Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چینی بهداشتی مقامات می گویند شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 132

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن آغاز در روز چهارشنبه.

3:23 pm: تحلیلگر می گوید شیوع کروناویروس شمار ‘بزرگترین چالش سیاسی’ در عین حال به رئیس جمهور چین

سریع تشدید وقوع است تحت فشار چینی, رهبری, گفت, آلیسون شرلوک چین محقق در گروه اوراسیا. او همچنین گفت: وضعیت “احتمالا بزرگترین چالش سیاسی است که (خی Jinping) مواجه شده پس در سال 2012 است.”

3:19 pm: بریتیش ایرویز تعلیق تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین

“ما را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین با اثر فوری توصیه های زیر را از وزارت امور خارجه در برابر همه اما ضروری سفر” بریتیش ایرویز در بیانیه ای گفت.

شرکت هواپیمایی عذرخواهی برای ناراحتی اما گفت: “ایمنی مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما است.”

3:10 بعد از ظهر: ژاپن می گوید چهار evacuees تا به حال یک تب یا سرفه

ژاپن تایمز گزارش با استناد به توکیو متروپولیتن دولت که چهار نفر از تخلیه ووهان چین تا به حال یا سرفه یا تب. شرایط کشف شد توسط پرسنل پزشکی و مسافران باقی مانده را نیز آزمایش می شود برای coronavirus این گزارش گفت:. این بار گزارش داد که وزارت امور خارجه گفت: هیچ یک از تخلیه مسافران بوده است آلوده.

2:53 pm: طولانی مدت شیوع بیماری می تواند مختل آمریکا-چین “فاز یک” معامله تجارت

گزارش اخیر Panjiva تحقیقات گفت: پکن ممکن است به صورت چالش در نشست خود در ایالات متحده خرید اهداف مشخص شده در “فاز یک” معامله تجارت اگر شیوع کروناویروس در چین باعث “طولانی مدت تقاضای وقفه.”

2:27 pm: پکن بازدید کنندگان پارک نیاز به پوشیدن ماسک صورت رسیدن دما چک

بازدید کنندگان به 10 باز پکن شهرداری پارک نیاز به پوشیدن ماسک صورت و متوسط چک پکن جوانان روزانه گزارش به نقل از پارک های قدرت. این پارک در حال حاضر لغو جشنواره بهار فعالیت و تعداد بازدید کنندگان به شدت کاهش یافته و در مقابل سال گذشته — سهشنبه دیدم 83 درصد افت در این گزارش گفت:.

مردم با پوشیدن ماسک صورت سوار شدن پله برقی در داخل Hankou ایستگاه راه آهن در 22 ژانویه سال 2020 در ووهان چین. جدید عفونی coronavirus شناخته شده به عنوان “2019-nCoV” کشف شد در ووهان هفته گذشته است.

گتی ایماژ

1:37 pm: امارات متحده عربی را تایید coronavirus مورد

متعلق به دولت امارات متحده عربی آژانس خبری گزارش داد که امارات متحده عربی را شناسایی کرده است “اولین مورد از جدید کروناویروس در امارات متحده عربی برای اعضای یک خانواده پس از رسیدن از چین در شهر ووهان.”

امارات متحده عربی وزارت بهداشت درمان و پیشگیری گفت: “وضعیت بهداشت و درمان از کسانی که آلوده پایدار است و تحت آزمایشات پزشکی” با توجه به گزارش. آن را بلافاصله مشخص کنید که چگونه بسیاری از مردم مبتلا به این ویروس است.

12:57 pm: ماکائو گزارش های عظیم در کاهش ورود بازدید کننده در طول تعطیلات سال جدید قمری

12:30 pm: استرالیا قصد دارد به تخلیه شهروندان خود از هوبئی به یک ایستگاه قرنطینه در جزیره کریسمس

“ما تصمیم گرفته شده این صبح برای آماده سازی یک طرح برای یک عملیات به ارائه برخی از کمک به خروج برای جدا شده و آسیب پذیر استرالیا در ووهان و هوبئی” نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

موریسون همچنین گفت که تخلیه اتباع استرالیا خواهد بود پرواز به جزیره کریسمس که در آن دولت را راه اندازی قرنطینه منطقه است. دولت انتظار دارد evacuees به باقی می ماند در این جزیره به مدت 14 روز.

12:00 pm: چینی استان می گوید تیم پزشکی از سراسر کشور وارد شده اند برای کمک به مبارزه با کروناویروس

9:30 am: هنگ کنگ سهام شیرجه رفتن در بازگشت از تعطیلات سال جدید قمری

9:15 am: منشور جت تخلیه اتباع ژاپنی از ووهان زمین در توکیو

8:42 am: Coronavirus موارد در چین پیشی بگیرد کسانی که از سارس

8:13 am: ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش آخرین آمار و ارقام از پایان روز شنبه

چینی مقامات بهداشت گفت: تایید 1,459 موارد جدید و 26 اضافی مرگ و میر (25 در هوبئی و 1 در استان هنان). این اعداد و ارقام را به مجموع موارد به 5,974 تایید موارد با 132 کشته و 103 درمان با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

7:27 am: دانشمندان در استرالیا گزارش دوباره یک آزمایشگاه رشد نسخه از coronavirus

رویترز گزارش می دهد که یک تیم از دانشمندان با موفقیت رشد یک نسخه از coronavirus در آزمایشگاه است. اخبار سرویس گزارش شده است که دستیابی به موفقیت کمک خواهد کرد محققان در سراسر جهان به عنوان آنها مسابقه به توسعه یک واکسن و آزمایشات تشخیص.

7:14 am: چینی استان در کانون شیوع گزارش 25 بیشتر مرگ و میر 840 موارد جدید

هوبئی استان گزارش شده اضافی 840 موارد و 25 مرگ و میر. عنوان پایان Jan. 28 استان گفت که به ارمغان می آورد موارد در منطقه به 3,554 و آن مرگ و میر به 125 با اکثریت کسانی که در واقع در هوبئی در شهر ووهان. هوبئی نیز گفت: 80 نفر درمان شده بودند.

7:08 am: کاخ سفید می گوید شرکت های هواپیمایی آن را ممکن است به حالت تعلیق تمام چین و آمریکا پرواز

کاخ سفید گفته است که مدیران شرکت هواپیمایی آن را با توجه به تعلیق پروازها از چین به ایالات متحده به دلیل افزایش شیوع کروناویروس جدید است که آلوده هزاران نفر از مردم در سراسر جهان از افراد آشنا با این موضوع گفت: CNBC. این محدودیت می تواند پرواز به داخل و خارج از چین به عنوان به خوبی به عنوان فرودگاه در سراسر ایالات متحده آمریکا, مقامات گفت.

— CNBC Riya Bhattacharjee کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر