این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

  • جهانی در مورد: حداقل 614,884
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 28,687
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 104,837
  • ایالات متحده و میر: حداقل 1,711

تمام اطلاعات بالا ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:12 am: ‘افسران ترس وجود دارد’ — Coronavirus انتقاد شدید پلیس آمریکا

نمایی از افسران پلیس با پوشیدن ماسک در مقابل هدف فروشگاه در میان coronavirus (COVID-19) شیوع در مارس 24, 2020 در شهر نیویورک است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

تعداد فزاینده ای از ادارات پلیس در سراسر کشور در حال تماشای صفوف خود بیمار به عنوان تعدادی از coronavirus موارد انفجار در سراسر ایالات متحده رشد شمارش پرسش در مورد چگونگی قوانین می تواند و باید اجرا شود در طول همه گیر و در مورد چگونه بخش برگزار خواهد شد تا به عنوان ویروس گسترش می یابد در میان کسانی که کار آنها را در معرض خطر عفونت است.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از حد می گویند که ماموران در حال ترس وجود دارد” گفت: Sgt. مانی رامیرز رئیس جمهور از فورت ورث افسران پلیس انجمن.

نزدیک به 690 افسران و غیر نظامی کارکنان در ادارات پلیس و کلانتر دفاتر در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آسوشیتد پرس نظرسنجی این هفته بیش از 40 سازمان های اجرای قانون عمدتا در شهرستانها عمده. تعداد کسانی که در انزوا به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمایش به مراتب بالاتر در بسیاری از مکان ها. —آسوشیتد پرس

10:03 am: شیوع بازدید و در حال حاضر تلاش ما کشاورزان: “ما متوقف شد گفت: آن را نمی تواند بدتر’

این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است کشاورزان آمریکایی را به وحشت و پس از آن بیشتر سوار محصول و دام قیمت و نگرانی در مورد کمبود نیروی کار در مزارع.

مزرعه تجارت گروه لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کمک های مالی برای کشاورزان پایدار قطره قیمت و همچنین به موقع ویزا برای کارگران فصلی از مکزیک خواهد شد که انتخاب محصولات در آمریکا مزارع این سال است.

“ما امیدوار بودند برای چیزی خوب در این سال, اما این ویروس را متوقف کرده است و همه ما بازارهای گفت:” آیووا کشاورز Robb Ewoldt. —اما Newburger

9:57 am: تست است که در نهایت به افزایش است

9:54 am: قرنطينه منجر به یک کاهش در آلودگی هوا

به عنوان coronavirus به سرعت گسترش در سراسر جهان از آن مردم را وادار به ماندن قرار داده و wreaking ویران در اقتصاد است. میلیون ها نفر هستند یا از یک شغل و یا کار از خانه. کارخانه در حال بستن و با حکم به ماندن در داخل تبدیل شدن به هنجار جدید مردم نیست رانندگی یا پرواز.

این همه منجر به یک کاهش آلودگی هوا که جان در مجموع 4.2 میلیون نفر هر سال بیش از 1 میلیون نفر در چین به تنهایی. دو ماه گذشته دیده می شود یک چشم انداز مثبت در کیفیت هوا به خصوص در سخت-آمار مناطق مانند ووهان و شمال ایتالیا و همچنین تعدادی از مناطق شهری در سراسر ایالات متحده

در حالی که کارشناسان هشدار می دهند در برابر مشاهده این اعداد به عنوان یک هزینه-سود محاسبه بیماری های همه گیر در سراسر برخی از دانشمندان آب و هوا امیدوارم که آنها کمک خواهد کرد که ریختن یک نور عظیم زیست محیطی از ما عادات روزمره و فعالیت های اقتصادی به طور بالقوه منجر به برخی تغییرات مثبت پس از بحران فروکش. —کتی Brigham

9:49 am: بانک ها می گویند که آنها در حال ارائه کمک های مالی اما مشتریان پیدا کردن ارائه می دهد گمراه کننده

نشانه ای آویزان در بالای ورودی به بانک مرکزی آمریکا شعبه در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون

بانک مرکزی آمریکا یکی از بسیاری از موسسات مالی است که به مشتریان برای کمک به ارائه کمک در صورت بروز مشکلات ناشی از شیوع کروناویروس. اما رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی به تازگی با شکایت از مشتریان که می گویند که زمانی که آنها رسیده به بانک های خود را برای کمک به آنها پیدا کردم “تسکین” بود و نه آنچه که آنها انتظار می رود.

برای آن بخشی بانک مرکزی آمریکا گفت: CNBC آن است که هر مشتری وضعیت منحصر به فرد است و از آن اداره درخواست در مورد پایه و اساس. —مگان Leonhardt

9:30 am: فیلیپین گزارش 14 کروناویروس جدید, مرگ و میر, 272 عفونت

فیلیپین وزارت بهداشت گزارش شده 14 جدید کروناویروس مرگ و میر و 272 موارد اضافی و مارک و کشور را تنها بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر و عفونت.

