Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Fauci, دیگر بالا مقامات بهداشت به شهادت قبل از قانونگذاران

بیشتر و بیشتر مقامات دولتی در حال ضربه زدن مکث و یا عقب تلاش برای بازگشایی اقتصاد به عنوان coronavirus گسترش به جوامع جدید و دستاوردهای سرعت در بسیاری از نقاط ایالات متحده آمریکا آریزونا دولتی mlb شد آخرین رسمی به عقب بازگشایی در دولت خود را اواخر روز دوشنبه هفته از افزایش موارد. در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشتی شهادت خواهد داد قبل از قانونگذاران در ایالت شیوع.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 10.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 505,518
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.59 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 126,141

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

افزایش ناسیونالیسم می تواند منجر به حتی مرگبارتر pandemic, استاد, هشدار

8:22 صبح ET — افزایش ملی گرایی و درون-به دنبال سیاست می تواند منجر به دیگر حتی مرگبارتر همه گیر در آینده با توجه به ایان Goldin, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد.

گلدین که قبلا به عنوان یک مشاور به نلسون ماندلا و سابق معاون رئیس بانک جهانی گفت: CNBC که اگر بیشتر حمایت از تولیدات داخلی ناشی از کوروناویروس بحران جهانی را کشت از خطرات از جمله حتی بزرگتر همه گیر تر بحران های مالی و “جنگ سرد 2.0.”

“ما با یک انتخاب,” او گفت:. “در هر صورت همه گیر به ما می آموزد که بیشتر جهانی در سیاست به توقف بعدی همه گیر به همکاری برای بازگرداندن رشد جهانی و یا ما بیشتر ملی که در این صورت ما در یک مارپیچ رو به پایین.”

Goldin پیش بینی شده است یک بیماری همه گیر برای چندین سال هشدار در سال 2014 کتاب “پروانه نقص” و یک سال 2018 بی بی سی مجموعه ای است که یک بیماری شیوع خواهد بود که به احتمال زیاد باعث از بعد اقتصادی جهانی بحران. —چوپان تیلور

انگلستان بوریس جانسون وعده برای ‘ساخت, ساخت, ساخت’ اعلام افزایش سرمایه گذاری

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند در طول یک جلسه توجیهی روزانه به روز رسانی در coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 10 خیابان داونینگ لندن بریتانیا ژوئن 3 سال 2020 است.

اندرو پارسونز | 10 خیابان داونینگ | کرج

7:34 p. m. و — انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده است یک برنامه سرمایه گذاری عمومی است که دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که اقتصاد بریتانیا بازیابی از coronavirus بحران است.

“ما همچنان نمی تواند به سادگی به زندانیان از بحران” جانسون گفت که او اعلام کرد £5 میلیارد دلار ($6.15 میلیارد دلار) از هزینه های دولت های مختلف, عمومی پروژه های زیربنایی اعم از بیمارستان ها به جاده ها به مدارس. “ما باید سریع از آنجا که ما در حال حاضر دیده می شود سرگیجه کاهش در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).”

امیدوار به “ساخت, ساخت, ساخت” Johnson, اعلام برنامه های دولت برای افزایش هزینه های زیربنایی و برای کاهش بوروکراسی در اطراف ساخت و ساز و توسعه است. او در مقایسه با طرح خود را به رئیس جمهور سابق ایالات متحده فرانکلین D. روزولت “معامله جدید” برنامه کار می کند در 1930s. –هالی Ellyatt

Fauci, دیگر مقامات بهداشت برای شهادت در کنگره

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci می پوشد یک ماسک صورت در حالی که او منتظر به شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ایالات متحده در ژوئن 23 سال 2020 است.

کوین Dietsch | ایسنا

7:13 p. m. و — کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از اعضای کنگره روز سه شنبه در 10:00.m ET.

Fauci خواهد پیوست توسط دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دریاسالار برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو نیز به شهادت برنامه ریزی شده.

به شنیدن یک “به روز رسانی در پیشرفت نسبت به با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه” برگزار خواهد شد توسط سنا و سلامت کمیته آموزش و پرورش.

تمام چهار مقامات برنامه ریزی شده به صحبت می کنند و شهادت در تمام روز در یک جلسه قبل از اعضای خانه فقط یک هفته پیش زمانی که مقامات ارائه یک نمای کلی ایالات متحده در پاسخ به همه گیری تا کنون و هشدار داده بود که مشکل فصل پاییز. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: جدید آنفلوآنزای سویه موجود در چین; هشدار ‘بدترین است’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>