمده از حیوانات نه یک آزمایشگاه

5:40 am: سنگاپور گسترش ‘مدار’ اقدامات تا ژوئن 1

مواد غذایی خروجی در سنگاپور قرار می گیرد نشانگر در انتخاب جداول برای جدا کردن شام به مقامات اجرای سختگیرانه تر اجتماعی-فاصله اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: بخشی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تمدید خواهد شد توسط چهار هفته به تاریخ 1 ژوئن.

برخی از این اقدامات که سنگاپوری رهبر خواستار یک “مدار شکن” شامل بستن مدارس و بسیاری از محل های کار به طور موقت. آن اقدامات که اجرا شد دو هفته پیش قرار بود برای پایان دادن به در مارس 4.

اعلام این خبر پس از کشور وزارت بهداشت گفت: یکی دیگر از 1,111 موارد coronavirus بیماری گزارش شده است با توجه به مقدماتی آن تعداد مصرف آن در مجموع تعداد موارد به 9,125 پس از وقوع آغاز شد. دولت گاهی انتشار یک به روز رسانی قبل از تایید موارد بعد در روز. — ین ن لی

5:20 am: اسپانیا مرگ روزانه میزان کمی افزایش می یابد

یک coronavirus بیمار برداشته شده است به یک Ambuiberica آمبولانس و اورژانس تکنسین Marisa Arguello ده پائولا در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Llodio اسپانیا, مارس 19 سال 2020 است.

وینسنت غرب | رادیو فردا

اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش یافته است کمی از دوشنبه با 430 اضافی مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته از 399 مرگ و میر گزارش شده از روز قبل ،

اسپانیایی وزارت بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته بود به 21,282 تا 430 از 20,852 یک روز پیش از آن. تعداد موارد تایید شده می ایستد در 204,178. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا مرگ روزانه میزان کمی افزایش می یابد; سنگاپور گسترش ‘مدار’ اقدامات تا ژوئن 1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>