یک زن نشسته در خارج با پوشیدن ماسک محافظ در فوریه 9 سال 2020 در ووهان چین. پرواز و قطار و حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و مترو و کشتی خدمات بسته شده اند برای هجدهم روز. تعداد کسانی که فوت کرده اند از ووهان coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV در چین صعود به 813.

Stringer | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:56 am: هوبئی گزارش اضافی 91 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 91 مرگ و میر و 2,618 جدید تایید موارد مربوط به ذات الریه-مانند coronavirus تا پایان یکشنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت: 871 نفر کشته شده اند در این استان و در مجموع 29,631 موارد تایید شده اند تا کنون با بسیاری از آنها در شهر ووهان که سرعت گسترش ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. هوبئی دارای حساب برای بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:25 pm: 14 آمریکایی ها تست مثبت روی عرشه کشتی کروز

چهارده آمریکایی از جمله یک زن از اورگان که در الماس شاهزاده خانم کروز را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که مهمانان در الماس شاهزاده را دریافت بازپرداخت خود را برای کرایه و نخواهد شد به صورت اتفاقی هزینه های متحمل شده در حالی که در کشتی. این شرکت همچنین گفت که آن را به مهمانان آینده کروز اعتباری برابر با کرایه برای این سفر است.

کارناوال متعلق به شرکت در روز سه شنبه قرار 3,700 مسافر و خدمه در کشتی در قرنطینه هنگامی که آن را به ژاپن است. این حرکت لازم بود توسط وزارت بهداشت ،

4:15 pm: آمازون پشت از بارسلونا کنفرانس

آمازون به حمایت از کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا در اواخر این ماه یک سخنگوی آمازون خدمات وب به تایید CNBC.

“با توجه به شیوع و ادامه داد: نگرانی در مورد رمان coronavirus آمازون خواهد برداشت از برگزاری نمایشگاه و شرکت در کنگره جهانی موبایل سال 2020 برنامه ریزی شده برای فوریه. 24-27 در بارسلونا اسپانیا” این شرکت در بیانیه ای گفت.

3:35 pm: که ارسال پیشبرد تیم به چین

سازمان بهداشت جهانی ارسال یک پیشرفت تیم به چین برای یک ماموریت بین المللی, با توجه به که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

دکتر بروس Aylward که بخشی از پیشرفت تیم قبلا به عنوان نماینده ویژه برای کسانی که در ابولا پاسخ تلاش از سال 2014 تا 2016 با توجه به این که وب سایت.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: آمازون نیش ترمزی میزند از بارسلونا, کنفرانس, 14 آمریکایی ها تست مثبت در کشتی کروز

— CNBC جسی پوند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im