آخرین اطلاعات آورده مجموع عفونت در فیلیپین به 1,075 و مرگ و میر به 68 وزارت بهداشت در گفت و اضافه کرد که چهار بیماران بهبود آوردن مجموع به 35. —رادیو فردا

9:27 am: ژاپن نخست وزیر ژاپن می گوید این کشور در یک مرحله بحرانی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: این کشور در یک مرحله مهم در برخورد با کروناویروس عفونت اما نه در یک نقطه به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. او گفت: ژاپن موفق به حفظ خوشه تحت کنترل با دقت به دنبال عفونت مسیرهای. اما استراتژی اولیه در حال حاضر با داشتن مشکل با افزایش عفونت است که دیگر قابل ردیابی — یک علامت اولیه از عفونت انفجار.

آبه گفت: هنگامی که وجود دارد این است که عفونت overshoot, “استراتژی ما از کاهش اوج عفونت را فورا سقوط از هم جدا.” او افزود: “در شرایط فعلی ما فقط به سختی نگه داشتن. اما من درک می کنم ما در حال ایستاده بر روی لبه است.”

آبه تشکیل یک گروه ضربت پنج روز پس از توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike ساخته stay-در-خانه درخواست به آن 14 میلیون نفر پس از دیدن یک افزایش در تعداد موارد جدید از COVID-19 تا 41. —آسوشیتد پرس

9:16 am: چگونه ایالات متحده کاهش یافت و خطرناکی در تست

پرسنل پزشکی از ریورساید (CA) دانشگاه سیستم های بهداشتی بیمارستان ها اداره Coronavirus آزمون به یک فرد در طول درایو-از طریق آزمایش در پارکینگ الماس ورزشگاه.

عکس باب Riha جونیور/گتی ایماژ

کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف کرده است و جهان در آهنگ های خود و در معرض یک نقطه ضعیف در ایالات متحده آمادگی برای بهداشت عمومی اورژانس.

کارشناسان می گویند تهاجمی تست تشخیصی ضروری است به منظور یاد بگیرند که چگونه یک اپیدمی گسترش می یابد. اما در حساس هفته اول شیوع این بیماری در ایالات متحده یک مشکل پس از دیگری مانع از پزشکان و درمانگاه و آزمایشگاه در سراسر کشور از تست به اندازه کافی مردم است.

بیماران در امریکا فرستاده شده به بیمارستان ها محدود خود را با استفاده از آزمایشات برای حفظ عرضه در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی در بر داشت یک راه برای تست صدها هزار نفر از مردم به سرعت.

در حال حاضر ایالات متحده است ماه پشت در درک دامنه واقعی از ویروس. تست ظرفیت است که در نهایت ramping تا, اما آن را خیلی دیر شده است ؟ —Arielle برگر, Jordan Smith

9:14 am: ازدواج در سن coronavirus

هزاران نفر از آمریکایی ها مجبور به لغو مراسم عروسی خود را به عنوان متحده تصمیم به محدود کردن گروه تجمعات و جهان منتقل شده به اجتماعی فاصله به عنوان یک راه زندگی است. زوج ها در سراسر کشور با توجه به گزینه های اطراف لغو و یا به تعویق انداختن مراسم ازدواج به دلیل قرنطينه.

این تعویق و لغو را لرزاند عروسی صنعت باعث اخراج و یک backlogged 2021 فصل است. برخی از زوج ها هنوز هم می خواهید برای برنامه ریزی در جشن عروسی خود را در تاریخ و تبدیل شده به زوم به جشن می گیرند با دوستان است. —الکس شرمن

9:09 am: هند قصد دارد به نوبه خود برخی از idled قطار به جداسازی بخش

هند گفت: این برنامه ریزی شده بود به نوبه خود برخی از مربیان راه آهن به جداسازی بخش برای بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان مقامات تقلا برای آماده سازی این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان برای یک انتظار افزایش موارد است.

نارندرا نخست وزیر پرسید: این کشور 1.3 میلیارد نفر در این هفته به ماندن در خانه به مدت سه هفته در جهان بزرگترین مستند به دنبال جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هند شبکه قطارهای این کشور حیاتی بوده است idled. یک قطار مربی تبدیل شده به یک نمونه اولیه قرنطینه تسهیلات دولتی راه آهن هند در بیانیه ای گفت: در روز شنبه. هنگامی که آنها دریافت ترخیص این طرح برای هر یک از هند راه آهن مناطق به تبدیل 10 مربیان به این بخش هر هفته این شرکت اضافه شده است. راه آهن هند دارای 16 زون با توجه به وب سایت خود را. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: جهانی موارد خروش گذشته 600,000 اسپانیا عفونت تجاوز 72,000 ایران گزارش 2,500 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de