Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Facebook منتشر علائم ردیابی نقشه نوارتیس به انجام مالاریا مواد مخدر دادگاه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 165,939
  • ما موارد: بیش از 759,700
  • ما مرگ و میر: حداقل 40,683

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:01 pm: این بازار می تواند بیشترین کاهش قیمت خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هر دو خریدار و فروشنده تقاضا را تضعیف کرده اند به طور چشمگیری در ماه گذشته به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حالی که برخی از آنها هنوز هم آنلاین خرید انجام تورهای مجازی از فصل بهار در اصل بیش از قبل از آن آغاز شده است. اگر چه فروش هستند راه را به پایین صفحه اصلی مقادیر ممکن است رنج می برند نیست آنجا جز در بازارهای خاص.

صفحه اصلی قیمت بسیار داغ در آغاز این سال و به عنوان بحران و انتظار این است که در حالی که این سود در ارزش به احتمال زیاد خواهد شد آهسته قیمت نمی سقوط خواهد کرد در سراسر کشور. چرا که بر خلاف دوران بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه که این سروز پر از خانه های برای فروش در حال حاضر وجود دارد به طور فزاینده ای شدید کمبود. ارزش خانه افتاد تا آنجا که 50 درصد در برخی از بازارها از یک دهه پیش اما پویایی بازار به مراتب مختلف در حال حاضر عرضه و تقاضا تعادل به نفع قوی تر قیمت.

در دو هفته اول ماه مارس, لیست جدید بودند تا 5 ٪ در سال به طور متوسط. دومین هفته از ماه آوریل آنها را 47 درصد با توجه به realtor.com. مارس است که معمولا قوی ترین ماه برای لیست جدید. —Trulia

11:53 am: Shake Shack مدیر عامل شرکت می گوید زنجیره تضمین کرده است ‘ثبات’ پس از بازگشت از 10 میلیون دلار PPP وام

Shake Shack مدیر عامل سفت Garutti گفت که این شرکت بازگشت آن 10 میلیون دلار وام از چک حفاظت برنامه پس از دسترسی به انواع دیگر سرمایه از طریق بازارهای عمومی است.

“ما به ما تضمین ثبات دراز مدت در حال حاضر از آن زمان برای ما برای کمک به دوستان ما در صنعت انجام همان” Garutti گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

برگر زنجیره ای افشا در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز جمعه که آن را دریافت کرده بود 10 میلیون دلار از برنامه فدرال. Shake Shack نیز روز جمعه گفت که این برنامه ریزی در فروش به مبلغ 75 میلیون دلار در سهام برای تقویت آن موقعیت نقدی.

Garutti گفت که این شرکت در ابتدا برای اعمال یک PPP وام به نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان آن را به عنوان ممکن است. Shake Shack است furloughed کارکنان بیش از 1000 بسته و 17 شرکت-عمل ایالات متحده در مکان های که از جمعه.

در یکشنبه شب Garutti و Shake Shack بنیانگذار و رئیس دنی مایر که صاحب حدود 7.8 درصد از سهام این شرکت گفت که این زنجیره خواهد بود بازگشت 10 میلیون دلار. —آملیا Lucas

11:40 am: پس از یک دیوانه 12 ماه S&P 500 است در مورد بازگشت به جایی که از آن آغاز شده

گیج کننده دوره 12 ماهه در بازار دیده می شود تهدید از یک جنگ تجاری یک رکود اقتصادی جهانی و یا حتی رکود اقتصادی و oh yeah جهانی همه گیر بی بدیل در یک قرن تمام است که به میزان زیادی از چیزی حداقل برای سهام از شرکت های ایالات متحده.

در طول دوره های S&P 500 با کمی تغییر — پایین حدود 1 ٪ از رفتن به دوشنبه بازرگانی — با وجود یک سری از تهدیدات است که همچنین شامل تحول سیاسی و پایان دادن به طولانی ترین رالی در تاریخ ایالات متحده است. سال جمع شده است در نتیجه یک افزایش تدریجی به یک رکورد جدید Feb. 19 پس از سریعترین اسلاید در بازار, تاریخچه و سپس با 28% دوباره بجای اول برگشتن.

