Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دکتر Fauci هشدار در مورد ‘حذفی مواد مخدر,’ اخراج فرمانده نیروی دریایی به reassigned

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,026,900
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 53,975
  • ما موارد: حداقل 245,500
  • ما مرگ و میر: حداقل 6,058

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

11:31 am: آن را ‘مضحک’ – 3M مدیر عامل دفاع coronavirus پاسخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی DPA

مدیر عامل شرکت 3M گفت: شرکت خود را به حداکثر رساندن تلاش های خود را برای دریافت ماسک ماسک برای ایالات متحده سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس هل دادن به عقب بر آنچه که او به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “پوچ” پیشنهاد که تولید کننده انجام نمی شد همه از آن می تواند.

“هیچ چیز بیشتر از حقیقت” مدیر عامل مایک رومی گفت: در CNBC “Squawk در خیابان” پس از خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن صدای کوبیدن 3M “پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با صدور حکمی از زیر دفاع تولید قانون کارگردانی بازیگری وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به “استفاده از هر و همه قدرت در دسترس تحت عمل برای به دست آوردن از هر گونه مناسب تابعه و یا وابسته از 3 شرکت تعداد N-95 ماسک که مدیر تعیین می شود مناسب است.”

بعد از پنج مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما آمار 3M سخت است.” —کوین Breuninger

11:25 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید دولت شاهد بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که 2,935 نیویورک درگذشت از coronavirus گذشته بیش از 24 ساعت بالاترین واحد افزایش در مرگ و میر ناشی از شیوع شروع چند هفته پیش.

“منحنی همچنان به بالا رفتن” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی با اشاره به تعداد COVID-19 نفر در سراسر دولت است. وجود دارد 102,863 موارد تایید شده در سراسر کشور 10% پرش یک شبه با توجه به نمودار ارائه شده در کنفرانس مطبوعاتی. شهر نیویورک به تنهایی حساب برای 57,159 مجموع موارد بالا 5,350 بیش از 24 ساعت گذشته. —نوح Higgins-دان

11:16 am: Dr. Anthony Fauci هشدار ما نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک حذفی مواد مخدر’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, آدرس coronavirus نیروی کار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 24 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

آمریکایی ها نباید فرض کنیم هیدروکسی کلروکین یک “حذفی مواد مخدر” در پیشگیری و یا درمان COVID-19, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد.

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز. “اما زمانی که شما لازم نیست که اطلاعات آن قابل درک است که چرا مردم ممکن است بخواهید به چیزی به هر حال حتی با کوچکترین اشاره از موثر بودن.”

ایالت نیویورک در هفته گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب. —برکلی لاولیس جونیور

11:12 am: این نمودار نشان می دهد که صنایع را دیدم بزرگ از دست دادن شغل در ماه مارس سال 2020

در میان سخت ترین ضربه حوزه اقتصاد در ماه مارس بود محل اقامت و غذا و بخش خدمات که شامل بیش از نیمی از ماه را زیان خالص. کسب و کار است که آماده سازی وعده های غذایی و تنقلات و نوشیدنی برای مشتریان برای هر دو فرض (sit-down رستوران ها و کافه ها) و یا خارج از فرض (تحویل و take-out) مصرف دیدم payman اسلاید توسط 417,000.

گسترده تر اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش که شامل که 417,000 کاهش در مواد غذایی, خدمات, صنعت, دیدم payman کاهش 459,000 به عنوان هتل ها و دیگر محل سکونت کسب و کار نیز شغل را کاهش دهد. این اشتغال کاهش نزدیک به جبران سود تعلق بیش از دو سال گذشته.

دولت توصیف میزان ضرر و زیان در این صنعت (به عنوان به خوبی به عنوان در مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی) به عنوان “قابل توجه” و گفت: nosedive نشان دهنده تلاش در سراسر کشور شامل گسترش COVID-19. —توماس فرانک

11:02 am: 3M هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن است که توقف صادرات را کاهش می دهد تعدادی از ماسک در دسترس ما

3M هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست این شرکت برای متوقف کردن صادرات ماسک ماسک می تواند محافظ دنده کمتر در دسترس در ایالات متحده آمریکا

آمریکا تولید لوله مشترک که احتیاط یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند به نیروی 3M به تولید ماسک تنفسی.

