یک زن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او سوار یک دوچرخه در فوریه 11.2020 در ووهان. استان هوبی چین است. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای بیستمین روز.

گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:42 am: سنگاپور و مالزی به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای مبارزه با کروناویروس

سنگاپور در روز سه شنبه گفت که همراه با مالزی آن را به ایجاد یک گروه کاری مشترک برای تقویت همکاری در جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی است که سازمان بهداشت جهانی به تازگی به نام COVID-19. ارشد بهداشت مقامات هر دو کشور را با هم طی چند روز آینده برای تعیین ترکیب و شرایط استفاده از منابع این گروه سنگاپور وزارت بهداشت گفت.

از شنبه ظهر سنگاپور گزارش داد 47 تایید موارد — 25 که به صورت محلی منتقل می شود. همسایه مالزی گزارش 18 مورد از عفونت است.

7:05 am: هوبئی استان گزارش اضافی 94 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 94 مرگ و میر و 1,638 به تازگی تشخیص داده و تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز سه شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 1,068 های مردمی در این استان از این بیماری وجود داشته است و در مجموع 33,366 موارد تایید شده تا کنون. بسیاری از این موارد و مرگ و میر رخ داده در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:08 pm: اولین آمریکایی evacuees از ووهان منتشر شده از فدرال قرنطینه

از 195 آمریکایی ها بودند که برای اولین بار تخلیه از ووهان در ماه گذشته منتشر شد از 14 روز قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در اوایل امروز. هیچ یک از evacuees آزمایش مثبت برای جدید coronavirus Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در اخبار توجیهی, هشدار در برابر تبعیض است. “آنها نمی نیاز به تست های اضافی آنها نیازی به دوری آنها ندارد و رمان coronavirus,” او گفت:. یکی از evacuees, Jarred ایوانز گفت CNBC پس از اخبار جلسه بود که او در یک اتوبوس به فرودگاه. — Feuer

4:05 pm: شیوع بیماری می تواند تحت تاثیر قرار Airbnb را IPO, وال استریت ژورنال گزارش

این شرکت اعلام عمومی در سال گذشته که آن را “انتظار برای تبدیل شدن به یک عمومی-داد و ستد شرکت در طول سال 2020 است.” وال استریت ژورنال گزارش داد که Airbnb به احتمال زیاد نمی خواهد بروید عمومی تا سه ماهه سوم این سال است. که زمان می تواند تحت تاثیر شیوع کروناویروس که جاروب در سراسر چین یک فرد ذکر شده در این گزارش است. چین یک کلید رشد منطقه برای Airbnb. این شرکت از بنیانگذاران Nathan Blecharczyk در حال حاضر به عنوان رئیس Airbnb چین است. — Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آلمان تایید دو مورد جدید ویروس به احتمال زیاد از خفاش ها

— CNBC ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su