بازارهای دیگر اقدامات نیست خیلی خوش شانس بوده.

راسل 2000 که متشکل از شرکت های کوچک است حدود 22%. یک صندوق ارز داد و ستد است که آهنگ های بازار در اقتصادهای نوظهور مانند چین و هند و برزیل است 20 درصد در حالی که یکی دیگر از ETF است که به شرح زیر بین المللی سهام در خارج از ایالات متحده کاهش یافته است بیش از 16 درصد است. حتی خیابان اصلی مورد علاقه بازار شاخص میانگین صنعتی داو جونز است و پایین تر از 10 درصد بیش از سال گذشته است. —Jeff Cox

10:36 am: ما رستوران ها در مسیر از دست دادن $240 میلیارد دلار در پایان سال 2020 بررسی می گوید:

یک بسته نشانه های آویزان بر روی درب با نمای خالی رستوران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 14 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

راب کیم | گتی ایماژ

ایالات متحده رستوران ها در مسیر از دست دادن 50 میلیارد دلار در ماه آوریل با ضرر و زیان بالغ بر حدود 240 میلیارد دلار در پایان سال 2020 به عنوان coronavirus بحران نابسامانی صنعت با توجه به انجمن ملی رستوران نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

دو سوم از ایالات متحده رستوران کارگران — یا 8 میلیون نفر — گذاشته شده است خاموش و یا furloughed با بسته شدن 4 در 10 رستوران اما حداقل 60 درصد از اپراتورها می گویند موجود فدرال برنامه های امداد رسانی کمک خواهد کرد که آنها بیشتر جلوگیری اخراج این بررسی نشان داد. —رادیو فردا

10:31 am: خرده فروشان در حال التماس به دولت کمک کند — اما خزانه داری ممکن است گوش دادن

خرده فروشی است که وضعیتی وخیم به عنوان فروشگاه شاتر و هزاران نفر از مردم از دست دادن شغل خود را در حالی که coronavirus گسترش می یابد. در حال حاضر وزارت خزانه داری باید تصمیم بگیرد که آیا خطر از صنعت سرنگونی است که ارزش قرار دادن پول مالیات دهندگان که در آن بسیاری از دیگران نمی خواهد. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داده اشتهای کمی برای خطر و ضرر و زیان و حتی به عنوان او تلاش برای حمایت از یک cratering اقتصاد است.

بسیاری از متوسط خرده نمی واجد شرایط برای برنامه های دولت شروع به رول کردن برای نجات بیمار شرکت. آنها بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام با هدف در شرکت های با کمتر از 10000 کارکنان و یا $2.5 میلیارد دلار در فروش. بدهی خود را بیش از حد مضطرب به واجد شرایط برای بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری با هدف در شرکت های بزرگتر.

این بدان معناست که شرکت هایی مانند میسی که حدود 25 میلیارد دلار در فروش اما اعتباری که بود کاهش داد و به آشغال قبل از همه گیر ممکن است از شانس اگر آنها می خواهند دولت را تسکین می دهد. خرده فروش در حال همکاری با بانک سرمایه گذاری Lazard به بازسازی بدهی های خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. آنها اضافه شده است که این شرکت با تمرکز بر ورشکستگی. —لورن هرش

10:15 am: نیویورک شهرستان گسترش لغو جشنواره های تابستانی, کنسرت, و راهپیمایی از طریق ژوئن

رژه شرکت کنندگان در طول WorldPride نیویورک 2019 مارس در 30 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

شهر نیویورک لغو کنسرت جشنواره و رژه از جمله 2020 غرور مارس تا ژوئن به عنوان شهر به دنبال درایو کردن آن coronavirus عفونت رای شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد.