این شرکت گفت که در حال حاضر با دولت در گرفتن بیشتر ماسک به آمریکا —Kevin Breuninger

10:57 am: اخراج ما حامل کاپیتان به reassigned در طول پروب اقدام وزیر نیروی دریایی می گوید:

کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز در اقیانوس آرام شرقی 19 دسامبر 2019.

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh | نیروی دریایی ایالات متحده

اخراج فرمانده یک ناو هواپیمابر ایالات متحده که دچار شیوع کروناویروس نخواهد بود پرتاب نیروی دریایی بلکه reassigned اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly به رویترز گفت و اضافه کرد که تحقیق و تفحص را تعیین کند اگر او باید در صورت اقدام انضباطی.

در یک مصاحبه Modly گفت: این کاوشگر را نگاه به ارتباطات و زنجیره ای از فرمان پس از کاپیتان برت Crozier برطرف شد از دستور خود را برای به اشتراک گذاری یک داغدار نامه در مورد شیوع این ویروس در یو اس اس تئودور روزولت بیش از حد به طور گسترده ای به طور موثر اجازه می دهد آن را به بیرون درز می شود به رسانه ها.

“او به reassigned او پرتاب از نیروی دریایی” Modly گفت. —رادیو فردا

10:51 am: آمریکا, اسپانیا, ایتالیا و در ادامه به سبقت گرفتن جهان در تعدادی از موارد

10:46 am: برزیل رهبر تحت تشدید فشار بیش از coronavirus انکار

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است موجب اعتراض عمومی بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران با یک حرکت به استیضاح جناح راست رهبر ناسیونالیست به دست آوردن حمایت مردمی. رئیس جمهور امریکا بزرگترین اقتصاد بارها بازی کردن تهدید از همه گیر رد آن را به عنوان یک “کمی آنفولانزا” و محکوم کردن دولت فرمانداران برای تحمیل مستندات که باعث زیان کار است.

او همچنین مغایر با خود وزیر بهداشت مشاوره بیش از خود انزوا و اجتماعی فاصله تشویق مردم به پایان وقت خود را در قرنطینه و بازگشت به کار.

اما سه از برزیل 27 متحده حاضر به استراحت مستند اقدامات و شهروندان در بسیاری از مراکز شهری شنیده می شود کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از خانه های خود را هر شب به عنوان یک عمل اعتراضی به رئیس جمهور خواسته است. —سام مردیت

10:21 am: شکل دیگری در شغل گزارش رنگ حتی gloomier تصویر از آسیب

دولت در نظرسنجی موسسات تصویری تیره و تار از وضعیت اشتغال آمریکا از طریق اوایل ماه مارس, اما آن نظرسنجی از خانوارها به مراتب بدتر است.

خانواده بررسی می پرسد که فردی ساکنان چگونه بسیاری از مردم در حال کار وجود دارد نشان داد خیره کننده قطره 2,987,000 کارگران برای ماه.

که در مقایسه با 701,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش گزارش شده در ایجاد نظر سنجی و چشم انداز دیگری به چقدر بد وضعیت رفت از اقتصاد است اما تعطیل برای محافظت در برابر coronavirus گسترش یافته است. —Jeff Cox

10:09 am: فلوریدا در نهایت طول می کشد مسافران کروز برخی از روی برانکار

یک بیمار گرفته شده است خاموش زاندم کشتی کروز پس از آن را وارد پورت های باتلاقی در مارس 02, 2020 در فورت Lauderdale ،

جو Raedle | گتی ایماژ

مسافران از یک بد بخت کروز بودند با دقت آزاد از کابین خود و مجاز به لمس زمین خشک برای اولین بار در هفته پس از حذف از 14 بدحال مردم بودند که چرخ به فلوریدا بیمارستان فرح برای یورش coronavirus بیماران.

