مردم با پوشیدن ماسک بازدید از یک بازار در میان شیوع کروناویروس در 8 مارس سال 2020 در کونمینگ استان یوننان چین است.

لیو Ranyang | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 106,893 با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 3,639 با توجه به آخرین آمار و ارقام از این که

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:35 pm: کره جنوبی گزارش 96 جدید کروناویروس موارد مصرف کل تا 7,478

کره جنوبی گزارش کرده است اضافی 96 مورد از coronavirus در دوشنبه آوردن تعداد کل COVID-19 عفونت به 7,478.

می آید در مدت کوتاهی پس از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 69 مورد جدید از coronavirus پیش از آن در روز. آن را نشانه کمترین افزایش روزانه از COVID-19 عفونت در 11 روز.

در خارج از سرزمین اصلی چین و کره جنوبی ثبت کرده است بیشترین تعداد coronavirus موارد است. — مردیت

4:25 pm: سهام اروپا سقوط 6 درصد در باز و سهام ایتالیایی موفق به تجارت; BP مخازن 24 درصد به قیمت نفت سقوط

بازارهای اروپایی در چهار شنبه به عنوان سرمایه گذاران جهانی بریس برای گسترش coronavirus و کاهش قیمت نفت پس از فروپاشی اوپک شد.

پان-شاخص Stoxx 600 کاهش یافته است 6% در شروع معاملات نفت و گاز و اساسی منابع سهام کاهش 7.4% منجر به ضرر و زیان به همه بخش ها و عمده ثبات نسبی بازار بورس وارد قلمرو منفی. — Ellyatt اسمیت

4:20 pm: هواپیمایی اتحاد به طور موقت تعلیق تمام پروازها به مقصد عربستان سعودی

اتحاد ایرویز شرکت هواپیمایی ملی امارات متحده عربی به طور موقت به حالت تعلیق همه پروازهای بین ابوظبی و عربستان سعودی در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

شرکت هواپیمایی عمل به 12 پرواز در هر روز بین ابوظبی و شهرهای مختلف در عربستان سعودی است.

“هواپیمایی اتحاد است که با همکاری نزدیک با مقامات نظارتی در امارات متحده عربی و عربستان سعودی است و در ادامه به نظارت بر این وضعیت نزدیک” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. — مردیت

ساعت 4: ایتالیا به سطح شیب دار تا هزینه ‘عظیم شوک درمانی” در برابر coronavirus

دولت ایتالیا از سوی اتحادیه اروپا برای پیاده سازی یک بسته از اقدامات اقتصادی برای جبران تاثیر شیوع کروناویروس.

در مصاحبه با la Repubblica روز دوشنبه نخست وزیر جوزپه کونته گفت: افزایش هزینه های دولت خواهد بود شبیه به “عظیم شوک درمانی” را به عنوان کشور به دنبال مقابله با تاثیر اقتصادی به سرعت گسترش ویروس.

از شیوع کروناویروس در ایتالیا — در حال حاضر بدترین در اروپا دیده می شود این کشور تایید 7,375 موارد این ویروس با 366 مرگ و میر.

روز یکشنبه دولت ایتالیا تحمیل جارو coronavirus قرنطینه برای محدود کردن جنبش از حدود یک چهارم از جمعیت کشور. — مردیت

یک توریست با پوشیدن ماسک صورت بازديد کولوسئوم منطقه در 24 فوریه سال 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

2:50 pm: تلفات به 11 در سقوط چین قرنطینه هتل

حداقل 11 نفر کشته شده اند و یک هتل در استان فوجیان چین فرو ریخت عصر روز شنبه با توجه به رسانه های دولتی با استناد به داده ها از دوشنبه بعد از ظهر.
این هتل در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو استفاده شد به قرنطینه مردم بود که در اخیر تماس با کروناویروس بیماران. از 71 افرادی که به دام افتاده بودند, 21 هنوز هم گم شده در این گزارش گفت:. — چنگ وو

1:00 pm: نخست وزیر کره جنوبی امیدوار است که ‘نقطه عطف’ نزدیک است

با مقامات و گفت که تعدادی از عفونت های جدید در کشور رو به کاهش است, کره جنوبی, نخست وزیر چانگ Sye-kyun ابراز امیدواری کرد که این بدترین حالت می تواند به زودی با توجه به گزارش رویترز.