روز جمعه De Blasio لغو غیرضروری حوادث طریق ممکن است و یک شهر-اسپانسر کنسرت سری که برنامه ریزی شده بود شروع به 22 ژوئن. در گسترش لغو طریق ژوئن de Blasio گفت: این یک تصمیم “ما را.” بسیاری از حوادث خواهد بود موکول کرد.

جدید لغو شامل 50 سالانه همجنسگرایان در رژه به مناسبت سال 1969 قیام در Stonewall مسافرخانه. —خواهد Feuer

10:08 am: Facebook فقط منتشر شد نشانه آن ردیابی نقشه

Facebook عرضه شده در اولین نقشه که آهنگ coronavirus علائم شهرستان شهرستان و برنامه ریزی برای به روز رسانی آن را به صورت روزانه در طول شیوع بیماری است.

Facebook همکاری با دانشگاه کارنگی ملون برای ایجاد یک انتخاب در نظر سنجی طراحی شده برای کمک به شناسایی Covid-19 نقاط قبل از این موارد را تایید کرد. نقشه تجزیه درصد از مردم در هر شهرستان که خود گزارش coronavirus علائم مانند از دست دادن بویایی و سرفه و تب است.

آن را نشان می دهد به عنوان مثال 1.45% از مردم در شهرستان نیویورک گزارش داده اند که علائم کروناویروس. اما بخش عظیمی از نقشه ندارد شرکت کنندگان به اندازه کافی برای نشان دادن هر گونه اطلاعات.

بیش از 1 میلیون نفر از مردم در پاسخ به این بررسی در دو هفته اول با توجه به Facebook. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: شرکت رول خواهد شد این نظر سنجی در سطح جهان در این هفته کمک خواهد کرد که آن را به ارائه یک تصویر کامل. —جسیکا Bursztynsky

9:46 am: Mohamed El-Erian ما را می بیند و اقتصاد پیمانکاری تا 14 درصد در سال جاری

Mohamed El-Erian 190326

Anjali Sundaram | CNBC

اقتصاد ایالات متحده می تواند تجربه یک درصد دو رقمی انقباض در سال 2020 با توجه به کروناویروس همه گیر Mohamed El-Erian گفت CNBC در روز دوشنبه نشان می دهد یک مقدار تندتر کاهش نسبت به بسیاری از اقتصاددانان دیگر.

“من فکر می کنم ما ممکن است در منفی 10 درصد به منفی 14 درصد رشد برای آمریکا” در آلیانز اقتصاددان گفت: “Squawk Box.” “این یک ضربه بزرگ است.”

El-Erian گفت: متمایز بودن این آمار اقتصادی — یک بحران بهداشتی — معنی سنتی چارچوب ممکن است قابل اجرا اقدام به عنوان یک مانع بیشتر برای دوباره بجای اول برگشتن. “مزایای شما انتظار می رود به طور معمول قیمت نفت پایین تر به معنی دلار بیشتر در مصرف کنندگان جیب حتی که کار نمی کند در این اقتصاد است. بنابراین من کمی نگران تر از آنچه که اجماع اقتصاددانان خارج وجود دارد در حال حاضر است.” —کوین Stankiewicz

9:35 am: داو قطره بیش از 400 امتیاز به عنوان کاهش قیمت نفت بر تقاضای انرژی نگرانی

9:29 am: شیوع در انرژی باد در داکوتای شمالی تعطیل تولید

شیوع Covid-19 در باد قدرت تسهیلات در داکوتای شمالی مجبور است آن را به طور موقت نزدیک, آخرین مثال از اینکه چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر بخش انرژی های تجدید پذیر.