خروج از Zaandaam و خواهر خود کشتی روتردام بود و انتظار می رود برای ادامه در طول روز است. فلوریدا شد, شدن, اول, دنبال, دیگر مسافران. اتوبوس که مصرف افراد سالم به اندازه کافی به سفر به طور مستقیم به فرودگاه که در آن آنها را از هیئت مدیره صفحه اصلی چارتر پرواز بدون رفتن را از طریق ترمینال.

حداقل چهار اتوبوس به ارمغان آورد و اولین گروه های کوچک به فورت Lauderdale-هالیوود فرودگاه بین المللی, جایی که آنها آماده به هیئت مدیره دو هواپیما در انتظار آسفالته. مسافران ماسک عینک در حالی که امدادگران و کارکنان خطوط هوایی به طور کامل مناسب و نقاب در دنده محافظ.

آنها خواهید بود به دنبال چه کارناوال گفته بود که آخرین آن کشتی حامل مسافران به ایالات متحده بندر پس از همه گیر اعلام شد. مرجان شاهزاده خانم است که انتظار می رود برای رسیدن به پورت های باتلاقی ترمینال در روز شنبه با بیش از 1000 مسافر شده اند که جداسازی در کابین خود از جمله 12 تایید موارد COVID-19 در هیئت مدیره. —آسوشیتد پرس

10:03 am: آمار ، در حالی که اشتغال قطره ISM گزارش

فعالیت بخش خدمات ایالات متحده به بیش از 3-1/2 سال اخیر در ماه مارس با صنایع گزارش اعتدال در سفارشات جدید و کاهش اشتغال در میان coronavirus همه گیر آورده است که این کشور به طور ناگهانی متوقف شود.

موسسه مدیریت عرضه گفت: آن غیر شاخص فعالیت بخش تولید کاهش یافت و به خواندن 52.5 ماه گذشته به پایین ترین سطح از ماه اوت سال 2016 از 57.3 در ماه فوریه است.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد توسعه در بخش خدمات که حساب برای بیش از دو-سوم از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود شاخص انداختن به خواندن 44.0 در ماه مارس است. —رادیو فردا

9:55 am: فدرال اکسپرس اسلش مدیر عامل حقوق و دستمزد, تساوی 1.5 میلیارد دلار از آن خط اعتباری

فدرال اکسپرس گفت: این امر خود را بریده بریده اجرایی را پرداخت و جلب پایین 1.5 میلیارد دلار از تسهیلات اعتباری به عنوان خدمات تحویل گرفتن آمار از coronavirus-led مستندات در سراسر جهان است.

این شرکت نیز به حالت تعلیق در چشم انداز مالی گفت: هیئت مدیره خود را تا به حال تصویب 91 درصد کاهش در مدیر عامل فردریک اسمیت حقوق و دستمزد پایه برای دوره شش ماهه از 1 آوریل تا سپتامبر. 30. —رادیو فردا

9:51 am: Pelosi می خواهد بیشتر کسب و کار کوچک وام های مستقیم پرداخت مزایای بیکاری

ما مجلس نانسی پلوسی صحبت می کند به مطبوعات پس از خانه گذشت 2 تریلیون دلار محرک لایحه در مارس 27, 2020, در کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC.

الکس Edelman | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی به نام برای یکی دیگر از لایحه به گسترش مقررات در حدود 2 تریلیون بسته بندی کنگره تصویب هفته گذشته به حد ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“این کافی نیست” پلوسی گفت CNBC “Squawk در خیابان” در مورد آخرین امداد و اندازه گیری, بعد از دولت اشتغال گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 701,000 شغل در اوایل ماه مارس به عنوان کسب و کار آغاز شده است ،

کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت که او می خواهد بیشتر پرداخت های مستقیم به افراد فراتر از تکه های تا 1200 $قانونگذاران قبلا تایید شده است. او تحت فشار قرار دادند برای بیشتر کسب و کار کوچک وام بودجه فراتر از $350 میلیارد دلار در سال گذشته, قانون و تمدید beefed تا بیمه بیکاری برای دو ماه. —یعقوب Pramuk

