افسران پلیس در لباس شخصی حمله پزشکی فروشگاه عرضه به اتهام احتکار و overpricing ماسک صورت به ترس بیش از چین در ووهان Coronavirus رشد می کند, در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در مانیل فیلیپین است.

عزرا Acayan | گتی ایماژ

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

تقریبا 2,100 موارد جدیدی از کروناویروس تایید شده است در چین افزایش جهانی در مجموع به حدود 12000 با توجه به چینی ها و سازمان بهداشت جهانی. مرگ و میر رسیده 259. در اینجا آخرین به روز رسانی:

11:30 am: دلتا تسریع برنامه را به حالت تعلیق در ایالات متحده آمریکا-چین پرواز

دلتا گفت: آن را سرعت بخشیدن به طرح خود را به طور موقت به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین به Feb. 2 بر اساس جدید ایالات متحده مورد نیاز است که انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده اند در دو هفته گذشته.

آخرین چین محدود دلتا پرواز از ایالات متحده برگ Feb. 1 و آخرین بازگشت پرواز از چین به ایالات متحده برگ Feb. 2. هواپیمایی قبلی برنامه ریزی شده بود به حالت تعلیق پروازهای شروع Feb. 6.

8:00 am: ویتنام و قطر ایرویز تعلیق پروازها به مقصد چین

ویتنام ممنوع تمام پروازها به مقصد چین بیش از coronavirus نگرانی, دولت اعلام کرد, در بیانیه ای. هواپیمایی قطر گفت: آن تعلیق پروازها به مقصد چین از فوریه 3 تا اطلاع ثانوی.

این شرکت هواپیمایی که به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین در میان شیوع ویروس:

ویتنام هواپیمایی قطر ایرویز خطوط هوایی دلتا (تا 30 آوریل), American Airlines (تا مارس 27), Air France (تا فوریه. 9), British Airways, Air سئول Egyptair شیر هوایی لوفت هانزا سوئیس شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی اتریش (تا پایان مارس) کنیا ایرویز RwandAir (تا اطلاع ثانوی), Vietjet (موثر Feb. 1) همه روسی airlines (به جز Aeroflot).

7:30 am: چین را تقویت خواهد کرد و حمایت مالی برای ضد ویروس کمپین

چین معاون بانک مرکزی پان Gongsheng گفت: در مصاحبه ای با دولت در اجرای خبرگزاری ایسنا که در صورت نیاز بانک تزریق نقدینگی به بازار پس از باز کردن در فوریه 3 دلیل استرس بیش از گسترش ویروس و کاهش در وال استریت.

6:40 am: چین لغو تعرفه های برخی از ویروس پیشگیری از مواد وارداتی از آمریکا

پکن اعلام کرد که ایالات متحده به واردات است که برای کمک به مبارزه با این ویروس آلوده خواهد شد معاف از تلافی جویانه تعرفه اعمال شده در ایالات متحده-چین از جمله محصولات مانند مواد ضد عفونی کننده.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im