Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین هوبئی استان گزارش 630 جدید موارد 96 اضافی مرگ و میر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

8:30 am: موارد در ایتالیا پرش

عفونت در ایتالیا شاهد یک افزایش شدید, افزایش نزدیک به 80 نفر روز شنبه با دو مرده با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

در این دو بدترین آمار مناطق لومباردی و ونتو رویدادهای ورزشی لغو شده است و مقامات بسته مدارس و دانشگاه ها با توجه به گزارش رویترز.

اطلاعات نشانه آن است که بار خوانده شده ‘Coronavirus جمعیت دعوت شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی به در خانه باقی می ماند’ تصویر در روستای کسلپوسترلنگو جنوب شرقی میلان در فوریه 22 سال 2020 است.

میگوئل مدینه | AFP

شرکت ها باید گفت: کارکنان از ویروس-مناطق ضربه به ماندن در خانه در این گزارش گفت:. لومباردی و ونتو قلب ایتالیا صنعتی منطقه و هر دو را تا 30 ٪ از تولید ناخالص داخلی خروجی.

7:55 am: هوبئی گزارش 630 موارد جدید

چین هوبئی استان گزارش 630 جدید مورد تأیید و 96 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 22.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در استان به 64,084 و مرگ و میر به 2,346 دفاع کند گرفته شد.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

3:58 pm: ویروس, موارد, افزایش, کره جنوبی

تعداد coronavirus موارد سه برابر شده در کره جنوبی روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تعداد موارد تایید شده در کشور صعودی به 433 از 156 بیش از یک دوره 24 ساعته. افزایش موارد می افزاید: به ترس در میان مقامات بهداشتی که ویروس است که به 28 کشور می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر.

بیش از نیمی از موارد در کره جنوبی متصل به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, و بیش از یک هزار نفر از کاربران گزارش داده اند که پتانسیل علائم ویروس. منطقه اطراف فرقه مسیحی کلیسا در Daegu عمده شهرستان در کره جنوبی تبدیل شده خالی به عنوان کسب و کار وجود دارد شاتر.

کره جنوبی مقامات بهداشتی اسپری ضد عفونی کننده در مقابل Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 21 سال 2020 است.

Jung Yeon-je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2:36 pm: 7 رودخانه کشتی های کروز به خانه پزشکی کارگران در ووهان

چینی رسانه های دولتی گزارش داد که هفت کشتی به ارمغان آورد به شهر ووهان در استان هوبئی تبدیل خواهد شد به طور موقت اقامت برای کارکنان پزشکی در این شهرستان است.

هزاران نفر از کارکنان پزشکی از سراسر کشور آورده شده است به هوبئی برای کمک به این استان شامل شیوع.

Xinhua News گزارش داده است که کشتی ها به طور معمول به عنوان river cruises در سه دره محبوب و دیدنی توریستی منطقه در امتداد رودخانه یانگ تسه. خبرگزاری دولت گفت: این که کسب و کار کشتی کروز در سه دره بسته شده بود با توجه به شیوع.

این حرکت در میان اوج موشکافی پس از صدها نفر از مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز قرارداد جدید کروناویروس. —وانگ

12:20 pm: که ترس از گسترش ویروس به کشور در آفریقا

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با مقامات آفریقایی از ژنو در صبح روز شنبه به اصرار آنها را به آماده شدن برای یک پتانسیل گسترش coronavirus در سراسر آفریقا.

فقط یک مورد تایید شده است در این قاره اما مقامات بهداشت ترس از افزایش جهانی گسترش ویروس به خصوص در کشورهای کمتر توسعه یافته سیستم مراقبت های بهداشتی.

چه کسی می گوید آن را حمل بیش از 30 ، 000 مجموعه از تجهیزات حفاظت فردی به شش کشور در آفریقا است و قرار است به کشتی 60,000 مجموعه های بیشتر به 19 کشور در هفته های آینده. آن را نیز ارائه آنلاین دوره های آموزشی برای 11,000 آفریقایی سلامت کارگران و همچنین به عنوان مشاوره به کشورهای در مورد نحوه انجام غربالگری آزمایش و درمان.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی موارد افزایش در کره جنوبی

— CNBC کریستین وانگ اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>