9:44 am: کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به ارسال ماسک صورت برای ما به جای آن از آسیا گزارش می گوید

کاخ سفید این گزارش سعی کردم به زور 3M به صادرات 10 میلیون N95 ماسک ماسک از آن سنگاپور امکانات به آمریکا به جای فرستادن آنها به بازار در آسیا و بار مالی اولین گزارش با استناد به یک فرد آشنا با مکالمات.

مینه سوتا-بر اساس شرکت تمایلی به قبول کاخ سفید درخواست قانونی و دلایل انسان دوستانه پس از مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر منطقه خواهد بود بدون محافظت در سمت چپ این فرد گفت.

پیتر ناوارو, کاخ سفید, مشاور در تجارت و ساخت و گفت که دولت “تا به حال برخی از مسائل مربوط به” ساخت مطمئن شوید که تمام تولید 3M می کند در سراسر جهان در حال رفتن به مکان های راست. کاخ سفید استناد دفاع تولید عمل در این شرکت در تلاش برای افزایش تولید خود از ماسک صورت.

در یک بیانیه 3M گفت: دولت نیز درخواست شرکت بس صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین و بازار آن وجود دارد گفت: مهم انسانی مفاهیم ، —نوح Higgins-دان

9:15 am: جدید سایت گوگل نشان می دهد که در آن مردم در حال گرفتن اجتماعی فاصله جدی — و که در آن آنها نیست

گوگل راه اندازی یک وب سایت جدید است که با استفاده از اطلاعات موقعیت مکانی ناشناس جمع آوری شده از کاربران از محصولات و سرویسهای Google برای نشان دادن سطح اجتماعی فاصله گرفتن محل در مکان های مختلف.

این COVID-19 جامعه تحرک گزارش وب سایت را نشان می دهد جمعیت داده روند شش دسته بندی: خرده فروشی و تفریح و سرگرمی, مواد غذایی و داروسازی, پارک, حمل و نقل, ایستگاه, محل های کار و مسکونی. داده ها را پیگیری تغییرات در این دوره از چند هفته و به عنوان اخیر به عنوان 48-به-72 ساعت قبل خواهد شد و در ابتدا پوشش 131 کشور به عنوان فردی شهرستانهای استان در برخی از کشورهای خاص.

گوگل می گوید این داده ها جمع آوری خواهد شد در مجموع و نه در سطح فردی و آن را نمی خواهد نشان می دهد تعداد مطلق از مردم در پارک ها و یا فروشگاه های مواد غذایی. این ایده به جای آن که به طرح درصد است که برجسته بالقوه موج در حضور و غیاب. —جنیفر الیاس

9:00 am: ‘داغ منطقه’ نویسنده هشدار بعدی همه گیر می تواند ‘بالون سریع تر’ از coronavirus

جهان را تجربه دیگر همه گیر و این می تواند حتی بیشتر شدید از coronavirus نویسنده ریچارد پرستون گفت CNBC در روز جمعه.

“ما از شنیدن برخی از افراد گفت:” خوب این است که یک بار-در-یک-100-رویداد سال.’ آن است که مطلقا نه” پرستون ” در “Squawk Box.” “من فکر می کنم بدتر سناریو می تواند بدتر از coronavirus.”

پرستون است که نویسنده از سال 1994 کتاب “داغ منطقه: وحشتناک, داستان واقعی از ریشه از ویروس ابولا است.” این اساس 2019 TV mini-series از National Geographic Channel. —کوین Stankiewicz

8:56 am: کسب و کارهای کوچک ” یک میلیون سوال در مورد چک امداد وام به عنوان برنامه های کاربردی آمده است با توجه

میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک در روز جمعه شروع خواهد شد تقاضا برای اوراق با پشتوانه وام های که به شما اجازه آنها را پرداخت مردم به کار با این امید که یک بار اقتصاد بازگشایی شرکت می توانید انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش. اما سردرگمی در مورد مدیریت کسب و کار کوچک وام های گسترده در بانک ها و در میان وام گیرندگان بالقوه است.