بیش از آخر هفته داکوتای شمالی وزارت بهداشت گفت: وجود 110 تایید موارد coronavirus در افراد متصل به LM انرژی باد در چنگال — یک کل است که شامل کارکنان و “نزدیک خود را تماس با ما.” این سایت که تولید پره های روتور برای توربین های بادی و استخدام 900 نفر بسته شده روز شنبه پس از هشت کارگران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در بیانیه سخنگوی جنرال الکتریک — که صاحب LM قدرت باد — گفت: Grand Forks تسهیلات خواهد بود به طور موقت بسته شده حداقل به مدت دو هفته به منظور “انجام گسترده ضد عفونی روند.” کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت “به طور معمول” در طول این زمان آنها اضافه شده است. —Anmar Frangoul

9:17 am: همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد ترک یک میراث ماندگار در خرده فروشی: کمتر فروشگاه

یک “به طور موقت بسته” نشانه های آویزان در پنجره Nordstrom, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک, ایالات متحده روز جمعه مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

قبل از Covid-19 آمار ایالات متحده و فروشگاه دچار مشکل بودند چرا که آنها تا به حال موفق به نگه دارید تا با خریداران تغییر سلیقه. این خرده فروشان شده است سرمایه گذاری در راه را به نفع خود به مشتریان.

در حال حاضر فروشگاه های خود را بسته به متوقف کردن گسترش ویروس. و هیچ کس نمی داند دقیقا چه زمانی این خواهد بود در این مورد.

برای J. C. Penney ورشکستگی تیک تاک ساعت است و پس از آن قلم اواسط ماه آوریل پرداخت بهره. آن چرخش طرح شده اند کنار coronavirus همه گیر است که مجبور به بسته شدن تمام فروشگاه های خود را. میسی با نقدینگی خشک شده tapped مشاوران در بانک سرمایه گذاری Lazard و حقوقی کرکلند & Ellis برای کشف گزینه های است که شامل جدید تامین مالی است. Nordstrom در اوایل ماه مارس مطرح شده 600 میلیون دلار با قرار دادن برخی از آن دارایی های املاک و مستغلات به یک شرکت مستقل و قرض گرفتن در برابر نهاد جدید با صدور اوراق قرضه.

بالا پایان بخش فروشگاه های زنجیره ای Neiman Marcus روز چهارشنبه از دست رفته پرداخت در برخی از اوراق قرضه خود را با توجه به نامه ارسال شده به خرده فروش مدیره از سنگ مرمر خط الراس سرمایه که صاحب بخش قابل توجهی از $137.7 میلیون دلار اوراق قرضه که در اکتبر 2021. Neiman Marcus در حال حاضر تا اواسط مارس به پرداخت بهره. پس از آن, در انتظار هیچ, پرداخت این شرکت می تواند تحت فشار قرار دادند به دادگاه ورشکستگی آن دارندگان اوراق قرضه. —توماس لورن

9:09 am: نوارتیس آمریکا داروی تنظیم کننده موافق به مالاریا مواد مخدر محاکمه در برابر Covid-19

نوارتیس برنده رفتن پیش از غذا و دارو برای انجام یک مطالعه تجربی تصادفی شده مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در برابر Covid-19 سوئیس در داروسازی روز دوشنبه گفت:.

نوارتیس در نظر دارد برای شروع استخدام 440 نفر در فاز 3 و یا اواخر مرحله آزمایشی در عرض چند هفته در بیش از یک دوجین سایت های ایالات متحده. نتایج خواهد شد در اسرع وقت این شرکت اضافه شده است.

استفاده از مواد مخدر نیز تایید شده برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید افزایش یافت پس از ترویج شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی نگران این دولت حمایت برای اثبات نشده دارو برای Covid-19 کوتاه مداری FDA نظارت روند. —رویترز

9:03 am: آسیای جنوب شرقی می تواند نقطه داغ بعدی — این نمودار نشان می دهد که چرا

تعداد coronavirus عفونت در آسیای جنوب شرقی افزایش یافته است به سرعت در هفته های اخیر با نصب نگرانی در میان کارشناسان است که این منطقه می تواند تبدیل به یک نقطه داغ برای سریع گسترش بیماری است.