“من هنوز بسیار محتاط اما امیدواریم که ما می تواند رسیدن به یک نقطه عطف در آینده نزدیک گفت: با توجه به گزارش.

اما این کشور معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: آن را زودرس می گویند بحران شد, با موارد جدید در ادامه به ظهور از خوشه های کوچکتر — اگر چه آنها کمتر به سرعت در حال گسترش در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

12:50 pm: تحویل بسته های بیشتر رزومه در چین

تقریبا تمام بسته تحویل شبکه در چین و خارج از کانون هوبئی — از سر کار Alibaba تدارکات وابسته Cainiao و دیگر عمده شرکت پیک در بیانیه ای گفت دوشنبه به CNBC.

تحویل روزانه حجم از مارس 5 تا 8 پیشی گرفته است که از همان دوره در سال گذشته, یکشنبه نزدیک به سه میلیون پیک کرده بود از سر کار ، Cainiao اضافه شده است که داده ها را از Alibaba تجارت الکترونیک پلت فرم Taobao را نشان می دهد آن است که دست زدن به بیش از 100 میلیون بسته در حال حاضر.

یک آشپز آماده تحویل غذا سفارش در Wangfujing Quanjude رستوران در 5 مارس سال 2020 در پکن ،

ژائو Jun | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

12:15 pm: موارد در هند پرش به 34

موارد در هند شروع به پریدن کرد از فقط شش هفته گذشته به 34 عنوان از 8 مارس با توجه به آخرین داده ها در هند وزارت بهداشت سایت.

در میان سنبله در موارد هند دولت گفت: این نمایش بیش از یک میلیون مسافر تقویت آن تست قابلیت و راه اندازی جداسازی بخش در شهرهای بزرگ با فرودگاه بین المللی, به گزارش رویترز،. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:20 am: دیزنی لند شانگهای به بسته باقی می ماند در حالی که رفت و آمد مکرر بازگشایی توسط فاز

دیزنی لند شانگهای را حفظ خواهد کرد این پارک به طور موقت بسته شده به عنوان آن را همچنان به “از نزدیک نظارت بر سلامت و ایمنی شرایط و به دنبال جهت تنظیم کننده دولت” شرکت در بیانیه ای گفت.

اما به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی شانگهای دیزنی توچال را تا حدی از سرگیری عملیات در دریا. 9, 2020, آن را گفت. وجود خواهد داشت تعداد محدودی از خرید ناهار خوری و تفریحی تجارب در Disneytown مایل ستاره پارک و شانگهای هتل دیزنی لند — و هر یک از این رفت و آمد مکرر خود را کاهش ساعات کار و عملکرد در زیر ظرفیت محدود. — جوانا قهوهای مایل به زرد

11:01 am: نبراسکا گزارش دو ‘presumptive مثبت’ موارد

نبراسکا وزارت بهداشت و خدمات انسانی تایید دو “presumptive مثبت” موارد جدید کروناویروس. این موارد جدید در حال اعضای خانواده از اولین کسی که مشخص شد در دولت است. Presumptive موارد هستند کسانی که آزمایش مثبت در دولت اما در عین حال از تایید توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“مقامات نیست شناسایی COVID-19 كردن در نبراسکا جوامع در این زمان” این گروه در بیانیه ای گفت. — جوانا قهوهای مایل به زرد

10:17 am: ووهان تعطیل 11 موقت بیمارستان

پس از تخلیه بسیاری از بیماران 11 از 14 موقت بیمارستان ها در ووهان ساخته شده بودند که برای درمان جدید کروناویروس بسته اند, دولت, پخش دوربین مدار بسته گفت: یکشنبه شب. باقی مانده بیماران به تدریج در حال ارسال به تعیین بیمارستان وجود دارد و تنها حدود 100 نفر در سمت چپ باقی مانده 3 موقت بیمارستان این گزارش گفت:.