بانک ها مسئول پذیرش برنامه های کاربردی و توزیع پول نیست همه چیز به سرعت و هولناک با سوالات هستند رله متفاوت پیام به مشتریان خود را. CNBC گزارش روز پنج شنبه که جی پی مورگان چیس بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا گفت: مشتریان از طریق ایمیل است که این امر به احتمال زیاد نمی تواند آماده برای شروع به در نظر گرفتن برنامه های کاربردی در روز جمعه.

وام در سوال این است که چک protection program (PPP) و حساب آن را برای $349 میلیارد از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات و یا مراقبت در عمل توسط کنگره تصویب و به قانون امضا شده در هفته گذشته. کسب و کار با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط هستند و که شامل پیمانکاران مستقل. کارفرمایان می توانند برای دریافت تا 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه از جمله بهداشت و درمان-مراقبت از منافع سالانه حقوق تا 100.000 دلار. وام حداکثر در 10 میلیون دلار. —Ari لوی

8:40 am: کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به ارسال صورت ماسک های از سنگاپور به ما گزارش می گوید

کاخ سفید سعی کردم به زور 3M به صادرات 10 میلیون N95 ماسک ماسک از آن سنگاپور امکانات به آمریکا به جای فرستادن آنها به بازار در آسیا و بار مالی اولین گزارش با استناد به یک فرد آشنا با مکالمات. مینه سوتا-بر اساس شرکت تمایلی به قبول کاخ سفید درخواست حقوقی و بشردوستانه پس زمینه بهداشت و درمان کارگران در سراسر منطقه خواهد بود بدون محافظت در سمت چپ این فرد گفت FT.

کاخ سفید استناد دفاع تولید عمل در تلاش برای افزایش 3M تولید ماسک صورت. در یک بیانیه 3M گفت: دولت نیز درخواست شرکت بس صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین بازار. اما آن وجود دارد گفت: مهم انسانی مفاهیم ،

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد.” —نوح Higgins-دان

8:33 am: ما payman رها 701,000 در ماه مارس اولین شغل کاهش از سال 2010

اشتغال بخش غیرکشاورزی کاهش 701,000 در ماه مارس با توجه به وزارت کار اعداد است که شروع به نشان دادن آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus بحران است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به 4.4% به عنوان کارفرمایان فقط شروع به کاهش اشتغال جلوتر اجتماعی فاصله شیوه که تعطیل swaths بزرگ از اقتصاد آمریکا به منظور متوقف کردن ویروس گسترش یافته است.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال حقوق و دستمزد کاهش 10000 و نرخ بیکاری به افزایش 3.7%. —Jeff Cox

8:20 am: Cannes Lions تبلیغات جشنواره قبلا به تعویق افتاد و در حال حاضر لغو

این Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت آگهی صنعت عمده جوایز جشنواره و کنفرانس در فرانسه برگزار شد و هر تابستان, لغو شده است, با توجه به کوروناویروس.

این جشنواره در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 22 تا 26 ژوئن به تعویق افتاد در ماه مارس تا اکتبر. 26 طریق Oct 30, اما سازمان اعلام کرد این تصمیم به لغو آن برای این سال است.

“به عنوان تاثیر از COVID-19 همچنان احساس می شود در سراسر جهان مصرف کنندگان و مشتریان ما در سراسر بازاریابی خلاق و رسانه های صنایع روشن شده به ما مشتریان ما اولویت را معطوف به نیاز به محافظت از مردم برای خدمت به مصرف کنندگان با اقلام ضروری و تمرکز بر حفظ شرکت های, جامعه و اقتصاد” سازمان در بیانیه ای گفت جمعه.