این منطقه گزارش شده بیش از 28,000 موارد, یکشنبه, با توجه به داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع و اندونزی و فیلیپین و مالزی و سنگاپور حساب 87.9 درصد از کل موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا و داده ها نشان داد. —ین ن لی

8:53 am: United Airlines پست $2.1 میلیارد pretax از دست دادن به عنوان coronavirus roils کسب و کار بیشتر به دنبال کمک های فدرال

هواپیمایی متحده گزارش $2.1 میلیارد دلار ضرر برای سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سوار تقاضای سفر به پایین ترین سطح در چند دهه.

شرکت هواپیمایی گفت: این اعمال تا 4.5 میلیارد دلار در وام های دولت در بالای حدود 5 میلیارد دلار حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی و وام های آن انتظار برای دریافت به آب و بحران است.

ایالات اولین بار است که عمده ایالات متحده هواپیمایی به جزئیات نتایج این ویروس بر روی درآمد آن در سه ماه اول سال. بیماری و اقدامات خشن برای جلوگیری از گسترش آن از جمله اقامت در خانه دستور ویران کرده مسافرت هوایی و تقاضا باعث حامل بریده بریده بسیاری از پروازهای خود را. —لسلی Josephs

8:48 am: آلمان و دیگران نیاز به صندوق پست-ویروس بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اسپانیا می گوید:

مادرید, اسپانیا – فوریه 26: وزیر امور اقتصادی و دیجیتال تحول نادیا کالوینو (calvino) حضور ‘Reino de España a la Trayectoria Empresarial’ جوایز افتخار Placido Arango ‘در بیاد’ در ال پرادو موزه تاریخ 26 فوریه سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez

آلمان نیاز به درک آن خواهد شد که به صندوق پست-همه گیر بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اقتصاد اسپانیا گفت: CNBC در روز دوشنبه تنها چند روز پیش از یکی دیگر از محوری نشست اتحادیه اروپا است.

27 کشور اروپایی را تشکیل می دهند که اتحادیه اروپا باقی می ماند در مواجهه بیش از چگونه به کاهش شوک اقتصادی از Covid-19 با وجود قرار دادن با هم یک و نیم تریلیون یورو بسته به صورت فوری هزینه نیاز دارد در اوایل این ماه. خود را نگرانی اصلی در حال حاضر این است که به ارائه یک دوم طرح که مقابله با مقدار زیادی از ویروس های مربوط به بدهی است که انتظار می رود به خزش در سراسر منطقه است.

نادیا کالوینو (calvino) اسپانیایی امور اقتصادی وزیر و معاون نخست وزیر گفت: CNBC در روز دوشنبه که آلمان دارای مازاد بودجه است که آن را “کاملا مصمم” استفاده کنید. “در حال حاضر آنچه که ما نیاز است برای آنها را به درک که ما نیاز به همچنین صندوق بازیابی از بقیه (اتحادیه اروپا) و کشورهای که ما نیاز به صندوق بازیابی از کل اروپا,” او اضافه شده است. —سیلویا عمرو

7:38 am: پوتین می گوید روسیه هنوز به اوج خود رسیده

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که این کشور موفق شده است برای جلوگیری از Covid-19 بحران اما اوج شیوع این است که هنوز هم به آینده.

تعدادی از روسیه را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفته 47,000 روز دوشنبه با مرگ و میر 405. (ببینید اضافی مطلب زیر در مورد روسیه است.) رادیو فردا

7:25 am: برگر, زنجیره ای, Shake Shack به بازگشت به $10 میلیون وام دولت

زاینده رود گفت: آن را بازگشت به $10 میلیون وام کسب و کار کوچک آن را دریافت کرده و از دولت ایالات متحده, ساخت, برگر, زنجیره ای عمده شرکت به دست برگشت پول با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن coronavirus بحران است.

این شرکت قادر به افزایش سرمایه اضافی مدیر عامل سفت Garutti و بنیانگذار دنی مایر گفت: در یک پست وبلاگ. در هفته گذشته مطرح شده آن حدود 150 میلیون دلار در سهام ارائه شده است.

