یک زن نشسته در خارج با پوشیدن ماسک محافظ در فوریه 9 سال 2020 در ووهان چین. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای هجدهم روز. تعداد کسانی که فوت کرده اند از ووهان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV در چین صعود به 813.

Stringer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:58 am: چین با مشخصات بین المللی می تواند به کاهش رتبه Fitch می گوید:

Coronavirus شیوع بیماری می تواند کاهش چین با مشخصات بین المللی به دو دلیل با توجه به رتبه آژانس Fitch در. برای اولین بار چین را به نوبه خود به داخل و دوم خارجی خواهد به نوبه خود به دور آن گفت.

“سیاسی چین در اولویت خواهد بود در حال توسعه یک استراتژی و اجرای تاکتیک های برای مقابله با ویروس ها و خرید اینترنتی به طوری که برای حفظ رهبری اعتبار ، این خواهد بود که زمان مصرف و منابع فشرده” جیمز مک کورمک جهانی از رتبه های مستقل در Fitch نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“کوتاه از یک پیش بینی نشده اگزوژن بحران آن سخت است تصور کنید که رویدادهای بین المللی از هر نوع داده شده اولویت بالاتر در پکن. در کوتاه مدت حداقل به سمت گرایش در میان سیاستگذاران چینی اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

10:36 am: نخست وزیر چین لی برگزار می شود یک تماس تلفنی با صدراعظم آلمان

برتر لی کچیانگ مورد بحث و بررسی مداوم شیوع کروناویروس که به کشته شدن صدها نفر عمدتا در سرزمین اصلی چین بر روی گوشی با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه, چین, وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

لی گفت که او امیدوار آلمان خواهد ارائه کمک های لازم در ساخت آن را آسان تر برای چین برای خرید تجهیزات پزشکی از کشور های اروپایی از طریق کانال های تجاری با توجه به CNBC ترجمه متن چینی.

مرکل تشکر چین برای کمک به آلمانی ها در سرزمین اصلی است. او اشاره کرد که کشور او مایل به تقویت همکاری با پکن در تلاش برای پیشگیری و کنترل شیوع ویروس که شامل ارائه چین با تجهیزات پزشکی و کمک های وزارت امور خارجه گفت:. — چنگ

9:21 am: Foxconn کارخانه ممکن است بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان برنامه ریزی شده

بزرگترین آی فون اسمبلر Foxconn ممکن است بازگشایی آن کارخانه ها در چین روز دوشنبه همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. که به طور بالقوه می تواند ضربه اپل و برخی از تحلیلگران در حال حاضر کاهش می یابد آی فون خود را حمل و نقل پیش بینی در اوایل این ماه.

ژاپنی کسب و کار روزانه شاخص Nikkei گزارش روز شنبه که Foxconn قصد دارد برای از سرگیری تولید در دوشنبه نامیده شده است توسط مقامات چینی.

در حالی که Foxconn نیست آشکار تایید می کنند که برنامه های خود را به راه اندازی مجدد عملیات به تعویق افتاده اند آن گفت: CNBC در یک بیانیه گفت: “این عملیات برنامه برای امکانات ما در چین به دنبال توصیه های دولت های محلی و ما را دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از مشتریان ما نیاز به از سرگیری تولید در اوایل.” — Yoon

8:46 am: بازارهای آسیا کاهش شاخص های آتی ایالات متحده در سقوط coronavirus نگرانی

تمایلات سرمایه گذار باقی مانده dented در آسیا به عنوان سهام در ژاپن و کره جنوبی کاهش یافته است. کره جنوبی معیار Kospi led زیان های پایین 1.29% در حالی که استرالیا سهام نیز معامله پایین تر است.

شاخص های آتی ایالات متحده نیز ریزش و نشان داد که نزدیک به 100-نقطه قطره به صورت میانگین صنعتی داو جونز در روز دوشنبه باز است.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که اختلال در زنجیره تامین با توجه به شیوع بیماری دیده می شود به عنوان یک “نگرانی عمده برای اقتصاد جهانی با توجه به یکپارچه زنجیره تامین به خصوص در آسیا است.” چین و اقتصاد جهان را در مجموعه ای تحت تاثیر قرار در ماه های فوریه و مارس گفتند.