بعد از جشنواره برگزار خواهد شد ژوئن 21 از طریق 25 ژوئن 2021. —مگان گراهام

8:09 am: ایتالیایی لوکس کفاش Sergio Rossi می میرد

ایتالیایی لوکس کفاش Sergio Rossi درگذشت در سن 85 پس از بستری با coronavirus شهردار طراح شهر گفت.

ایتالیا ثبت شده مرگ و میر بیشتر از coronavirus بیش از هر کشور دیگری در جهان با 13,915 مرگ و میر به عنوان پنج شنبه. افراد مسن شده اند به خصوص ضربه. رسی درگذشت و در روز پنج شنبه در شهر کوچک سسنا در مرکز ایتالیا.

“او یکی از بنیانگذاران high-end کفش زنان منطقه در منطقه Forlì و چزنا در اواسط قرن 20” گفت: Luciana Garbuglia شهردار San Mauro Pascoli که در آن رسی متولد شد و در سال 1935 و در جایی که او تاسیس خود را با نام تجاری.

فرانسوی, لوکس, مد, گروه Kering در زمان بیش از این نام تجاری در سال 1999. سپس آن گذشت به دست, ایتالیایی, صندوق سهام خصوصی Investindustrial در سال 2015 زمانی که رسی در حال حاضر بازنشسته شد. —رویترز

7:56 am: اسپانیا موارد پیش افتادن از ایتالیا در حال حاضر دوم در جهان

یک نمای کلی از موقت بیمارستان برای COVID-19 بیماران واقع در Ifema کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در مادرید اسپانیا گرفته شده در مارس 03, 2020.

Pierre-Philippe Marcou | خبرگزاری گتی ایماژ

همانطور که از 6 a. m. ET, اسپانیا گزارش شده بود 117,710 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز بیش از کل تعداد موارد در ایتالیا اصلی کانون در اروپا شیوع. با توجه به هاپکینز ایتالیا گزارش داده بود 115,242 موارد از 6 صبح که اسپانیا دوم در جهان برای COVID-19 موارد پشت تنها آمریکا و اسپانیا به طور معمول گزارش روزانه موارد جدید چند ساعت جلوتر از ایتالیا و اعداد احتمال تغییر در طول روز است. —خواهد Feuer

7:30 am: انگلستان وزیر بهداشت نشان می دهد در سراسر کشور اوج می تواند یکشنبه عید پاک

انگلستان وزیر بهداشت itMatt Hancock این گزارش گفت: مرگبارترین اوج بریتانیا coronavirus شیوع می تواند در یکشنبه عید پاک.

در مصاحبه با Sky News, Hancock, گفت که او “که تسلیم به دانشمندان در پیش بینی دقیق” اما اوج انگلستان شیوع سقوط در مارس 12 بود “یکی کاملا نتیجه ممکن است.”

به تاریخ انگلستان گزارش شده بیش از 34,000 موارد از COVID-19 عفونت با 2,926 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سام مردیت

7:19 am: BMW مدیر عامل شرکت می گوید این شرکت در حال کار برای حفاظت از نقدینگی

یک کارمند بازرسی بدن فریم از یک BMW X4 ابزار ورزشی خودرو در کارخانه مونتاژ در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

اولی اجرایی الیور Zipse گفت: این خودروساز است که با تمرکز بر حفظ سلامت ترازنامه و نیروی کار است.

“هیچ شرکت احتمالا می تواند دریافت از طریق چیزی شبیه به این صدمه ندیده است. تضمین ما نقدینگی نیاز به اتفاق می افتد بسیار سریع است. مدیریت هیئت مدیره در حال حاضر جلسه دو بار به عنوان اغلب به عنوان طبیعی, بنابراین ما می تواند تصمیمات لازم,” Zipse در بیانیه ای گفت.

“ما در حال آماده سازی را به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان به زودی به عنوان زمان مناسب است در انطباق کامل با تمام جنبه های ایمنی و با هماهنگی های بین المللی. آن را ضروری است که ما همگام با تامین کننده شبکه در این,” او اضافه شده است. —رویترز

7:10 am: مارس زیان کار می تواند بدترین در یک دهه

در ماه مارس گزارش اشتغال می تواند نشان می دهد بیشترین ماهانه زیان کار در یک دهه اما این تنها بخشی از آمار واقعی به نیروی کار آمد که زمانی که بسیاری از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات در اواخر این ماه.