دولت 2.2 تریلیون دلار کمک بسته است و با هدف کمک به شرکت های کوچک نگه داشتن پرداخت کارکنان خود را و صورتحساب های اساسی در آتن به طوری که آنها قادر به بازگشایی به سرعت زمانی که بهداشت عمومی اجازه می دهد تا.

Shake Shack گفت پول آن را دریافت می تواند مجددا اخذ به رستوران های مستقل “که به آن نیاز دارید (و) بدست نمی هر گونه کمک.” —رادیو فردا

6:50 am: ما بازار نیست و قیمت در یک ‘قابل توجه موج دوم’ می گوید: سیتی بانک خصوصی

عمده شاخص های سهام ایالات متحده ممکن است بهبود خود را از پایین ترین نرخ های اخیر اما سیتی بانک های خصوصی هشدار داد که این بدترین حالت ممکن است بیش از.

“در صورتی که ما باید یک کار بسیار مهم موج دوم بیماری در ایالات متحده آمریکا است که باعث بیشتر خاموش کردن اقتصاد … که واضح نیست قیمت به بازار” دیوید Bailin ارشد بانک سرمایه گذاری افسر گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“چیز دیگری که ممکن است قیمت به بازار است این واقعیت است که این ویروس ممکن است یکی دیگر از 18 تا 24 ماه واقعا به چرخه را از طریق جهان و در نهایت باید یک واکسن,” او اضافه شده است. —ین ن لی

6:07 am: پوتین فاصله خود را از روسیه شیوع, اما آن را هنوز هم می تواند آسیب های سیاسی و اجتماعی

مردم در ماسک های پزشکی در میدان سرخ در مرکز مسکو در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در هفته در محل کار و خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید و پارک ها بسته در مسکو.

سرگئی Bobylev

روسیه را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است تحت افزایش نظارت و به طور بالقوه می تواند آسیب های اعتبار و مشروعیت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و کرملین ،

روسیه مسلما آهسته به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر شد از آمدن به این کشور و حتی آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش در میان همسایگان خود و در ایتالیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه است.

روز یکشنبه روسیه را دیدم و بزرگترین آن روزانه افزایش جدید تایید موارد با آن بحران پاسخ به گزارش مرکز 6,060 موارد جدید آوردن تعداد کل موارد به 42,853. تعداد مرگ و میر گزارش شده کم باقی مانده است, اما با مجموع مرگ و میر در 361. —هالی Ellyatt

5:37 am: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

بهداشت و درمان کارگران چرخ یک بیمار به یک تریاژ چادر در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

تعداد افراد مبتلا در اسپانیا پیشی گرفته است 200,000 کشور وزارت بهداشت گفت.

وزارت گفت: تعداد موارد افزایش به 200,210 از 195,944 موارد در روز یکشنبه. تعداد کل مرگ و میر رسیده 20,852 از 20,453 روز قبل.

اسپانیا پیشی گیرد ایتالیا که 178,972 تایید موارد به عنوان بدترین آمار کشور در اروپا و دوم بدترین آمار کشور در جهان پس از آمریکا است که تقریبا 800000 تایید موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: اتریش خواستار تعلیق قوانین اتحادیه اروپا در کمک به دولت در میان coronavirus بحران

قواعد اتحادیه اروپا در کمک به دولت به حالت تعلیق برای کشورهایی مانند اتریش که نشان داده اند همبستگی با آمار کشورهای عضو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اتریش وزیر دارایی Gernot Bluemel روز دوشنبه گفت:.

“این همبستگی را نمی توان یک خیابان یک طرفه است. ما همچنین می خواهید قادر به نشان دادن همبستگی ما با خود شرکت و در نتیجه تقاضا است که این بحران استفاده می شود برای همبستگی که ما تعلیق اتحادیه اروپا کمک های دولت رژیم برای مدت بحران” Bluemel گفت: در یک کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>