Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Fauci بیان تصویربردار ما شیوع کاهش انگلستان PM جانسون مرخص

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.78 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 109,800
  • ما موارد: بیش از 530,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 20,600

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:30 am: Fauci بیان تصویربردار coronavirus شیوع بیماری رو به کاهش است, ما می توانید شروع به بازگشایی در مه

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci ابراز “خوشبینی محتاطانه” است که کشنده شیوع کروناویروس است که کاهش پایین در ایالات متحده و گفت که نقاط کشور ممکن است شروع به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که کل کشور نمی خواهد به طور ناگهانی به نوبه خود مانند یک “سوئیچ نور.” اما وجود دارد “نشانه” است که برخی از معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی بحران “هستند شروع به سطح” در برخی از مناطق, او گفت:.

پرسید: زمانی که بخش هایی از ایالات متحده می تواند شروع به استراحت برخی از آنها سخت اجتماعی-فاصله اقدامات Fauci گفت که روند احتمالا می تواند شروع “حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده است.” –کوین Breuninger

9:20 am: انگلستان coronavirus تلفات توسط 657 به 9,594

مرگ و میر از این رمان coronavirus به زبان انگلیسی در بیمارستان ها افزایش یافت 657 به 9,594, مقامات گفت. از 657 وجود دارد و در 42 بيمار با سن بین 30 و 98 که تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای.

آمار و ارقام برای کل انگلستان بودند منتشر شود بعد در روز یکشنبه. –رویترز

9:06 am: اسپانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز

اسپانیا coronavirus تلفات افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز به عنوان برخی از کسب و کار آماده برای بازگشایی کمتر از یک, کاهش, کشور سخت مستند رژیم است.

در مجموع 619 نفر طی 24 ساعت, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد آوردن مجموع تلفات به 16,972. تایید موارد افزایش حدود 2.6% به 166,019. –رویترز

8:53 am: نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQs در مجلس عوام در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz | NurPhoto | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>