اقتصاددانان انتظار یک اجماع کاهش 100,000 اشتغال بخش غیرکشاورزی که اطلاعات منتشر شده در 8:30 am ET با توجه به Refinitiv. اما برای بررسی این گزارش انجام شد قبل از بسیاری از ایالت ها شروع به گفتن ساکنان خانه بمانند. برای نهایی دو هفته از ماه, 10 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری به عنوان کسب و کار و مدارس بسته به متوقف کردن گسترش coronavirus. —پتی Domm

7:06 am: کسب و کار در اروپا فعالیت چاله به بروکسل مسابقه برای پیدا کردن یک “معتبر’ طرح بودجه

Coronavirus همه گیر است و ضربه زدن به اقتصاد کشورهای اروپایی به شدت با آخرین داده های اقتصادی نشان آبشار عظیم در خدمات فعالیت در سراسر منطقه است.

در ایتالیا, خدمات, صنعت, صنعت کاهش یافته است در ماه مارس در سریع ترین نرخ از IHS Markit بررسی در سال 1998 آغاز شد. در آلمان بخش خدمات گذاشته کارکنان در شدیدترین نرخ در حدود 23 سال است. در اسپانیا, خدمات, فعالیت های قراردادی برای اولین بار در شش و نیم سال است.

اطلاعات منتشر شده جمعه نشان داد که کامپوزیت نهایی شاخص مدیران خرید که شامل خدمات و تولید — برای کل منطقه یورو سقوط کرد و به پایین ترین رکورد از 29.7 در ماه مارس از 51.6 در ماه فوریه است. این بزرگترین ماهانه سقوط پس از بررسی آغاز شد. —سیلویا عمرو

6:00 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد برای اولین بار پس از آوریل 26

تابوت حاوی اجساد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus (COVID-19) هستند اندود شده تا در دراز مدت در پارکینگ از Collserola سردخانه قبل از آنها و یا دفن و یا سوزانده در آوریل 02, 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

مقدار زیادی از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در اسپانیا دیده است اول آن روزانه سقوط از مارس 26. در مجموع 932 نفر در 24 ساعت گذشته از 950 نفر روز گذشته با توجه به مهر که با اشاره به اعلام وزارت بهداشت و درمان. اسپانیا مرگ و میر در حال حاضر در 10,935. —مت پرچ

5:33 am: بانک مرکزی چین اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی جدید

بانک خلق چین گفت که کاهش مقدار پول نقد که کوچک و متوسط بانک ها نیاز به نگه داشتن در رزرو. آن را گزارش رایگان تا حدود 400 میلیارد یوان ($56.38 میلیارد دلار) نقدینگی و کمک به اقتصاد کشور است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. —مت پرچ

4:50 am: سنگاپور تعطیل, مدارس بسته ترین محل های کار

مردم نشسته در یک مرکز مواد غذایی در تفرجگاه ساحلی خلیج شنهای مرکز خرید با توجه به امن فاصله نشانگر در مارس 30, 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong اعلام کرد سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات در دولت شهر پیوستن به یک گروه کر از کشورهای جهان است که باید انجام شود بنابراین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این اقدامات عبارتند از بسته شدن اکثر محیط های کاری به جز کسانی که ارائه “خدمات ضروری مانند مواد غذایی, موسسات و بيمارستان ها و حمل و نقل لی گفت. تمام مدارس نیز خواهد شد به طور موقت بسته است. نخست وزیر همچنین گفت دولت او است که بازنگری آن مشاوره است که فقط کسانی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک. —ین ن لی

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, خدمات, صنعت, سوابق ‘بی سابقه’ کاهش, بررسی نشان می دهد

اصلاح: این وبلاگ به روز شده است به املای Cannes Lions در تیتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>