بسیاری از کارخانه ها در چین به حالت تعلیق عملیات به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای خلق و خوی گسترش coronavirus. گزارش ها نشان می دهد کسانی که در کارخانه ها ممکن است بسته باقی می ماند برای مدت طولانی تر از حد انتظار (see 7:36 am به روز رسانی).

7:48 am: چین گزارش های اضافی 97 مرگ و میر و 3,062 موارد تایید شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: آن را تایید 3,062 موارد جدید و 97 اضافی مرگ و میر بیشتر در هوبئی استان است. همانطور که از یکشنبه شب دولت گفت: در مجموع 40,171 موارد تایید شده اند و 908 نفر کشته شده اند در کشور است.

7:36 am: بازگشایی چین کارخانه می تواند با تاخیر بسیاری از محلات هل دادن به مار. 1

مقامات چینی در ابتدا گفت کارخانه را بازگشایی در روز دوشنبه پس از توقیف به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای قرنطینه گسترش coronavirus. اما به نظر می رسد که مجموعه ای به تاخیر می افتد:

در استان گوانگ دونگ چین اصلی تولید کمربند شده است وجود دارد هیچ مقام رسمی اطلاع در زمانی که کارخانه ها باید بازگشایی شده است. بسیاری از محلات به جای ترغیب شرکت ها برای ماندن بسته تا دریا. 1.

پلیس از منطقه Huangpu در شهر Zhongshan ارسال شده در WeChat حساب رسانه های اجتماعی است که شرکت ها باید سر کار قبل از ماه مارس بدون اجازه.

یک تولید کننده لباس در شنژن گفت CNBC او دستور داده شده بود توسط مقامات محلی است که او نمی تواند بازگشایی کارخانه خود را تا زمانی که او موفق به دریافت مجوز از مقامات. او گفت که او هنوز هم در حال انتظار برای پیدا کردن آنچه در اسناد او نیاز به ارسال به دریافت مجوز. — Yoon تابه

6:56 am: هوبئی گزارش اضافی 91 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 91 مرگ و میر و 2,618 جدید تایید موارد مربوط به ذات الریه-مانند coronavirus تا پایان یکشنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت: 871 نفر کشته شده اند در این استان و در مجموع 29,631 موارد تایید شده اند تا کنون با بسیاری از آنها در شهر ووهان که سرعت گسترش ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. هوبئی دارای حساب برای بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:25 pm: 14 آمریکایی ها تست مثبت روی عرشه کشتی کروز

چهارده آمریکایی از جمله یک زن از اورگان که در الماس شاهزاده خانم کروز را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که مهمانان در الماس شاهزاده را دریافت بازپرداخت خود را برای کرایه و نخواهد شد به صورت اتفاقی هزینه های متحمل شده در حالی که در کشتی. این شرکت همچنین گفت که آن را به مهمانان آینده کروز اعتباری برابر با کرایه برای این سفر است.

کارناوال متعلق به شرکت در روز سه شنبه قرار 3,700 مسافر و خدمه در کشتی در قرنطینه هنگامی که آن را به ژاپن است. این حرکت لازم بود توسط وزارت بهداشت ،

4:15 pm: آمازون پشت از بارسلونا کنفرانس

آمازون به حمایت از کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در اواخر این ماه یک سخنگوی آمازون خدمات وب به تایید CNBC.

“با توجه به شیوع و ادامه داد: نگرانی در مورد رمان coronavirus آمازون خواهد برداشت از برگزاری نمایشگاه و شرکت در کنگره جهانی موبایل سال 2020 برنامه ریزی شده برای فوریه. 24-27 در بارسلونا اسپانیا” این شرکت در بیانیه ای گفت.

3:35 pm: که ارسال پیشبرد تیم به چین

سازمان بهداشت جهانی ارسال یک پیشرفت تیم به چین برای یک ماموریت بین المللی, با توجه به که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

دکتر بروس Aylward که بخشی از پیشرفت تیم قبلا به عنوان نماینده ویژه برای کسانی که در ابولا پاسخ تلاش از سال 2014 تا 2016 با توجه به این که وب سایت.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آمازون نیش ترمزی میزند از بارسلونا, کنفرانس, 14 آمریکایی ها تست مثبت در کشتی کروز

— CNBC ساناز چنگ یونیس Yoon, هیلاری تابه و جسی پوند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de