شهر ووهان, کانون شیوع کروناویروس, شروع باز کردن موقت یا “کابین” در بیمارستان بهمن. 5 و repurposed مکانهای درمان بیش از 12 ، 000 نفر با موارد خفیف این ویروس با توجه به دوربین مدار بسته. هفته گذشته دیگر رسانه های چینی گزارش اشاره کرد که حداقل یکی از این بیمارستان ها هشدار داد افزایش تعداد حملات در میان ترخيص بيماران. — چنگ

9:25 am: کره جنوبی گزارش 248 جدید موارد 1 اضافی مرگ

کره جنوبی تایید 248 بیشتر موارد در صبح روز دوشنبه و یک مرگ. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 7,382 موارد و 51 مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:05 am: ژاپن-تولید ناخالص داخلی کاهش سریع تر از انتظار می رود

اقتصاد ژاپن کاهش سالانه 7.1 درصد در ماه اکتبر-دسامبر سه ماهه بدتر از رویترز پیش بینی یک 6.6% انقباض و بزرگترین سقوط پس از سال 2014 به گزارش رویترز،. شیوع ویروس آمار تولید در کشور اخلال در زنجیره تامین و آسیب رساندن به گردشگری است.

که بدتر از حد انتظار کاهش منجر به ترس است که ژاپن می تواند رشد قرارداد مستقیم دو محله تعریف شده است به عنوان یک ویژگی های رکود است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:14 am: چین گزارش 40 مورد جدید و 22 مرگ و میر بیشتر

چین گزارش داد 40 جدید مورد تأیید و 22 اضافی مرگ و میر به عنوان Mar. 8. از موارد جدید, 36 آمد از هوبئی کانون coronavirus در حالی که 21 نفر از 22 مرگ و میر در سرزمین اصلی بودند از هوبئی ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده است.

این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به 80,735 و تجمعی مرگ و میر به 3,119. — جوانا قهوهای مایل به زرد

7:45 am: سناتور تد کروز به خود قرنطینه پس از تعامل با CPAC شرکت کنندگان که تست مثبت

جمهوری خواه ایالت و سناتور “تد کروز” و ” قرنطینه خود را در این هفته تا 14 روز گذشت از محافظه کار عمل سیاسی, کنفرانس, که در آن او به طور خلاصه در تعامل با شرکت کنندگان که آزمایش مثبت برای coronavirus. “که تعامل شامل یک مکالمه کوتاه و یک دست دادن او گفت:” در بیانیه ای در توییتر.

او گفت که تعامل را برآورده نمی کنند به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از معیارهای خود قرنطینه اما که او این کار را انجام دهید “از فراوانی از احتیاط.” — جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:26 pm: ما موارد در حال حاضر بالای 500 حداقل 21 مرگ و میر

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در حال حاضر در 511 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط NBC News و با وجود حداقل 21 مرگ و میر منتسب به ویروس.

ایالت واشنگتن است که بدترین ضربه با حداقل 116 مورد تأیید و 18 مرگ و میر. نیویورک شناسایی کرده 106 موارد و کالیفرنیا تایید کرده 102 افرادی که آزمایش مثبت است.

اورگان پیوست رو به رشد تعداد متحده به اعلام شرایط اضطراری برای مهار این ویروس پس از دولت را تایید موارد دو برابر شده و به 14. نیویورک اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه.

کالیفرنیا و فلوریدا, ایندیانا, کنتاکی, مریلند, یوتا و واشنگتن نیز اعلام شرایط اضطراری. پنسیلوانیا صادر کرده است یک فاجعه اعلام و شهر Austin ایالت تگزاس صادر محلی فاجعه اعلام شده است. — کیمبال

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما coronavirus موارد بالا 500 عنوان اورگان می پیوندد لیست متحده اعلام شرایط اضطراری

— CNBC ساناز چنگ لیلیان وو و اسپنسر کیمبال کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de